Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Szerintem broncos lesz a legkeményebb , Trub jó meccsén is dobálja az intet bár a D -jük ellen futni kéne ami Williams kiesésével nehéz , remélem ő visszajön PO-ra . Chargerstől nem tartok , mennek a draft cetliért már az utolsó körben
Hightower94
Meglatjuk. A Broncos ellen Mahomestol fugg. Ahogy persze mostantol mindig. Mikor o formaban van, barki ellen veszelyes a csapat. De ha mondjuk elkezdi szorni a TD-ket, Lock meg nem tart ott, hogy tartsa a lepest hibak nelkul.
Es nagyjabol ez a Chiefs taktikaja minden meccsen. Peldaul a Ravens ellen is ez volt, es ez is lehet. Nem tudjuk Lamart limitalni. Nem is kell. Tul kell dobni oket pontban, igy ellenuk forditva a sajat idohuzos low score strategiajukat.

A gond az, hogy meg ehhez is kell valamifele mukodo vedelem. Kell futojatek. Kell Mahomes, es Hill, es Kelce, es Watkins, es az OL. Marpedig egyutt nem sokszor egeszseges mindenki, vagyis szinte soha.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
En nem a Titanst tartom rank veszelyesnek.
A Steelers mas eset, ok Mahomesra veszelyesek. De vannak naluk komolyabb erot mutato gardak. Mar ha a vasas egyaltalan ott lesz.

Mahomes kezfeje serult meg a masodik driveban. Jo hir, hogy nem torott, csak zuzodas. Persze onnantól nem dobott valoban normalisan. De a PO-ra nem hiszem, hogy ne hoznak rendbe.
ulpianus
Persze nem Smith az QB-nk mint 2 éve mikor Titanssel játszottunk, plusz egy megnyert meccset buktunk el most is a special team miatt ami nem hiszem még egyszer előfordul. És kitudja hogy a Tennehill vonat mikor siklik ki.
Viszont a kiemelés simán meglehet Pats kifog kapni egyszer, mi nem hiszem.
Na az jó hír , ezen a három könnyebb meccsen simán tudunk önbizalmat szerezni. Remélem a Bears elveszíti addigra a PO esélyeit és már nem fognak úgy hajtani.
Hightower94
szerintem mindhárom trap game, de te tudod. a denver sokkal erősebb, mint a mérlege, a bearsben trubynak a karrierje a tét, túlélésért hajt, a chargersnek ha kijön a lépés bárkit ütnek. én fogadok veled, hogy nem nyeritek meg mindhármat. (mi is elcsúszunk majd a banánhéjon legalább egyszer, szóval nem azért mondom)
gedam
Szerintem broncos lesz a legkeményebb , Trub jó meccsén is dobálja az intet bár a D -jük ellen futni kéne ami Williams kiesésével nehéz , remélem ő visszajön PO-ra . Chargerstől nem tartok , mennek a draft cetliért már az utolsó körben
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hightower Chiefs drukker, meg szep, hogy gyozelmet var, nem csapdat.
Meglatjuk. Azert a védelem mellett meg kellene talalnunk a futonkat is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gedam 5 700
En nem a Titanst tartom rank veszelyesnek.
A Steelers mas eset, ok Mahomesra veszelyesek. De vannak naluk komolyabb erot mutato gardak. Mar ha a vasas egyaltalan ott lesz.

Mahomes kezfeje serult meg a masodik driveban. Jo hir, hogy nem torott, csak zuzodas. Persze onnantól nem dobott valoban normalisan. De a PO-ra nem hiszem, hogy ne hoznak rendbe.
ulpianus
Persze nem Smith az QB-nk mint 2 éve mikor Titanssel játszottunk, plusz egy megnyert meccset buktunk el most is a special team miatt ami nem hiszem még egyszer előfordul. És kitudja hogy a Tennehill vonat mikor siklik ki.
Viszont a kiemelés simán meglehet Pats kifog kapni egyszer, mi nem hiszem.
Na az jó hír , ezen a három könnyebb meccsen simán tudunk önbizalmat szerezni. Remélem a Bears elveszíti addigra a PO esélyeit és már nem fognak úgy hajtani.
Hightower94
szerintem mindhárom trap game, de te tudod. a denver sokkal erősebb, mint a mérlege, a bearsben trubynak a karrierje a tét, túlélésért hajt, a chargersnek ha kijön a lépés bárkit ütnek. én fogadok veled, hogy nem nyeritek meg mindhármat. (mi is elcsúszunk majd a banánhéjon legalább egyszer, szóval nem azért mondom)

