Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Nézegetve a spotracon a szerződéseket, nem is nagyon volt más opció. Frank Clark-nak már így is 26 millió a cap hitje, nem lenne normális 30 milliós cap hitet csinálni belőle egy átstruktúrálással, úgy, hogy évekig kivághatatlan is lesz. Mathieu pedig utolsó évében jár, vele csak hosszabbítani lehetne, átstruktúrálni nem, És kész is, nincs több nagy fizetésű játékos. Még Hitchensnél lehetne fogni pár milliót - lehet, hogy jönni is fog -, de ez nem elég a huszonvalahány millió eltüntetéséhez.

És persze Mahomes roster bónusza mindig kéznél lesz, de ha az ő könyvelt értékét növelgetik, azt le is kell nyelni, mert ő nem megy sehova. Szóval azzal meg ésszel kell bánni, nehogy ötven pluszt egyen meg a capből mire körülnéznek.

Szóval meg volt ez írva előre. Ha bele néztünk volna a "könyvekbe" (én elmulasztottam eddig), akkor nem lett volna ebben semmi meglepő.
peterk2005
Nem azért vágták ki a két kezdő T-t mert nem tudtak volna a sapka alá menni,megoldották volna ha fizikálisan nem lennének lerobbanva kaptak volna hosszabbítást, átstruktúrálták volna stb...
Biztos vagyok benne, hogy a falba jön nagy nevű játékos a piacról vagy trade útján nem fognak letolt gatyával a draftra menni, ez nem egy browns, jets, jags..
gordon
Ha velük spóroltak honnan lesz pénz jobbakra?
Hope
Kelce és Hill restructure-rel lehet csinálni 15 milla helyet, ha sikerül vmi jobbféle FA-val megegyezni, márpedig a Chiefsbe simán jöhet vmi gyűrűvadász, aki nem a nagy lóvéra megy.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
amugy elkepzeltem, hogy a hirek hallatan Maho homloka hogy kezd el gyongyozni... 😀
több mint 5 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Nézegetve a spotracon a szerződéseket, nem is nagyon volt más opció. Frank Clark-nak már így is 26 millió a cap hitje, nem lenne normális 30 milliós cap hitet csinálni belőle egy átstruktúrálással, úgy, hogy évekig kivághatatlan is lesz. Mathieu pedig utolsó évében jár, vele csak hosszabbítani lehetne, átstruktúrálni nem, És kész is, nincs több nagy fizetésű játékos. Még Hitchensnél lehetne fogni pár milliót - lehet, hogy jönni is fog -, de ez nem elég a huszonvalahány millió eltüntetéséhez.

És persze Mahomes roster bónusza mindig kéznél lesz, de ha az ő könyvelt értékét növelgetik, azt le is kell nyelni, mert ő nem megy sehova. Szóval azzal meg ésszel kell bánni, nehogy ötven pluszt egyen meg a capből mire körülnéznek.

Szóval meg volt ez írva előre. Ha bele néztünk volna a "könyvekbe" (én elmulasztottam eddig), akkor nem lett volna ebben semmi meglepő.
peterk2005
Nem azért vágták ki a két kezdő T-t mert nem tudtak volna a sapka alá menni,megoldották volna ha fizikálisan nem lennének lerobbanva kaptak volna hosszabbítást, átstruktúrálták volna stb...
Biztos vagyok benne, hogy a falba jön nagy nevű játékos a piacról vagy trade útján nem fognak letolt gatyával a draftra menni, ez nem egy browns, jets, jags..
gordon
Ha velük spóroltak honnan lesz pénz jobbakra?
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Nézegetve a spotracon a szerződéseket, nem is nagyon volt más opció. Frank Clark-nak már így is 26 millió a cap hitje, nem lenne normális 30 milliós cap hitet csinálni belőle egy átstruktúrálással, úgy, hogy évekig kivághatatlan is lesz. Mathieu pedig utolsó évében jár, vele csak hosszabbítani lehetne, átstruktúrálni nem, És kész is, nincs több nagy fizetésű játékos. Még Hitchensnél lehetne fogni pár milliót - lehet, hogy jönni is fog -, de ez nem elég a huszonvalahány millió eltüntetéséhez.

