Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Igy van, ahogy mondod. Amig a sapka engedi. De ugy latom nem igazan fer be a sapka ala, esetleg valamifele atstrukturalassal. Meglatjuk. Mindenesetre meglepoen egyben tartottak eddig a csapatot.
ligur
C. Jonesszal ha megegyeznek (ha akarnak egyaltalan), maradhat mozgaster. A drafton is lehet lesz felmozgas, bar nem hiszem, hacsak nem valakibe beleszerelmesednek (mint Mahomesba). De legegyszerubb perszze kivagni Watkinst. Amit egyelore nem kell elsietni. Ezert varnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem azt nyilatkozta, hogy kihagy 1 évet ha sb-t nyer a csapat?
gordon
Dehogynem. Csak errol nem o dont egyedul. Vagyis donthet, aztan nehogy utana csapat nelkul maradjon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem azt nyilatkozta, hogy kihagy 1 évet ha sb-t nyer a csapat?
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Még a Watkins gyerekkel kellene kezdeni valamit, és aztán hajrá a következő Bowlért. Én már az FA piac elején arra számítottam, hogy cutolni fogjuk, de valamiért még továbbra is a roosteren van. Mi lehet vele a terve az öreg Rozmárnak?
ligur
Labdakat kap el. Watkins a legtehetsegesebb elkaponk. A tobbiek mind szakosodtak valamire, Watkins mindenben jo, ezert elsoszamu celpont. Hiaba a yardok alapjan Hill vagy Kelce is tunik annak. Errol mar azota megy a pusmogas, hogy nem eri meg, miota leigazolta a Chiefs. Lehet nem eri meg masoknak, de mukodik.

Komolyan. Nyilvan nem hosszutavu megoldas. De amig jobb vagy olcsobb megoldas nincs, marad. Vagy amig a sapka engedi. A drafton egyebkent Reid leginkabb masodik korben szeret WRt huzni, es jol csinlja. Erdemes ezt is beleszamitani akar.
ulpianus
Igy van, ahogy mondod. Amig a sapka engedi. De ugy latom nem igazan fer be a sapka ala, esetleg valamifele atstrukturalassal. Meglatjuk. Mindenesetre meglepoen egyben tartottak eddig a csapatot.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Még a Watkins gyerekkel kellene kezdeni valamit, és aztán hajrá a következő Bowlért. Én már az FA piac elején arra számítottam, hogy cutolni fogjuk, de valamiért még továbbra is a roosteren van. Mi lehet vele a terve az öreg Rozmárnak?
ligur
Labdakat kap el. Watkins a legtehetsegesebb elkaponk. A tobbiek mind szakosodtak valamire, Watkins mindenben jo, ezert elsoszamu celpont. Hiaba a yardok alapjan Hill vagy Kelce is tunik annak. Errol mar azota megy a pusmogas, hogy nem eri meg, miota leigazolta a Chiefs. Lehet nem eri meg masoknak, de mukodik.

