Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egyebkent a meccsen ki kapta el az utolso picket? Na ki? Mr big time Sorensen, aki mar nem is tudom, az evek alatt hany alkalommal mutatott be meccsdonto megmozdulast. Imadom azt a csavot. Nincs egyetlen NFL szintu kepessege sem, kiveve, hogy nagyon jo helyen tud lenni a legjobb idoben. Egyik szezonban vki osszeszamolta, es abban az evben 8 meccsen volt donto beavatkozasa. A ST kapitanynak. Igy is lehet valamifele karriert befutni. Esszel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Patnek megint volt két olyan passza, aminél azt hittem leszakad a karja, annyira eszetlen szögben dobta el a labdát. 😊 (Ráadásul nem is kis erővel, meg volt dobva rendesen.)

Viszont Hill nélkül túl nagyot esik az offense, többet, mint amennyi egy ilyen irányítóval, ennyi alternatív célponttal indokolt lenne. Mintha a skill képességek kihasználása mellett hangsúlyt vesztett volna a sematikus kreativitás. Csak élvezet miatt nézem a meccseket, nem figyelek túlságpsan oda, így csak egy benyomás, de ez a benyomásom.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
 twitter.com/thecheckdown/status/1196969774552502273


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nyertünk, szoros volt. Lehet Rivers jobban jár, ha szezon végén visszavonul. Mindensetre a legjobb futónk, Majomsz legyõzte.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az az ember érzése, hogy ha Mahomes egészséges és játszik, akkor a 2-3 kulcs támadó játékoson kívül - akikben szintén az van, hogy nekik kell megnyerni a meccset, ezért hajtanak is mint az őrült - a többiek megnyugszanak, hogy nem rajtuk van a felelősség és elég, ha csak elkarcolnak valahogy. És ezzel párhuzamosan le is esik a teljesítmény.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
A rajatszas igy is meglesz. Majd akkor kell valahogy jol jatszani. Vagyis jol jatszottunk, de valahogy mindenbol rosszul jottunk ki. Ez van.
ulpianus
Remélem nem jinxelted el 😊
dande
Lattad a meccset? Ilyen jatekkal veszthetsz egyszer, de nem mindig.
ulpianus
Láttam. De az utóbbi időben túl sok hasonlót is a Chiefstől 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A rajatszas igy is meglesz. Majd akkor kell valahogy jol jatszani. Vagyis jol jatszottunk, de valahogy mindenbol rosszul jottunk ki. Ez van.
ulpianus
Remélem nem jinxelted el 😊
dande
Lattad a meccset? Ilyen jatekkal veszthetsz egyszer, de nem mindig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
A rajatszas igy is meglesz. Majd akkor kell valahogy jol jatszani. Vagyis jol jatszottunk, de valahogy mindenbol rosszul jottunk ki. Ez van.
ulpianus
Remélem nem jinxelted el 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Engem sokkal jobban aggasztanak a serulesek. Kozel voltunk, hogy egy OL-t ne tudjunk kirakni, mert nincs 5 OL emberunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A rajatszas igy is meglesz. Majd akkor kell valahogy jol jatszani. Vagyis jol jatszottunk, de valahogy mindenbol rosszul jottunk ki. Ez van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reid mikor talál normális DCt maga mellé JJ után?

Költöi kérdés volt...?😕 😛
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Van ilyen. Vegig jobbak voltunk, es vesztettunk. Mahomes megint 400+ yard, 3TD meg amit akarsz. De mikor hibaztunk, mindig valahogy Titans TDhoz vezetett. Egeszen hihetetlen volt. A vegen a blokkolt FG jol jellemezte a meccset.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ezt a meccs végi bénázást azért nagyon nem vártam.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Nemreg ket Liverpool szurkolo kitalalta, hogy sporol a repjegyen, es vonattal mentek a Genk meccsre. Gentbe. Ami egy masik varos.
ulpianus
Hát, ott legalább a jegy olcsóbb lehetett 😀 😀
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nemreg ket Liverpool szurkolo kitalalta, hogy sporol a repjegyen, es vonattal mentek a Genk meccsre. Gentbe. Ami egy masik varos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Moore megmutatta mikepp kell nyerni. Kihuzta a csapatot a godorbol. Ha kell, megint visszaall, addig a fiatal probalkozhat.
ulpianus
A Mór megtette kötelességét, a Mór mehet a padra és indulhat a reconquista az AFC-ért Mahoneyval.
Fast Willie
Nagyon várom a derbyt Kansasben.
Amadeus
Csak Nehogy Kansesbe utazz meccsre, hanem Missouriba
Fast Willie
Én max az V.kerig utazom be, de rajta leszek majd, köszönöm!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Moore megmutatta mikepp kell nyerni. Kihuzta a csapatot a godorbol. Ha kell, megint visszaall, addig a fiatal probalkozhat.
ulpianus
A Mór megtette kötelességét, a Mór mehet a padra és indulhat a reconquista az AFC-ért Mahoneyval.
Fast Willie
Nagyon várom a derbyt Kansasben.
Amadeus
Csak Nehogy Kansesbe utazz meccsre, hanem Missouriba
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Moore megmutatta mikepp kell nyerni. Kihuzta a csapatot a godorbol. Ha kell, megint visszaall, addig a fiatal probalkozhat.
ulpianus
A Mór megtette kötelességét, a Mór mehet a padra és indulhat a reconquista az AFC-ért Mahoneyval.
Fast Willie
Nagyon várom a derbyt Kansasben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Én még pihentettem volna 1 meccset de ők látják 😊
dande
Legalabbis majd meglatjak. De remeljuk a legjobbakat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én még pihentettem volna 1 meccset de ők látják 😊
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Moore megmutatta mikepp kell nyerni. Kihuzta a csapatot a godorbol. Ha kell, megint visszaall, addig a fiatal probalkozhat.
ulpianus
A Mór megtette kötelességét, a Mór mehet a padra és indulhat a reconquista az AFC-ért Mahoneyval.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Moore megmutatta mikepp kell nyerni. Kihuzta a csapatot a godorbol. Ha kell, megint visszaall, addig a fiatal probalkozhat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Mahomes kezd a Titans ellen


több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Big Red azt mondta, noveltek kicsit Mahomes edzesterheleset. De nem azert, mert ettol jatszani fog, csak lassak, mikent reagal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 www.kansascity.com/sports/nfl/kansas-city-chiefs/article237034939.html


Állat vagyok, ami enni kér...