Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Suggs ugyanaz mint Okafor volt. Megfelel a celnak. Clark mellett jo lehet, mert Clark es Jones melle kell egy harmadik, hogy tenyleg mukodjon a dolog. Nnadi masra jo, a tobbiek csereszintuek.
A vedelem osszessegeben mar jo, ha nem tul eros az ellen offense. A gond az, hogy rajatszasban ebben nehez bizni. Aki nem is szuper, csak kitalal valamit, vagy kockaztat legalabb. Mindesetre Spangli szeret agressziven letamadni, es gyors, de nem vegletekig egyszeru jatekot hivni, ami megakadalyozza (probalja) a jatekot, mielott kialakul. Ami neha bejon, neha nem. SEcondaryben is gond, hogy Spangli stilusahoz nicns megfelelo emberanyag. Legalabb mar nem kell biztosra vennunk, hogy sok pontot kapnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Jo, hogy a futoink kezdenek felepulni. Viszont Spencer Ware IR. Nem akar ez a poszt kialakulni.
ulpianus
Pedig kezdett belejönni bár a Bears D elég gyenge futás ellen is ezt bemutatta az Oakland is.
Jó lett volna az az egy pihi hét és most értékelődik fel a Titans elleni bénázás a végén. De mindegy Williams visszajött vele jók leszünk PO-ban is.
Suggs neked hogy tetszett? Nekem meccs elején nagyon , szerintem fontos pillanatokban hasznos lesz ő
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jo, hogy a futoink kezdenek felepulni. Viszont Spencer Ware IR. Nem akar ez a poszt kialakulni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Olvastátok mi megy a Sporttv oldalán mert nem a Pats meccset adja a tv?
Rossz lehet az itt lévő Pats fanoknak is , hogy a sok divat szurkoló alapján mondanak roluk véleményt. De ezek a divatok nagyon gázak. Gyakorlatilag megvan nekik a pihenés , miami meg nem okoz nehézséget .11 Pats meccset adott a sporttv ami messze a legtöbb ezért nem is értem miért verik magukat mikor meglett szavazva. Az meg hogy azt mondják Ricsi miatt adják a meccset az nem ismeri se a Sporttvseket se Ricsit .
Hightower94
ki akarja a sporttv-n nézni? megköszönöm nekik, hogy megismerhettem az nfl-t, de ez a részrehajló közvetítés, amit nyomnak, hát.. főleg ricsi, ő egy igazi héter, az internetek legrosszabb lelkületű, gonoszkodó, cinikus kommentelője, aki képes a részrehajlása miatt hazug irányba befolyásolni az embereket. a saját csapata felé is mindig fikázódik, neki minden savanyú. borzalom. nézzetek streamet, én nagyon megbántam volna, ha csak négy meccset látok a szezonunkból. (ilyen dumákkal, hogy “manapság vkinek van 4 jó meccse és máris mvp”-mondta ezt a rams meccs elején az az ember, aki 30 éve nézi ezt a sportot. aztán a meccs végére a néma csend. jajj, de buta)
gedam
Tejesen igazad van, manapság valakinek van 4 jó meccse és máris mvp”, hogy lehet valaki enyire rosszindulatú féreg, többiekkel szerintem nincs baj, vagyis öket bírom.
Norbi180
Gondolom azért mondta mert Mahomest akarja MVPnek, mert előtte kifejtette hogy akinek sérülés mellett ilyen szezonja van az valami parádés . Sztem Lamar idén amit müvel nincsenek szavak egyértelmű ő az mvp. Ezt chiefs fanként mondom.
Persze ezek a problémák megvannak viszont olyan szakértők vannak akik Euba nem hiszem sok helyen itt gondolok Budai Zolira. Egyenlőre ugy vagyok hogy az amcsi reklám tömeg helyett jobb a legtobbszor idiota kerdesekre adott valaszokat hallgatni . Persze nem mindenki szakértő de állandoan azt kérdezik xnek van e esélye sbt nyerni és y-nak miért nincs😂😂😂

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Olvastátok mi megy a Sporttv oldalán mert nem a Pats meccset adja a tv?
Rossz lehet az itt lévő Pats fanoknak is , hogy a sok divat szurkoló alapján mondanak roluk véleményt. De ezek a divatok nagyon gázak. Gyakorlatilag megvan nekik a pihenés , miami meg nem okoz nehézséget .11 Pats meccset adott a sporttv ami messze a legtöbb ezért nem is értem miért verik magukat mikor meglett szavazva. Az meg hogy azt mondják Ricsi miatt adják a meccset az nem ismeri se a Sporttvseket se Ricsit .