Komolyan. Nyilvan nem hosszutavu megoldas. De amig jobb vagy olcsobb megoldas nincs, marad. Vagy amig a sapka engedi. A drafton egyebkent Reid leginkabb masodik korben szeret WRt huzni, es jol csinlja. Erdemes ezt is beleszamitani akar.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Még a Watkins gyerekkel kellene kezdeni valamit, és aztán hajrá a következő Bowlért. Én már az FA piac elején arra számítottam, hogy cutolni fogjuk, de valamiért még továbbra is a roosteren van. Mi lehet vele a terve az öreg Rozmárnak?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Demarcus Robinson maradt még egy évre.
 twitter.com/TomPelissero/status/1243974080849752064
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Hát, mivel keret nemigen volt, nem szórtuk a lét az FA piacon.
Sherman-nek azért szívből örülök!
😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F0221%2Fr669409_1296x729_16-9.jpg
Reports: Chiefs to keep DT Pennell, FB Sherman
Chiefs defensive tackle Mike Pennel is returning to Kansas City on a one-year deal, NFL Network reported. Yahoo Sports reported that the Chiefs also are bringing back fullback Anthony Sherman on a one-year deal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mahomes és Henne után az XFL egyik legjobban játszó QB-ja, Jordan Ta'amu is a Chiefs játékosa lett.
 twitter.com/kenny_zuckerman/status/1242222775130939392
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Jött Mike Remmers a Steelersbe távozó Wisniewski pótlására.
 twitter.com/adamteicher/status/1241151058996539395
iktriad
Meglátjuk.
Annyira nem követem az OL-eket, de úgy rémlik, jó futásblokkoló.
Jól állta a sarat tavaly a pass def-ben is a stat-ok alapján, de sok zászló ment rá false start miatt.
Majd kap egy pontosabb stoppert a zsebébe...
mirdal
Remmers az nfl csótánya mindent túlél. Volt már Center guard és LT RT is. Leginkább RT ként tud jól játszani.
Kb 7 csapata volt már UDFA-ként jött a Ligába, egy konok kemény csávó igazi OLman, tehetsége nincs sok de ügynököt jól választott és harcos melós természet.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 youtu.be/yKQBWRPEj8o
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Jött Mike Remmers a Steelersbe távozó Wisniewski pótlására.
 twitter.com/adamteicher/status/1241151058996539395
iktriad
Meglátjuk.
Annyira nem követem az OL-eket, de úgy rémlik, jó futásblokkoló.
Jól állta a sarat tavaly a pass def-ben is a stat-ok alapján, de sok zászló ment rá false start miatt.
Majd kap egy pontosabb stoppert a zsebébe...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Griffen jöhetne pass rushra az talán bele is férne a Budgetbe.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött Mike Remmers a Steelersbe távozó Wisniewski pótlására.
 twitter.com/adamteicher/status/1241151058996539395
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
ST ász lesz, tudom már.
Rámegyünk egy elit offense-re egy király spec team-mel, a D# meg összeáll a szezon második felére és máris, hipp-hopp bajnokok leszünk!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igen, de én igazából nem tudom, ki és mit lát benne.
'16-ban került a ligába, két év Oakland, majd két év Giants.
41 meccs, ebből talán 2-n volt kezdő. 31 tackle, 7 assist, 4 PD.
Ennyi.

De legalább bejött a draftolatlan emberkés tippem, UDFA volt anno ugyanis...
😀
mirdal
Depthnek ideális lesz.
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Igen, de én igazából nem tudom, ki és mit lát benne.
'16-ban került a ligába, két év Oakland, majd két év Giants.
41 meccs, ebből talán 2-n volt kezdő. 31 tackle, 7 assist, 4 PD.
Ennyi.

De legalább bejött a draftolatlan emberkés tippem, UDFA volt anno ugyanis...
😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött CB Antonio Hamilton személyében.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1241117936791715842
Állítólag volt máshonnan jobb ajánlata, de inkább ide jött.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A legjobb QB a kereten (aki kamionos bajszot tud növeszteni). 😊
 twitter.com/Chiefs/status/1240719829218320384
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
 chiefswire.usatoday.com/2020/03/19/kansas-city-chiefs-2008-draft-pick-reunion-baltimore-ravens-cb-brandon-carr/
ulpianus
34 éves. Szeretem a játékát, de akkor már inkább a draftolatlan fiatalok...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 chiefswire.usatoday.com/2020/03/19/kansas-city-chiefs-2008-draft-pick-reunion-baltimore-ravens-cb-brandon-carr/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Nem is értem, hogy minek bővítik 55 főre az aktív rostert.
Nálunk kábé 35 playa marad.
Amilyen aktívak vagyunk az FA piacon, szerintem nemigen lesznek többen. Győzöm kapkodni a fejem az érkező arcokról szóló cikkek között... 🤨
Remélem, hogy tényleg jönnek az XFL-es srácok, mert egyre siralmasabb az állomány.
Érdekes lesz és egyben egy hatalmas kihívás megőrizni a bajnoki címet ezzel a kerettel... 🤔