Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Izzik a nagyotmondo rovat, ugy latom.
ulpianus
Tennesseeben nagyon örülnek ennek, mint főállású underdog csapat.
Amadeus
A Zõdsasoknak egyszer már bejött.
ulpianus
50% vagy bejön vagy nem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Izzik a nagyotmondo rovat, ugy latom.
ulpianus
Tennesseeben nagyon örülnek ennek, mint főállású underdog csapat.
Amadeus
A Zõdsasoknak egyszer már bejött.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Izzik a nagyotmondo rovat, ugy latom.
ulpianus
Tennesseeben nagyon örülnek ennek, mint főállású underdog csapat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Kell az önbizalom, az jó hogy van, de ezek a nagyotmondások már nem arra fókuszálnak, hogy ők milyen jók, hanem az ellenfél milyen szar amivel csak a saját győzelmük értékét csökkentik vagy a saját vereségüket teszik cikibbé.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
gedam 5 702
azért egy DE könnyebben ütközi le henryt, mint egy safety. et egyébként nem magára gondolt, hogy majd földreviszi, hanem a frontra. ha már a safety találkozik a futóval, ott gond van.
egyébként ez miért nagyotmondás?
én sem tartom egy megállíthatatlan futónak henryt, azért elég egysíkú az eszköztára. ha jól blokkolnak előtte, akkor a secondaryba érve elpusztítja a nála 30 kilóval könnyebb embereket, ennyi. ha nem blokkolnak jól előtte 1-2 yardon vége a mókának.
gedam
Egyrészt a 30 kiló az 20. ET esetében 15. Másrészt a 110 kilós LB-eket is úgy kell levakarnia meccs után a visorról. És ha mindenki tudja a rájátszásban, hogy futni fog mégis 150 yardokat lerak akkor mondhatni ez az egy sík is elég jól működik egyenlőre. Alsó hangon tiszteletet érdemel a srác. Amúgy Clark 124 kg szóval hajrá lehet futkosni “ ezzel a mérettel” lehetne keményen.
TSzabi
jól blokkolnak előtte, könnyen lép fel második szintre. természetesen jó futó, de nem megállíthatatlan. szerintem ez a nagyotmondás, nem, amit clark mond.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
azért egy DE könnyebben ütközi le henryt, mint egy safety. et egyébként nem magára gondolt, hogy majd földreviszi, hanem a frontra. ha már a safety találkozik a futóval, ott gond van.
egyébként ez miért nagyotmondás?
én sem tartom egy megállíthatatlan futónak henryt, azért elég egysíkú az eszköztára. ha jól blokkolnak előtte, akkor a secondaryba érve elpusztítja a nála 30 kilóval könnyebb embereket, ennyi. ha nem blokkolnak jól előtte 1-2 yardon vége a mókának.
gedam
Egyrészt a 30 kiló az 20. ET esetében 15. Másrészt a 110 kilós LB-eket is úgy kell levakarnia meccs után a visorról. És ha mindenki tudja a rájátszásban, hogy futni fog mégis 150 yardokat lerak akkor mondhatni ez az egy sík is elég jól működik egyenlőre. Alsó hangon tiszteletet érdemel a srác. Amúgy Clark 124 kg szóval hajrá lehet futkosni “ ezzel a mérettel” lehetne keményen.
több mint 4 éve
gedam 5 702
azért egy DE könnyebben ütközi le henryt, mint egy safety. et egyébként nem magára gondolt, hogy majd földreviszi, hanem a frontra. ha már a safety találkozik a futóval, ott gond van.
egyébként ez miért nagyotmondás?
én sem tartom egy megállíthatatlan futónak henryt, azért elég egysíkú az eszköztára. ha jól blokkolnak előtte, akkor a secondaryba érve elpusztítja a nála 30 kilóval könnyebb embereket, ennyi. ha nem blokkolnak jól előtte 1-2 yardon vége a mókának.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Várjál van jobb

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Izzik a nagyotmondo rovat, ugy latom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan


Inkább ez az ET quote folytatása.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Chris jones megint nem edzett. Megis a vezerkar tovabbra is bizik benne, hogy jatszhat hetvegen.
ulpianus
Pihentessék a Super Bowl-ra! 😀
steelwolf
Csak ha nem jutnak be, utolso meccse lett volna ez. Mivel lejar a szerzodese, nem celszeru nem jatszatni, ha kepes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Chris jones megint nem edzett. Megis a vezerkar tovabbra is bizik benne, hogy jatszhat hetvegen.
ulpianus
Pihentessék a Super Bowl-ra! 😀
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Chris jones megint nem edzett. Megis a vezerkar tovabbra is bizik benne, hogy jatszhat hetvegen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Mahomes-nak gond van a jobb térdkalácsával?
gordon
Egyik meccsen kimozdult a helyerol. De mivel semmi nem szakadt el, pihentettek, es par meccset kihagyott. De attol meg nem tokeletes.
ulpianus
Ok, köszi. A lenti képen látszik, hogy valami rögzìtőféle van rajta. Nem láttam még ilyet.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hillnek az a mázlija, hogy a dropkirályos meccsét múlt héten letudta. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 602
"Tyreek Hill szerint például nincs olyan csapat az NFL-ben, ami képes lenne megállítani a csapat támadósorát."

