Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147/2190922421013643/?type=3&theater
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mindkettotoknek igaza van. Rosenrol kiderult mar, nem elit tehetseg. Azt mar latnunk kellett volna.

Masreszt viszont az nem derult ki, hogy fuggetlenul a top 10-es picktol, remenyektol, hol is van a plafonja. Milyen rendszerben, es meddig juthat? Lehet egyszeruen addig, mint lattuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Minden tiszteletem az orvosoké, de a legjobban ő maga érzi, hogy mit bír. Ahogyan ezt Rivera is mondta Newtonról nemrég. És Mahomes az eddigiek alapján úgy tűnik, akármennyire zseniális képességekkel bír, néha hajlamos túlbecsülni magát. Ilyen helyzetben hogy lehet megállapítani, mikor jöjjön vissza? Reid meg nem nagyon akart nemet mondani neki. Legalábbis eddig.
Assurbanapli
Reid emberkozpontu edzo. Azert ajanlom vegignyalazni, hogy mennyi mennyi iranyitot hozott fel. Mindenkit egy-ket szinttel feljebb tolt. McNabb, Vick, Kolb, Alex Smith, Favre, Foles, Mahomes. Teljesen mas tipusu jatekosok. O ilyen, ad egy akkora onbizalmat, a technikai es mentalis fejlesztesen felul, ami donto tenyezo a fociban. Biztos van hatranya, de nehez ot nem elismerni, mint QB edzo.

Mondjuk egy Rosent en speciel megneznek Reid kezei kozt.
ulpianus
nem jársz a Miami topikban látszik, ott már megszakértették, hogy Rosen egy tehetségtelen szar.
Amadeus
Szövegértésben nem sokat fejlődtél az évek során 😀
Azt állítottuk, hogy Rosen az elmúlt másfél évben lófaszt se mutatott, ami igazolná, hogy ő mekkora tálentum. Egy jó félidőre se futotta tőle jószerivel. És mindenzt csak azért, mert heti szinten minden topik tele van sírva, hogy milyen szar csapatokhoz került. Amit nem is vitatott senki, ellenben az ő hozzáadott értéke ehhez a foshoz is egyenértékű a nullával.

Miközben mondjuk Darnold a nem létező Jets offensebe beállva elverte a Cowboyst. És az sem egy all pro roster finoman szólva.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Minden tiszteletem az orvosoké, de a legjobban ő maga érzi, hogy mit bír. Ahogyan ezt Rivera is mondta Newtonról nemrég. És Mahomes az eddigiek alapján úgy tűnik, akármennyire zseniális képességekkel bír, néha hajlamos túlbecsülni magát. Ilyen helyzetben hogy lehet megállapítani, mikor jöjjön vissza? Reid meg nem nagyon akart nemet mondani neki. Legalábbis eddig.
Assurbanapli
Reid emberkozpontu edzo. Azert ajanlom vegignyalazni, hogy mennyi mennyi iranyitot hozott fel. Mindenkit egy-ket szinttel feljebb tolt. McNabb, Vick, Kolb, Alex Smith, Favre, Foles, Mahomes. Teljesen mas tipusu jatekosok. O ilyen, ad egy akkora onbizalmat, a technikai es mentalis fejlesztesen felul, ami donto tenyezo a fociban. Biztos van hatranya, de nehez ot nem elismerni, mint QB edzo.

Mondjuk egy Rosent en speciel megneznek Reid kezei kozt.
ulpianus
nem jársz a Miami topikban látszik, ott már megszakértették, hogy Rosen egy tehetségtelen szar.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Brady: "A fociban en is megprobalom megtalalni a vedelem gyenge pontjait, menni elore a first downert, az elerheto legtobb yardert. Ez a foci. Megserulhetsz."
Lehet, o sem ert hozza.
Mindenesetre nem eloszor tamogatja Mahomest. Ezek utan, nekem Brady (nem csak Mahomes miatt) mindig is a kedvenceim egyike. Akarmekkora hype veszi korul, mindig normalis ember marad. Ezt egyebkent javasolta is Mahomesnak nemreg. A hype lenyegtelen, maradj aki vagy.
ulpianus
Ja, csak Brady miközben ezt mondja, aközben már évek óta úgy fekszik el mint a kisangyal, ha 3 méternél közelebb jut hozzá egy védő. Szóval nem kell mindent szó szerint érteni. Ha Mahomes hallgatott volna Brady-re, akkor lehet, hogy 1-2 WTF passzal kevesebbje lenne, de lehet, hogy nem lépnek rá 5 meccsen 4-szer a bokájára.

