Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jo meccs volt. A Houston minden negyediknek nekiment, vegig agresszivak voltak. jol jatszottak, par nagy hibaval, es sok buntetessel mindket oldalon.
Ami szembeotlo volt, hogy Chris Jones nelkul nulla a passrush. Igy Watson legnagyobb gyengeje, miszerin lassan dont, nem szamitott. Ez Jonesnak jo reklam volt, hogy meg kell fizetni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A ravens védelem sz*r,nem érünk oda a qb-hoz és ez előrevetíti,hogy van ideje a szabad célpontot megtalálni.
Én hiszek bennük,csak simán érzelmi alapon.
kátrány
Ahhoz kepest, amennyit keresnek, lehetne jobb. De arrol nem a jatekosok tehetnek, hogy tul van par fizetve.
Ellenben a rendszer amiben jatszanak, az nekem tetszik. Nagyon jol ki van talalva, es minden meccssen kicsit alkalmazkodik, barmilyen ellenfelhez.
Sokszor jol jatsznak, csakhogy a tamadok tul hamar llemennek a palyarol, es igy elfaradnak. Onnantol szoktak kezdodni a nagy jatekok az ellenfeltol. Eltekintve egy egy esettol ,ami pedig minden vedelemben elofordul. Csakhat most Lamarnak (joggal) a nepszerusege nem engedi meg, hogy ot hibaztassak a szurkolok, igy mindenki vagy az edzoket vehet elo, vagy a vedelmet.

Ellenunk az elso negyedben kitartottak, nulla pont. A masodikban volt par nagy jatek MAhomestol, az elofordul, de utana megint jok voltak (csak az offense nem tudott tullepni az arnyekan). A Browns ellen is ugy lattam, az elso felido jo volt, tenyleg jo. De aztan seggukon vettek a levegot, es megszortak oket. A tobbi meccsen sem kaptak sok pontot, ahhoz kepest, milyen szitukbol, es mennyit jatszottak.
Szoval ez erdekes, hogy en pont forditva latom kicsit, mint a tobbseg. De ne aggodj! Ez normalis. 😀
ulpianus
A Chiefs nem mérvadó ,túl jók vagytok.A Brownsnak pedig do or die meccs volt,2-2 vagy 1-3 .LJ játékát élmény nézni,szerintem ő egy jó srác,aki nagyon szeret győzni,küzd ,mint egy vén pitbull.Én belelátom,hogy lesz belőle egy Russel Wilson.
Idén Chiefs és Colts bandwagonon ülök,Mahones játéka élmény ,mindig öröm nézni.Minden nagy emberhez,játékosnak van története,neki a vén rozmárral,hogy toltak egy all int,érte ,hogy egy HOF páros legyenek.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Chiefs signed C Stefen Wisniewski, formerly of the Eagles.
Wisniewski has 101 career starts, including 24 starts with the Eagles since 2016, and he can play guard or center. It's a quality move for a team that is battling a few injuries in the trenches. Depending on the severity of those injuries, it's possible that Wisniewski has a role right away
empty taxi
Emlekeztek mikor a Raiders szurkolok eskudoztek, hogy marpedig Wisniewski jobb center, mint Hudson? Nem pusztan csaladi alapon draftoltak par pickkel elobb. En meg az elenkezojere eskudtem persze. 😁
Most elmondom nekik, nekunk vegre akkor jobb centerunk van! Bibibi, nem adjuk! Vagy jobb guardunk? Vagy jobb csereemberunk? Most akkor mit mondjak?
ulpianus
Kérdezd meg az ügyvédedet és a píárosodat először, addig nyilatkozat-stop 😉
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Chiefs signed C Stefen Wisniewski, formerly of the Eagles.
Wisniewski has 101 career starts, including 24 starts with the Eagles since 2016, and he can play guard or center. It's a quality move for a team that is battling a few injuries in the trenches. Depending on the severity of those injuries, it's possible that Wisniewski has a role right away
empty taxi
Emlekeztek mikor a Raiders szurkolok eskudoztek, hogy marpedig Wisniewski jobb center, mint Hudson? Nem pusztan csaladi alapon draftoltak par pickkel elobb. En meg az elenkezojere eskudtem persze. 😁
Most elmondom nekik, nekunk vegre akkor jobb centerunk van! Bibibi, nem adjuk! Vagy jobb guardunk? Vagy jobb csereemberunk? Most akkor mit mondjak?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sok sikert vele!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Chiefs signed C Stefen Wisniewski, formerly of the Eagles.
Wisniewski has 101 career starts, including 24 starts with the Eagles since 2016, and he can play guard or center. It's a quality move for a team that is battling a few injuries in the trenches. Depending on the severity of those injuries, it's possible that Wisniewski has a role right away


