Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Rodgers Mahomes bowl-al mi lesz így? 😕
JayB
Cousins - Mahomes lesz belőle.
Remélem nem komoly, nekem már ugrott ki a térdem párszor azért nem mindig annyira komoly mint aminek tűnik.
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Mielobbi felepulest!
Nagyon sajnalom 😕
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Rodgers Mahomes bowl-al mi lesz így? 😕
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Szeretnék mielőbbi felépülést kívánni Mahomesnak!! Remélem azért nincs olyan nagy gáz, hogy az egész szezont ki kelljen hagynia. Nem lehet, hogy megint a Pats legyen bent a SB-ban. Már a gondolattól is hányingerem van...

" class="embed">
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Gyors felepulest! Nem akarom a patset a dontoben ujra...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357


Ha valakit érdekel itt elmagyarázzák mi a szitu.

több mint 4 éve
gedam 5 700
🤢
Oh bameg.
Lehet kihagyom.
ZoliZoltán
ez nekem napi rutin volt egy időben sajnos. reméljük nincs szakadás.
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
🤢
Oh bameg.
Lehet kihagyom.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Nem merem megnézni...bagyon durva???☹☹☹
ZoliZoltán
Áhh. Csak visszaugrasztják a helyére a térdét.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem merem megnézni...bagyon durva???☹☹☹
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Francba már, hogy Reid nem nyerhet HCként soha SBt........ 😕
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Nagyon csúnyán nézett ki, jobbulást és mihamarabbi visszatérést neki.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 arrowheadaddict.com/2019/10/17/patrick-mahomes-ankle-injury-like-worse-people-think/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4 nap pihivel, a hegyekbe föl, sérült irányítóval, javuló D ellen, gyengélkedő védelemmel. Én nem gondoltam egyik hét során sem, hogy kérdéses lehet ez a meccs, de mostanára azért elbizonytalanodtam

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És még ha nyernénk is, azzal elsősorban inkább a többi divízió győztesnek tennénk szívességet, a csoport kinyitásához ennél több kéne. Persze Matematikai esély nem csak a győzelemre van, hanem arra is, hogy ez valami negatív spirálba taszítja a KC-t, amiből bye weekig nem jönnek ki, de egy ilyen álomból csak szarabb lenne majd felébredniBlack_Adder
Tavaly a Colts 1-5-ről indult és képes volt megfordítani az idényét. Ehhez képest a 2-4 már jobb indulás, mert 1-5-ről 30 évente jut valaki playoffba, de 2-4-ről már talán 10 évente is összejön. 😊

Poént félretéve, ennek a Flacco féle offense-nek nyilván megvannak a limitjei. De úgy érzem jelenleg a Chiefs is keresi magát. Ez egy jó teszt lesz az új Broncos stáb számára. Ha sikerül ki-ki meccset csinálni - akár vereséggel a végén, de végig meccsben maradva -, az legalább annyit eredményezhetne, hogy nem áll meg a 0:4 után elnyert kisebb lendület, és lesznek még jó meccsek a folytatásban is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem tetszett,hogy a vegen Mahomes nevetgelt.🙄😏
ZoliZoltán
Vannak ilyen emberek, meg a stresszt is igy vezetik le. Ha kivegezni vinnek, akkor is nevetgelne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem tetszett,hogy a vegen Mahomes nevetgelt.🙄😏

Szerkesztette: ZoliZoltán
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem mindig a jobb csapat nyer, de azért általában az.
Szóval ja, nyerhetünk, csak nem valószínű.

A mostani 3rd down%-kal meg egészen kizárt. Az egyetlen esély, a padon tartani Mahomest. Amúgy nekünk is olyan agresszívan kéne játszani, mint a Texansnak, csak Flacco nem egy túl precíz irányító és ez pont a 3rd és 4th downoknál fáj legjobban. Egy shotoutban meg egy negyedig se tudjuk tartani a lépést.