(Viszont egy fiatal irányítótól meg ezt elvárni nem is reális. Van a blatant kockáztatás, amit RGIII csinált a sérülése(i) után), az nyilván butaság. De van a fiatalság, amikor a játékos úgy érzi ő mindenre képes, és ember nem tudja lebeszélni, hogy ne kockáztasson többet. Ez része a karriernek, Brady se úgy játszott 25 évesen, mint 40 évesen.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem ertem a felvetest, kivetel nelkul minden idenyben van legalabb ot jatekos, aki rossz esetben lebiceg a sajat laban a palyarol, aztan kiderul, hogy szakadt a terdszalagja. Reges reg semmit sem jelent, hogy a sajat laban ment le. De ha az ellenkezojet nezzuk, Hockensont meg a kiskocsi vitte le par hete, aztan kiderult, hogy egy szimpla agyrazkodas. Az, hogy kivulrol minek tunik, manapsag allandoan csaloka.
Stez
Én is leballagtam MCL&ACL kombóval. Aztán 2 órával később lépni nem tudtam. Meg kihagytam majd 1 évet. S még csak nem is kokszoltam.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Minden tiszteletem az orvosoké, de a legjobban ő maga érzi, hogy mit bír. Ahogyan ezt Rivera is mondta Newtonról nemrég. És Mahomes az eddigiek alapján úgy tűnik, akármennyire zseniális képességekkel bír, néha hajlamos túlbecsülni magát. Ilyen helyzetben hogy lehet megállapítani, mikor jöjjön vissza? Reid meg nem nagyon akart nemet mondani neki. Legalábbis eddig.
Assurbanapli
Reid emberkozpontu edzo. Azert ajanlom vegignyalazni, hogy mennyi mennyi iranyitot hozott fel. Mindenkit egy-ket szinttel feljebb tolt. McNabb, Vick, Kolb, Alex Smith, Favre, Foles, Mahomes. Teljesen mas tipusu jatekosok. O ilyen, ad egy akkora onbizalmat, a technikai es mentalis fejlesztesen felul, ami donto tenyezo a fociban. Biztos van hatranya, de nehez ot nem elismerni, mint QB edzo.

Mondjuk egy Rosent en speciel megneznek Reid kezei kozt.
ulpianus
Szoveg. Az altalad felsoroltak mind szupersztarok, ugyhogy Reidnek mindig csak mazlija volt, mindig beszallt a tuti buliba. 8D
Kolbbol el mar evek ota.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Minden tiszteletem az orvosoké, de a legjobban ő maga érzi, hogy mit bír. Ahogyan ezt Rivera is mondta Newtonról nemrég. És Mahomes az eddigiek alapján úgy tűnik, akármennyire zseniális képességekkel bír, néha hajlamos túlbecsülni magát. Ilyen helyzetben hogy lehet megállapítani, mikor jöjjön vissza? Reid meg nem nagyon akart nemet mondani neki. Legalábbis eddig.
Assurbanapli
Reid emberkozpontu edzo. Azert ajanlom vegignyalazni, hogy mennyi mennyi iranyitot hozott fel. Mindenkit egy-ket szinttel feljebb tolt. McNabb, Vick, Kolb, Alex Smith, Favre, Foles, Mahomes. Teljesen mas tipusu jatekosok. O ilyen, ad egy akkora onbizalmat, a technikai es mentalis fejlesztesen felul, ami donto tenyezo a fociban. Biztos van hatranya, de nehez ot nem elismerni, mint QB edzo.