És persze Mahomes roster bónusza mindig kéznél lesz, de ha az ő könyvelt értékét növelgetik, azt le is kell nyelni, mert ő nem megy sehova. Szóval azzal meg ésszel kell bánni, nehogy ötven pluszt egyen meg a capből mire körülnéznek.

Szóval meg volt ez írva előre. Ha bele néztünk volna a "könyvekbe" (én elmulasztottam eddig), akkor nem lett volna ebben semmi meglepő.
peterk2005
Nem azért vágták ki a két kezdő T-t mert nem tudtak volna a sapka alá menni,megoldották volna ha fizikálisan nem lennének lerobbanva kaptak volna hosszabbítást, átstruktúrálták volna stb...
Biztos vagyok benne, hogy a falba jön nagy nevű játékos a piacról vagy trade útján nem fognak letolt gatyával a draftra menni, ez nem egy browns, jets, jags..
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És azóta mínusz egy cenya is. Bár így egyre több esélye van, hogy Allegretti kezdő maradjon 😊

több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Nézegetve a spotracon a szerződéseket, nem is nagyon volt más opció. Frank Clark-nak már így is 26 millió a cap hitje, nem lenne normális 30 milliós cap hitet csinálni belőle egy átstruktúrálással, úgy, hogy évekig kivághatatlan is lesz. Mathieu pedig utolsó évében jár, vele csak hosszabbítani lehetne, átstruktúrálni nem, És kész is, nincs több nagy fizetésű játékos. Még Hitchensnél lehetne fogni pár milliót - lehet, hogy jönni is fog -, de ez nem elég a huszonvalahány millió eltüntetéséhez.

És persze Mahomes roster bónusza mindig kéznél lesz, de ha az ő könyvelt értékét növelgetik, azt le is kell nyelni, mert ő nem megy sehova. Szóval azzal meg ésszel kell bánni, nehogy ötven pluszt egyen meg a capből mire körülnéznek.

Szóval meg volt ez írva előre. Ha bele néztünk volna a "könyvekbe" (én elmulasztottam eddig), akkor nem lett volna ebben semmi meglepő.
peterk2005
Most kell a gm munka, mert fal nélkül láttuk a Tampa ellen az eredményt.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nézegetve a spotracon a szerződéseket, nem is nagyon volt más opció. Frank Clark-nak már így is 26 millió a cap hitje, nem lenne normális 30 milliós cap hitet csinálni belőle egy átstruktúrálással, úgy, hogy évekig kivághatatlan is lesz. Mathieu pedig utolsó évében jár, vele csak hosszabbítani lehetne, átstruktúrálni nem, És kész is, nincs több nagy fizetésű játékos. Még Hitchensnél lehetne fogni pár milliót - lehet, hogy jönni is fog -, de ez nem elég a huszonvalahány millió eltüntetéséhez.

És persze Mahomes roster bónusza mindig kéznél lesz, de ha az ő könyvelt értékét növelgetik, azt le is kell nyelni, mert ő nem megy sehova. Szóval azzal meg ésszel kell bánni, nehogy ötven pluszt egyen meg a capből mire körülnéznek.

Szóval meg volt ez írva előre. Ha bele néztünk volna a "könyvekbe" (én elmulasztottam eddig), akkor nem lett volna ebben semmi meglepő.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Bmeg szépen megszopatja magát a Chiefs.. Maho ha nem lesz fala akkor nemhogy SB nem nyer de egy szezont se fog tudni végigtolni sérülés nélkül...
ParadSEC
Az megvan, hogy elképesztően erős az idei OL draft class ugye? 😉
iktriad
Rámernéd bizni az AllPro Qb-dat 2 rookie T-re?😁😁😁 Nem hiszem🤣

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Kivancsi voltam, de nem ezt vartam... Remelem van valami, szamomra meg ismeretlen koncepcio emogott a ket kivagas mogott, valoszinuleg a draftrol lesznek potolva.

