Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Sorensen egy legenda! 🏈
ulpianus
 en.wikipedia.org/wiki/Thomas_S%C3%B8rensen
101-szer őrizte a dán válogatott kapuját, valóban az. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sorensen egy legenda! 🏈


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Thornhill elszakította az ACL- jét....
KoporShow
Már látszott amikor úgy vitték le hogy nagy a baj 😕 nagyon fog hiányozni de lesz 2 hét arra hogy Reid kitaláljon valamit. Sorensen tegnap nem volt rossz , sztem az egyik legjobb meccsét hozzta le
Hightower94
Sörensen sose rossz!!! 😂



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
nagyotmondo rovat: Big Red szerint senki sem olyan okos jatekos mint Kendall Fuller. Peldaul ezrt is mindenhol bevetheto.
Fontosabb, hogy Thornhill helyen majd leginkabb Watts jatszik. Meg persze az isteni Sorensen is szokott ott lenni, de nem lesz sokkal tobbet, mivel o a ST kapitany is, van eleg snapje (meccsenkent 80-90).

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Thornhill elszakította az ACL- jét....
KoporShow
Már látszott amikor úgy vitték le hogy nagy a baj 😕 nagyon fog hiányozni de lesz 2 hét arra hogy Reid kitaláljon valamit. Sorensen tegnap nem volt rossz , sztem az egyik legjobb meccsét hozzta le
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Thornhill elszakította az ACL- jét....



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Az FCC feje (aki oriasi Chiefs fan) egyebkent azonnal jelezte, hogy termeszetesen semmifele buntetest nem kap Harlan. 😊
ulpianus
Huhh , akkor jó .azért mikor megláttam kicsit megijedtem. 2 éve ünnepelni se lehetett a saját TD-d után mert ment a sárga, bármi kitelik ezek után
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az FCC feje (aki oriasi Chiefs fan) egyebkent azonnal jelezte, hogy termeszetesen semmifele buntetest nem kap Harlan. 😊

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/AjitPaiFCC/status/1211480398250856448

😀

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jut eszembe! Ki szerezte az utolso picket a meccsen? Mr. big time Sorensen! Ki mas? 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Grat a byehoz, afc dontot jo lenne egymas ellen jatszani. 😊
Vrij6
Azt mondod, a nem pihenosok hiaba erolkodnek?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Grat a byehoz, afc dontot jo lenne egymas ellen jatszani. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Gratulálok srácok a bye-hoz! Csoportrivalizalas ide vagy oda szurkolok nektek!
Hajrá! 😉

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ebben a palyben az tunt fel mindenkinek meg, hogy Hill a nem lassu williamset utolerte siman. Bar egy masik meccsen pont ugyanezt tette.

Nem volt a legjobb meccse Mahomesnak, Kelcenek foleg nem. Ez van. A vedelem hozta amit max tud, a Bolts OL segitett is. A vedoink mar elfogadtak, hogy erdemes hajtani ezen offense mogott. Aztan minden nem sikerul, de nem is kell.
A Miami csodas gyozelmevel megvan a pihenohet, ha valaki esetleg nem kovetne a dolgokat ennyire. Szoval ez egy jo nap.
ulpianus
Sztem Mahomes elpihente a meccset , amikor kellett dobott egy nagyot ennyi elég volt. Nagyon jó a pihenő hét, Reed év elején és byeweek után is jól összeszokta rakni a csapatot, tavaly a colts ellen is sikerült. Sztem bárki jön mi leszünk az esélyesek , de én a mai nap után nem jósolok ki jöhet.
Hightower94
Ne haragudj, bármilyen újonc is vagy(és egyébként nem szoktam ezekért szólni) , de már nem először írod rosszul: Reid és nem Reed. Erre azért illik figyelni 😉 😊
dande
Autokorrekt mindig kijavítja és lusta vagyok visszaolvasni. Odafigyelek rá legközelebb 😀
Hightower94
Akkor nem szóltam, meglepődtem volna, hogy egy fan ennyire nem tudja 😉 Gratula a byehoz!
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Ebben a palyben az tunt fel mindenkinek meg, hogy Hill a nem lassu williamset utolerte siman. Bar egy masik meccsen pont ugyanezt tette.

