Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Remélem mi segítünk nektek kicsit 😉
dande
Nyertek a bye weeken a tobbi pihenos csapat ellen? Ez igazan galans lenne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem mi segítünk nektek kicsit 😉
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ki az a Mahomes? Moore es Butker, na meg persze Sorensen a nyero figurak. 😀
Igazabol az a megnyugtato, mar a gyozelmen kivul, hogy Reid es a jo kis elkaposorunk mukodik egy sokadrangu csavoval is. Persze nem volt ez egy szinvonalas merkozes. De jo volt.
ulpianus
Reid papa felébredt a téli a kora őszi álomból. 😊 A Chiefs offense sokkal sokszínűbb, kreatívabb lett az utóbbi két hétben, mint előtte volt Mahomes-el (az első Jags meccset kivéve).

Namost ha mindezt Hill hiányára fogom, abból könnyen az jönne ki, hogy Hill fontosabb eleme az offense-nek, mint Mahomes. 😀 Úgyhogy inkább maradok annál a tézisnél, hogy Reid picit bekényelmesedett a szeptember-októberbe. Ki tudja, lehet, hogy még a végén jól is fog jönni ez a kis hideg víz.

Mekkorát tud fordulni a világ pár hét alatt is. Három hete úgy nézett ki, hogy a Chiefs akár "korai véget" is érhet idénre. A védelem egészen reménytelenül nézett ki, az offense ritmusát vesztette, és erre jött még Mahomes kiesése. És most mennyire más a kép. A védelem nagyot javult, erre már azt mondom bármire elég lehet. És mostantól egészen a Pats meccsig nem jön pozitív mutatóval rendelkező ellenfél. A Patsnek viszont a szeptember-októberi "preseason" után 3 egymás utáni elég kemény meccse jön. Az se kizárt, hogy a Pats-Chiefs akár az első kiemelésről is dönthet.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Williams TD-nél Hill simán utolérte
Mi hajta azt az embert?
ThundersNFL
Es vegen lassitania kellett Hillnek, nehogy lefussa. Pedig az NFL futok nem lassuak.

Masik nagy jelenetet a meccsen, Chris Jonestol lattuk. Mikor szo szerint, mint a blindsideban, ratolta a vegen mar majdnem hanyatteso Elfleint Kuzinra, es egyutt estek el. Jones nem kis erovel tol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Williams TD-nél Hill simán utolérte
Mi hajta azt az embert?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ki az a Mahomes? Moore es Butker, na meg persze Sorensen a nyero figurak. 😀
Igazabol az a megnyugtato, mar a gyozelmen kivul, hogy Reid es a jo kis elkaposorunk mukodik egy sokadrangu csavoval is. Persze nem volt ez egy szinvonalas merkozes. De jo volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/11/02/chiefs-activate-chad-henne-cut-kyle-shurmur/
ulpianus
Mahomes és Moore mehet a padra, itt a király. 😊
iktriad
Egy Jax rajongo tudhatna pedig. Két dolog kell, hogy kiraly legyen egy QB. 15-os mezszam, es "M"-el kezdodo vezeteknev.
Ugyi, raadasul Moorenak egyik van = csere.
ulpianus
MTebow

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/11/02/chiefs-activate-chad-henne-cut-kyle-shurmur/
ulpianus
Mahomes és Moore mehet a padra, itt a király. 😊
iktriad
Egy Jax rajongo tudhatna pedig. Két dolog kell, hogy kiraly legyen egy QB. 15-os mezszam, es "M"-el kezdodo vezeteknev.
Ugyi, raadasul Moorenak egyik van = csere.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/11/02/chiefs-activate-chad-henne-cut-kyle-shurmur/
ulpianus
Mahomes és Moore mehet a padra, itt a király. 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/11/02/chiefs-activate-chad-henne-cut-kyle-shurmur/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A GB ellen pariban voltatok, sztem is maradjon Moore, vele is lehet meccset nyerni, aztán mikor nagyon kell jöhet Mahomes. Legfeljebb nem lesz újra MVP.
dande
A csoportban akkora nagy veszely nincs. Ha esetleg, bar nem ugy tunik, de beeloz valaki, akkor beallhat Mahomes, es talan nem nagykepuseg, de akkor visszahozza a szezont.

Ugyanis az AFC nem NFC. Nem erosebb egyik focsport sem, csak mas.
Az NFCben ha van egy jo csapat, jovore szetesik. A Hawksnak volt ketto egymas utani SB reszvetele, de dominans korszakot hozoknak oket sem neveznem. Ott epp azert nehezebb bekerulni a POba, mert sok a hasonlo erossegu, fel le hullamzo csapat. Kozel vannak, de igazan felettuk allo sincs. Es vannak elegen, hogyx nagyon kilogo kevesebb legyen. A bejutok kozt pedig bami lehet.

Az AFC mas. Itt altalaban van ket nagykutya, a kerdes, le tudod-e oket gyozni, avagy nem. Es a Pats az egyik. 😊 Megvan a tiszta team to beat, oket kell legyozni. Vagy ha te vagy a masik, akkor a honvedot, es ennyi. Jobb otthon, meg van kivetel, minden van. De ez ilyen focsoport.