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Denver elmult ket meccsen egesz maskent festett, miota Lock dobalgat. Nagyon is jol. De fontos, hogy a vedoik ettol kimasztak a kozonybol, mert nem hiaba toretik ossze magukat mar. A vedoik nyerik a meccsseket, csak Lockkal erre realis eselyuk nyilt. Igy egyutt egy csoportmeccs mindig veszelyes. Azt sem tudjuk Mahomes jatszik-e, es milyen szinten.

Aztan a Bears ellen is papiron jobbak vagyunk valoban. Meglatjuk a Bills mit tud akkor a honved ellen. A zaro meccsen a Bolts Ellen lehet megint a tarcsi bohockodik. De nekik a presztizs miatt lehet fontos, hogy jol zarjak az evet. Foleg akinek lejar a szerzodese.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
En nem a Titanst tartom rank veszelyesnek.
A Steelers mas eset, ok Mahomesra veszelyesek. De vannak naluk komolyabb erot mutato gardak. Mar ha a vasas egyaltalan ott lesz.

Mahomes kezfeje serult meg a masodik driveban. Jo hir, hogy nem torott, csak zuzodas. Persze onnantól nem dobott valoban normalisan. De a PO-ra nem hiszem, hogy ne hoznak rendbe.
ulpianus
Persze nem Smith az QB-nk mint 2 éve mikor Titanssel játszottunk, plusz egy megnyert meccset buktunk el most is a special team miatt ami nem hiszem még egyszer előfordul. És kitudja hogy a Tennehill vonat mikor siklik ki.
Viszont a kiemelés simán meglehet Pats kifog kapni egyszer, mi nem hiszem.
Na az jó hír , ezen a három könnyebb meccsen simán tudunk önbizalmat szerezni. Remélem a Bears elveszíti addigra a PO esélyeit és már nem fognak úgy hajtani.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
En nem a Titanst tartom rank veszelyesnek.
A Steelers mas eset, ok Mahomesra veszelyesek. De vannak naluk komolyabb erot mutato gardak. Mar ha a vasas egyaltalan ott lesz.

Mahomes kezfeje serult meg a masodik driveban. Jo hir, hogy nem torott, csak zuzodas. Persze onnantól nem dobott valoban normalisan. De a PO-ra nem hiszem, hogy ne hoznak rendbe.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Szerintetek Mahomest mennyire hátráltják a sérülések? Mert nem mer beleállni olyan passzokba amikbe tavaly vagy a szezon elején simán . Emellett elégé pontatlan és már reflexből mozog ki a zsebből pedig Fisherék visszatérésével lenne ideje bőven. Még igy is top 5 QB de remélem PO már a régi lesz. Jól jönne egy hét pihi, neki is és Reed alapból így többet tudna készülni. Mert Wildcard körön egy Steelers vagy egy Titans nem lenne egyszerű ismerve a multunkat. Kövi meccsek mind hozzhatóak a Pats érzésem szerint meg kifog kapni a Billstől.
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bírók ilyenek de pl magyar-azeri meccs után senkinek sem volt baj hogy végül nyertünk. Ha ellenünk van a bíró akkor kurva anyját, aztán ha velünk akkor az ellenfél így járt.
Amúgy kicsit karma a Patsnek mert elvileg Bill filmeztette a Bengalst, újabb “gate” mondjuk ott sem újdonság. Mondjuk pont a Bengals ellen akiket valszeg szarrá vernek...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Reid: Mahomes keze nem tort el. Ez zuzodas, es egyre jobban fest.
Mindamellett en nem bannam, ha ugy adodik a meccsek vegen pihentetnek. A csere QB megmutatta, hogy eldobalgat, nagy tet nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
En akkora nagy jelentoseget nem adok a kiemelesre.