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A ravens védelem sz*r,nem érünk oda a qb-hoz és ez előrevetíti,hogy van ideje a szabad célpontot megtalálni.
Én hiszek bennük,csak simán érzelmi alapon.
kátrány
Ahhoz kepest, amennyit keresnek, lehetne jobb. De arrol nem a jatekosok tehetnek, hogy tul van par fizetve.
Ellenben a rendszer amiben jatszanak, az nekem tetszik. Nagyon jol ki van talalva, es minden meccssen kicsit alkalmazkodik, barmilyen ellenfelhez.
Sokszor jol jatsznak, csakhogy a tamadok tul hamar llemennek a palyarol, es igy elfaradnak. Onnantol szoktak kezdodni a nagy jatekok az ellenfeltol. Eltekintve egy egy esettol ,ami pedig minden vedelemben elofordul. Csakhat most Lamarnak (joggal) a nepszerusege nem engedi meg, hogy ot hibaztassak a szurkolok, igy mindenki vagy az edzoket vehet elo, vagy a vedelmet.

Ellenunk az elso negyedben kitartottak, nulla pont. A masodikban volt par nagy jatek MAhomestol, az elofordul, de utana megint jok voltak (csak az offense nem tudott tullepni az arnyekan). A Browns ellen is ugy lattam, az elso felido jo volt, tenyleg jo. De aztan seggukon vettek a levegot, es megszortak oket. A tobbi meccsen sem kaptak sok pontot, ahhoz kepest, milyen szitukbol, es mennyit jatszottak.
Szoval ez erdekes, hogy en pont forditva latom kicsit, mint a tobbseg. De ne aggodj! Ez normalis. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mahomes azt mondta a szájával, hogya Patricia által múlt hétre kitalált védekezést alkalmazta ellenük a Colts csak jobban végrehajtva.
Vagy ilyesmi.
Mindenki minket másol. Tavaly a Rams hatástalanítására talált ki egy rendszert idén meg a Chiefsére.
Bazzani
Meglatjuk. Egyaltalan nem leszolva, de a Rams rendszere joval egysikubb. Es nehez fejleszteni gyorsan, pont mert az orrverzesig kigyakoroltsaga adja az erejet. Hozzateve, nem veletlen fejlesztik gozerovel az uj semat.

A Chiefsnel az improvizacio lenyeges elem. Illetve igencsak sokretu a rendszer, lehet valogatni.

Aztan meg, a Ravens is eleg jol kivette a jatekbol Mahomest, az elso negyedben foleg. Persze annak okai közt volt, hogy vadasztak ra a vedok, a szabalyos kereteket feszegetve. Amit a birok sok zaszloval kompenzaltak. Arra is dobtak, ami hatareset volt. Igy a sok auto first down, es a dolog ilyeten mukodeskeptelensege miatt lealltak. De a vedelmuk is jol ki volt talalva, mar megint. En sajnalom, hogy a sajat szurkoloik sem hisznek bennuk. En hiszek. Na, viszont ez mar total off.
ulpianus
Itt off:
A ravens védelem sz*r,nem érünk oda a qb-hoz és ez előrevetíti,hogy van ideje a szabad célpontot megtalálni.
Én hiszek bennük,csak simán érzelmi alapon.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Annyit meg hozza, hogy miert nem megy akkor a tamadojatek. Fontos ok, hogy serult a vakoldali OT. Marpedig Reidnel a rencer az, hogy legyen ket jo OT, es kozte harom telefonfulkevel is megoldja. De most nincs.
Fontos tovabba egy passzbuzi offenseben, hogy nincs a ket elsoszamu elkapo. Hill es Watkins.
Serulten jatszik a kezdo HB. Masok is kisebb serulessel jatszanak. Peldaul OLben Wylie. Es maga Mahomes is. Most is a fo gond az volt, mikor a bokajara tapostak, hogy eleve az a bokaja serult.
De meglatjuk, lehet feltortek a semat, csak en meg varok ezzel. Vagy csak a szurkoloi enem nem hagy mas lehetoseget, mert elfogult vagyok, az is lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mahomes azt mondta a szájával, hogya Patricia által múlt hétre kitalált védekezést alkalmazta ellenük a Colts csak jobban végrehajtva.
Vagy ilyesmi.
Mindenki minket másol. Tavaly a Rams hatástalanítására talált ki egy rendszert idén meg a Chiefsére.
Bazzani
Meglatjuk. Egyaltalan nem leszolva, de a Rams rendszere joval egysikubb. Es nehez fejleszteni gyorsan, pont mert az orrverzesig kigyakoroltsaga adja az erejet. Hozzateve, nem veletlen fejlesztik gozerovel az uj semat.

