Kansas City Chiefs
29 feliratkozó
több mint 5 éve
Egyelõre megvárom a draftot. Illetve, hogy lesz opt out vagy nem. Nem biztos semmi.Abban biztosak vagytok, hogy Thuney LG és nem LT lesz?Niang is lesz márAz a kerdes, milyen poszton? Guardhoz megfelelo erovel rendelkezik (es a Chiefsben a passz a lenyeg, szal nem baj, ha pass protector a G is), mindamellett igen hosszu es eros karjai vannak, es gyors, hogy OT legyen.
Janek
Kihagyta az evet, elotte a draftra is serulten erkezett, ezert csuszott. Reidek gondoltak, belefer, hogy nem jatszik eleinte. Azt nem gondoltak, hogy kiuli a szezont. Ahogy Tardiff (is visszater allitolag). Azert meg kell egy OT.
ulpianus
Sinisa

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Szerintem arra spekultál Reid, hogy nagyon erős az OL class idén, és bedupláz. Hosszú távon nem is nagyon van más megoldás, Mahomes mellett nem lehet 4-5 veterán szerződésű falemberrel működni. A guard olcsóbb a tackle-k nél, ha egy szűk(ülő) cap alá kell betolni a fizetéseket, akkor pénzügyi szempontból előnyösebb a fal belsejét igazolni, a két szélét meg draftolni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Abban biztosak vagytok, hogy Thuney LG és nem LT lesz?Niang is lesz márAz a kerdes, milyen poszton? Guardhoz megfelelo erovel rendelkezik (es a Chiefsben a passz a lenyeg, szal nem baj, ha pass protector a G is), mindamellett igen hosszu es eros karjai vannak, es gyors, hogy OT legyen.
Janek
Kihagyta az evet, elotte a draftra is serulten erkezett, ezert csuszott. Reidek gondoltak, belefer, hogy nem jatszik eleinte. Azt nem gondoltak, hogy kiuli a szezont. Ahogy Tardiff (is visszater allitolag). Azert meg kell egy OT.
ulpianus
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Niang is lesz márAz a kerdes, milyen poszton? Guardhoz megfelelo erovel rendelkezik (es a Chiefsben a passz a lenyeg, szal nem baj, ha pass protector a G is), mindamellett igen hosszu es eros karjai vannak, es gyors, hogy OT legyen.
Janek
Kihagyta az evet, elotte a draftra is serulten erkezett, ezert csuszott. Reidek gondoltak, belefer, hogy nem jatszik eleinte. Azt nem gondoltak, hogy kiuli a szezont. Ahogy Tardiff (is visszater allitolag). Azert meg kell egy OT.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Melvin Igram vizitál.
több mint 5 éve
www.oregonlive.com/nfl/2021/03/former-oregon-state-star-mike-remmers-re-signs-with-kansas-city.html

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Tardiffal mi lesz? Én azt olvastam, hogy tervezi a visszatérést, de hogy igazoltatok két OG-t, ez azért nem azt mutatja.
Music City Miracle
több mint 5 éve
Az rendben van. De azzal nyerunk-e? Mert eddig Mahomes passzaival leptunk olyan szintre, ami top. De meglatjuk, mert Majomsz jol dob kimozgasbol, es sok olyan blokksema van egyetemi szinten is a spread offensehez, ahol nem a ket OT a lenyeg. Na mindegy, nagyon varom mi lesz. 😊Kyle Long egy evre 5 millioert alairt. Erdekes, hogy eddig volt ket minosegi OT, kozte a resztli. Most mas iranyba gondolkozik Reid (volt OL edzo is), erdekelne a blokksema, es az OT posztok megoldasa mar nagyon.gondolom a futójátékot akarja stabilizálni első körben.
ulpianus
Amadeus
De ha igazad van, es ugy oldjak meg a passzblokkot, hogy kozben a futojatek elorelep. Na, az komoly lenne.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Kyle Long egy evre 5 millioert alairt. Erdekes, hogy eddig volt ket minosegi OT, kozte a resztli. Most mas iranyba gondolkozik Reid (volt OL edzo is), erdekelne a blokksema, es az OT posztok megoldasa mar nagyon.gondolom a futójátékot akarja stabilizálni első körben.
ulpianus
több mint 5 éve
Kyle Long egy evre 5 millioert alairt. Erdekes, hogy eddig volt ket minosegi OT, kozte a resztli. Most mas iranyba gondolkozik Reid (volt OL edzo is), erdekelne a blokksema, es az OT posztok megoldasa mar nagyon.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Apró kvóta van. A nagyobb baj, hogy kétszer néztem meg, hogy negyedóra alatt minek hosszabbítanak és vágnak ki valakit, mire a keresztnév difije feltűnt 😀