"Nem akarok tiszteletlen lenni, de szerintem senki nem tud az NFL-ben levédekezni minket. Úgy érzem, nincs az a secondary, nincs az a linebacker vagy bármilyen védelem, ami meg tudná állítani az elkapóinkat, tight endjeinket és futóinkat."

Szép JINX, de miért kellett?

Gilmore kezdte, E.Thomas folytatta, mindkettejüknek bejött. Ja nem.

Tuti ezek után lesz az a meccs, ahol ilyen dropkirályos, FG-s vergődéssel kaptok ki 20:16-ra.

Ui: Az a kurva karma egyszer úgyis utolér kedves Tyreek.
akdestroyer
amúgy neked van valami bajod? csak úgy kérdezem, különösebben nem érdekel
ehh
Mármint hogy? A Chiefs-el vagy agyilag? 😀

több mint 4 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
"Tyreek Hill szerint például nincs olyan csapat az NFL-ben, ami képes lenne megállítani a csapat támadósorát."

"Nem akarok tiszteletlen lenni, de szerintem senki nem tud az NFL-ben levédekezni minket. Úgy érzem, nincs az a secondary, nincs az a linebacker vagy bármilyen védelem, ami meg tudná állítani az elkapóinkat, tight endjeinket és futóinkat."

Szép JINX, de miért kellett?

Gilmore kezdte, E.Thomas folytatta, mindkettejüknek bejött. Ja nem.

Tuti ezek után lesz az a meccs, ahol ilyen dropkirályos, FG-s vergődéssel kaptok ki 20:16-ra.

Ui: Az a kurva karma egyszer úgyis utolér kedves Tyreek.
akdestroyer
amúgy neked van valami bajod? csak úgy kérdezem, különösebben nem érdekel
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Mahomes-nak gond van a jobb térdkalácsával?
gordon
Egyik meccsen kimozdult a helyerol. De mivel semmi nem szakadt el, pihentettek, es par meccset kihagyott. De attol meg nem tokeletes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Mahomes-nak gond van a jobb térdkalácsával?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Mintha nem kapott volna ki a Chiefs a golyoallo csodasorral. De Hill egy buta ember, aki nem sejtette, a nagy balhejabol kiderült. Hill es a parja ket tulok, jol egymasra talaltak, csak a gyereket sajnálom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Tyreek Hill szerint például nincs olyan csapat az NFL-ben, ami képes lenne megállítani a csapat támadósorát."

"Nem akarok tiszteletlen lenni, de szerintem senki nem tud az NFL-ben levédekezni minket. Úgy érzem, nincs az a secondary, nincs az a linebacker vagy bármilyen védelem, ami meg tudná állítani az elkapóinkat, tight endjeinket és futóinkat."

Szép JINX, de miért kellett?

Gilmore kezdte, E.Thomas folytatta, mindkettejüknek bejött. Ja nem.

Tuti ezek után lesz az a meccs, ahol ilyen dropkirályos, FG-s vergődéssel kaptok ki 20:16-ra.

Ui: Az a kurva karma egyszer úgyis utolér kedves Tyreek.
akdestroyer
Miért kellett ezt leközölni, nem foglalkozott volna ezzel senki, ha nem veszik elő itt. Hangulatkeltők, semmi más 😀 😛 😉
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 602
"Tyreek Hill szerint például nincs olyan csapat az NFL-ben, ami képes lenne megállítani a csapat támadósorát."

"Nem akarok tiszteletlen lenni, de szerintem senki nem tud az NFL-ben levédekezni minket. Úgy érzem, nincs az a secondary, nincs az a linebacker vagy bármilyen védelem, ami meg tudná állítani az elkapóinkat, tight endjeinket és futóinkat."

Szép JINX, de miért kellett?

Gilmore kezdte, E.Thomas folytatta, mindkettejüknek bejött. Ja nem.

Tuti ezek után lesz az a meccs, ahol ilyen dropkirályos, FG-s vergődéssel kaptok ki 20:16-ra.

Ui: Az a kurva karma egyszer úgyis utolér kedves Tyreek.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.