Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha nincs falad rajzolhatsz fel te barmit.
Egyszerűen nem fog megvalósulni, egy-egy játékot csinálhatsz, de rendes drive-okat nem fogsz tudni vezetni, mert egyszerűen olyan tudaskülönbség van a LOS-en, hogy azt már egy teljes meccsen nem tudod trükkös jatékokkal ellensúlyozni.
gabokocka
Az milyen volt már, amikor Watkins meg Kelce blokkolták Barret-et (v JPP-t, már nem rémlik) 😀
Olyanokból kellett vna több, mozgatni a zsebet bootlegekkel meg hasonló játékokkal. Főleg miután látták, h 3-4 emberes pass rush-sal is végig odaértek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha nincs falad rajzolhatsz fel te barmit.
Egyszerűen nem fog megvalósulni, egy-egy játékot csinálhatsz, de rendes drive-okat nem fogsz tudni vezetni, mert egyszerűen olyan tudaskülönbség van a LOS-en, hogy azt már egy teljes meccsen nem tudod trükkös jatékokkal ellensúlyozni.
gabokocka
Ez az egyik része. A másik pedig, hogy mikor a D éppen megállította volna Bradyéket akkor jött valami hülye zászló (jogosan vagy nem jogosan), ami tönkrevágta az egész munkát és lehetőséget arra, hogy az Onak esélyt adjanak a meccsben maradásra, onnantól túllendült a Tampa és végig vitte a drivokat...nem volt idő/türelem szórakozni a játékokkal, menni kellett az eredmény után, ez pedig hozza magával a görcsöt és a hibákat is.

Mindenki ekézi Reidet az időkérés miatt, de ez meg olyan, hogy megint egy hülye büntetésnyire voltak attól, hogy még vissza tudjanak támadni. Szóval emiatt kár őt elővenni.....

Bevallom csalódott/dühös vagyok amiatt, hogy nem vagyok biztos benne, a Tampa játékosok minden esetben szabályosan semlegesítették a Chiefs elkapókat, ami miatt PM nem tudott hova dobni időben... (nem elvitatva a győzelem jogosságát!!! csak lehetett volna fairebb körülmények között)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Reid anno sem fasult volt. Akkor halt meg a másik fia. Ki lenne akkor motivált és koncentrált bármilyen sportban?

Mindegy. Akkor is mondogatták, mennyire kiégett, mint Brady. Vannak született megmondóemberek, akinek meg kell mondani.
ulpianus
Persze, hogy nem egett ki. Es most sem fog. Ahogy Mahomes, o is tanul majd ebbol a pofonbol, es erosebben ter vissza a kov idenyre.

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Egy stat, ami többet mond minden szónál:
Mahomes was pressured on 29/56 dropbacks--the most of any QB in Super Bowl history.

Brady was pressured on 4/30--the lowest of his SB career

Szerintem a média, fogadóirodák szerepe óriási volt abban, hogy elhitették az emberekkel, hogy a Chiefs, Mahomes, Reid mindenható, és egy történelmi szintű képességekben nulla fallal majd ők kifújjak a Bucs orrát. Hozzáteszem, velem is elhitették, amiért haragszom is magamra.

De látva a meccset. Biztos volt olyan elem, amit jobban csinálhatott volna Reid, Mahomes... Számít? Szerintem nem. Szerintem akkor se nyerhettek volna. Egyszerűen egy ilyen szintű missmatchet nem lehet ellensúlyozni semmivel. Cseréljük meg a két falat, ha egy Brady stílusu, sebessegu QB beáll a KC fala mögé, futójáték nélkül a liga legjobb védőfala ellen, nagyobb eséllyel látunk katasztrófát a meccsen, mint first downt.