Rövid héten extra előnyt jelent otthon játszani, ebbe lehet kapaszkodni és most van kellő önbizalom a védelemben, de a KC meg helyre akarja tenni a dolgokat 2 vereség után. Szerintem pont hogy csökkenti az esélyeinket, hogy most 2× kikaptak

Ha úgy játsszunk mint az elmúlt 2 hétben, akár kicsit jobban, akkor otthon képesek lehetünk egy szoros meccsre, de ha a KCé az utolsó szó, akkor megcsinálják ellenünk. Ahhoz meg Scangarello se menedzseli elég jól az órát, hogy egy 3 vagy 5 perces driveot koreografáljon meg úgy, hogy ne legyen ideje visszavágni a Chiefsnek, ha meg Reid hagy fent , 30-90 másodpercet, a futást elhagyva nem tetszenek az esélyeink egy game winning drivera. A Falcco vakon előrebassza a labdát, hátha bravúr elkapás vagy DPI lesz belőle, erre nem tenném fel a házat akármilyen gyenge védelem ellen se, még ha emlékszem is olyanra amikor bejött, akárhogy is próbálom elfelejteni...

És még ha nyernénk is, azzal elsősorban inkább a többi divízió győztesnek tennénk szívességet, a csoport kinyitásához ennél több kéne. Persze Matematikai esély nem csak a győzelemre van, hanem arra is, hogy ez valami negatív spirálba taszítja a KC-t, amiből bye weekig nem jönnek ki, de egy ilyen álomból csak szarabb lenne majd felébredni
Szóval inkább virrasszunk a valóságban és egyelőre ennél sokkal szerényebb célokat tűzzünk ki. Tartsuk őket 30 alatt. Szerezzünk 20 fölött. Tartsuk Kelce-t 100 és Mahomest 300 yard alatt, ne kapunk 40+ yardos TD-t. Jelen erőviszonyok alapján mindegyik külön-külön is bravúr lenne, és ha mind sikerülne, az se garantálná a győzelmet...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Tudom, a hétfő még a visszatekintés napja, de mivel csütörtökön gameday, és feléledt a denveri dé, a chiefs meg két meglepő vereséget szenvedett, hogy látod Ulpi, mi történhet a meccsünkön? Elérheti a Broncos a győzelmet, mert akkor hirtelen teljesen nyílttá vàlik a csoport. Hirtelen tétje lett ennek mind a négy afc west csapatnak
Zalán
Az attól függ, neked is akad-e valahol a padláson rózsaszín szemüveged?
Nyerni nyerhet bárki, ahogy veszíthet is.
Ettõl még sztem a Broncos nem fog a Chiefsel versenyezni a csoportelsõségért. Ahhoz két dolog kellene, mondjuk így. Stabilan jó védelem, nem egy meccsre. És valamiféle megbízható támadójáték. Visszakérdezek. Szerinted mindkettõ megvan?

Chiefs. A védelem volt nulla. Sok bünti volt, pár komoly hiba. És egy jó ellenfél, aki elõnybõl, ultra agressziv stílusban tudott nyerni, többször szerencsével is jól álltak. Megszerezték az ehhez létfobtosságú vezetést. Majd húzták kiválóan az idõt, a padon tartották Mahomest, nagyon sokat. Aki így is vmi 270 yard, 3 TDt osztott ki. És idei elsõ pickjét.
Sok minden kellett ehhez. Nem hiszem, Hogy innentõl ez rendszeres lenne. A védelem verhetõ. De az már tavaly sem volt elég önmagában.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Tudom, a hétfő még a visszatekintés napja, de mivel csütörtökön gameday, és feléledt a denveri dé, a chiefs meg két meglepő vereséget szenvedett, hogy látod Ulpi, mi történhet a meccsünkön? Elérheti a Broncos a győzelmet, mert akkor hirtelen teljesen nyílttá vàlik a csoport. Hirtelen tétje lett ennek mind a négy afc west csapatnak

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
OFF: Ulpi! Egészen elképesztő számomra az a szurkolói attitűd,ahogyan La meccsekhez állsz, példaértékűnek tartom! Ömlengés vége! ☺️
kolok1972
Köszönöm! Megtisztelõ!
De mi az, hogy ömlengés vége? Most csinálod jól, ne hagyd abba! 😀