A Chiefsnel az improvizacio lenyeges elem. Illetve igencsak sokretu a rendszer, lehet valogatni.

Aztan meg, a Ravens is eleg jol kivette a jatekbol Mahomest, az elso negyedben foleg. Persze annak okai közt volt, hogy vadasztak ra a vedok, a szabalyos kereteket feszegetve. Amit a birok sok zaszloval kompenzaltak. Arra is dobtak, ami hatareset volt. Igy a sok auto first down, es a dolog ilyeten mukodeskeptelensege miatt lealltak. De a vedelmuk is jol ki volt talalva, mar megint. En sajnalom, hogy a sajat szurkoloik sem hisznek bennuk. En hiszek. Na, viszont ez mar total off.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sztem Mahomes nem bekepzelt lett. Kicsit biztos, az normális. Elkenyelnesedett. Nem kell vegig koncentralni, megcsinalni az apro reszketeket. Mert úgyis majd valamikor belevag ket három felpalyas csodapasszt, azok úgyis TDhoz vezetnek. Es ennyire egyszeru.
Csakhogy most egyetlen ilyen jott ossze, es ez nem eleg. Igenis lehet veszteni. Igenis meg kell csinalni a kis dolgokat is. Ezert vartam, Hogy aksr kikapjunk is, de ebredjen fel. A media, a korulotte lebzselo talpnyalok, a hype nem a valosagot akarjak, hanem egy meses tortenetet. Melozni kell, es csak biztos vezetesnel vaganykodjon a hona alatti, közben csajokra kacsintos passzokkal.
ulpianus
Nem is gondolom, hogy bekepzelt, szimplan felvallrol vette az utobbi idoben. Pont azert is, amiket soroltal. Meg a kameraknak jatszik. Csak mostanra szerintem ez mar egy kicsit sokka valt, tulzasba vitte. Meccs kozben musorozik, de marpedig ne musorozzon meccs kozben, legalabbis ne kielezett helyzetben.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mahomes azt mondta a szájával, hogya Patricia által múlt hétre kitalált védekezést alkalmazta ellenük a Colts csak jobban végrehajtva.
Vagy ilyesmi.
Mindenki minket másol. Tavaly a Rams hatástalanítására talált ki egy rendszert idén meg a Chiefsére.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sztem Mahomes nem bekepzelt lett. Kicsit biztos, az normális. Elkenyelnesedett. Nem kell vegig koncentralni, megcsinalni az apro reszketeket. Mert úgyis majd valamikor belevag ket három felpalyas csodapasszt, azok úgyis TDhoz vezetnek. Es ennyire egyszeru.
Csakhogy most egyetlen ilyen jott ossze, es ez nem eleg. Igenis lehet veszteni. Igenis meg kell csinalni a kis dolgokat is. Ezert vartam, Hogy aksr kikapjunk is, de ebredjen fel. A media, a korulotte lebzselo talpnyalok, a hype nem a valosagot akarjak, hanem egy meses tortenetet. Melozni kell, es csak biztos vezetesnel vaganykodjon a hona alatti, közben csajokra kacsintos passzokkal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Pringleben van fantázia, vagy csak a sérülések miatt kapott szerepet?
gabokocka
Utobbi.


