Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Egy erdekes pletyka Chris Jones-sal kapcsolatban. Allitolag a Chiefs ujra akarna szerzodtetni. Jones nagyjabol a Frank Clark fele szerzodesben (5 ev 105 mill/63.5 milko garantalt) gondolkodik, viszont a Chiefs 3 eves, 42.5 milko garantalt tartalmu (az osszertekeben ismeretlen ) szerzodest kinalt.
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Demarcus Robinson irant a Giants erdeklodik

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Csereirányító 1 millióért, kezdő CB 3 millióért sacc/kb. 15 éve írt utoljára alá ebben a ligában.
empty taxi
Én arra tippeltem elsőre, hogy a számok az átlagok, és Breelandnél 3 év, 27 millió lenne így. Aztán lehet, hogy nem, és tényleg 3/9 az ötlet 😊
Wyatt
ahh, igen az összeg az /év, bocsi nem volt egyertelmu
ligur
Szerintem aki akarta értette 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
 twitter.com/thecheckdown/status/1226994757303357440
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Miért ne szurkolhatna bajnok csapatnak. Élvezze ki. Valamint először szerintem mindenkit a támadójáték fog meg leginkább (nyilván lesz valaki mint Sanyi hogy ő a védelmekre indul be), de pl én PM Sheriff miatt lettem Broncos drukker, csak azóta meg megtanultam a Defense-t is szeretni 😊
Az Elkövetkezendő 10 évben meg még AFC West bajnokok se lesz a Chiefs 😊

Plusz jó tanács a Wild Card eredménykövetőket nézd vissza 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Par erdekesseg a Super Bowlrol a Chief oldalarol nezve





több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Csereirányító 1 millióért, kezdő CB 3 millióért sacc/kb. 15 éve írt utoljára alá ebben a ligában.
empty taxi
Én arra tippeltem elsőre, hogy a számok az átlagok, és Breelandnél 3 év, 27 millió lenne így. Aztán lehet, hogy nem, és tényleg 3/9 az ötlet 😊
Wyatt
ahh, igen az összeg az /év, bocsi nem volt egyertelmu
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 amp.cnn.com/cnn/2020/02/07/us/kansas-city-chiefs-derrick-nnadi-adoption-dogs-update-trnd/index.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sziasztok,

relative uj vagyok ebben a kozegben, kb. 4 eve kovetem az NFL-t. ELoszor nem is volt kedvenc csapatom, csak a jatek szepsegeert neztem a meccseket. Aztan az elso ev vege fele valamelyik SportTV kommentator hatasara lett a Chiefs a kedvenc csapatom, es tessek most meg mar SB gyoztes. 😀 Ezt roviden magamrol, valojaban azert regisztraltam, hogy ezt itt megosszam veletek es elmelkedjunk rola. Elore bocsajtom, nem teljes lista, tobb kulonbozo kutfobol van osszeszedve, nem sajat.

Chiefs fontosabb szabad ugynokei 2020:

Anthony Sherman, FB

hasznos tagja volt mind a tamado mond a spec. egysegnek, olcson megtarthato, ujra kell szerzodtetni.

Előrejelzés: egy év, 1 millió dollár

LeSean McCoy, RB

A szezon elso feleben jol helyettesitette Williams, de a szezon kozepe fele megrogyott Reid bizalma iranyaban, nem tud mar a megfelelo szinten teljesiteni.

Előrejelzés: out, valoszinuleg visszavonul

Chad Henne/Matt Moore, QB

Henne feladata volt Patrick Mahomes mentoralasanak folytatasa Alex Smith távozása után. Azonban a múlt szezon elején bekövetkezett sérülés miatt szerzodtetni kellett Matt Moore-t, aki a Chiefs-t 2-1-re vezette Mahomes sérülése alatt. Ha Moore szeretne meg egy evet lehuzni az NFL-ben őt kell választani.

Előrejelzés: Henne out. Moore egy év, 1 millió dollár

Kendall Fuller, CB

Fuller a Smith csere reszekent jott es jol teljesitett mint slot corner. Veach es Reid kvazi a helyere hozta a draftrol Rashad Fentont, aki ugy tunik bevalt es O lesz a jovo. Fuller megtartasa luxus lenne a Chiefsnek, ezt nem engedheti meg maganak a csapat.

Előrejelzés: out

Demarcus Robinson, WR

Jo WR, de nem eri el a Tyeek Hill, Sammy Watkins, es Mecole Hardman fele mercet. Valoszinuleg lesz piaca es konnyen talal uj csapatot maganak.

