Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Volt benne nem kevés Zebra mód, úgy mint a mai meccsben is. Ja és titeket még az is elvert aki csak megbotlott a tojáslabdába...
ParadSEC
Plusz a Lopós - Seahawks SB zebra ügyködést ne is említsük...
ThundersNFL
Menjetek aludni.

A Chiefsnek pedig hatalmas gratula!

Szerkesztette: James007
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jó kis szezon volt. Az LSU és Chiefs is bajnok lett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Sima volt, na vegre
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Az is kissé költői, hogy pont az Alex Smithért kapott Fuller interceptionje tette fel a pontot az i-re 😊 nem biztos, hogy a liga legjobb csapata nyert, de kijárt már ez az előző évtizedek után, és ha Reid nem vonul vissza, most tényleg egy újabb Pats-et felváltó dinasztia keletkezését láthattuk

Grat, mondjuk mikor 2025-ben Mahomes már a negyedik SB-jét emeli majd a magasba, nem fogok ennyire örülni, ám ez legyen az én bajom 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nem nektek szurkoltam Ricsi miatt, de ettől még gratula a bajnoki címhez.

Steelers fan
több mint 4 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Gratulálok!

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Év elején megmondtam itt a topikban a Jax meccs után: Super Bowl.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Gratulálok!
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Volt benne nem kevés Zebra mód, úgy mint a mai meccsben is. Ja és titeket még az is elvert aki csak megbotlott a tojáslabdába...
ParadSEC
Plusz a Lopós - Seahawks SB zebra ügyködést ne is említsük...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Volt benne nem kevés Zebra mód, úgy mint a mai meccsben is. Ja és titeket még az is elvert aki csak megbotlott a tojáslabdába...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 035 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Jobban örültem volna, egy unalmas, sima, fordítás nélküli Super Bowl győzelemnek, de hát sajnos ezzel kell, hogy beérjem 😀
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Grat!

Egész idényt figyelembe véve abszolút megérdemelt a győzelem.
Sajna nekem keserű maradt a szám íze, mert szinte az összes kétes ítélet az egyik csapatot sújtotta, az ilyet nem szeretem.
Elnézést, nem szoktam bírózni, de ez most kikívánkozott belőlem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 568 — Chiefs fan
A frászt hozta rám a Chiefs, a haverok mind a 49ers-nek drukkoltak, majdnem elhittem, hogy ők nyerik...
De csak majdnem!
World Champions!

Szerkesztette: mirdal
több mint 4 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Andy Reid ezt ma megérdemelte, és Mahomes is erre a sorsra volt szánva de a mai meccsen számomra nem volt MVP. De más nagyon nem emelkedett ki.
Gratulálok a Chiefsnek
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Minket elvertek, hogy hogyan, azt most hagyjuk. De ez a Pats nem érdemelt ebben az idényben semmit. | Az, hogy ezt idevicceskeded, rendkívül jól jellemzi az itthoni rendkívül értelmes helyzetet, hiszen ha valakinek szurkolsz, akkor csak azért lehet negatív érzésed, mert a csapatod kikapott. Hát nem. A Chiefs szerintem tök megérdemelte, de sokkal jobban örültem volna, ha nem látok legalább négy olyan meccset, amin felkúrtam magam, hogy ezek megint hogyan. De ez az én bajom, ezért sem kell ezt most idekeverni, még akkor sem, ha ilyen marha viccesen megpróbálod belekeverni |
Wyatt
Ez meg az üldözési mániádat jellemzi 😀

De inkább grat a Chiefsnek...Mahomes-nak meg különösen!!!
Klaci79
Rendkívül értelmes volt akkor ezt beleböfögni 😊
Wyatt
Igaza van, jó lenne nem több topicból a Pats szempontját nézni, _mint mindig_.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Minket elvertek, hogy hogyan, azt most hagyjuk. De ez a Pats nem érdemelt ebben az idényben semmit. | Az, hogy ezt idevicceskeded, rendkívül jól jellemzi az itthoni rendkívül értelmes helyzetet, hiszen ha valakinek szurkolsz, akkor csak azért lehet negatív érzésed, mert a csapatod kikapott. Hát nem. A Chiefs szerintem tök megérdemelte, de sokkal jobban örültem volna, ha nem látok legalább négy olyan meccset, amin felkúrtam magam, hogy ezek megint hogyan. De ez az én bajom, ezért sem kell ezt most idekeverni, még akkor sem, ha ilyen marha viccesen megpróbálod belekeverni |
Wyatt
Ez meg az üldözési mániádat jellemzi 😀

De inkább grat a Chiefsnek...Mahomes-nak meg különösen!!!
Klaci79
Rendkívül értelmes volt akkor ezt beleböfögni 😊

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Minket elvertek, hogy hogyan, azt most hagyjuk. De ez a Pats nem érdemelt ebben az idényben semmit. | Az, hogy ezt idevicceskeded, rendkívül jól jellemzi az itthoni rendkívül értelmes helyzetet, hiszen ha valakinek szurkolsz, akkor csak azért lehet negatív érzésed, mert a csapatod kikapott. Hát nem. A Chiefs szerintem tök megérdemelte, de sokkal jobban örültem volna, ha nem látok legalább négy olyan meccset, amin felkúrtam magam, hogy ezek megint hogyan. De ez az én bajom, ezért sem kell ezt most idekeverni, még akkor sem, ha ilyen marha viccesen megpróbálod belekeverni |
Wyatt
Ez meg az üldözési mániádat jellemzi 😀

De inkább grat a Chiefsnek...Mahomes-nak meg különösen!!!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Majdnem! 😉

Ahhoz képest h külföldön mekkora hype van Mahomes körül, itt nem nagyon bővült a klub!
Estére egy kalappal!
Ha már bold: DWilliams 3 TD és MVP
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
 twitter.com/SNFonNBC/status/1224169811166552064?s=20
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Minket elvertek, hogy hogyan, azt most hagyjuk. De ez a Pats nem érdemelt ebben az idényben semmit. | Az, hogy ezt idevicceskeded, rendkívül jól jellemzi az itthoni rendkívül értelmes helyzetet, hiszen ha valakinek szurkolsz, akkor csak azért lehet negatív érzésed, mert a csapatod kikapott. Hát nem. A Chiefs szerintem tök megérdemelte, de sokkal jobban örültem volna, ha nem látok legalább négy olyan meccset, amin felkúrtam magam, hogy ezek megint hogyan. De ez az én bajom, ezért sem kell ezt most idekeverni, még akkor sem, ha ilyen marha viccesen megpróbálod belekeverni |

több mint 4 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Gratula, Chiefs-fanok, ha valaki, akkor ti aztán kivártátok türelmesen.

Mindig jövőre
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀
Klaci79
Ne bosszantsd 😉
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Grat a bajnok címhez. És akkor minden egyéb megjegyzést elengedek most a PO-val kapcsolatban
Wyatt
Úgy lett volna az igazi, ha még titeket is elvertek volna 😀