Megérdemelte a Bucs, szerencséje is volt az ellenfél helyzetével, hát ez van, de Reid és Mahomes képességeit, teljesítményét, tudását szerintem a legkisebb árnyalatban sem kell, hogy csorbítsa ez a meccs. A média azon fele, akiknek nem szimpi a Kansas, persze mindent meg fog tenni hogy ezt igen is olyan meccsnek állítsák be ahol megbuktak. De akik kicsit is jobban képben vannak ezzel a játékkal, azok szerintem tudják hogy mi történt, és a helyén tudják majd kezelni.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Ha nincs falad rajzolhatsz fel te barmit.
Egyszerűen nem fog megvalósulni, egy-egy játékot csinálhatsz, de rendes drive-okat nem fogsz tudni vezetni, mert egyszerűen olyan tudaskülönbség van a LOS-en, hogy azt már egy teljes meccsen nem tudod trükkös jatékokkal ellensúlyozni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Reid anno sem fasult volt. Akkor halt meg a másik fia. Ki lenne akkor motivált és koncentrált bármilyen sportban?

Mindegy. Akkor is mondogatták, mennyire kiégett, mint Brady. Vannak született megmondóemberek, akinek meg kell mondani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem mondom, hogy boldog vagyok, de a jobb csapat győzött.
Megérdemelten, teszem hozzá.
A szezon második felétől féltem az OL gyenge teljesítménye miatt, nem is egy meccsünket pusztán a szerencse folytán nyertük meg.
Ez van, egy domináns DL ellen ennyire futotta.
Sajnos Mahomes sem tudta hozni a jobbik formáját, az elkapók is beszálltak a bénázásba, így együtt ez a Tampa győzelmét jelentette.
A sok sárga miatt majdnem agyvérzést kaptam, de nem azokon múlott ez a vereség.
Tudtuk, hogy a DL nyomni fog, annak örülök, hogy Mahomes egyáltalán életben maradt.
Meglátjuk, mit hoz az offseason, aztán lehwt az OL-re gyúrni és akkor talán lesz 3 másodperce a QB-nek a zsebben.
És akkor majd lesz gyűrű megint.
mirdal
Szerintem meg nem a jobb csapat nyert. Szerintem az nyert, aki jobban felkeszult a masikbol, es meg tudta fogni az ellenfel legfontosabb lancszemeit. Ebben meg a Bucs hulyere verte a KC-t, minden teren. Reid le lett iskolazva, Bienemy, Spags ugyszinten.

Es hat Reid ezt "meg is koszonheti" a fianak. Biztos vagyok benne, hogy az o balheja is szerepet jatszott abban, hogy Reid mintha ott sem lett volna. Egyetlen pillanat sem volt, hogy bele tudott volna nyulni a meccsbe, teljesen sulytalan volt, kiradiroztak. Picit Philly-feelingem volt, hasonloan lathatatlan volt sokszor, meg az eaglesos karrierje vegen, mintha elfaradt volna. Nyilvan most nem a fasultsag volt a fo faktor.

Ilyen az, amikor mindenki bal labbal kel fel. Meg hat a serulesek, Schwartz es Fisher nagyon kellett volna.

De amilyen szinten le lett szedve az edzoi stab a palyarol, szerintem meg az sem lett volna eleg. Mahomeson meglepodtem, ha valakitol, tole nem vartam volna, hogy ennyire megszeppenve jatszik majd, es sorra hozza a rossz donteseket. Mindenki a menekuleseire mutogat, amiknek a vegen esteben dobalgatott, holott szerintem rendre rosszul valasztott, hogy epp mikor es merre fut ki a zsebbol. Es halkan jegyzem meg, hogy ezek a mar eses kozben eldobott labdak is szinte folyamatosan rossz dontesek voltak - ez az, ami utan o a kiraly, ha netan elkapja valaki, de a ligaban ezt barmikor megcsinalja egy iranyito es netan pick lesz belole, az illetot szetszedik es rookie mistake-kent mutogatnak az esetre, hogy ilyet nem lehet, nyeld be a sacket, ne dobj el ilyeneket esteben. (anno Lucknak volt rengeteg ilyen dobasa). Mahomes meg megis hosnek van beallitva. Nem, nem volt az. Nyomas ide vagy oda, ezek a vaktaban eldobott labdak kb. az ongyilkossaggal ernek fel.