Előrejelzés: out

Bashaud Breeland, CB

Breeland nagyon jol jatszott ebben az idenyben es jobb valasztas, mint Fuller. A CHIEFS nem engedheti meg maganak, hogy mindkettot elengedje es Breelandnak biztos jo piaca lenne, igy rendesen meg kell fizetni.

Előrejelzés:: 3 ev, 9 millio

Mike Pennel, DE

Nagy szerepe van a SB runban, nagyban neki is koszonhetoen javult a DEF a PO-ra. Meg kell tartani.
Előrejelzés: 2 ev, 2 millio

Chris Jones, DT

Na es itt a TOP szabadugynokunk. A vedelem vezere, annyira jo, hogy valahol tuti megkapja azt a szakajtonyi penzt, amit megerdemel. A Chiefs nem fogja tudni nagy valoszinuseggel megtartani, viszont nem szabadna csak ugy elengedni, ezert itt valoszinu a tag/csere opcio.

Előrejelzés: tag, aztan csere mondjuk Washingtonba egy draft pickert.
ligur
Jelentkezz bol GM-jatekaba rozinak, szimpi lennel. 😀

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Mindig az aktuális bajnok van baszogatva... Mi még Pats fanok akkor is baszogatva leszünk ha mi leszünk az 1/1 😁😁😁
ThundersNFL
Brady rendszer QB lesz, es akkor is ki fog egni, mikor mar nyugdijas eveit elvezi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Fizu adatait olvasva ő sem gondolhatta komolyan, hogy annyiért..
Elvileg a pletykák szerint Mahomes idén megkapja zsírosbödönt... Gondolom rekord zsírral 🤑🤑🤑
ThundersNFL
Ha nem nyertek volna Sbt, akkor is megadealrol beszeltek. Igy pedig hatar a csillagos eg.
Egyebkent nem Hightower talata ki az osszegeket. Egy amcsi szurkoloi cikket idezett, hogy odaat ilyeneken agyalnak. Masreszt nem neked mondom, de ne a SB utan lett Chiefs szurkolo.
Masreszt, te mint Pats szurkolo, igazan megerted gondolom, hogy bajnokrol aztan minden negativum megjelenik, mindig csalnak, mindenki rossz arc, tulertekelet, es egyebkent is bukni fognak. Ez mar csak ilyen.
ulpianus
Mindig az aktuális bajnok van baszogatva... Mi még Pats fanok akkor is baszogatva leszünk ha mi leszünk az 1/1 😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
azt se tudja az ember a pirosaknak vagy a fehéreknek szurkoljon.
Black_Adder
Ezt a Chiefsnel legalabb nem kell eldonteni
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Csereirányító 1 millióért, kezdő CB 3 millióért sacc/kb. 15 éve írt utoljára alá ebben a ligában.
empty taxi
Én arra tippeltem elsőre, hogy a számok az átlagok, és Breelandnél 3 év, 27 millió lenne így. Aztán lehet, hogy nem, és tényleg 3/9 az ötlet 😊
Wyatt
4 eve koveti az NFL-t de fingja nincs a fizetesekről
A Super bowl utan irja az elso hozzaszolast es lass csodat a gyoztes csapat a kedvence.
Adirotor
Jaja. Be kéne tiltani hogy valaki bajnok csapatnak szurkoljon.
A bowl.hu-ra meg a regisztrációhoz kéne egy vizsga, nehogymár akárkiből szurkoló legyen, a szerződés struktúrák pontos ismerete nélkül úgyis követhetetlen maga a meccs, azt se tudja az ember a pirosaknak vagy a fehéreknek szurkoljon.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Fizu adatait olvasva ő sem gondolhatta komolyan, hogy annyiért..
Elvileg a pletykák szerint Mahomes idén megkapja zsírosbödönt... Gondolom rekord zsírral 🤑🤑🤑
ThundersNFL
Ha nem nyertek volna Sbt, akkor is megadealrol beszeltek. Igy pedig hatar a csillagos eg.
Egyebkent nem Hightower talata ki az osszegeket. Egy amcsi szurkoloi cikket idezett, hogy odaat ilyeneken agyalnak. Masreszt nem neked mondom, de ne a SB utan lett Chiefs szurkolo.
Masreszt, te mint Pats szurkolo, igazan megerted gondolom, hogy bajnokrol aztan minden negativum megjelenik, mindig csalnak, mindenki rossz arc, tulertekelet, es egyebkent is bukni fognak. Ez mar csak ilyen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Csereirányító 1 millióért, kezdő CB 3 millióért sacc/kb. 15 éve írt utoljára alá ebben a ligában.
empty taxi
Én arra tippeltem elsőre, hogy a számok az átlagok, és Breelandnél 3 év, 27 millió lenne így. Aztán lehet, hogy nem, és tényleg 3/9 az ötlet 😊
Wyatt
4 eve koveti az NFL-t de fingja nincs a fizetesekről
A Super bowl utan irja az elso hozzaszolast es lass csodat a gyoztes csapat a kedvence.
Vegulis megertem fiatal remek iranyító, playmakerek, ütőképes edző...
Adirotor
Fizu adatait olvasva ő sem gondolhatta komolyan, hogy annyiért..
Elvileg a pletykák szerint Mahomes idén megkapja zsírosbödönt... Gondolom rekord zsírral 🤑🤑🤑