Hightower94
ki akarja a sporttv-n nézni? megköszönöm nekik, hogy megismerhettem az nfl-t, de ez a részrehajló közvetítés, amit nyomnak, hát.. főleg ricsi, ő egy igazi héter, az internetek legrosszabb lelkületű, gonoszkodó, cinikus kommentelője, aki képes a részrehajlása miatt hazug irányba befolyásolni az embereket. a saját csapata felé is mindig fikázódik, neki minden savanyú. borzalom. nézzetek streamet, én nagyon megbántam volna, ha csak négy meccset látok a szezonunkból. (ilyen dumákkal, hogy “manapság vkinek van 4 jó meccse és máris mvp”-mondta ezt a rams meccs elején az az ember, aki 30 éve nézi ezt a sportot. aztán a meccs végére a néma csend. jajj, de buta)
gedam
Tejesen igazad van, manapság valakinek van 4 jó meccse és máris mvp”, hogy lehet valaki enyire rosszindulatú féreg, többiekkel szerintem nincs baj, vagyis öket bírom.
több mint 4 éve
gedam 5 700
Olvastátok mi megy a Sporttv oldalán mert nem a Pats meccset adja a tv?
Rossz lehet az itt lévő Pats fanoknak is , hogy a sok divat szurkoló alapján mondanak roluk véleményt. De ezek a divatok nagyon gázak. Gyakorlatilag megvan nekik a pihenés , miami meg nem okoz nehézséget .11 Pats meccset adott a sporttv ami messze a legtöbb ezért nem is értem miért verik magukat mikor meglett szavazva. Az meg hogy azt mondják Ricsi miatt adják a meccset az nem ismeri se a Sporttvseket se Ricsit .
Hightower94
ki akarja a sporttv-n nézni? megköszönöm nekik, hogy megismerhettem az nfl-t, de ez a részrehajló közvetítés, amit nyomnak, hát.. főleg ricsi, ő egy igazi héter, az internetek legrosszabb lelkületű, gonoszkodó, cinikus kommentelője, aki képes a részrehajlása miatt hazug irányba befolyásolni az embereket. a saját csapata felé is mindig fikázódik, neki minden savanyú. borzalom. nézzetek streamet, én nagyon megbántam volna, ha csak négy meccset látok a szezonunkból. (ilyen dumákkal, hogy “manapság vkinek van 4 jó meccse és máris mvp”-mondta ezt a rams meccs elején az az ember, aki 30 éve nézi ezt a sportot. aztán a meccs végére a néma csend. jajj, de buta)
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Olvastátok mi megy a Sporttv oldalán mert nem a Pats meccset adja a tv?
Rossz lehet az itt lévő Pats fanoknak is , hogy a sok divat szurkoló alapján mondanak roluk véleményt. De ezek a divatok nagyon gázak. Gyakorlatilag megvan nekik a pihenés , miami meg nem okoz nehézséget .11 Pats meccset adott a sporttv ami messze a legtöbb ezért nem is értem miért verik magukat mikor meglett szavazva. Az meg hogy azt mondják Ricsi miatt adják a meccset az nem ismeri se a Sporttvseket se Ricsit .
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Szépen összeáll januárra ez a védelem. Lehet az O nem ismétli a tavalyi űrszámait, de szerintem ez lehet a ti évetek, ez a csapat többféle képen tud nyerni.
Black_Adder
Szerintem most jobb komplexebb a csapat. Akkor brutál erős offense volt és egy majdnem ligautolsó defense, most offense top 5 de a defense is egyre jobb és sztem top 15 -be az is benne van. Defense erősödött tavalyhoz képest, viszont az Offense kb ugyanaz és Mahomesot ismerve a rájátszásba fog igazán pörögni.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Szépen összeáll januárra ez a védelem. Lehet az O nem ismétli a tavalyi űrszámait, de szerintem ez lehet a ti évetek, ez a csapat többféle képen tud nyerni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Kiváncsi vagyok. Remélem simán nyerünk és segitünk a maciknak elzavarni Trubot. Suggs a csapattal van?
Hightower94
Pechükre sztem Trubi az utóbbi pár hétben lehet, hogy megmentette a seggét 😊
dande
Ha Nagyékon mulik akkor sztem is :/ de már várom a meccsen hányszor rakják ki hogy Mahomes előtt huzták ki😂😂😂
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kiváncsi vagyok. Remélem simán nyerünk és segitünk a maciknak elzavarni Trubot. Suggs a csapattal van?
Hightower94
Pechükre sztem Trubi az utóbbi pár hétben lehet, hogy megmentette a seggét 😊
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Kiváncsi vagyok. Remélem simán nyerünk és segitünk a maciknak elzavarni Trubot. Suggs a csapattal van?

