Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 035 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
MEGVAAN! Nem hiszem el 😀 szurkoljunk a GB-nek jöjjön össze az első sb visszavágója 😀 meg Mahomes is játszon a GB ellen ne csak Moore 😀
Hightower94
mindegy nekem ki nyer odaat. Aki nyer, azt kell legyozni. A Chiefs megtette, amit megtehetett, a tobbi kiderul.

jo csapat a titans. De ami bejott a Ravens ellen, az ma nem. mindig elokeszitik sok futassal, rovid passzal, a nagy jatekot. De ezek kozul ma nem sok jott be. Pedig erre van felepitve a Titans. Nem csak az elso ketto a lenyeg. Ez van. Azert a fake punt oriasi hivas volt, meg a pufi elkapott TD is. Ezekre biztos emlekezni fogok.
ulpianus
Azt a fake puntot nem tudom, hogy voltak képesek benézni, egyértelmű volt, hogy a Titansnak neki kell menni negyedjére is. Hol volt Sorensen, ulpi ? 😉

Szerkesztette: ender1112
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Reid azt mondta, nagyon orul, meg Hunt es mindenki sokat tett, es a tobbi. Aztan hozzatette: It`s not done!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Kicsit fura a riválisnak szurkolni, de Mahomes engem már egyetemen is annyira megvett a játékával, viselkedésével, hogy ebben a PO-ban nem találtam nálatok szimpatikusabb csapatot (bár a Titans is szimpatikus). Úgyhogy hajrá az SB-ben, remélem megnyeritek, Mahomes Finals MVP címmel karöltve.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
MEGVAAN! Nem hiszem el 😀 szurkoljunk a GB-nek jöjjön össze az első sb visszavágója 😀 meg Mahomes is játszon a GB ellen ne csak Moore 😀
Hightower94
mindegy nekem ki nyer odaat. Aki nyer, azt kell legyozni. A Chiefs megtette, amit megtehetett, a tobbi kiderul.

jo csapat a titans. De ami bejott a Ravens ellen, az ma nem. mindig elokeszitik sok futassal, rovid passzal, a nagy jatekot. De ezek kozul ma nem sok jott be. Pedig erre van felepitve a Titans. Nem csak az elso ketto a lenyeg. Ez van. Azert a fake punt oriasi hivas volt, meg a pufi elkapott TD is. Ezekre biztos emlekezni fogok.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 772 — Слава Україні! Героям слава!
Jo lett volna afc dontot jatszani veletek, de kijart ez a reszvetel nekteky foleg a tavalyi szornyu vereseg utan. Gratulalok!!!😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor hajrá, majdnem olyan jó, mintha mi lennénk ott. 😊
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
MEGVAAN! Nem hiszem el 😀 szurkoljunk a GB-nek jöjjön össze az első sb visszavágója 😀 meg Mahomes is játszon a GB ellen ne csak Moore 😀
több mint 4 éve
gedam 5 700
azért egy DE könnyebben ütközi le henryt, mint egy safety. et egyébként nem magára gondolt, hogy majd földreviszi, hanem a frontra. ha már a safety találkozik a futóval, ott gond van.