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Csereirányító 1 millióért, kezdő CB 3 millióért sacc/kb. 15 éve írt utoljára alá ebben a ligában.
empty taxi
Én arra tippeltem elsőre, hogy a számok az átlagok, és Breelandnél 3 év, 27 millió lenne így. Aztán lehet, hogy nem, és tényleg 3/9 az ötlet 😊
Wyatt
4 eve koveti az NFL-t de fingja nincs a fizetesekről
A Super bowl utan irja az elso hozzaszolast es lass csodat a gyoztes csapat a kedvence.
Vegulis megertem fiatal remek iranyító, playmakerek, ütőképes edző...

Szerkesztette: Adirotor
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
 twitter.com/NFLFilms/status/1225494618487349248


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csereirányító 1 millióért, kezdő CB 3 millióért sacc/kb. 15 éve írt utoljára alá ebben a ligában.
empty taxi
Én arra tippeltem elsőre, hogy a számok az átlagok, és Breelandnél 3 év, 27 millió lenne így. Aztán lehet, hogy nem, és tényleg 3/9 az ötlet 😊

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ez aztán takaros kis elsõ hsz lett. Csak így tovább!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Sziasztok,

relative uj vagyok ebben a kozegben, kb. 4 eve kovetem az NFL-t. ELoszor nem is volt kedvenc csapatom, csak a jatek szepsegeert neztem a meccseket. Aztan az elso ev vege fele valamelyik SportTV kommentator hatasara lett a Chiefs a kedvenc csapatom, es tessek most meg mar SB gyoztes. 😀 Ezt roviden magamrol, valojaban azert regisztraltam, hogy ezt itt megosszam veletek es elmelkedjunk rola. Elore bocsajtom, nem teljes lista, tobb kulonbozo kutfobol van osszeszedve, nem sajat.

Chiefs fontosabb szabad ugynokei 2020:

Anthony Sherman, FB

hasznos tagja volt mind a tamado mond a spec. egysegnek, olcson megtarthato, ujra kell szerzodtetni.

Előrejelzés: egy év, 1 millió dollár

LeSean McCoy, RB

A szezon elso feleben jol helyettesitette Williams, de a szezon kozepe fele megrogyott Reid bizalma iranyaban, nem tud mar a megfelelo szinten teljesiteni.

Előrejelzés: out, valoszinuleg visszavonul

Chad Henne/Matt Moore, QB

Henne feladata volt Patrick Mahomes mentoralasanak folytatasa Alex Smith távozása után. Azonban a múlt szezon elején bekövetkezett sérülés miatt szerzodtetni kellett Matt Moore-t, aki a Chiefs-t 2-1-re vezette Mahomes sérülése alatt. Ha Moore szeretne meg egy evet lehuzni az NFL-ben őt kell választani.

Előrejelzés: Henne out. Moore egy év, 1 millió dollár

Kendall Fuller, CB

Fuller a Smith csere reszekent jott es jol teljesitett mint slot corner. Veach es Reid kvazi a helyere hozta a draftrol Rashad Fentont, aki ugy tunik bevalt es O lesz a jovo. Fuller megtartasa luxus lenne a Chiefsnek, ezt nem engedheti meg maganak a csapat.

Előrejelzés: out

Demarcus Robinson, WR

Jo WR, de nem eri el a Tyeek Hill, Sammy Watkins, es Mecole Hardman fele mercet. Valoszinuleg lesz piaca es konnyen talal uj csapatot maganak.

Előrejelzés: out

Bashaud Breeland, CB

Breeland nagyon jol jatszott ebben az idenyben es jobb valasztas, mint Fuller. A CHIEFS nem engedheti meg maganak, hogy mindkettot elengedje es Breelandnak biztos jo piaca lenne, igy rendesen meg kell fizetni.