Nyilvan ezzel a velemenyemmel nem leszek nepszeru, de en igy latom. A fo gond persze nem ez volt, es nem is az, hogy a jatek egy-ket elemeben dominalta a Bucs a meccset, hanem az, hogy kivetel nelkul minden elemeben jobb volt a Chiefsnel. Ez pedig a serulesekkel es mindennel egyutt mar tul sok volt.

Viszont en azt mondom, Reidnek es Mahomesnak is kellett ez a pofon. Nincs verhetetlen csapat, a Chiefs tamadosora pedig kicsit tul lett tolva a mediaban. Mahomes ebbol meriteni fog, nem hiszi el, hogy a bab is hus, nem bizza el magat tulsagosan, es kettozott erovel jon majd a 21-es idenyre, hogy visszavagjon. A media pedig talan lejon egy kicsit a bandwagonrol, es nem helyez majd akkora nyomast a KC-re es a jatekosokra. Ez a nyomas lathatoan szinten nagy szerepet jatszott abban, hogy hajnalban mentalisan megrogytak.

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Az 52 offense playbol 48on 5 emberes protectionben volt csak a KC (-->1v1ben hagytak a tackleoket. Mondjuk a fal belseje is gyenge volt, a PFFesek arrol beszeltek, h Wisniewski lehet a legtobb pressuret engedte 1 meccsen, amiota merik) .
Ebben nincsenek benne a chipek a TE-ktol/futoktol, de akkor is brutalis stat.
Ahogy az is, h Brady 2.2 sec alatt, Mahomes 3.7sec alatt szabadult atlagban a lasztitol.
Borbinho
out of hand no comment kategória.

Ha még nem mondtam: Jobbulást srácok!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Én mindig mondom, az NFL túlélõ liga. Lásd mittomén niners, de írhatnánk példákat. Nincs ezzel gond. Tavaly nyert a csapat, most nem. Jó szezon volt ez. Neki kell menni a következõnek. Ilyen a sport.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az 52 offense playbol 48on 5 emberes protectionben volt csak a KC (-->1v1ben hagytak a tackleoket. Mondjuk a fal belseje is gyenge volt, a PFFesek arrol beszeltek, h Wisniewski lehet a legtobb pressuret engedte 1 meccsen, amiota merik) .
Ebben nincsenek benne a chipek a TE-ktol/futoktol, de akkor is brutalis stat.
Ahogy az is, h Brady 2.2 sec alatt, Mahomes 3.7sec alatt szabadult atlagban a lasztitol.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Tudtuk, ezzel a fallal esélytelen bármi, a Tampa front ellen.
Igazából én is Reidet sajnálom. Magára fogja venni, nem tudta vezetni a csapatát. Nyilván ember nem tud ilyen helyzetben semmit tenni. De Reid amilyen, senkit nem hibáztst, csak magát.
Pedig nincs semmi. Lehet, ha jól játszunk is kikapunk. A Bucs egy kiváló csapat.
ulpianus
Egészen döbbenetes volt látni, ahogy a Bucs front playről playre darálta le az OL-t. A playcallt nem értettem viszont. Sokkal több jetet vártam.
több mint 5 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Nem mondom, hogy boldog vagyok, de a jobb csapat győzött.
Megérdemelten, teszem hozzá.
A szezon második felétől féltem az OL gyenge teljesítménye miatt, nem is egy meccsünket pusztán a szerencse folytán nyertük meg.
Ez van, egy domináns DL ellen ennyire futotta.
Sajnos Mahomes sem tudta hozni a jobbik formáját, az elkapók is beszálltak a bénázásba, így együtt ez a Tampa győzelmét jelentette.
A sok sárga miatt majdnem agyvérzést kaptam, de nem azokon múlott ez a vereség.
Tudtuk, hogy a DL nyomni fog, annak örülök, hogy Mahomes egyáltalán életben maradt.
Meglátjuk, mit hoz az offseason, aztán lehwt az OL-re gyúrni és akkor talán lesz 3 másodperce a QB-nek a zsebben.
És akkor majd lesz gyűrű megint.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Tudtuk, ezzel a fallal esélytelen bármi, a Tampa front ellen.
Igazából én is Reidet sajnálom. Magára fogja venni, nem tudta vezetni a csapatát. Nyilván ember nem tud ilyen helyzetben semmit tenni. De Reid amilyen, senkit nem hibáztst, csak magát.
Pedig nincs semmi. Lehet, ha jól játszunk is kikapunk. A Bucs egy kiváló csapat.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Ahogy elnézem Brittany Matthews Mahomes-t, ha a Chiefs jövőre esetleg újra Superbowl-t tudna nyerni, azt Mahomes már apaként teheti majd meg.