Nem volt a legjobb meccse Mahomesnak, Kelcenek foleg nem. Ez van. A vedelem hozta amit max tud, a Bolts OL segitett is. A vedoink mar elfogadtak, hogy erdemes hajtani ezen offense mogott. Aztan minden nem sikerul, de nem is kell.
A Miami csodas gyozelmevel megvan a pihenohet, ha valaki esetleg nem kovetne a dolgokat ennyire. Szoval ez egy jo nap.
ulpianus
Sztem Mahomes elpihente a meccset , amikor kellett dobott egy nagyot ennyi elég volt. Nagyon jó a pihenő hét, Reed év elején és byeweek után is jól összeszokta rakni a csapatot, tavaly a colts ellen is sikerült. Sztem bárki jön mi leszünk az esélyesek , de én a mai nap után nem jósolok ki jöhet.
Hightower94
Ne haragudj, bármilyen újonc is vagy(és egyébként nem szoktam ezekért szólni) , de már nem először írod rosszul: Reid és nem Reed. Erre azért illik figyelni 😉 😊
dande
Autokorrekt mindig kijavítja és lusta vagyok visszaolvasni. Odafigyelek rá legközelebb 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ebben a palyben az tunt fel mindenkinek meg, hogy Hill a nem lassu williamset utolerte siman. Bar egy masik meccsen pont ugyanezt tette.

Nem volt a legjobb meccse Mahomesnak, Kelcenek foleg nem. Ez van. A vedelem hozta amit max tud, a Bolts OL segitett is. A vedoink mar elfogadtak, hogy erdemes hajtani ezen offense mogott. Aztan minden nem sikerul, de nem is kell.
A Miami csodas gyozelmevel megvan a pihenohet, ha valaki esetleg nem kovetne a dolgokat ennyire. Szoval ez egy jo nap.
ulpianus
Sztem Mahomes elpihente a meccset , amikor kellett dobott egy nagyot ennyi elég volt. Nagyon jó a pihenő hét, Reed év elején és byeweek után is jól összeszokta rakni a csapatot, tavaly a colts ellen is sikerült. Sztem bárki jön mi leszünk az esélyesek , de én a mai nap után nem jósolok ki jöhet.
Hightower94
Ne haragudj, bármilyen újonc is vagy(és egyébként nem szoktam ezekért szólni) , de már nem először írod rosszul: Reid és nem Reed. Erre azért illik figyelni 😉 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Igen. Tavaly egy ilyen vedelem hianyzott.

A tamadok azert meg mindig veszelyesek mindenkire. Azert, mert ez a leggyorsabb, es egyik legjobb elkaposor, amirol keveset beszelunk.
Hill a leggyorsabb, es nagyon jo keze is van. Hardman is speedy WR, ketten egyutt komoly fenyegetest adnak. Kelcerol erdemes tudni, hogy egyik leggyorsabb TE a ligaban, es egyik legjobb is. Watkins possession WR, de igazabol o is gyors. Es vegul Mahomes pedig imad melyre dobni. Szoval ilyen fegyverekkel barki ellen van esely. Foleg a POban, ahol a passz az utlimate weapon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A legbíztatóbb nem is a 2. kiemelés (bár az is fontos), hanem az, hogy a védelem az utóbbi hetekben kifejezetten úgy néz ki, amelyik képes egy SB runban megtámogatni ezt az offense-t, akkor is, ha éppen nem szór 40 pontot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Sztem nem pihent Mahomes, teljesen fel voltak porogve. Ellenben nem lehet minden meccsen 4-5TDt dobni, meg 400 yardot. Ez most igy sikerult. Nem egyszer csak a nagy jatek jott be. Az nem drive felepites, vagy strategiai siker, hanem bejott es kesz. Persze azt is meg kell csinalni.
Reid jol hivta a jatekot, de szoros volt, majdnem a vegeig.
ulpianus
Jó volt igy az a lényeg W meg van. Inkább ilyen gyözelmek mint tavalyi Rams és Pats elleni szép verségek.
Az biztos harapni fog a csapat a PO-ba és a hazai pálya sokat fog számitani. Titansen kivül a jövő beli ellenfeleinket mind megoldottuk már .Patset és a Ravenst is. Nem lesz könnyű de ebbe csapatba is benne van akár egy SB.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sztem nem pihent Mahomes, teljesen fel voltak porogve. Ellenben nem lehet minden meccsen 4-5TDt dobni, meg 400 yardot. Ez most igy sikerult. Nem egyszer csak a nagy jatek jott be. Az nem drive felepites, vagy strategiai siker, hanem bejott es kesz. Persze azt is meg kell csinalni.
Reid jol hivta a jatekot, de szoros volt, majdnem a vegeig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Ebben a palyben az tunt fel mindenkinek meg, hogy Hill a nem lassu williamset utolerte siman. Bar egy masik meccsen pont ugyanezt tette.