Igazából könnyū dolgom van. Ebben a topicban, nézd meg milyen jó fej emberek jöttek össze. Benne van persze, hogy nem tinédzserek.
Senki nem rinyál, ha vmi nem megy. Senki nem írja mekkora elit Kelce, Hill, Berry, akárki, ha van két jó meccse.
Ugyanis a vita, megbánt reakció, abból fakad, ha vki baromságot ír a kedvencedrõl, és reagálsz.
Vagy túlhypeolja (ugyanolyan trollveszélyes), amit megint más szóvá tesz mint a vátesz.
Jóban vagyunk a csoporton belül is a szurkolókkal, az sem rajtam múlik. Így viszont mégis mindenkinek jobb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Jo meccs volt. A Houston minden negyediknek nekiment, vegig agresszivak voltak. jol jatszottak, par nagy hibaval, es sok buntetessel mindket oldalon.
Ami szembeotlo volt, hogy Chris Jones nelkul nulla a passrush. Igy Watson legnagyobb gyengeje, miszerin lassan dont, nem szamitott. Ez Jonesnak jo reklam volt, hogy meg kell fizetni.
ulpianus
OFF: Ulpi! Egészen elképesztő számomra az a szurkolói attitűd,ahogyan a meccsekhez állsz, példaértékűnek tartom! Ömlengés vége! ☺️

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok, legalább eddig rátok számíthattam 😕 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jo meccs volt. A Houston minden negyediknek nekiment, vegig agresszivak voltak. jol jatszottak, par nagy hibaval, es sok buntetessel mindket oldalon.
Ami szembeotlo volt, hogy Chris Jones nelkul nulla a passrush. Igy Watson legnagyobb gyengeje, miszerin lassan dont, nem szamitott. Ez Jonesnak jo reklam volt, hogy meg kell fizetni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A ravens védelem sz*r,nem érünk oda a qb-hoz és ez előrevetíti,hogy van ideje a szabad célpontot megtalálni.
Én hiszek bennük,csak simán érzelmi alapon.
kátrány
Ahhoz kepest, amennyit keresnek, lehetne jobb. De arrol nem a jatekosok tehetnek, hogy tul van par fizetve.
Ellenben a rendszer amiben jatszanak, az nekem tetszik. Nagyon jol ki van talalva, es minden meccssen kicsit alkalmazkodik, barmilyen ellenfelhez.
Sokszor jol jatsznak, csakhogy a tamadok tul hamar llemennek a palyarol, es igy elfaradnak. Onnantol szoktak kezdodni a nagy jatekok az ellenfeltol. Eltekintve egy egy esettol ,ami pedig minden vedelemben elofordul. Csakhat most Lamarnak (joggal) a nepszerusege nem engedi meg, hogy ot hibaztassak a szurkolok, igy mindenki vagy az edzoket vehet elo, vagy a vedelmet.

Ellenunk az elso negyedben kitartottak, nulla pont. A masodikban volt par nagy jatek MAhomestol, az elofordul, de utana megint jok voltak (csak az offense nem tudott tullepni az arnyekan). A Browns ellen is ugy lattam, az elso felido jo volt, tenyleg jo. De aztan seggukon vettek a levegot, es megszortak oket. A tobbi meccsen sem kaptak sok pontot, ahhoz kepest, milyen szitukbol, es mennyit jatszottak.
Szoval ez erdekes, hogy en pont forditva latom kicsit, mint a tobbseg. De ne aggodj! Ez normalis. 😀
ulpianus
A Chiefs nem mérvadó ,túl jók vagytok.A Brownsnak pedig do or die meccs volt,2-2 vagy 1-3 .LJ játékát élmény nézni,szerintem ő egy jó srác,aki nagyon szeret győzni,küzd ,mint egy vén pitbull.Én belelátom,hogy lesz belőle egy Russel Wilson.
Idén Chiefs és Colts bandwagonon ülök,Mahones játéka élmény ,mindig öröm nézni.Minden nagy emberhez,játékosnak van története,neki a vén rozmárral,hogy toltak egy all int,érte ,hogy egy HOF páros legyenek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related