NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Gruden azt mondta, manapsag az egyetemrol erkezo pass rushereket kepezni kell, egesz mas az a foci. Mast kell jatszani, mint amit a sracok tudnak. Ezert nehez megallapitani ki lesz jo. Amennyiben sikerul, idobe telik. Arra utalt, hogy most hirtelen a szezon kezdetevel nem fog tudni elorantani egy Mack 2.0-at, hiaba basztatjak vele minden vesztes meccs utan. Aztan ezt mindenki ugy ertlemezi, ahogy akarja.
ulpianus
(de nem kéne előrángatnia, ha nem adta volna el...inkabb adta volna el Irvint, meg Ellist, meg tudomisenkit es csinalt volna helyet a cap alatt)

Más
amikor 2 éve POztunk ott se volt half time adj., vagyis volt de fos...csak akkor az elso felido vegre feltettunk 23-30 pontot, oszt volt mit leadni a meccs végére, hogy izgalmas legyen...most felteszunk 20at oszt kinyalunk a vegere...ennyi a kulonbseg...akkor azt hittem JDR huje, most azt latom hogy nincs eronlet!?
Pari
nem kondi nincs. Egész meccsen zónáznak és blitzelnek az embereink, ami kurva melós történet. Depth nincs, akit behozhatna PG. Hiányzik MEjr, Ward, Obi, KoJo, Ball, Hayden és többi, a védelembe ellőtt pick, akikből nem lett senki. Lehetetlen 3 draft classnyi embert pótolni 1 szezon alatt. McKenzie és del Rio elkúrták, nem kicsit, nagyon. Mack elengedése itt nyer ratiot, mivel hiába fizetsz meg valaki 23 millióra/év, ha senki nincs, akivel forgatni lehetne a front7-t, szvsz vele, ugyanígy 0-2 lenne, ezzel a depthtel a csapat. Btw ezt PG el is mondta, szépen, az fk-soknak is érthető módon magyarul angolul.

az offense már idén képes lesz PO szinten teljesíteni, ebben biztos vagyok. A védelem munkáján múlik a középtávú sikerünk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Gruden azt mondta, manapsag az egyetemrol erkezo pass rushereket kepezni kell, egesz mas az a foci. Mast kell jatszani, mint amit a sracok tudnak. Ezert nehez megallapitani ki lesz jo. Amennyiben sikerul, idobe telik. Arra utalt, hogy most hirtelen a szezon kezdetevel nem fog tudni elorantani egy Mack 2.0-at, hiaba basztatjak vele minden vesztes meccs utan. Aztan ezt mindenki ugy ertlemezi, ahogy akarja.
ulpianus
(de nem kéne előrángatnia, ha nem adta volna el...inkabb adta volna el Irvint, meg Ellist, meg tudomisenkit es csinalt volna helyet a cap alatt)

Más
amikor 2 éve POztunk ott se volt half time adj., vagyis volt de fos...csak akkor az elso felido vegre feltettunk 23-30 pontot, oszt volt mit leadni a meccs végére, hogy izgalmas legyen...most felteszunk 20at oszt kinyalunk a vegere...ennyi a kulonbseg...akkor azt hittem JDR huje, most azt latom hogy nincs eronlet!?
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
A Dolphins eselyes a fogadoirodaknal. Mert ketszer nyertek, a Raiders nullaszor. Azonban szvsz se a Titans, se a Jets ellen nem voltak igazan jok.

A Raiders masodik meccsen nekem vmi fura volt. Carr kapott egy kvazi rookie playbookot, hogy visszaterjen az onbizalma. Hosszutavan nyilvan nem fog mukodni, nem is ez a lenyege. Lehet bevalik ettol meg.

Na mindegy. Azert ha megis nyer a Miami, gondolom nem lesz forradalom. Azonban az erdekel, hogy akkor mi van, ha utana nyer a Browns is?
################################################

Masik.
Gruden azt mondta, manapsag az egyetemrol erkezo pass rushereket kepezni kell, egesz mas az a foci. Mast kell jatszani, mint amit a sracok tudnak. Ezert nehez megallapitani ki lesz jo. Amennyiben sikerul, idobe telik. Arra utalt, hogy most hirtelen a szezon kezdetevel nem fog tudni elorantani egy Mack 2.0-at, hiaba basztatjak vele minden vesztes meccs utan. Aztan ezt mindenki ugy ertlemezi, ahogy akarja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Oakland Raiders VS Miami Dolphins

Kapott passz yardok tekintetében
Raiders 11. 221 yarddal, míg a Miami 24. 270 yarddal.

