Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Suggs itt lett claimelve. Érdekes lesz, hogy megy-e vagy marad, mert könnyen lehet hogy a Ravensszel kell majd szembenéznie az SB-ért.
Cruyffista
Nem fog játszani, ebbe szinte biztos vagyok, inkább viszavonul.
Norbi180
Lehet ugy voltak vele, vagy visszavonul, de akkor sem lesz Ravens jatekos.
Vagy beall Okafor helyere, aki most serult meg. Mivel megerti, hogy a Chiefsel is, ha o is hozzatesz, lehet valamennyi eselye a gyurure.
Nekik mindketto jo valahogy.
ulpianus
Lehet már kopott a gyorsasága,pár hurry/hit,azért még benne van,illetve futás ellen még mindig elit.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Suggs itt lett claimelve. Érdekes lesz, hogy megy-e vagy marad, mert könnyen lehet hogy a Ravensszel kell majd szembenéznie az SB-ért.
Cruyffista
Nem fog játszani, ebbe szinte biztos vagyok, inkább viszavonul.
Norbi180
Simán teperni fog a gyűrűért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.instagram.com/p/B6HL0m-Jwao/?hl=hu
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Suggs itt lett claimelve. Érdekes lesz, hogy megy-e vagy marad, mert könnyen lehet hogy a Ravensszel kell majd szembenéznie az SB-ért.
Cruyffista
Nem fog játszani, ebbe szinte biztos vagyok, inkább viszavonul.
Norbi180
Attól függ kap-e ajak elixírt a biggyesztett szájára KC-nál 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Suggs itt lett claimelve. Érdekes lesz, hogy megy-e vagy marad, mert könnyen lehet hogy a Ravensszel kell majd szembenéznie az SB-ért.
Cruyffista
Nem fog játszani, ebbe szinte biztos vagyok, inkább viszavonul.
Norbi180
Lehet ugy voltak vele, vagy visszavonul, de akkor sem lesz Ravens jatekos.
Vagy beall Okafor helyere, aki most serult meg. Mivel megerti, hogy a Chiefsel is, ha o is hozzatesz, lehet valamennyi eselye a gyurure.
Nekik mindketto jo valahogy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Suggs itt lett claimelve. Érdekes lesz, hogy megy-e vagy marad, mert könnyen lehet hogy a Ravensszel kell majd szembenéznie az SB-ért.
Cruyffista
Nem fog játszani, ebbe szinte biztos vagyok, inkább viszavonul.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Suggs itt lett claimelve. Érdekes lesz, hogy megy-e vagy marad, mert könnyen lehet hogy a Ravensszel kell majd szembenéznie az SB-ért.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Rajtunk kivül meg a Patsen valaki végezhet a csoportja ellen 8-0 ra ? Ez azért nem semmi
Hightower94
A 8-0-hoz kell h 2 csapat menjen be wild cardon a divből és mind a kettőt meg is kell verni a PO-ban 😉
empty taxi
Látod, a megverésükkel nincs gond. Csak egyesek nem pörörgtek úgy mint a magyar gazdaság, és nem kvalifikáltak.
ulpianus
6-0 akartam nem tudom miért lett belöle 8 😂😂😂
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem volt egy latvanyos meccs. Kelce ellen kabe semmit nem tudtak tenni,
ulpianus
Travis Kelce is the first tight end in NFL history to record four consecutive 1,000-receiving yard seasons. With 142 receiving yards in the Chiefs' win over the Broncos, Kelce has 1,131 this season.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Rajtunk kivül meg a Patsen valaki végezhet a csoportja ellen 8-0 ra ? Ez azért nem semmi
Hightower94
A 8-0-hoz kell h 2 csapat menjen be wild cardon a divből és mind a kettőt meg is kell verni a PO-ban 😉
empty taxi
Látod, a megverésükkel nincs gond. Csak egyesek nem pörörgtek úgy mint a magyar gazdaság, és nem kvalifikáltak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Rajtunk kivül meg a Patsen valaki végezhet a csoportja ellen 8-0 ra ? Ez azért nem semmi
Hightower94
Pats lehet 7-0, ti max 6-0.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Rajtunk kivül meg a Patsen valaki végezhet a csoportja ellen 8-0 ra ? Ez azért nem semmi
Hightower94
A 8-0-hoz kell h 2 csapat menjen be wild cardon a divből és mind a kettőt meg is kell verni a PO-ban 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Rajtunk kivül meg a Patsen valaki végezhet a csoportja ellen 8-0 ra ? Ez azért nem semmi
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem volt egy latvanyos meccs. Kelce ellen kabe semmit nem tudtak tenni, es ez ma eleg is volt.