Most komolyan, ti tényleg reálisnak tartjátok, hogy két csapat juthat playoffba, vagy pláne hogy a Chiefst bárki fenyegetheti? Szerintem a csoportból csak a KC fog továbbjutni. Igencsak megdöbbennék egy wildcardtól, de ha mégis abban gondolkodunk, szigorúan részegen, vagy mert szürrealista hangulatunk van, akkor persze én is azokhoz csatlakoznék, akik a Boltsra szavaznak.
Assurbanapli
En nem szeretek mindig mindent fekete feherben megfogalmazni. Eleve nem is latom igy a dolgokat. (sot, nekem a hetfok nagy napok, mert a PL ez NFL topicokbn megy az "isteni a csapatunk, jok leszunk innentol!". Es a "mindenkit kirugni!" 😀)

Nem fel senki a Boltstol vagy ilyesmi. Ebben egyetertunk, rosszabbak, mint vartuk. De ok a lehetseges kihivok.
Igazabol, ha megnezed, azt irtam: Mivel most vesztett a Chargers (idoben elottunk), ezert a tegnapi meccsunknek mar sok tetje nem volt. Nem azt, hogy jajajj, vesztettunk, tuti beeloznek. Ja, es mindenkit kirugni!
ulpianus
rendben, de nemcsak te, hanem Adder is azt írta, hogy ennek az eredménynek Kansasben örülnek. ezekből szűrtem le, hogy több olyan hozzászóló is van, aki szerint elképzelhető lehetőség a Chiefs megszorongatása. csak az efeletti csodálkozásomnak akartam hangot adni. persze, ettől függetlenül egyetértek: mindenkit kirúgni! 😀
Assurbanapli
Amikor biztos a divízió győzelem - amúgy amortizációs sportokban nincs olyan - akkor is örül az ember, ha egy lépéssel közelebb kerül.
Ha 2 div rivális játszik, mindig jobb, ha a gyengébb nyer. Ha másért nem azért, mert minél hamarabb szállna ki a Bolts a harcból annál hamarabb lehetne pihentetni kulcsjátékosokat, annál többet lehetne tartalékolni akár a playbookból is a POra, etc.
Na nem mintha 4-0 vs 2-2nél annyira hátradőlhetett volna a KC. 4-0 vs 2-3-nál kétsgékívül jobban belefér a botlás. Azért szerintem nem mindegy, hogy most a Chargers 1 game behindban vagy 2 game behindban van, ha úgy tetszik 1 meccsel tovább szorongathatta volna a Chargers a KC. Hogy ez a 17. hetet vagy a 12. hetet jelentette volna, nem tudom, nem számít, mndig jó úgy kezdeni egy meccset, hogy belefér akár a vereség is, kevésbé stresszes.
De szerintem túlértékeltük a szituációt. 2 hét múlva úgyis elverjük őket egy Yiadom pick6szel, a zsebet annyira tisztán tartva, hogy Flacconak a talpa se lesz füves, és hirtelen muszáj lesz hátrafelé nézegetniük...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Pringleben van fantázia, vagy csak a sérülések miatt kapott szerepet?
gabokocka
Utobbi.


Most komolyan, ti tényleg reálisnak tartjátok, hogy két csapat juthat playoffba, vagy pláne hogy a Chiefst bárki fenyegetheti? Szerintem a csoportból csak a KC fog továbbjutni. Igencsak megdöbbennék egy wildcardtól, de ha mégis abban gondolkodunk, szigorúan részegen, vagy mert szürrealista hangulatunk van, akkor persze én is azokhoz csatlakoznék, akik a Boltsra szavaznak.
Assurbanapli
En nem szeretek mindig mindent fekete feherben megfogalmazni. Eleve nem is latom igy a dolgokat. (sot, nekem a hetfok nagy napok, mert a PL ez NFL topicokbn megy az "isteni a csapatunk, jok leszunk innentol!". Es a "mindenkit kirugni!" 😀)

Nem fel senki a Boltstol vagy ilyesmi. Ebben egyetertunk, rosszabbak, mint vartuk. De ok a lehetseges kihivok.
Igazabol, ha megnezed, azt irtam: Mivel most vesztett a Chargers (idoben elottunk), ezert a tegnapi meccsunknek mar sok tetje nem volt. Nem azt, hogy jajajj, vesztettunk, tuti beeloznek. Ja, es mindenkit kirugni!
ulpianus
rendben, de nemcsak te, hanem Adder is azt írta, hogy ennek az eredménynek Kansasben örülnek. ezekből szűrtem le, hogy több olyan hozzászóló is van, aki szerint elképzelhető lehetőség a Chiefs megszorongatása. csak az efeletti csodálkozásomnak akartam hangot adni. persze, ettől függetlenül egyetértek: mindenkit kirúgni! 😀
Assurbanapli
Jó lenne ha a csoporton belül elképzelhető lehetőség lenne a megszorongatásunk mert már kezdem néha megérteni a Pats drukkereket.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Pringleben van fantázia, vagy csak a sérülések miatt kapott szerepet?
gabokocka
Utobbi.


