Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Devin Hesteres kickoff visszahordást nem láttad Kovács Sanyitól ? 😀
Hightower94
Miért? Érdemes?
akdestroyer
 youtu.be/GoPfaGO7CBU
KoporShow
Amúgy itt ki ordít? 😀 Szerintem Ricsi.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
De ezek nem okos emberek. Kimond valamit, aztan annyi. Ford lehetett volna a csapattarsa, es akkor meg azt mondta volna, mi ketten vagyunk a legnagyobb kiralyok, meg egy ilyen duo a galaxisbn nincs. Ezert nagyotmondo rovat ez, Eszuk nulla, csak megmondjak a tutit, amivel nyerni semmit, de bukni inkabb lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Túl sok a duma így meccs előtt, ebből még baj lehet.
Amadeus
Például mi?
ulpianus
szerintem nem szabad túl nagy arccal nekimenni egy ütközetnek. Függetlenül attól, hogy kiváló a csapat.
Amadeus
Ja, ez lenne? Okes. Ez nem baj.
Ezek a csavok, mint Clark, akkor is igy mennek neki, ha epp nem nyilatkozzak le.

Masik. Anno Jared Allen (szinten pass rusher) akkora arccal jatszott, mint az olajto. Azt mondta errol, hinned kell benne, hogy akar a legjobb OL ember ellen is meg tudod csinalni a nagy jatekot. Van akinek ez kell, hogy elhiggye, o kulonleges. Mert aki latott mar pass rushert munkaban, valami elkepeszto terhelest kapnak abban a par masodpercben. Nem veletlen ritka az elit jatekos, es az egyik legjobban fizet.

En kimondottan jol szorakozok az ilyen nagyotmondo versenyen. Ettol meg lehet igazad, es ranyomhatja a belyeget, ha Clarkot lenullazzak. De inkabb csak qrva kellemetlen utolag az ilyesmi. Az legyen az o baja.
ulpianus
Egyetertek. Van akinek az kell, hogy kialljon es azt mondja o a legjobb, van akinek meg az, hogy elhitesse magaval, mindenki lenezni. Pl Sherm, meg elozo heten is ugy nyilatkozott, hogy mindenki lenezi, disrespect stb. Kozben meg kb. bevalasztottak az evtized legjobbjai csapataba, 2nd team allpro lett, pro-bowl is szerintem, a teljes media oda van a teljesitmenyetol (ok, kb 90%-uk), de megis neki kell egy olyan kornyezet, amiben elhiteti sajat magaval, hogy lenezik.

Clarknal azt erzem problemanak, hogy o nem csak azt mondta, hogy en vagyok a legjobb DE a ligaban, de azt is, hogy Dee Ford puhany stb. Na azt viszont nehezen kepzelem el, hogy attol jatszana jobban, hogy beszol a masik csapat vedojenek, akivel sosem fog a palyan talalkozni.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Túl sok a duma így meccs előtt, ebből még baj lehet.
Amadeus
Például mi?
ulpianus
szerintem nem szabad túl nagy arccal nekimenni egy ütközetnek. Függetlenül attól, hogy kiváló a csapat.
Amadeus
Ja, ez lenne? Okes. Ez nem baj.
Ezek a csavok, mint Clark, akkor is igy mennek neki, ha epp nem nyilatkozzak le.

Masik. Anno Jared Allen (szinten pass rusher) akkora arccal jatszott, mint az olajto. Azt mondta errol, hinned kell benne, hogy akar a legjobb OL ember ellen is meg tudod csinalni a nagy jatekot. Van akinek ez kell, hogy elhiggye, o kulonleges. Mert aki latott mar pass rushert munkaban, valami elkepeszto terhelest kapnak abban a par masodpercben. Nem veletlen ritka az elit jatekos, es az egyik legjobban fizet.

En kimondottan jol szorakozok az ilyen nagyotmondo versenyen. Ettol meg lehet igazad, es ranyomhatja a belyeget, ha Clarkot lenullazzak. De inkabb csak qrva kellemetlen utolag az ilyesmi. Az legyen az o baja.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Devin Hesteres kickoff visszahordást nem láttad Kovács Sanyitól ? 😀
Hightower94
Miért? Érdemes?
akdestroyer



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
Túl sok a duma így meccs előtt, ebből még baj lehet.
Amadeus
Például mi?
ulpianus
szerintem nem szabad túl nagy arccal nekimenni egy ütközetnek. Függetlenül attól, hogy kiváló a csapat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Most volt a média nap aztán elég sokat szövegeltek 😊

| Pl: Clarkra gondolt szerintem
| Matthew99
Azt tudom.
A kérdésem arra irányult, milyen extra baj lesz ebbõl, ami enélkül nem lenne?