ulpianus
hiába, copycat league. a Ravensnél Lemarral a handoffot lehet elrejteni, ti meg a havazásban egy teljes Kelcet tudtatok 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Friss. Okafor mellkas serulest szenvedett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kiirtak meccsen. Szoval, ha nyerjuk az utolso csoportmeccset (Bolts), akkor 2015 ota a csoportrekord lenne: 27-3.
ulpianus
26-4 milyen szarul néz már ki 😛 😀
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Kiirtak meccsen. Szoval, ha nyerjuk az utolso csoportmeccset (Bolts), akkor 2015 ota a csoportrekord lenne: 27-3.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem volt egy latvanyos meccs. Kelce ellen kabe semmit nem tudtak tenni, es ez ma eleg is volt. Illetve a vedelem hozta a tobbit. A Broncos a meccs kozepetol arra figyelt, hogy a leheto legtobb passz adjak Lock kezebe, foleg kielezett szitukban (mar ha lehet annak nevezni 20 pontos hatranyban vmit, de megis.)

Hill megserult, de nem tudni sokat. Wylie viszont ugy ment le, hogy valoszinu nagyobb a baj. Mondjuk o azert nem potolhatatlan szint. Csak lassan kifutunk az egeszseges falemberekbol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Én is elgondolkodtam azon mi lett volna ha Mahomes kap olyan top védelmet ami Smith idejébe volt . Végülis a offense emberek akkor is megvoltak csak Smith nem dobott 10 yardnál többet.
Hightower94
Derrick Johnson nyar vegen bent jart a csapatnal, es ezt kozolte is Patrickkal.
Ahogy Jamaal Charles is mondta, hogy futna Mahomesnak, ha birna.
ulpianus
Hát igen , azzal a csapattal sztem Mahomes SBt nyert volna, ezzel se kizárt de vele tutti nem buktunk volna a Colts ellen Luck csoda meccsén
Hightower94
Háát ööö izé, mintha 45 pontot kaptatok volna 44l szemben, most akkor hogy is van ez, biztos Smith volt a hibás? 😊 😉 😛
dande
De ki adta el a labdát és kik miatt kellett 4-5 percenként visszajönni a D-nek, mert Smithéket leparancsolták hamar .
Mostani Mahomesra gondoltam ha olyan D-je lenne mint ami Smith alatt volt mire menne. Mondjuk mindegy reméljük így is odaérhet a csapat
több mint 4 éve
batyu New England Patriots 630
Én is elgondolkodtam azon mi lett volna ha Mahomes kap olyan top védelmet ami Smith idejébe volt . Végülis a offense emberek akkor is megvoltak csak Smith nem dobott 10 yardnál többet.
Hightower94
Derrick Johnson nyar vegen bent jart a csapatnal, es ezt kozolte is Patrickkal.
Ahogy Jamaal Charles is mondta, hogy futna Mahomesnak, ha birna.
ulpianus
Hát igen , azzal a csapattal sztem Mahomes SBt nyert volna, ezzel se kizárt de vele tutti nem buktunk volna a Colts ellen Luck csoda meccsén
Hightower94
Háát ööö izé, mintha 45 pontot kaptatok volna 44l szemben, most akkor hogy is van ez, biztos Smith volt a hibás? 😊 😉 😛
dande
Szinte Teljesen kizárt, hogy a 19 éves Mahomes hozta volna azt a meccset!

Szerkesztette: batyu

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én is elgondolkodtam azon mi lett volna ha Mahomes kap olyan top védelmet ami Smith idejébe volt . Végülis a offense emberek akkor is megvoltak csak Smith nem dobott 10 yardnál többet.
Hightower94
Derrick Johnson nyar vegen bent jart a csapatnal, es ezt kozolte is Patrickkal.
Ahogy Jamaal Charles is mondta, hogy futna Mahomesnak, ha birna.
ulpianus
Hát igen , azzal a csapattal sztem Mahomes SBt nyert volna, ezzel se kizárt de vele tutti nem buktunk volna a Colts ellen Luck csoda meccsén
Hightower94
Háát ööö izé, mintha 45 pontot kaptatok volna 44l szemben, most akkor hogy is van ez, biztos Smith volt a hibás? 😊 😉 😛
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Én is elgondolkodtam azon mi lett volna ha Mahomes kap olyan top védelmet ami Smith idejébe volt . Végülis a offense emberek akkor is megvoltak csak Smith nem dobott 10 yardnál többet.