egyébként ez miért nagyotmondás?
én sem tartom egy megállíthatatlan futónak henryt, azért elég egysíkú az eszköztára. ha jól blokkolnak előtte, akkor a secondaryba érve elpusztítja a nála 30 kilóval könnyebb embereket, ennyi. ha nem blokkolnak jól előtte 1-2 yardon vége a mókának.
gedam
azért egy DE könnyebben ütközi le henryt, mint egy safety. et egyébként nem magára gondolt, hogy majd földreviszi, hanem a frontra. ha már a safety találkozik a futóval, ott gond van.
egyébként ez miért nagyotmondás?
én sem tartom egy megállíthatatlan futónak henryt, azért elég egysíkú az eszköztára. ha jól blokkolnak előtte, akkor a secondaryba érve elpusztítja a nála 30 kilóval könnyebb embereket, ennyi. ha nem blokkolnak jól előtte 1-2 yardon vége a mókának.
gedam
mint ahogy ma vége is lett.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nekem ez csak vicces. En egyaltalan nem veszem komolyan. Ezek a sracok nem az eszukert kapjak penzt. A media ir, ha van hir, ha nincs. Egy eszkombajn kinevetteti magat, es kesz. Amig nevetunk rajta, sztem nincs ezzel semmi gond.
(Csak en hivom nagyotmondo rovatnak, mert visszatero jelenseg.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
az eszetekbe se jut, hogy a sajtó játszik rá erre az underdog szerepre?
elég egyszerű csapdába csalni az egyszeri játékost:
ravens-niners meccs után:
-earl, ez a párosítás lesz az sb-ben is?
-a niners ott lesz az sb-ben?
nem tudom, mi megpróbàljuk a legjobb focinkat játszani és meglátjuk mi lesz. (vagy vmi ilyesmi)
na erre jött a hír, hogy et garantálja a ravens sb részvételét. 100-ból 99 ember pedig nyáladzott is, hogy milyen nagyképű, mert nyilván a 3 perces interjút úgy sem nézik meg, csak a szalagcímeket olvassák.
ott meg el lehet hazudni az igazságot, mer az úgy sem érdekel senkit, csak a kattintás. tök jó karaktereket gyártanak itt nektek és ti zabáljátok. most éppen henry a jófiú és a megállíthatatlan és a neten a hős. tavaly lamar szezonja úgy volt tálalva, mint egy kudarc és ő volt a nevetség tárgya, meg hogy milyen szar. az is egy vicces kitalált karakter volt, jól lehetett vele kattintást gyártani. extrém irányokban el van hazudva a valóság, csak szólok.
gedam
De rájátszik mindenki tudja. Nyílván ellenérzést válthat ki egy védőből ha 20x megkérdezik tőle “hogy fogjátok megállítani Henryt”. akkor kijön belőle egy ilyen, hogy hagyjatok már ezzel a szarral. Na pont ezért basztatják ezzel mert egy ilyen választ vártak, megkapták. Mennyivel elegánsabb lett volna azt mondani hogy igyekszik jól játszani a csapat és akkor szerinte nem lesz gond megoldják. Viszont egy másik sportolóról való negatív véleményed akkor sem kéne megosztani egy 3. fél, ez esetben sajtós provokálására.