Tehat kapkodni aztan nem kell. Vagy le tudjuk gyozni a Patset vagy nem. De az a meccs nem most lesz.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
A GB ellen pariban voltatok, sztem is maradjon Moore, vele is lehet meccset nyerni, aztán mikor nagyon kell jöhet Mahomes. Legfeljebb nem lesz újra MVP.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Reidet megkérdezték, most, hogy Mahomes már edzett, mikor játszik?
Azt mondta, elõbbi semmit nem jelent, az edzés más szint. A dokik döntenek, siettetni senki nem fog semmit. Játszik Moore, és lesz aminek jönni kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Passz ellen eddig 4.-ek. Oké, hogy az ilyen statoknál figyelembe kell venni azt is, hogy ki ellen játszottak, de azért erre lehet építeni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pláne, hogy most azért karmolósabb már az ottani védelem. Hagyni kellene rendesen felépülni

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak nyugodtan óvatosan nem kell erőltetni.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/ChiefsReporter/status/1187048829784412161?s=20
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Két külön dologról van szó. Brady ezt konkrétan a QB sneakekkel kapcsolatban mondta, amit ligaszinten legendásan jól csinálWyatt
Szerintem pontosan ugyanazt mondtuk és akartuk is mondani. 😊

Mindegy, Mahomes is egy okos srác, fog ő is tanulni a sérüléseiből szerintem. Az elkerülhetetlen meg elkerülhetetlen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brady: "A fociban en is megprobalom megtalalni a vedelem gyenge pontjait, menni elore a first downert, az elerheto legtobb yardert. Ez a foci. Megserulhetsz."
Lehet, o sem ert hozza.
Mindenesetre nem eloszor tamogatja Mahomest. Ezek utan, nekem Brady (nem csak Mahomes miatt) mindig is a kedvenceim egyike. Akarmekkora hype veszi korul, mindig normalis ember marad. Ezt egyebkent javasolta is Mahomesnak nemreg. A hype lenyegtelen, maradj aki vagy.
ulpianus
Ja, csak Brady miközben ezt mondja, aközben már évek óta úgy fekszik el mint a kisangyal, ha 3 méternél közelebb jut hozzá egy védő. Szóval nem kell mindent szó szerint érteni. Ha Mahomes hallgatott volna Brady-re, akkor lehet, hogy 1-2 WTF passzal kevesebbje lenne, de lehet, hogy nem lépnek rá 5 meccsen 4-szer a bokájára.

(Viszont egy fiatal irányítótól meg ezt elvárni nem is reális. Van a blatant kockáztatás, amit RGIII csinált a sérülése(i) után), az nyilván butaság. De van a fiatalság, amikor a játékos úgy érzi ő mindenre képes, és ember nem tudja lebeszélni, hogy ne kockáztasson többet. Ez része a karriernek, Brady se úgy játszott 25 évesen, mint 40 évesen.)
peterk2005
Két külön dologról van szó. Brady ezt konkrétan a QB sneakekkel kapcsolatban mondta, amit ligaszinten legendásan jól csinál

When running a sneak, Brady has a simple strategy for gaining the needed yardage and avoiding injury.

“I’m just trying to get the first down,” Brady said. “If that’s what it’s got to be, I try to get as many yards as I can, so I try to go to the soft spot of the defense and — yeah, try to get as many as I can.”

Az is igaz, amit te mondasz, nem évek óta, hanem 1x éve ezt csinálja, egy-két évben kevésbé látványosan. Ha látszik, hogy nincs esély, sokszor ment le, bevállalva a sima sacket. Viszont Big Bennel ellentétben 42 évesen is tud még járni, nem rokkant 35 éves korára. Szóval amikor hanyatt vagyunk esve, hogyan lehet ilyen szinten teljesíteni ennyi idősen, akkor látni kell, hogy ez a sok elfekvés igenis hozzájárul ahhoz, hogy kevésbé legyen szétabuzálva, mint azok, akik erre kevésbé figyelnek. Idegesítő persze néha, amikor azt látod, hogy azért meg lehetett volna oldani máshogy, akár egy gyors incomple-tel, vagy kicsit megnyújtva a játékot, de azért az eredményesség rovására nem megy szerencsére, és rosszabb lenne, ha az lett volna, hogy 35 éves korában vége a karrierjének cserébe.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
PM sérülését nem számítva jó kör volt 😊
dande
Manning? Mar visszavonult.
Stez
Már új főnök van 😉
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
PM sérülését nem számítva jó kör volt 😊
dande
Manning? Mar visszavonult.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
PM sérülését nem számítva jó kör volt 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom. Ha az, akkor jobb kedvre derítettél. 😊
peterk2005
Nem kötekszem, csak kérdezem: az amúgy vicces utalástól rossz kedved lett, mert nem értetted..ez rendszerszintű hibának tudható be? 😊
topin
De, kötekszel. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Nem tudom. Ha az, akkor jobb kedvre derítettél. 😊
peterk2005
Nem kötekszem, csak kérdezem: az amúgy vicces utalástól rossz kedved lett, mert nem értetted..ez rendszerszintű hibának tudható be? 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ez a Forrest Gump nem?
Bazzani
Ha nem mondod, sosem jovok ra, de az.


Állat vagyok, ami enni kér...