Nem volt a legjobb meccse Mahomesnak, Kelcenek foleg nem. Ez van. A vedelem hozta amit max tud, a Bolts OL segitett is. A vedoink mar elfogadtak, hogy erdemes hajtani ezen offense mogott. Aztan minden nem sikerul, de nem is kell.
A Miami csodas gyozelmevel megvan a pihenohet, ha valaki esetleg nem kovetne a dolgokat ennyire. Szoval ez egy jo nap.
ulpianus
Sztem Mahomes elpihente a meccset , amikor kellett dobott egy nagyot ennyi elég volt. Nagyon jó a pihenő hét, Reed év elején és byeweek után is jól összeszokta rakni a csapatot, tavaly a colts ellen is sikerült. Sztem bárki jön mi leszünk az esélyesek , de én a mai nap után nem jósolok ki jöhet.

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ebben a palyben az tunt fel mindenkinek meg, hogy Hill a nem lassu williamset utolerte siman. Bar egy masik meccsen pont ugyanezt tette.

Nem volt a legjobb meccse Mahomesnak, Kelcenek foleg nem. Ez van. A vedelem hozta amit max tud, a Bolts OL segitett is. A vedoink mar elfogadtak, hogy erdemes hajtani ezen offense mogott. Aztan minden nem sikerul, de nem is kell.
A Miami csodas gyozelmevel megvan a pihenohet, ha valaki esetleg nem kovetne a dolgokat ennyire. Szoval ez egy jo nap.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Azért remélem több ember nem sérül meg kicsit se. Nem hiányozna .
Amúgy jó ez a chargers csak rivers visszahuzza öket. De sztem simán behuzzuk
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Suggs ugyanaz mint Okafor volt. Megfelel a celnak. Clark mellett jo lehet, mert Clark es Jones melle kell egy harmadik, hogy tenyleg mukodjon a dolog. Nnadi masra jo, a tobbiek csereszintuek.
A vedelem osszessegeben mar jo, ha nem tul eros az ellen offense. A gond az, hogy rajatszasban ebben nehez bizni. Aki nem is szuper, csak kitalal valamit, vagy kockaztat legalabb. Mindesetre Spangli szeret agressziven letamadni, es gyors, de nem vegletekig egyszeru jatekot hivni, ami megakadalyozza (probalja) a jatekot, mielott kialakul. Ami neha bejon, neha nem. SEcondaryben is gond, hogy Spangli stilusahoz nicns megfelelo emberanyag. Legalabb mar nem kell biztosra vennunk, hogy sok pontot kapnak.
ulpianus
Igen, már nem tudják megcsinálni azt a D-vel mint évelején hogy szétfutják és lassu driveral nem engedik pályára Mahomesekat. Spegnolo és Reed jól főzött abból ami van és erre a D-re már jobban lehet támaszkodni