Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/espn/status/1224468264887209984
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 568 — Chiefs fan
Ez ijesztő.
És tutira úgy kerestek embert erre a feladatra, hogy eléraktak egy méter magas "mi a két kép közötti 52 apró eltérés? Találd meg mindet 120 mp alatt!" elnevezésű rejtvényt...
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Oh wow. Igy nem csoda, hogy nagy szaja van Clarknak. Nem csak az edzoi keszitettek fel a 9ers ellen, de volt ra embere, hogy a 9ers OL tendenciajairol keszitsenek elemzes. Kinek melyik testtartasa milyen kovetkezo jatekrol arulkodik. Persze korabban is volt mar rola szo, hogy a ST-t is elemzik ilyen szempontbol, de azert jol mutatja, hogy mekkora munka van abban, hogy akar csak egy kicsiny elonyt megszerezz a masikkal szemben:

 twitter.com/ErikBurkhardt/status/1224109760108269568?s=20
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Elmaradt a gratulációm eddig, de most pótolnám!

Gratulálok a csapatotoknak a győzelemhez. Bíztam benne, hogy Reid-nek végre összejön az SB, így nektek szurkoltam!
Viszont jövőre már jó lenne, ha egy kicsit jóllaknátok ezzel a győzelemmel és mi kerülnénk a csoport élére! 😊
Bruce
Errõl egyeztessél elõbb a vadlovakkal, õk is pont ezt tervezik.
ulpianus
Francba... 😀
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Elmaradt a gratulációm eddig, de most pótolnám!

Gratulálok a csapatotoknak a győzelemhez. Bíztam benne, hogy Reid-nek végre összejön az SB, így nektek szurkoltam!
Viszont jövőre már jó lenne, ha egy kicsit jóllaknátok ezzel a győzelemmel és mi kerülnénk a csoport élére! 😊
Bruce
Errõl egyeztessél elõbb a vadlovakkal, õk is pont ezt tervezik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Elmaradt a gratulációm eddig, de most pótolnám!

Gratulálok a csapatotoknak a győzelemhez. Bíztam benne, hogy Reid-nek végre összejön az SB, így nektek szurkoltam!
Viszont jövőre már jó lenne, ha egy kicsit jóllaknátok ezzel a győzelemmel és mi kerülnénk a csoport élére! 😊
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 568 — Chiefs fan
Magic Mahomes igen szavatartó emberke lévén valóban elment a Disney Worldbe. 😁
 twitter.com/Chiefs/status/1224467080264781826?s=20

Ahol aztán sikeres jedi vizsgát is tett a 6-7 évesekkel együtt. 🤣
 twitter.com/NFL/status/1224463593388691456?s=03

Szerkesztette: mirdal
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 index.hu/sport/amerikaifutball/2020/02/03/andy_reid_super_bowl_gyoztes_edzo_13_evesen_orias_volt/amp
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ki kell várnia a sorát; ami konkrétan azt jelenti, hogy csakis Sorensen után jöhet, mint bárki más. Sorensenről pedig csakis Ulpi írhat először.
ender1112
Sorensen

Most már írhattok. 😊Nem volt szükség rá, Hogy a félisten megmentse a csapatot, simán ment minden.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 035 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Frank PO-meccseket lezáró Clarkról tényleg senki egy szót sem? :/
Wyatt
Ki kell várnia a sorát; ami konkrétan azt jelenti, hogy csakis Sorensen után jöhet, mint bárki más. Sorensenről pedig csakis Ulpi írhat először.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Frank PO-meccseket lezáró Clarkról tényleg senki egy szót sem? :/

több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Nagy gratula sracok!
Nem tudtam semleges nezo lenni, annyira akartam a sajat-, minden szurkolo-, es a jatek jovoje erdekeben, h a virtuoz, fineszes KC jatek nyerjen ma!
Rozmarnak nagyon kijart - egy zseni, ahogy Mahomes is (es persze Travis es a tobbiek).
A 100. evben, 50 ev utan. Szep...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azon gondolkoztam, hogy Spangli megint megcsinalta. SBt nyert, es komoly resze volt a vedelmenek ebben. Pedig tavaly a vedelem (nelkule) botrany rossz volt. Aki nem emlexik, szoval minden kulcsmecscunket ugy vesztettuk el, hogy hiaba Mahomesek toltak 40-50 pontokat, a vedleem kepes volt mindig "eggyel" (parral) tobbet kapni.
Szoval, vajon mennyi ido, mig Spangli HC felkerest kap? Pedig aztan beegett mint HC, de SB win utan ez nem szokott senkit visszatartani.
ulpianus
Az ember, a zseni, a szupersztar es megvalto, akit keresel: Bashaud Breeland.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azon gondolkoztam, hogy Spangli megint megcsinalta. SBt nyert, es komoly resze volt a vedelmenek ebben. Pedig tavaly a vedelem (nelkule) botrany rossz volt. Aki nem emlexik, szoval minden kulcsmecscunket ugy vesztettuk el, hogy hiaba Mahomesek toltak 40-50 pontokat, a vedleem kepes volt mindig "eggyel" (parral) tobbet kapni.
Szoval, vajon mennyi ido, mig Spangli HC felkerest kap? Pedig aztan beegett mint HC, de SB win utan ez nem szokott senkit visszatartani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
 twitter.com/thecheckdown/status/1224380609524424704?s=19
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja igen és Wisnewski a tuti nyertes. Nyert velünk egyet, majd mi 5x 6x kiraktuk végül a legjobb helyen kötött ki 😊 Miatta is örülök.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy Andy papa tegnap HoF-be ment, csak mondom.
Megérdemli!
Amadeus
Ott volt ő már szerintem. Csak annyi történt, hogyígy majd VIP jeggyel utazik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Amúgy Andy papa tegnap HoF-be ment, csak mondom.

Megérdemli!

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Most értem haza , hát nem sokat aludtam. Ez egy gyönyörü este volt, nagyon megérdemelte már a chiefs meg a szurkolók is
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Trololo. A humorerzek a helyen.

 twitter.com/espn/status/1224343075180498944?s=20
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nfl.com/videos/kansas-city-chiefs/0ap3000001100808/Jason-Kelce-crashes-brother-Travis-postgame-interview-after-SB-LIV-win

KB 4.45től 😊
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Jó kis szezon volt. Az LSU és Chiefs is bajnok lett.
ulpianus
Pont így voltam vele 2 éve én is. 😊
Grat a győzelemhez! Már nagyon érett. (Reidnek is és a Chiefsnek is)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Gratulálok Nektek!