Mert duma eddig is volt. Csak most két csapat, egy meccs maradt, mindenki róluk olvas, róluk ír. De a duma annyit megy, már nem is érdekel senkit igazán. De a show része.
ulpianus
Igen, a nagyotmondó rovat most premier plánba került 😀

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Devin Hesteres kickoff visszahordást nem láttad Kovács Sanyitól ? 😀
Hightower94
Miért? Érdemes?

több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Most volt a média nap aztán elég sokat szövegeltek 😊

| Pl: Clarkra gondolt szerintem
| Matthew99
Azt tudom.
A kérdésem arra irányult, milyen extra baj lesz ebbõl, ami enélkül nem lenne?

Mert duma eddig is volt. Csak most két csapat, egy meccs maradt, mindenki róluk olvas, róluk ír. De a duma annyit megy, már nem is érdekel senkit igazán. De a show része.
ulpianus
A megoldást ebben a filmben találod: Iktriad háborúja VII: A Jinx visszavág.

Amúgy meg hajrá Chiefs!
Ricsinek kell egy kis örömet szerezni, mert sosem hallottam még orgazmust élő adásban, és érdekelne.
Meg szerintem médiatörténelem is lenne.
akdestroyer
Devin Hesteres kickoff visszahordást nem láttad Kovács Sanyitól ? 😀
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Most volt a média nap aztán elég sokat szövegeltek 😊

| Pl: Clarkra gondolt szerintem
| Matthew99
Azt tudom.
A kérdésem arra irányult, milyen extra baj lesz ebbõl, ami enélkül nem lenne?

Mert duma eddig is volt. Csak most két csapat, egy meccs maradt, mindenki róluk olvas, róluk ír. De a duma annyit megy, már nem is érdekel senkit igazán. De a show része.
ulpianus
A megoldást ebben a filmben találod: Iktriad háborúja VII: A Jinx visszavág.

Amúgy meg hajrá Chiefs!
Ricsinek kell egy kis örömet szerezni, mert sosem hallottam még orgazmust élő adásban, és érdekelne.
Meg szerintem médiatörténelem is lenne.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Most volt a média nap aztán elég sokat szövegeltek 😊

| Pl: Clarkra gondolt szerintem
| Matthew99
Azt tudom.
A kérdésem arra irányult, milyen extra baj lesz ebbõl, ami enélkül nem lenne?

Mert duma eddig is volt. Csak most két csapat, egy meccs maradt, mindenki róluk olvas, róluk ír. De a duma annyit megy, már nem is érdekel senkit igazán. De a show része.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Túl sok a duma így meccs előtt, ebből még baj lehet.
Amadeus
Például mi?
ulpianus
Most volt a média nap aztán elég sokat szövegeltek 😊

| Pl: Clarkra gondolt szerintem. |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Túl sok a duma így meccs előtt, ebből még baj lehet.
Amadeus
Például mi?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
Túl sok a duma így meccs előtt, ebből még baj lehet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man





A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 fuzovelkifele.com/2020/01/a-fonok-haragja-a-chiefs-super-bowljai/?fbclid=IwAR2HMVLKz2IzpRprBsbPqeWPfA6HZbHD2iHZ3E_JvA5b6P0YzCasXdMtksk

Jo kis cikk. A Nevadasokrol, fejbol irom, nem lesz alapos.
A Chiefs nevet Kansas City akkori polgarmestererol (becenene volt: Chief) kapta a csapat. Mivel penzt haracsolt ossze az uj stadionra, es meg ingyenjegyeket is olsztott, meg olcso berleteket az embereivel. Ugyanis mas varosok is csabitottak a Chiefs elodjet, ha mar csapatuk lesz, legyen az egy jo csapat.

A Super Bowl nevet is Hunt talalta ki. Vagyis a gyerekenek volt egy jateka, u.n. "Super Ball", innen az otlet. Super Bowl. Ma az egyik legismertebb sport szakszo a vilagon.
Es meg rengeteg mindent talalt ki, peldaul az ATP tenisztornat, stb. Nem veletlen, hogy az AFC trofeajanak a neve: Lamar Hunt kupa. Ezt sikerult megszerezni iden, igy kerultunk a Super Bowlba.

Egyebirant, tanulsagul. A SB gyozelem eveben a Vikings valoban tarolta a ligat. Ovek volt a legjobb futas, a legjobb passzjatek, a legjobb vedelem. De vesztettek. A hires, a meccsen tobbszor sikeres play neve a mai napig a Chiefs elemzorovatanak a neve is: "65 toss power trap". Polokat, meg mindent gyartanak ezzel a felirattal.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
Állítólag Berry ujra focizni akar.
Janek
Várjuk szeretettel Vegasban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Állítólag Berry ujra focizni akar.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Scott_Geelan/status/1219970588963430400

 twitter.com/Scott_Geelan/status/1219976518048395264

 twitter.com/Scott_Geelan/status/1219978433540784128

és a lehetséges megoldások 1ike:
 twitter.com/theStevenRuiz/status/1220715267833106433

 twitter.com/MattBowen41/status/1220784492647985153

akkor már berakom ide is

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man




A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kedvenc TD Mahotól! 😀

 www.instagram.com/p/B7l09bMJA76/
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hiába, a sajtburesz az kell 😀

 mobile.twitter.com/Chiefs/status/1219325129152434177/photo/1