Ennél még Hill is nagyobb úr volt mert Ő azt mondta ők a királyok, nem mást “szarozott le”. Tökmindegy milyen szándékkal mondja 15-20 millióért/év szerintem erre azért lehet figyelni. Érdekes hogy egy Chiefs játékos lehet felpiszkálni a hypeal akiket 2 éve nyomnak ilyen szempontból.
több mint 4 éve
gedam 5 700
az eszetekbe se jut, hogy a sajtó játszik rá erre az underdog szerepre?
elég egyszerű csapdába csalni az egyszeri játékost:
ravens-niners meccs után:
-earl, ez a párosítás lesz az sb-ben is?
-a niners ott lesz az sb-ben?
nem tudom, mi megpróbàljuk a legjobb focinkat játszani és meglátjuk mi lesz. (vagy vmi ilyesmi)
na erre jött a hír, hogy et garantálja a ravens sb részvételét. 100-ból 99 ember pedig nyáladzott is, hogy milyen nagyképű, mert nyilván a 3 perces interjút úgy sem nézik meg, csak a szalagcímeket olvassák.
ott meg el lehet hazudni az igazságot, mer az úgy sem érdekel senkit, csak a kattintás. tök jó karaktereket gyártanak itt nektek és ti zabáljátok. most éppen henry a jófiú és a megállíthatatlan és a neten a hős. tavaly lamar szezonja úgy volt tálalva, mint egy kudarc és ő volt a nevetség tárgya, meg hogy milyen szar. az is egy vicces kitalált karakter volt, jól lehetett vele kattintást gyártani. extrém irányokban el van hazudva a valóság, csak szólok.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Izzik a nagyotmondo rovat, ugy latom.
ulpianus
Tennesseeben nagyon örülnek ennek, mint főállású underdog csapat.
Amadeus
A Zõdsasoknak egyszer már bejött.
ulpianus
50% vagy bejön vagy nem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Izzik a nagyotmondo rovat, ugy latom.
ulpianus
Tennesseeben nagyon örülnek ennek, mint főállású underdog csapat.
Amadeus
A Zõdsasoknak egyszer már bejött.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 000
Izzik a nagyotmondo rovat, ugy latom.
ulpianus
Tennesseeben nagyon örülnek ennek, mint főállású underdog csapat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Kell az önbizalom, az jó hogy van, de ezek a nagyotmondások már nem arra fókuszálnak, hogy ők milyen jók, hanem az ellenfél milyen szar amivel csak a saját győzelmük értékét csökkentik vagy a saját vereségüket teszik cikibbé.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
gedam 5 700
azért egy DE könnyebben ütközi le henryt, mint egy safety. et egyébként nem magára gondolt, hogy majd földreviszi, hanem a frontra. ha már a safety találkozik a futóval, ott gond van.
egyébként ez miért nagyotmondás?
én sem tartom egy megállíthatatlan futónak henryt, azért elég egysíkú az eszköztára. ha jól blokkolnak előtte, akkor a secondaryba érve elpusztítja a nála 30 kilóval könnyebb embereket, ennyi. ha nem blokkolnak jól előtte 1-2 yardon vége a mókának.
gedam
Egyrészt a 30 kiló az 20. ET esetében 15. Másrészt a 110 kilós LB-eket is úgy kell levakarnia meccs után a visorról. És ha mindenki tudja a rájátszásban, hogy futni fog mégis 150 yardokat lerak akkor mondhatni ez az egy sík is elég jól működik egyenlőre. Alsó hangon tiszteletet érdemel a srác. Amúgy Clark 124 kg szóval hajrá lehet futkosni “ ezzel a mérettel” lehetne keményen.
TSzabi
jól blokkolnak előtte, könnyen lép fel második szintre. természetesen jó futó, de nem megállíthatatlan. szerintem ez a nagyotmondás, nem, amit clark mond.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
azért egy DE könnyebben ütközi le henryt, mint egy safety. et egyébként nem magára gondolt, hogy majd földreviszi, hanem a frontra. ha már a safety találkozik a futóval, ott gond van.
egyébként ez miért nagyotmondás?
én sem tartom egy megállíthatatlan futónak henryt, azért elég egysíkú az eszköztára. ha jól blokkolnak előtte, akkor a secondaryba érve elpusztítja a nála 30 kilóval könnyebb embereket, ennyi. ha nem blokkolnak jól előtte 1-2 yardon vége a mókának.
gedam
Egyrészt a 30 kiló az 20. ET esetében 15. Másrészt a 110 kilós LB-eket is úgy kell levakarnia meccs után a visorról. És ha mindenki tudja a rájátszásban, hogy futni fog mégis 150 yardokat lerak akkor mondhatni ez az egy sík is elég jól működik egyenlőre. Alsó hangon tiszteletet érdemel a srác. Amúgy Clark 124 kg szóval hajrá lehet futkosni “ ezzel a mérettel” lehetne keményen.
több mint 4 éve
gedam 5 700
azért egy DE könnyebben ütközi le henryt, mint egy safety. et egyébként nem magára gondolt, hogy majd földreviszi, hanem a frontra. ha már a safety találkozik a futóval, ott gond van.
egyébként ez miért nagyotmondás?
én sem tartom egy megállíthatatlan futónak henryt, azért elég egysíkú az eszköztára. ha jól blokkolnak előtte, akkor a secondaryba érve elpusztítja a nála 30 kilóval könnyebb embereket, ennyi. ha nem blokkolnak jól előtte 1-2 yardon vége a mókának.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Várjál van jobb

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Izzik a nagyotmondo rovat, ugy latom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan


Inkább ez az ET quote folytatása.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Chris jones megint nem edzett. Megis a vezerkar tovabbra is bizik benne, hogy jatszhat hetvegen.
ulpianus
Pihentessék a Super Bowl-ra! 😀
steelwolf
Csak ha nem jutnak be, utolso meccse lett volna ez. Mivel lejar a szerzodese, nem celszeru nem jatszatni, ha kepes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Chris jones megint nem edzett. Megis a vezerkar tovabbra is bizik benne, hogy jatszhat hetvegen.
ulpianus
Pihentessék a Super Bowl-ra! 😀
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.