Előrejelzés:: 3 ev, 9 millio

Mike Pennel, DE

Nagy szerepe van a SB runban, nagyban neki is koszonhetoen javult a DEF a PO-ra. Meg kell tartani.
Előrejelzés: 2 ev, 2 millio

Chris Jones, DT

Na es itt a TOP szabadugynokunk. A vedelem vezere, annyira jo, hogy valahol tuti megkapja azt a szakajtonyi penzt, amit megerdemel. A Chiefs nem fogja tudni nagy valoszinuseggel megtartani, viszont nem szabadna csak ugy elengedni, ezert itt valoszinu a tag/csere opcio.

Előrejelzés: tag, aztan csere mondjuk Washingtonba egy draft pickert.
ligur
Üdvözlünk a csapatba . Szerencsére elmúlt pár évben több Chiefs meccset adnak a Sportv is igy sokkan szerették meg , plusz Ricsi is szimpin szurkol a csapatnak. (Vinyogást Pats meccsen is csinálja)
Hát szerintem Moore 1 milláért nem irna alá akkor visszavonulna, viszont lehetne valakit hozzni viszonylag jó áron. Watkinst elküldjük lesz pénz CBre de sztem kicsit többért mint 6 milla. Plusz sztem már most hosszabitunk Mahomessal ami befolyásol kb mindent.
Most jó WR felhozattal lesz a drafton sztem 1/32 hozzunk kb olyat mint Watkins és akkor marad az elit elkapó team.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Csereirányító 1 millióért, kezdő CB 3 millióért sacc/kb. 15 éve írt utoljára alá ebben a ligában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Sziasztok,

relative uj vagyok ebben a kozegben, kb. 4 eve kovetem az NFL-t. ELoszor nem is volt kedvenc csapatom, csak a jatek szepsegeert neztem a meccseket. Aztan az elso ev vege fele valamelyik SportTV kommentator hatasara lett a Chiefs a kedvenc csapatom, es tessek most meg mar SB gyoztes. 😀 Ezt roviden magamrol, valojaban azert regisztraltam, hogy ezt itt megosszam veletek es elmelkedjunk rola. Elore bocsajtom, nem teljes lista, tobb kulonbozo kutfobol van osszeszedve, nem sajat.

Chiefs fontosabb szabad ugynokei 2020:

Anthony Sherman, FB

hasznos tagja volt mind a tamado mond a spec. egysegnek, olcson megtarthato, ujra kell szerzodtetni.

Előrejelzés: egy év, 1 millió dollár

LeSean McCoy, RB

A szezon elso feleben jol helyettesitette Williams, de a szezon kozepe fele megrogyott Reid bizalma iranyaban, nem tud mar a megfelelo szinten teljesiteni.

Előrejelzés: out, valoszinuleg visszavonul

Chad Henne/Matt Moore, QB

Henne feladata volt Patrick Mahomes mentoralasanak folytatasa Alex Smith távozása után. Azonban a múlt szezon elején bekövetkezett sérülés miatt szerzodtetni kellett Matt Moore-t, aki a Chiefs-t 2-1-re vezette Mahomes sérülése alatt. Ha Moore szeretne meg egy evet lehuzni az NFL-ben őt kell választani.

Előrejelzés: Henne out. Moore egy év, 1 millió dollár

Kendall Fuller, CB

Fuller a Smith csere reszekent jott es jol teljesitett mint slot corner. Veach es Reid kvazi a helyere hozta a draftrol Rashad Fentont, aki ugy tunik bevalt es O lesz a jovo. Fuller megtartasa luxus lenne a Chiefsnek, ezt nem engedheti meg maganak a csapat.

Előrejelzés: out

Demarcus Robinson, WR

Jo WR, de nem eri el a Tyeek Hill, Sammy Watkins, es Mecole Hardman fele mercet. Valoszinuleg lesz piaca es konnyen talal uj csapatot maganak.

Előrejelzés: out

Bashaud Breeland, CB

Breeland nagyon jol jatszott ebben az idenyben es jobb valasztas, mint Fuller. A CHIEFS nem engedheti meg maganak, hogy mindkettot elengedje es Breelandnak biztos jo piaca lenne, igy rendesen meg kell fizetni.

Előrejelzés:: 3 ev, 9 millio

Mike Pennel, DE

Nagy szerepe van a SB runban, nagyban neki is koszonhetoen javult a DEF a PO-ra. Meg kell tartani.
Előrejelzés: 2 ev, 2 millio

Chris Jones, DT

Na es itt a TOP szabadugynokunk. A vedelem vezere, annyira jo, hogy valahol tuti megkapja azt a szakajtonyi penzt, amit megerdemel. A Chiefs nem fogja tudni nagy valoszinuseggel megtartani, viszont nem szabadna csak ugy elengedni, ezert itt valoszinu a tag/csere opcio.

Előrejelzés: tag, aztan csere mondjuk Washingtonba egy draft pickert.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man




A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.