Mondjuk egy Rosent en speciel megneznek Reid kezei kozt.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Brady: "A fociban en is megprobalom megtalalni a vedelem gyenge pontjait, menni elore a first downert, az elerheto legtobb yardert. Ez a foci. Megserulhetsz."
Lehet, o sem ert hozza.
Mindenesetre nem eloszor tamogatja Mahomest. Ezek utan, nekem Brady (nem csak Mahomes miatt) mindig is a kedvenceim egyike. Akarmekkora hype veszi korul, mindig normalis ember marad. Ezt egyebkent javasolta is Mahomesnak nemreg. A hype lenyegtelen, maradj aki vagy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Minden tiszteletem az orvosoké, de a legjobban ő maga érzi, hogy mit bír. Ahogyan ezt Rivera is mondta Newtonról nemrég. És Mahomes az eddigiek alapján úgy tűnik, akármennyire zseniális képességekkel bír, néha hajlamos túlbecsülni magát. Ilyen helyzetben hogy lehet megállapítani, mikor jöjjön vissza? Reid meg nem nagyon akart nemet mondani neki. Legalábbis eddig.
több mint 4 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Jobbulást Mahomesnak!
Assurbanapli
Átadom.
PEEtör
Köszi!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 mobile.twitter.com/SportsCenter/status/1185245286366625793/photo/1
kapitnono
Kerdes, igaz-e. Hazudozik mindenki ossze-vissza a ligaban a huzoemberek seruleseirol. Illetve nem azt mondtak, harom hetet kell kihagynia, hanem hogy ok szerintuk korulbelul annyit. Szoval igazabol ravagtak valamit, de teljesen hatarozatlanul tettek.
Stez
Nem akarok genyó lenni, de ez ilyen Captain Obvious comment. Mint mindegyik NFL játékos szed valami substance anyagot. Nyilván sose fogjuk megtudni a True hátteret, de ha kell akkor tele nyomjak a palit minden Vicodinnal, hogy kibírja a meccseket. Ezt kívánja a franchise, a szurkolok, és a player is ha “fontosabb” a game, mint az egészség. Ha az egészség lenne a fontosabb, akkor kivárna, ki feküdne, majd lehet visszavonulna.
Itt minden a Business-rol szól.
Rodaron
Persze. Es mivel az az erdeke a franchise-nak, hogy az elit fiatal kubejuk minel tobb evig jatszhasson, igy abszolut nem az a nyilvanvalo, hogy most visszaeroltetik hamar, amikor a csapat amugy is faszan all, hanem talan fontosabb hosszu tavon tekinteni, hogy az amugy is boka es terd nelkul jatszo gyereket nem lokik vissza a palyara, ha nem latjak teljesen biztosnak. Meg akkor sem, ha maga Mahomes keri. Anno Griffin eseteben is mindenki csak az edzokre mutogatott, kozben o pattogott, hogy jatszani akar es engedjek vissza. Ugyhogy azert ne vedd biztosra, hogy a Chiefs nem huzza el peldaul a bye week utanra a visszatereset.

több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
 mobile.twitter.com/SportsCenter/status/1185245286366625793/photo/1
kapitnono
Kerdes, igaz-e. Hazudozik mindenki ossze-vissza a ligaban a huzoemberek seruleseirol. Illetve nem azt mondtak, harom hetet kell kihagynia, hanem hogy ok szerintuk korulbelul annyit. Szoval igazabol ravagtak valamit, de teljesen hatarozatlanul tettek.
Stez
Nem akarok genyó lenni, de ez ilyen Captain Obvious comment. Mint mindegyik NFL játékos szed valami substance anyagot. Nyilván sose fogjuk megtudni a True hátteret, de ha kell akkor tele nyomjak a palit minden Vicodinnal, hogy kibírja a meccseket. Ezt kívánja a franchise, a szurkolok, és a player is ha “fontosabb” a game, mint az egészség. Ha az egészség lenne a fontosabb, akkor kivárna, ki feküdne, majd lehet visszavonulna.
Itt minden a Business-rol szól.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mindenki megserulhet, barmikor, ha jatszik. Ez van. Az ok egyebkent nyilvanvalo. A Madden atok lesujtott.
ulpianus
Javitott verzio kovetkezik. Mahomes akkora nagy kiraly, hogy a Madden atkot is legyozi! (Csak errol nekem idoben nem szoltak.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 mobile.twitter.com/SportsCenter/status/1185245286366625793/photo/1
kapitnono
Kerdes, igaz-e. Hazudozik mindenki ossze-vissza a ligaban a huzoemberek seruleseirol. Illetve nem azt mondtak, harom hetet kell kihagynia, hanem hogy ok szerintuk korulbelul annyit. Szoval igazabol ravagtak valamit, de teljesen hatarozatlanul tettek.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
 mobile.twitter.com/SportsCenter/status/1185245286366625793/photo/1