iktriad
De akkor se lepődnénk meg nagyon ha Mahoms is hasonlóan áldott állapotba kerülne a ma este után.
több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
Előre megvan az indok, sérült fal, sérült irányító 😛 😀

Egyébként meg hajrá Főnönkök!!!!! 😊
dande
És utólag teljesen igaz is lett, sajnos...
ender1112
2 hét volt erre felkészülni, kontakt sportban nem lehet ilyen kifogás, valaki csere irányítóval nyer SBt...
Andy ma le volt játszva és Mahomes nem hozott semmi Wattson vagy Wilson szintet, futott össze vissza a semmibe hátra, semmi kiforgás, vagy csel... Nem így kell meghosszabbítani a játékot, hogy az elkapók fele nem is nézel, top5 irányító de ma tőle se jött a plussz és a rendszer is bele lett döngölve a földbe, mert ne mondja senki hogy Andy Reid 2 hétig úgy készült hogy ez a fal beton biztos lesz
Sifur
Örülök, hogy Mahomes haterként ilyen értelmes hozzászólást írsz ide 😉
ender1112
üdv a klubban

több mint 5 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 849 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Előre megvan az indok, sérült fal, sérült irányító 😛 😀

Egyébként meg hajrá Főnönkök!!!!! 😊
dande
És utólag teljesen igaz is lett, sajnos...
ender1112
2 hét volt erre felkészülni, kontakt sportban nem lehet ilyen kifogás, valaki csere irányítóval nyer SBt...
Andy ma le volt játszva és Mahomes nem hozott semmi Wattson vagy Wilson szintet, futott össze vissza a semmibe hátra, semmi kiforgás, vagy csel... Nem így kell meghosszabbítani a játékot, hogy az elkapók fele nem is nézel, top5 irányító de ma tőle se jött a plussz és a rendszer is bele lett döngölve a földbe, mert ne mondja senki hogy Andy Reid 2 hétig úgy készült hogy ez a fal beton biztos lesz
Sifur
Örülök, hogy Mahomes haterként ilyen értelmes hozzászólást írsz ide 😉
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Előre megvan az indok, sérült fal, sérült irányító 😛 😀

Egyébként meg hajrá Főnönkök!!!!! 😊
dande
És utólag teljesen igaz is lett, sajnos...
ender1112
2 hét volt erre felkészülni, kontakt sportban nem lehet ilyen kifogás, valaki csere irányítóval nyer SBt...
Andy ma le volt játszva és Mahomes nem hozott semmi Wattson vagy Wilson szintet, futott össze vissza a semmibe hátra, semmi kiforgás, vagy csel... Nem így kell meghosszabbítani a játékot, hogy az elkapók fele nem is nézel, top5 irányító de ma tőle se jött a plussz és a rendszer is bele lett döngölve a földbe, mert ne mondja senki hogy Andy Reid 2 hétig úgy készült hogy ez a fal beton biztos lesz
Sifur
Részben egyetértek, de azért több dobása is volt ami elkapo oldalon lett drop. Jó pár passza volt ami centiken múlt.
Most nem felé dőltek a nuanszok, azon felül, hogy csoda az életben maradása is.
több mint 5 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 134
Előre megvan az indok, sérült fal, sérült irányító 😛 😀