Most komolyan, ti tényleg reálisnak tartjátok, hogy két csapat juthat playoffba, vagy pláne hogy a Chiefst bárki fenyegetheti? Szerintem a csoportból csak a KC fog továbbjutni. Igencsak megdöbbennék egy wildcardtól, de ha mégis abban gondolkodunk, szigorúan részegen, vagy mert szürrealista hangulatunk van, akkor persze én is azokhoz csatlakoznék, akik a Boltsra szavaznak.
Assurbanapli
En nem szeretek mindig mindent fekete feherben megfogalmazni. Eleve nem is latom igy a dolgokat. (sot, nekem a hetfok nagy napok, mert a PL ez NFL topicokbn megy az "isteni a csapatunk, jok leszunk innentol!". Es a "mindenkit kirugni!" 😀)

Nem fel senki a Boltstol vagy ilyesmi. Ebben egyetertunk, rosszabbak, mint vartuk. De ok a lehetseges kihivok.
Igazabol, ha megnezed, azt irtam: Mivel most vesztett a Chargers (idoben elottunk), ezert a tegnapi meccsunknek mar sok tetje nem volt. Nem azt, hogy jajajj, vesztettunk, tuti beeloznek. Ja, es mindenkit kirugni!
ulpianus
rendben, de nemcsak te, hanem Adder is azt írta, hogy ennek az eredménynek Kansasben örülnek. ezekből szűrtem le, hogy több olyan hozzászóló is van, aki szerint elképzelhető lehetőség a Chiefs megszorongatása. csak az efeletti csodálkozásomnak akartam hangot adni. persze, ettől függetlenül egyetértek: mindenkit kirúgni! 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Miutan a Broncos legyozte a Chargerst, nem sok tetje maradt a meccsnek.

Ez nem egy 16-0 roster. Masreszt nem tetszett, hogy Mahomes is ugy volt vele iden, megy ez serobol, neha a kameraknak dobott fancy passzokat. Melle. Pedig volt Jo megoldas, es latja iden is. A legrosszabb a nagykepu "no look pass", jol melledobta. Ha odanez,
sima TD.
Fiatal, evtizedes rekordokat dontoget, gigapenz van kilatasban, o az NFL legujabb udvoskeje, mindenki ot akarja, barhova megy. Szerencsere jol kezeli, de ezen par aprosag miatt en szerettem volna, ha a Lions nyer multkor. Amugy is jo csapat, es egyszer nekik is legyen mar jo kedvuk, tolja oket is a sajto, hogy veretlenek, stb.
A Coltstol sem sajnalom vegkepp, nekik is iden kijart egy kis joizu hirveres.

Most meglátjuk, ki tudnak-e menni, es folytatni a jo focit. Nem erdekel, hogy nem október elejen vannak csucsformaban. Csak jatszak amit tudnak. Mert a vedelem nem rossz, mint tavaly. A Bolts botladozik. Sokaig juthatunk, ha beleteszik a szukseges munkat. Vesziteni fogunk is meg. Azzal onmagaban nincs gondom.
ulpianus
Furcsa, hogy nem csak nekem tunt fel ez az arcoskodas, de nekem kezd is kicsit sok lenni belole. Az elso forduloban az az elbaszott no look passz peldaul, amibol siman TD lehetett volna, de igazabol azota is kb. minden heten van valami apro mozzanat, ami arra enged ravilagitani, hogy Mahomes ugy gondolja, hogy a bab is hus, tehet barmit barmikor, sikerul, a media meg tolja ala a lovat. Ha belefingik az ellenfel arcaba, o akkor is jo fej, mert csak, mert kiraly gyerek.