több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Jobbulást Mahomesnak!
Assurbanapli
Átadom.
több mint 4 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Jobbulást Mahomesnak!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mindenki megserulhet, barmikor, ha jatszik. Ez van. Az ok egyebkent nyilvanvalo. A Madden atok lesujtott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem ertem a felvetest, kivetel nelkul minden idenyben van legalabb ot jatekos, aki rossz esetben lebiceg a sajat laban a palyarol, aztan kiderul, hogy szakadt a terdszalagja. Reges reg semmit sem jelent, hogy a sajat laban ment le. De ha az ellenkezojet nezzuk, Hockensont meg a kiskocsi vitte le par hete, aztan kiderult, hogy egy szimpla agyrazkodas. Az, hogy kivulrol minek tunik, manapsag allandoan csaloka.

több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Azért a videón látszik, hogy a térdkalácsát visszapattintják a helyére, utána egy-két helyen azt olvastam, hogy az oldalsó/külső szalag MCL sérülhetett. Az, hogy saját lábán lemegy attól, még lehet neki meniscus sérülése vagy beszakadt szalagja. Szerencsére a csapat PO-ba tudja vezetni a csapatot, neki pedig egy 4-6 hetes felépüléssel meg lehet a PO szereplés.
Rodaron
Nem feltétlenül jelent az sajnos semmit, láttam én már ACL-lel lesétálni játékost a pályáról, és utána egy évig pályára sem lépni. De remélhetőleg ilyenről nincs szó
Wyatt
Shawn Merriman konkrétan 2 szakadt szalaggal ugyanazon térdében játszott 1 teljes meccset, úgy, hogy tudta előtte, ez a sérülése van. Alul felül megkötötte spárgával, gondolta majd jó lesz. Emlékszem még a sporttv is közvetítette a meccset, és ricsi ki volt akadva, hogy lehet így játszani. Az, hogy tudsz járni kb semmit sem jelent ilyen sérülésnél.
Sixo
Ja csak Merrimannek azóta nincs térdizülete, lábra meg nem tud állni. Térdszalag nélkül lehet élni, csak nem tanácsos főleg profi sportban nem 😛
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 426 — LIGHTS OUT!
Azért a videón látszik, hogy a térdkalácsát visszapattintják a helyére, utána egy-két helyen azt olvastam, hogy az oldalsó/külső szalag MCL sérülhetett. Az, hogy saját lábán lemegy attól, még lehet neki meniscus sérülése vagy beszakadt szalagja. Szerencsére a csapat PO-ba tudja vezetni a csapatot, neki pedig egy 4-6 hetes felépüléssel meg lehet a PO szereplés.
Rodaron
Nem feltétlenül jelent az sajnos semmit, láttam én már ACL-lel lesétálni játékost a pályáról, és utána egy évig pályára sem lépni. De remélhetőleg ilyenről nincs szó
Wyatt
Shawn Merriman konkrétan 2 szakadt szalaggal ugyanazon térdében játszott 1 teljes meccset, úgy, hogy tudta előtte, ez a sérülése van. Alul felül megkötötte spárgával, gondolta majd jó lesz. Emlékszem még a sporttv is közvetítette a meccset, és ricsi ki volt akadva, hogy lehet így játszani. Az, hogy tudsz járni kb semmit sem jelent ilyen sérülésnél.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
MRI vizsgálatok szerint 3 hetet kell kihagynia Patrick mesternek.
Rodaron
Nem pontosan. NFL.com szerint legalabb 3 het, es meg varjak az MRI-t, mert lehet tobb is.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
MRI vizsgálatok szerint 3 hetet kell kihagynia Patrick mesternek.
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
QB sneaknél végig kontrollálod a mozgást felvagy készülve az ütésre/nyomásra és jobb esetben a lábad van a legtávolabb a darálótól, szvsz semmivel nem sérülésveszélyesebb mint bármelyik play.