Mas. Thompson megmerettetett es konnyunek talaltatott. Olyan pocsek volt, hogy Reid nem is eroltette a vegen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gedam 5 700
Gratulalni nehez, mert a birok hoztak a meccset. Akkorat ha soccerben tevednek, soha nem vezetnek tetmeccset nagy esemenyen kabe. Azert nem volt ra piros, aki nem ertene, mert dobott mar elotte kettot Bill.

Masreszt a Chiefs jo volt az elso felidoben. Fura, de a birok rengeteg stppja, ahogy allandoan allt a jatek, es sokszor percekig VARoztak, inkabb a Chiefst verte szet fejben. Teljesen megtort a lendulet.

Nem volt eletbevago ez a gyozelem. Az elozo heti volt az. Igy mar viszont hatradolhetunk. Mivel a Raiders megint nulla volt a masodik felidoben, es vesztett. Ha azert ott mar nem vesznek elo vkit, az hiba. Bar ezt mondtam mar parszor, aztan semmi . Mindensetre nekunk igy faca.
ulpianus
szerintem a kiemelés miatt életbevágó volt. ha a bills veri a parset és ti hozzátok a papírformát meg is van.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Gratulalni nehez, mert a birok hoztak a meccset. Akkorat ha soccerben tevednek, soha nem vezetnek tetmeccset nagy esemenyen kabe. Azert nem volt ra piros, aki nem ertene, mert dobott mar elotte kettot Bill.

Masreszt a Chiefs jo volt az elso felidoben. Fura, de a birok rengeteg stppja, ahogy allandoan allt a jatek, es sokszor percekig VARoztak, inkabb a Chiefst verte szet fejben. Teljesen megtort a lendulet.

Nem volt eletbevago ez a gyozelem. Az elozo heti volt az. Igy mar viszont hatradolhetunk. Mivel a Raiders megint nulla volt a masodik felidoben, es vesztett. Ha azert ott mar nem vesznek elo vkit, az hiba. Bar ezt mondtam mar parszor, aztan semmi . Mindensetre nekunk igy faca.
ulpianus
Essünk már túl azon a gyűrűn, aztán jönnénk mi is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Gratulalni nehez, mert a birok hoztak a meccset. Akkorat ha soccerben tevednek, soha nem vezetnek tetmeccset nagy esemenyen kabe. Azert nem volt ra piros, aki nem ertene, mert dobott mar elotte kettot Bill.

Masreszt a Chiefs jo volt az elso felidoben. Fura, de a birok rengeteg stppja, ahogy allandoan allt a jatek, es sokszor percekig VARoztak, inkabb a Chiefst verte szet fejben. Teljesen megtort a lendulet.

Nem volt eletbevago ez a gyozelem. Az elozo heti volt az. Igy mar viszont hatradolhetunk. Mivel a Raiders megint nulla volt a masodik felidoben, es vesztett. Ha azert ott mar nem vesznek elo vkit, az hiba. Bar ezt mondtam mar parszor, aztan semmi . Mindensetre nekunk igy faca.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
a Ravens formáját elnézve, nem tudom elképzelni hogy SuperBowlt játszik Mahomes, főleg a tegnapi leblokkolás után. tudom elverték a Ravenst, de az mennyire a szezon elején volt, és Mahomes is sokkal egészségesebb volt, és hát valószínű idegenbe is lenne az a meccs, persze a rájátszásba minden megtörténhet, így 100%-osan ezt nehéz kijelenteni.
amúgy Andy Reid mindig leül az irányítóval dumálni amikor a védelem van fent? nem nagyon tudom ott milyen az edzői gárda felépítése, de a fő edzőnek nem kell minden play-t néznie?
Sifur
Reid Mahomest szerintem kvázi fogadott fiának tekinti. Legalábbis látszólag nagyon így bánik vele. Egyébként rendszeresen így ülnek le s beszélik meg a dolgokat. A többi irányítójával ezt nem vagy nem nagyon csinálta.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
a Ravens formáját elnézve, nem tudom elképzelni hogy SuperBowlt játszik Mahomes, főleg a tegnapi leblokkolás után. tudom elverték a Ravenst, de az mennyire a szezon elején volt, és Mahomes is sokkal egészségesebb volt, és hát valószínű idegenbe is lenne az a meccs, persze a rájátszásba minden megtörténhet, így 100%-osan ezt nehéz kijelenteni.
amúgy Andy Reid mindig leül az irányítóval dumálni amikor a védelem van fent? nem nagyon tudom ott milyen az edzői gárda felépítése, de a fő edzőnek nem kell minden play-t néznie?