Egyébként meg hajrá Főnönkök!!!!! 😊
dande
És utólag teljesen igaz is lett, sajnos...
ender1112
2 hét volt erre felkészülni, kontakt sportban nem lehet ilyen kifogás, valaki csere irányítóval nyer SBt...
Andy ma le volt játszva és Mahomes nem hozott semmi Wattson vagy Wilson szintet, futott össze vissza a semmibe hátra, semmi kiforgás, vagy csel... Nem így kell meghosszabbítani a játékot, hogy az elkapók fele nem is nézel, top5 irányító de ma tőle se jött a plussz és a rendszer is bele lett döngölve a földbe, mert ne mondja senki hogy Andy Reid 2 hétig úgy készült hogy ez a fal beton biztos lesz
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Ha jövőre lesz fal lesz SB diadal is. Ezt is meg kell tapasztalni hogy legyen ami motíválja a csapatot

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 849 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Előre megvan az indok, sérült fal, sérült irányító 😛 😀

Egyébként meg hajrá Főnönkök!!!!! 😊
dande
És utólag teljesen igaz is lett, sajnos...
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 130 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 849 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Ahogy elnézem Brittany Matthews Mahomes-t, ha a Chiefs jövőre esetleg újra Superbowl-t tudna nyerni, azt Mahomes már apaként teheti majd meg.


iktriad
Csak te vagy képes ilyen hozzászólásokat produkálni 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy elnézem Brittany Matthews Mahomes-t, ha a Chiefs jövőre esetleg újra Superbowl-t tudna nyerni, azt Mahomes már apaként teheti majd meg.



Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Két dolog ragadt meg bennem nagyon.

Az első, ahogy az első félidőben egy azonnal átszakadó OL után Mahomes és Kelce tanácskoznak, idegeskednek hogy harmadikra hogyan lehetne ezt megcsinálni, miközben az előtte álló két OL ember röhögcsélve beszélget egymással a play után. Olyasmi hangulata volt az egésznek, hogy szerencsétleneknek tényleg ez karrierjük napja eredménytől függetlenül, míg a mögöttük állóknak valószínűleg a legrosszabb. Persze nem tehetnek róla, csak valahol azért baromi szomorú, hogy ennyire le tud rohadni egy egység, hogy egy csapatot kvázi ellehetetlenítsen a győzelem lehetőségétől. Sok volt a hiba, de ha azok nincsenek, ez akkor is elúszik az OL-on.

A másik meg ezek:


Tudjátok hova dobta? Jó 30 yardról szétnyomta a labda az elkapója sisakját, aki persze nem kapta el. Előtte bedobott egy hasonló kifacsart ütlegelt helyzetből egy labdát a sarokba, ami azért nem lett meg, mert Pringle kicsit későn hitte el, hogy ez nem sack, illetve nem hosszabbak a karjai egy kicsivel. Azért ezek valami elkepeszto kepsorok. Ha csak az egyik megvalosul, eredmenytol fuggetlenul legalabb olyan ikonikus jelenet, mint OBJ egykezese. Persze lesz meg lehetosege hasonlo, vagy meg jobb boritok legyartasara a majdani konyvehez, ugyhogy nem kell felteni.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
 thespun.com/nfl/afc-west/kansas-city-chiefs/andy-reid-son-britt-car-accident-status-update-sunday
ulpianus
Emiatt rohadtul sajnálom szerencsétlen Reidet... Idióta brom fia sem tudott mâssal szórakozni.....