Szerkesztette: ligur
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miért nem tradelték el őket?
steelwolf
Valszeg nem nagyon kellettek sehova, pláne ha Schwartz a visszavonulást fontolgatja. Fischer meg még egy ideig nem is játszhat. Meg kellett gyorsan a pénz a sapi alá, így jött ki jobban. Igazából érthető lépések, ha elsőre meglepőek is.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Miért nem tradelték el őket?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 039 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bmeg szépen megszopatja magát a Chiefs.. Maho ha nem lesz fala akkor nemhogy SB nem nyer de egy szezont se fog tudni végigtolni sérülés nélkül...
ParadSEC
Az megvan, hogy elképesztően erős az idei OL draft class ugye? 😉
iktriad
Luke Joeckel. Rings a bell?
undisputedly
Már pont elfelejtettem volna, erre felhozod megint. 😊
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 8 653
Adtak egy lökést a mock draftoknak.
Fisher valóban kezdett ronccsá válni. Schwartz kivágása azért meglepett.
ulpianus
no brainer OT pick az elsö körben kb. Pedig WR is kellene. Érdekes offseason lesz nektek is így
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Bmeg szépen megszopatja magát a Chiefs.. Maho ha nem lesz fala akkor nemhogy SB nem nyer de egy szezont se fog tudni végigtolni sérülés nélkül...
ParadSEC
Az megvan, hogy elképesztően erős az idei OL draft class ugye? 😉
iktriad
Luke Joeckel. Rings a bell?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Adtak egy lökést a mock draftoknak.
Fisher valóban kezdett ronccsá válni. Schwartz kivágása azért meglepett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 039 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bmeg szépen megszopatja magát a Chiefs.. Maho ha nem lesz fala akkor nemhogy SB nem nyer de egy szezont se fog tudni végigtolni sérülés nélkül...
ParadSEC
Az megvan, hogy elképesztően erős az idei OL draft class ugye? 😉
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Bmeg szépen megszopatja magát a Chiefs.. Maho ha nem lesz fala akkor nemhogy SB nem nyer de egy szezont se fog tudni végigtolni sérülés nélkül...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor már csak LJ van talpon abból az OT classból. Kivételesen nem mi húztuk a "rövidebet".
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Schwartz detto, kemény....
gabokocka
Végülis jól ment a Superbowl nélkülük is. Oh wait...

Persze gondolom jön majd valami helyettesítés


Liverpool Fc
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Schwartz detto, kemény....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Chiefs released former No. 1 overall pick Eric Fisher, per source.

Hoppá
12 millió szabadul fel...
Schwartz még 7 millió

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Hmm, semmi mozgolodas a csapatnal eddig, erdekes. Szerintetek mi lesz Watkinssal? Sajnalatos, de szerintem ki fogjak rakni. Valahol ertheto, mert sokat van serultlistan, ahhoz kepest nagyon sokat is keres.
ligur
Lejárt a szerzõdése. A GM szerint nem lesz nagy nevū (keresetū) WR igazolás, inkább draftban gondolkoznak. Esetleg ha marad jó áron vki.
ulpianus
Azt tudod, hogy mennyi most a cap?
ender1112
Hivatalosan 182.5 milla, a Chiefs majdnem 21 millióval van fölötte, rollovert is beleszámolva.
A Mahomes-Clark-Jones trióból szvsz kettőnél jönni fog egy resctructure.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Hmm, semmi mozgolodas a csapatnal eddig, erdekes. Szerintetek mi lesz Watkinssal? Sajnalatos, de szerintem ki fogjak rakni. Valahol ertheto, mert sokat van serultlistan, ahhoz kepest nagyon sokat is keres.
ligur
Lejárt a szerzõdése. A GM szerint nem lesz nagy nevū (keresetū) WR igazolás, inkább draftban gondolkoznak. Esetleg ha marad jó áron vki.
ulpianus
Azt tudod, hogy mennyi most a cap?
ender1112
tulajdonkepp en is erre gondoltan a mozgolodas kapcsan, a Chiefs 21 millkoval van a Cap felett es eddig semmi restrukturalas vagy kivagas... Lehet a pontos szamra vartak, de most mar el kell kezdeniuk a tisztogatast...
több mint 5 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 849 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Hmm, semmi mozgolodas a csapatnal eddig, erdekes. Szerintetek mi lesz Watkinssal? Sajnalatos, de szerintem ki fogjak rakni. Valahol ertheto, mert sokat van serultlistan, ahhoz kepest nagyon sokat is keres.
ligur
Lejárt a szerzõdése. A GM szerint nem lesz nagy nevū (keresetū) WR igazolás, inkább draftban gondolkoznak. Esetleg ha marad jó áron vki.
ulpianus
Azt tudod, hogy mennyi most a cap?