Szerkesztette: Sifur
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Az első félidőben bosszankodtam, hogy miért nem ezt a meccset tették 7 órára a Niners vs Saints helyett, mert a Colts meccs miatt a Niners meccsnek csak a felét tudtam követni. Szerencsére izgalmas lett ennek is a végére. 😊

A Chiefs a sokkal jobb csapat most, ez nem kérdés. Ha csak a potenciált nézem, szerintem ebben a csapatban bőven benne van 3 jó meccs és akár a gyűrű is. De mintha képtelenek lennének koncentrálni. Hülyén hangzik, de nekem jobban tetszett a Mahomes és Hill nélküli csapat, mint ez, mert abban volt tűz, odafigyelés, megragadott minden apró lehetőséget. Mahomessel meg mintha elkapnák a hogyan lőjök magunka lábon nyerő helyzetben betegséget a Chargerstől. (Meg az idei Coltstól.) Csak utóbbi(ak) nem egy lehetséges gyűrűt packáznak el...

Mindegy, most már meglesz minimum a 3. kiemelés. Sok sikert a playoffra, nektek fogok szorítani, mert - ízlések és pofonok, az enyém ilyen - ezt a Reid / Mahomes / Hill féle offense-t imádom nézni, a Lamarr félét még szoknom kell. 😊
peterk2005
Ikszdé
Wyatt
????
Ez ilyen mondat?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az első félidőben bosszankodtam, hogy miért nem ezt a meccset tették 7 órára a Niners vs Saints helyett, mert a Colts meccs miatt a Niners meccsnek csak a felét tudtam követni. Szerencsére izgalmas lett ennek is a végére. 😊

A Chiefs a sokkal jobb csapat most, ez nem kérdés. Ha csak a potenciált nézem, szerintem ebben a csapatban bőven benne van 3 jó meccs és akár a gyűrű is. De mintha képtelenek lennének koncentrálni. Hülyén hangzik, de nekem jobban tetszett a Mahomes és Hill nélküli csapat, mint ez, mert abban volt tűz, odafigyelés, megragadott minden apró lehetőséget. Mahomessel meg mintha elkapnák a hogyan lőjök magunka lábon nyerő helyzetben betegséget a Chargerstől. (Meg az idei Coltstól.) Csak utóbbi(ak) nem egy lehetséges gyűrűt packáznak el...

Mindegy, most már meglesz minimum a 3. kiemelés. Sok sikert a playoffra, nektek fogok szorítani, mert - ízlések és pofonok, az enyém ilyen - ezt a Reid / Mahomes / Hill féle offense-t imádom nézni, a Lamarr félét még szoknom kell. 😊
peterk2005
Ikszdé

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az első félidőben bosszankodtam, hogy miért nem ezt a meccset tették 7 órára a Niners vs Saints helyett, mert a Colts meccs miatt a Niners meccsnek csak a felét tudtam követni. Szerencsére izgalmas lett ennek is a végére. 😊

A Chiefs a sokkal jobb csapat most, ez nem kérdés. Ha csak a potenciált nézem, szerintem ebben a csapatban bőven benne van 3 jó meccs és akár a gyűrű is. De mintha képtelenek lennének koncentrálni. Hülyén hangzik, de nekem jobban tetszett a Mahomes és Hill nélküli csapat, mint ez, mert abban volt tűz, odafigyelés, megragadott minden apró lehetőséget. Mahomessel meg mintha elkapnák a hogyan lőjök magunka lábon nyerő helyzetben betegséget a Chargerstől. (Meg az idei Coltstól.) Csak utóbbi(ak) nem egy lehetséges gyűrűt packáznak el...