Hajnalban, amikor 5 perccel a vege elott a Chiefs a sajat 35-40 yardosanal a 3&28 utan feljott 4&2-re, Mahomes oriasi elannal mutogatott, mert hogy o majd szepen megcsinalja ugy is, es szerintem Reid gyoker volt, hogy nem allitotta le Mahomest es nem rugatta el a labdat, mert az allast es az idot, illetve a poziciot tekintve gyoker dontes volt ramenni, ez oriasi edzoi hiba volt. Viszont meggyozodesem, hogy Reid nem akarta felulbiralni Mahomest.

Egyebkent jo dolog, hogy Mahomes egesz allo meccsen vigyorog es tuzel az onbizalomtol, de ugyanez loki belole a meggondolatlansagokat, mert hogy o ugy is barmit csinal, valahogy ossze fog neki jonni. A Jax ellen sikerult, utana is, meg aztan, meg aztan, stb. Csak aztan most nem. Es igen, mar a Lions ellen is megerdemelte volna a pofont, de most is. Most meg is kapta. Remelem, tanul belole, es elkezd ismet normalisan jatszani, nem pedig szorakoztatni, mert elobbivel erhet el igazan valamit.

Az elmult hetekben fegyelmezetlen volt, nem tudom ezt maskent fogalmazni. Reiden meg nem mindig erzem, hogy kepes tartani a gyeplot. Illetve hogy egyaltalan akarja-e. De szerintem azert kellene.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Pringleben van fantázia, vagy csak a sérülések miatt kapott szerepet?
gabokocka
Utobbi.


Most komolyan, ti tényleg reálisnak tartjátok, hogy két csapat juthat playoffba, vagy pláne hogy a Chiefst bárki fenyegetheti? Szerintem a csoportból csak a KC fog továbbjutni. Igencsak megdöbbennék egy wildcardtól, de ha mégis abban gondolkodunk, szigorúan részegen, vagy mert szürrealista hangulatunk van, akkor persze én is azokhoz csatlakoznék, akik a Boltsra szavaznak.
Assurbanapli
En nem szeretek mindig mindent fekete feherben megfogalmazni. Eleve nem is latom igy a dolgokat. (sot, nekem a hetfok nagy napok, mert a PL ez NFL topicokbn megy az "isteni a csapatunk, jok leszunk innentol!". Es a "mindenkit kirugni!" 😀)

Nem fel senki a Boltstol vagy ilyesmi. Ebben egyetertunk, rosszabbak, mint vartuk. De ok a lehetseges kihivok.
Igazabol, ha megnezed, azt irtam: Mivel most vesztett a Chargers (idoben elottunk), ezert a tegnapi meccsunknek mar sok tetje nem volt. Nem azt, hogy jajajj, vesztettunk, tuti beeloznek. Ja, es mindenkit kirugni!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Most komolyan, ti tényleg reálisnak tartjátok, hogy két csapat juthat playoffba, vagy pláne hogy a Chiefst bárki fenyegetheti? Szerintem a csoportból csak a KC fog továbbjutni. Igencsak megdöbbennék egy wildcardtól, de ha mégis abban gondolkodunk, szigorúan részegen, vagy mert szürrealista hangulatunk van, akkor persze én is azokhoz csatlakoznék, akik a Boltsra szavaznak.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
- Oh Cassel, mennyire hiányzol nekünk innen -
Black_Adder
Nekunk?
Hatarozottan leszogeznem, ezt Vipera jouram a sajat indittatasara mereszelte leirni!
ulpianus
A Nekünket? Hát én, mint az egyik rivális csapat szimpatizánsa visszasírom azok az időket, amikor nem akkor csináltatok TD, amikor akartatok amikor nem szopattatok balkezes passzokkal, meg hasonlókkal. Amikor még volt kilátás arra, hogy a következő 10 évben valamikor ha másnem véletlenül de nyerhet a Broncos a KC ellen.

Ha ez veletek is többes szám elsőbe tesz engem, azt bármikor felvállalom.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Pringleben van fantázia, vagy csak a sérülések miatt kapott szerepet?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
- Oh Cassel, mennyire hiányzol nekünk innen -
Black_Adder
Nekunk?
Hatarozottan leszogeznem, ezt Vipera jouram a sajat indittatasara mereszelte leirni!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem igazán látom hogy velünk miért számolsz, ez a kórház csapat idén 8-8at se igazán fog összehozni sajnos!
Jelenleg a realitás hogy az Oakland a második mi meg harcolunk majd a denverrel a 3. Helyért a csoportban
Petila
Okes. Ertheto amit mondasz.

