Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 chiefswire.usatoday.com/gallery/kansas-city-chiefs-2020-free-agency-pending-free-agent-status-tracker/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Mindenki nyugodjon le a picsába, Chad Henne továbbra is tanítgatja majd Mahomest. 😊
 twitter.com/TerezPaylor/status/1239738330696372224
iktriad
Kár. Pedig Brady-től többet tanulhatott volna.
Milyen jól festett volna Tom talpig pirosban...
🤣
mirdal
Megneztem volna Tom arcat, mikor edzesen kozlik vele: "akkor most jojjenek a bemelegito, alap passzok, ugy 40-50 yardig dobaljal parat."
ulpianus
Azért Smith is itt volt és egy kezemen megtudom számolni hányszor dobott +30 yardot. Szerettem Alexet de nem sirom vissza , örülök hogy nálunk a liga legjobb QBja
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Mindenki nyugodjon le a picsába, Chad Henne továbbra is tanítgatja majd Mahomest. 😊
 twitter.com/TerezPaylor/status/1239738330696372224
iktriad
Kár. Pedig Brady-től többet tanulhatott volna.
Milyen jól festett volna Tom talpig pirosban...
🤣
mirdal
Megneztem volna Tom arcat, mikor edzesen kozlik vele: "akkor most jojjenek a bemelegito, alap passzok, ugy 40-50 yardig dobaljal parat."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Mindenki nyugodjon le a picsába, Chad Henne továbbra is tanítgatja majd Mahomest. 😊
 twitter.com/TerezPaylor/status/1239738330696372224
iktriad
Kár. Pedig Brady-től többet tanulhatott volna.
Milyen jól festett volna Tom talpig pirosban...
🤣
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kendall Fuller visszament a Redskinsbe.
 twitter.com/RapSheet/status/1239753625313980416

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenki nyugodjon le a picsába, Chad Henne továbbra is tanítgatja majd Mahomest. 😊
 twitter.com/TerezPaylor/status/1239738330696372224
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 chiefswire.usatoday.com/2020/02/17/kansas-city-chiefs-4-pending-free-agents-can-be-re-signed-inexpensively/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jones-ért akkor mit kapunk? Egy elsőt meg egy harmadikat? 😊
mirdal
A tag lenyege, hogy az uj csapata adja neki a szerzodest. Szoval ha komolyan gondoljak, akkor nem problema, hogy komoly pickeket adjanak. De mondom, Fordert egy 2020-as masodik kort adtak. Attol is fugg, hany komoly keroje lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Jones-ért akkor mit kapunk? Egy elsőt meg egy harmadikat? 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
És akkor jön egy Chris Jones trade?
mirdal
Fordot is tageltek, aztan egy masodik korert eladtak a ninersnek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
És akkor jön egy Chris Jones trade?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Cam Erwing (OL) szerzodesenek meghosszabbitasat nem tervezi a Chiefs. Az egyik elso igazolasa volt Veachnek (GM). Megbizhato cserejatekos volt, azonban sosem tudta ezt a szintet megugrani, igy magasabb fizetest nem kivannak adni neki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cam Erving pedig távozik mivel nem hívjátok le az opcióját. Szerintem lesz OL húzás nálatok, lehet, nem is egy.
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Chris Jones frencsájz teg.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Azért vicces h Justin Houston pont elment, a csapat meg SB nyert!
Ekkora pechet!
steelwolf
Ja, nagy pech, hogy negy ev mulva mar haromszoros Super Bowl-gyoztes lesz Coltkent. ☺️
Stez
Most akkor megis Mahomest igazoljatok le?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért vicces h Justin Houston pont elment, a csapat meg SB nyert!
Ekkora pechet!
steelwolf
Ja, nagy pech, hogy negy ev mulva mar haromszoros Super Bowl-gyoztes lesz Coltkent. ☺️

több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Neki lehet, hogy pech. Suggs viszont mázlista akkor, nem? 😊

Olvasgatom a külhoni fórumokon, hogy vajon milyen posztra draftolunk első körben.

Tök egybehangzó vélemények alapján a következő posztokat tippelik: WR, QB, EDGE, ILB, OLB, IOL, RB, CB, S.

Azt hiszem, nem hagytam ki egy posztot sem, de talán még puntert is láttam valahol. 😀

Szerkesztette: mirdal
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azért vicces h Justin Houston pont elment, a csapat meg SB nyert!
Ekkora pechet!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Sziasztok!
Valaki tud ajánlani olyan webshop-ot, ahonnan tudok rendelni sapit?
A hajam kihullik már, vagy nem szállítanak erre (amcsi boltok egy része), ha meg igen, több a költség, mint a sapi ára...
mirdal
Irtam PM-et.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
tdown store

több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Sziasztok!
Valaki tud ajánlani olyan webshop-ot, ahonnan tudok rendelni sapit?
A hajam kihullik már, vagy nem szállítanak erre (amcsi boltok egy része), ha meg igen, több a költség, mint a sapi ára...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/85119311_872582063199152_2774532256267443585_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=stVXiLOb3jwQ7kNvgHzsBl9&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCDd9nk_Suri9Ar85Hq1wWwzICubz4SucAXpyalKCvQrQ&oe=664CEA42
The Checkdown on Instagram: "Chiefs Kingdom has gone all out with the tattoos 🔥🙌 (via natemace/reddit, dopeschool22/TW, @nathanblankenship56)"
79K likes, 442 comments - thecheckdown on February 18, 2020: "Chiefs Kingdom has gone all out with the tattoos 🔥🙌 (via natemace/reddit, dopeschool22/TW, @nathanblankenship56)".
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man




Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 www.foxsports.com/nfl/story/chiefs-agree-to-3-year-deal-with-missouri-western-for-camp-021420


Állat vagyok, ami enni kér...