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 www.chiefs.com/news/the-ultimate-gingerbread-house-artist-constructs-holiday-themed-replica-of-arrow


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gedam 5 700
”The most impressive thing, and I think all of our players got their eyeballs on it, too -- you come into the meeting, and he had a spiral notebook, and he was taking notes. That's Terrell Suggs. He's a pro."
spanyoló, szerinted kinek jegyzetel? magának? a sejt beépült. suggs elvtárs, várjuk a jelentést.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kis hype video az uccso meccsrol:


Mindeneesetre Damien Williams ujra edzesben. Ez jo hir.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Suggs itt lett claimelve. Érdekes lesz, hogy megy-e vagy marad, mert könnyen lehet hogy a Ravensszel kell majd szembenéznie az SB-ért.
Cruyffista
Nem fog játszani, ebbe szinte biztos vagyok, inkább viszavonul.
Norbi180
Lehet ugy voltak vele, vagy visszavonul, de akkor sem lesz Ravens jatekos.
Vagy beall Okafor helyere, aki most serult meg. Mivel megerti, hogy a Chiefsel is, ha o is hozzatesz, lehet valamennyi eselye a gyurure.
Nekik mindketto jo valahogy.
ulpianus
Lsd JH csak neki éppencsak nemjött össze...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
+ a nagy jatekok is varhatok tole ( bar mar ritkabban )
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Suggs itt lett claimelve. Érdekes lesz, hogy megy-e vagy marad, mert könnyen lehet hogy a Ravensszel kell majd szembenéznie az SB-ért.
Cruyffista
Nem fog játszani, ebbe szinte biztos vagyok, inkább viszavonul.
Norbi180
Lehet ugy voltak vele, vagy visszavonul, de akkor sem lesz Ravens jatekos.
Vagy beall Okafor helyere, aki most serult meg. Mivel megerti, hogy a Chiefsel is, ha o is hozzatesz, lehet valamennyi eselye a gyurure.
Nekik mindketto jo valahogy.
ulpianus
Lehet már kopott a gyorsasága,pár hurry/hit,azért még benne van,illetve futás ellen még mindig elit.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Suggs itt lett claimelve. Érdekes lesz, hogy megy-e vagy marad, mert könnyen lehet hogy a Ravensszel kell majd szembenéznie az SB-ért.
Cruyffista
Nem fog játszani, ebbe szinte biztos vagyok, inkább viszavonul.
Norbi180
Simán teperni fog a gyűrűért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.instagram.com/p/B6HL0m-Jwao/?hl=hu
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Suggs itt lett claimelve. Érdekes lesz, hogy megy-e vagy marad, mert könnyen lehet hogy a Ravensszel kell majd szembenéznie az SB-ért.
Cruyffista
Nem fog játszani, ebbe szinte biztos vagyok, inkább viszavonul.
Norbi180
Attól függ kap-e ajak elixírt a biggyesztett szájára KC-nál 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Suggs itt lett claimelve. Érdekes lesz, hogy megy-e vagy marad, mert könnyen lehet hogy a Ravensszel kell majd szembenéznie az SB-ért.
Cruyffista
Nem fog játszani, ebbe szinte biztos vagyok, inkább viszavonul.
Norbi180
Lehet ugy voltak vele, vagy visszavonul, de akkor sem lesz Ravens jatekos.
Vagy beall Okafor helyere, aki most serult meg. Mivel megerti, hogy a Chiefsel is, ha o is hozzatesz, lehet valamennyi eselye a gyurure.
Nekik mindketto jo valahogy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Suggs itt lett claimelve. Érdekes lesz, hogy megy-e vagy marad, mert könnyen lehet hogy a Ravensszel kell majd szembenéznie az SB-ért.
Cruyffista
Nem fog játszani, ebbe szinte biztos vagyok, inkább viszavonul.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Suggs itt lett claimelve. Érdekes lesz, hogy megy-e vagy marad, mert könnyen lehet hogy a Ravensszel kell majd szembenéznie az SB-ért.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Rajtunk kivül meg a Patsen valaki végezhet a csoportja ellen 8-0 ra ? Ez azért nem semmi
Hightower94
A 8-0-hoz kell h 2 csapat menjen be wild cardon a divből és mind a kettőt meg is kell verni a PO-ban 😉
empty taxi
Látod, a megverésükkel nincs gond. Csak egyesek nem pörörgtek úgy mint a magyar gazdaság, és nem kvalifikáltak.
ulpianus
6-0 akartam nem tudom miért lett belöle 8 😂😂😂