Mindegy, most már meglesz minimum a 3. kiemelés. Sok sikert a playoffra, nektek fogok szorítani, mert - ízlések és pofonok, az enyém ilyen - ezt a Reid / Mahomes / Hill féle offense-t imádom nézni, a Lamarr félét még szoknom kell. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az nem kell. Grat a Chiefsnek.

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Gratulálni kell a győztesnek.
A zebrák meg menjenek a 3,14csába.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 chiefswire.usatoday.com/2019/12/02/kansas-city-chiefs-oakland-raiders-week-13-rookies-continue-to-pave-way-for-success/

Thompson jateka azert is erdekes, mert nemreg mondta Big Red, hogy Darren (nem Damien) Williams (RB) igen valoszinu, hogy nem jatszik a honved ellen.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Fontos gyozelem volt. A Raiders topicban irtam ugyan meccs elott. Ha nyert volna a Raiders, minden tie breaker egyenlo lett volna, kiveve a konf. merleget, ami nekik kedvezett volna. Vagyis tobb W kellett volna a csoportgyozelemhez, mint a Raidersnek. (persze ezek valtozhattak volna, akar mondjuk a csoporton beluli merleg)
Viszont nyertunk, a Tie breaker mind ide szol, gyakorlatilag fel labbal POban vagyunk. A Broncos verte a Boltsot, ami vegkepp lezarta oket.

Pedig nem volt sima meccs. Mahomes sem jatszott igazan jol, az elkapok neha. A vedelemnek most bejottek a csapdazasok, de igazan ok sem. Csak a Raiders sok buntetessel jatszott, es a harmadikok ami nekunk igy (sikeres jatek) vagy ugy (buntik) ment, az nekik a fontos pillanatokban nem.
A Chiefs ellenben fegyelmezetten jatszott. 8-0 volt a penalty arany asszem, mikor ezt szova tettem, es nem sokra ra mar 14-0 volt ide. Onnantol mi jatszhattuk a jatekunkat. Carr pedig egyaltalan nem jatszhatta a biztonsagi jatekat, amit tud. Es el is dolt, bar akkor meg nem tudtuk. Carr nem kepes masra. Az edzok nem kepessek mast osszerakni. Vagy nem gyakoroltak be. De mindenesetre amikor a vedelem TDt ert el, mar nehezen hittem, hogy kikaphatunk. Ismerve a Raiders nulla felidei elemzeset, ami ev elejen is botrany volt. Vagy csak en szidtam. Aztan javult, de mostansag megint szegyen. Oke, ha Grudennek nem megy, akkor vegyen fol valakit. Nem akkora dolog ez. Legyen az o bajuk.

A vedelemben azert egyre tobb jatekoson latom, hogy magabiztosabban mozog. Nincsenek illuzioim, komoly offense szet fogja oket szedni, ahogy eddig is. Megis talan jovore mar Spangli ha igazolhat parat, lathatoan nem vagyunk messze, egy nem kiraly, de mukodo vedelemtol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/71100850_3287572711318050_2570515761012202437_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=oqtPrhI0S_gQ7kNvgFjATRf&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCf24qBViZpUGyTdOoZUe9W7XIeWnpagv2SgLGOfhhhLQ&oe=663B4D28
NFL on Instagram: "Chiefs legends Buck Buchanan (DT), Bobby Bell (OLB) and Willie Lanier (MLB) have been selected to the #NFL100 All-Time Team! [SWIPE]"
47K likes, 118 comments - nfl on November 29, 2019: "Chiefs legends Buck Buchanan (DT), Bobby Bell (OLB) and Willie Lanier (MLB) have been selected to the #NFL100 All-Time Team! [SWIPE]".


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Reid optimista Hill seruleset illetoen. Kedden mar tobbet tudnak, de szte rendben lehet a hetvegere.


Állat vagyok, ami enni kér...