több mint 5 éve
#Chiefs have re-signed RB Darrel Williams.
— Dov Kleiman (@NFL_DovKleiman) March 16, 2021
Source: #Chiefs are releasing Damien Williams
— Ian Rapoport (@RapSheet) March 16, 2021
Ez nem Buffalo kérem, hogy csak úgy tobzódjanak a Williamsek!
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
chiefswire.usatoday.com/2021/03/15/kansas-city-chiefs-2021-free-agency-joe-thuney-signing-first-year-salary-cap-number/

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Mahomes boldog. — Patrick Mahomes II (@PatrickMahomes) March 15, 2021
Majd Reid játszik OT-t. Elég körülményes megkerülni.úgy vannak Mahomes kiégett. Kell a stabil belső o-line, hogy működjön a futás középre.még hufban se szar 5 évre80 milliót kapott 5 évre ThuneyAbból már meg lehet élni! 🙃
Cruyffista
steelwolf
briareos
Toto21
Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
úgy vannak Mahomes kiégett. Kell a stabil belső o-line, hogy működjön a futás középre.még hufban se szar 5 évre80 milliót kapott 5 évre ThuneyAbból már meg lehet élni! 🙃
Cruyffista
steelwolf
briareos
több mint 5 éve
még hufban se szar 5 évre80 milliót kapott 5 évre ThuneyAbból már meg lehet élni! 🙃
Cruyffista
steelwolf
több mint 5 éve
80 milliót kapott 5 évre ThuneyAbból már meg lehet élni! 🙃
Cruyffista
több mint 5 éve
80 milliót kapott 5 évre Thuney
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Thuney érkezik 5 évre
több mint 5 éve
Azért Joeckel bukása se volt semmi, Emlékszem, hogy sokan néztek a Fisher pickre.Fisher reakcioja az elengedesere, nagyon szimpatikus a szamomraAnno, mikor a Chiefs 1/1 lett, kellett is QB, nyilvan nem volt egy ertelmes sem. Igy ket OT kozul valaszthattak, ami megerhet elso picket, es kellett is.
ligur
Fisher es Joeckel. Viszont Fisher kis sulibol jott. Neki hihetetlen volt, hogy elso valasztott legyen. Most pedig van egy gyuruje.
ulpianus
több mint 5 éve
Emlékeztek még arra a Jets elleni 2011-es meccsre, amikor a defense 80+ yardnyi büntetést szedett össze 1 drive alatt, a Chiefst pedig hülyére verték?Minden jó, ami most van, akkor kezdődött.
www.youtube.com/watch?v=wJLNQ83vm2g
több mint 5 éve
Fisher reakcioja az elengedesere, nagyon szimpatikus a szamomraAnno, mikor a Chiefs 1/1 lett, kellett is QB, nyilvan nem volt egy ertelmes sem. Igy ket OT kozul valaszthattak, ami megerhet elso picket, es kellett is.
ligur
Fisher es Joeckel. Viszont Fisher kis sulibol jott. Neki hihetetlen volt, hogy elso valasztott legyen. Most pedig van egy gyuruje.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
jon a szerzodes atalakitas Mahonal is eszerint.THIS JUST IN: Patrick Mahomes and the Chiefs are expected to save the team $17 million against the cap by restructuring Mahomes' roster bonus to a signing bonus, per @AdamSchefter. pic.twitter.com/VFsl4bSkeV
— CBS Sports HQ (@CBSSportsHQ) March 12, 2021