A Broncos nyert. De aki latta õket iden, nem veluk szamol.
A Raiders is nyert. Viszont 17-0 utan megint majdnem elastak magukat. Nem tudom Gru mit mond felidoben, de mindenki elfelejt focizni.
Szoval Rivers amíg palyan van, a Chargers a kihivo.
ulpianus
Van igazság azokban amit mondasz de Denver jobb csapat mint amit mutat az eredmény! GB ellen kifejezetten jol tartottak magukat illetve otthon is két FG kaptak ki!
Oakland magukhoz képest jol teljesít, es pont ez a különbség a tavalyi évekhez képest hogy simán ki tudtak kapni 17-0rol idén valahogy behúzzák!
Aki idén látta a mi meccseinket az tudja hogy kb egy értékelhető félidőt sikerült összehoznunk azt is azért mert a Miami rendre eltűnik a második félidőre! Ezen kívül állítom ha nem elso heten találkozunk a Coltssal sima L .Az összes többi meccsen nem igazán láttam egy olyan negyedet amire azt tudnam mondani hogy rendben volt!
Petila
Szerintem mi legjobb esetben is csak úgy lehetünk veszélyes csapat, hogy jó csapatokat is el tudunk kapni. Nem a jelenlegi játékkal, de ha most átszakadt a gát, ilyesmiben azért lehet majd álmodozni. Többen nem.
A Raiders várakozás(aim)on fölül szerepel, de egyelőre az is inkább egy hullámvasút szezonnak néz ki. Jutott már a Broncos olyan szezon végén PO-ba, de akkor az egy harmatgyenge divízió volt - Oh Cassel, mennyire hiányzol nekünk innen - idén abban a Raidersnek egy WC hely van benne jobb esetben. Nem is hinném, hogy sokkal többet akartak a szezontól az elején.
Szóval a Chargers a kihívó, főleg ha egy Chargerses kora ősz után jön majd egy Chargerses tél. Kétség kívül lépéshátrányba kerültetek, de még mindig a ti botlásaitokat kell számolnia a KC-nak... Ez a következő hetekben megfordulhat a Raiders javára, de a Broncos javára biztos nem, ennek a mostani eredménynek egész Kansas Cityben örülhet szerintem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
Nem igazán látom hogy velünk miért számolsz, ez a kórház csapat idén 8-8at se igazán fog összehozni sajnos!
Jelenleg a realitás hogy az Oakland a második mi meg harcolunk majd a denverrel a 3. Helyért a csoportban
Petila
Okes. Ertheto amit mondasz.

A Broncos nyert. De aki latta õket iden, nem veluk szamol.
A Raiders is nyert. Viszont 17-0 utan megint majdnem elastak magukat. Nem tudom Gru mit mond felidoben, de mindenki elfelejt focizni.
Szoval Rivers amíg palyan van, a Chargers a kihivo.
ulpianus
Van igazság azokban amit mondasz de Denver jobb csapat mint amit mutat az eredmény! GB ellen kifejezetten jol tartottak magukat illetve otthon is két FG kaptak ki!
Oakland magukhoz képest jol teljesít, es pont ez a különbség a tavalyi évekhez képest hogy simán ki tudtak kapni 17-0rol idén valahogy behúzzák!
Aki idén látta a mi meccseinket az tudja hogy kb egy értékelhető félidőt sikerült összehoznunk azt is azért mert a Miami rendre eltűnik a második félidőre! Ezen kívül állítom ha nem elso heten találkozunk a Coltssal sima L .Az összes többi meccsen nem igazán láttam egy olyan negyedet amire azt tudnam mondani hogy rendben volt!

Szerkesztette: Petila
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem igazán látom hogy velünk miért számolsz, ez a kórház csapat idén 8-8at se igazán fog összehozni sajnos!
Jelenleg a realitás hogy az Oakland a második mi meg harcolunk majd a denverrel a 3. Helyért a csoportban
Petila
Okes. Ertheto amit mondasz.

A Broncos nyert. De aki latta õket iden, nem veluk szamol.
A Raiders is nyert. Viszont 17-0 utan megint majdnem elastak magukat. Nem tudom Gru mit mond felidoben, de mindenki elfelejt focizni.
Szoval Rivers amíg palyan van, a Chargers a kihivo.


Állat vagyok, ami enni kér...