Hightower94
Derrick Johnson nyar vegen bent jart a csapatnal, es ezt kozolte is Patrickkal.
Ahogy Jamaal Charles is mondta, hogy futna Mahomesnak, ha birna.
ulpianus
Hát igen , azzal a csapattal sztem Mahomes SBt nyert volna, ezzel se kizárt de vele tutti nem buktunk volna a Colts ellen Luck csoda meccsén
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Én is elgondolkodtam azon mi lett volna ha Mahomes kap olyan top védelmet ami Smith idejébe volt . Végülis a offense emberek akkor is megvoltak csak Smith nem dobott 10 yardnál többet.
Hightower94
Derrick Johnson nyar vegen bent jart a csapatnal, es ezt kozolte is Patrickkal.
Ahogy Jamaal Charles is mondta, hogy futna Mahomesnak, ha birna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hosszú éveken át szimpatizáltam a csapattal és volt a sajátom mögött második kis kedvenc. Nagyon is örültem, amikor Maho így berobbant a ligába. Bírtam Smith de nyilván teljesen más polc.
Viszont amióta elkezdett így menni a csapatnak és egy erős védelem és stabil offense helyett lett egy elit offense és gyengcske defense valahogy nekem eltűnt a csapat identitása amit szerettem. 😀
Ha már AFC továbbra is szimpi gárda de valahogy azzal, hogy a Chiefs "nagy" csapat lett elment az a kis szimpatikus mivoltuk.
Egy Titans vagy Houston elleni meccsen pár éve még biztos nektek drukkoltam volna de ma már nem tudnék dönteni. Azért a vasas vagy a petsz ellen nyilván nem is kérdés! A csoportban pedig szintén hajrá KC!
Reid legalább megmaradt pár évvel ezelőttről mint szimpi figura.
alatriste
Én anno ugyanigy voltam kosárba a GSW-vel amikor évtizedekig nem ment nekik szurkoltam kis szinpatikus csapat voltak még az első bajnoki cimüknek is örültem aztán odament Durrant és már nem érdekeltek.
Én is elgondolkodtam azon mi lett volna ha Mahomes kap olyan top védelmet ami Smith idejébe volt . Végülis a offense emberek akkor is megvoltak csak Smith nem dobott 10 yardnál többet.
Hightower94
Igen egyáltalán nem rosszból mondam ezt. Nekem a KC ahogy mondod a szimpatikus kis csapat volt. Volt itt jó pár játékos akit szerettem. Houston, Berry, Kelce, Smith, Hali, DJ
Sajnos ebből mára már csak Kelce van itt és már nem is kis csapat a Chiefs.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Hosszú éveken át szimpatizáltam a csapattal és volt a sajátom mögött második kis kedvenc. Nagyon is örültem, amikor Maho így berobbant a ligába. Bírtam Smith de nyilván teljesen más polc.
Viszont amióta elkezdett így menni a csapatnak és egy erős védelem és stabil offense helyett lett egy elit offense és gyengcske defense valahogy nekem eltűnt a csapat identitása amit szerettem. 😀
Ha már AFC továbbra is szimpi gárda de valahogy azzal, hogy a Chiefs "nagy" csapat lett elment az a kis szimpatikus mivoltuk.
Egy Titans vagy Houston elleni meccsen pár éve még biztos nektek drukkoltam volna de ma már nem tudnék dönteni. Azért a vasas vagy a petsz ellen nyilván nem is kérdés! A csoportban pedig szintén hajrá KC!
Reid legalább megmaradt pár évvel ezelőttről mint szimpi figura.
alatriste
Én anno ugyanigy voltam kosárba a GSW-vel amikor évtizedekig nem ment nekik szurkoltam kis szinpatikus csapat voltak még az első bajnoki cimüknek is örültem aztán odament Durrant és már nem érdekeltek.
Én is elgondolkodtam azon mi lett volna ha Mahomes kap olyan top védelmet ami Smith idejébe volt . Végülis a offense emberek akkor is megvoltak csak Smith nem dobott 10 yardnál többet.