Meccsenkénti sack szám alapján
Raiders a 30. 1-el, míg a Miami 27. 1,5-el

Futás védekezés terén
Raiders a 31. 154 engedett yarddal, míg a Miami 8. 79 meccsenkénti yarddal, de ez egy 116-os és egy 42-es meccs átlaga...futásonként, mi 5,7 yardot engedünk, míg ők 3,3-at

Futás terén
Raiders a 21. 93,5 yardos meccsenkénti átlaggal, míg a Miami a 6. legjobb 127,5-ös meccsenkénti átlaggal...Miami az 5. legtöbb futással próbálkozó csapat (30 attempt/meccs), míg mi a 19. helyen vagyunk 25/meccs próbával

Pont átlag terén Offense
Raiders a 28. 16-os átlaggal, míg a Miami 13. 23,5-ös átlaggal

Pont átlag terén Defense
Raiders a 24. 26,5-ös átlaggal, míg a Miami 4. 16-os átlaggal


Röviden: Statok alapján a hazai csapatnak kedvez az összecsapás.
Ami miatt mégsem aggódok nagyon az Tannehill személye, a Phins interior OL az LB és S "soruk".

Szerintem Tannehill játékában mindig benne van a TO lehetősége, főleg ha tudjuk belül zavarni.
Az LB-S soruk ellen Cook és Richard szerintem megint nagyot mehet.


Kíváncsi leszek megint jól sikerül-e az első félidő, megint jó-e a felkészülés kvázi.
Nagyon várnám, hogy a második félidőre ne fagyjon meg a gárda és edzői stáb.
Rolni
Az első félidőkben is javuló tendenciát mutatunk, ha sikerül 30+ pontot összeszedni, talán kitarthat a lefújásig...

Viccet félretéve, a felkészülés biztos jó lesz, csak a drive-okat kell befejezni rendesen, nem fogyhat el a lendület a redzone-ban. A time management jól megy, reméljük Carr a Denver elleni arcát fogja mutatni, ha pedig a futás is beindulna, szerintem nyerhető ez a meccs is.

Nem jó hír, hogy PJ még mindig nem edz, szerintem jót tenne a pass rush-nak (mert ugye Mack-et elcseréltük, hihetetlen!), de ha a futást tudjuk tartani, Tannehill nem fogja megváltani a világot.

Én továbbra is győzelmet várok, de ugye keleti part, korai meccs, ki tudja...

Szerkesztette: bmg
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kezd unalmas lenni már, hogy folyton a balfasz gruden, balfasz Raiders hsz-eket kell olvasni.

Én sokkal inkább szeretnék olvasni és hozzászólni olyan témákban ami a pályán történő dolgokról szólnak. Ami valójában reprezentálja a csapat teljesítményét.

Érdekes módon senkinek nem jut eszébe arról elmélkedni, hogy hogyan lehetne megoldani a pass rush problémáját... Csak eszetlenül durrogtatják, hogy bravo mekkora hülyék, hogy elcserélték Macket.
Annak is voltak ok-okozatai szóval ez van. Remélem nemsokára leül ez a fikázás mert ha ez így megy tovább eldöntik helyettünk a fórumválasztást más csapatok szurkolói...
TST
De most őszintén mit vártatok? Összehoztatok egy olyan tradet ami jó ha 10 évente ha egyszer van az nfl-ben. Elmenekülni a virágzó völgybe, az a megoldás 😉 elárulom ez még egy jó darabig szembe fog jönni, tudnék mesélni ugye 3-28. Fussatok, bolondok!
peach
Mindig az a bolond, aki mondjaírja
Nem azzal van baj hogy szembe jön hanem hogy mindenki úgy jön ide írni, mintha valami újdonságot írna. Persze ha valaki trollkodni akár, akkor lehet írni napi egy alkalommal, hogy mi a szitu. Csak akkor a hőbörgő Raiders szimpatizánsok beirását kell olvasni mindig. Bár gondolom ez a célja az ilyen jellegű hsz-eknek. Én nem akarok személy szerint ezzel foglalkozni, max ha valaki új infóval tud szolgálni.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Oakland Raiders VS Miami Dolphins

Kapott passz yardok tekintetében
Raiders 11. 221 yarddal, míg a Miami 24. 270 yarddal.

Meccsenkénti sack szám alapján
Raiders a 30. 1-el, míg a Miami 27. 1,5-el

Futás védekezés terén
Raiders a 31. 154 engedett yarddal, míg a Miami 8. 79 meccsenkénti yarddal, de ez egy 116-os és egy 42-es meccs átlaga...futásonként, mi 5,7 yardot engedünk, míg ők 3,3-at

Futás terén
Raiders a 21. 93,5 yardos meccsenkénti átlaggal, míg a Miami a 6. legjobb 127,5-ös meccsenkénti átlaggal...Miami az 5. legtöbb futással próbálkozó csapat (30 attempt/meccs), míg mi a 19. helyen vagyunk 25/meccs próbával

Pont átlag terén Offense
Raiders a 28. 16-os átlaggal, míg a Miami 13. 23,5-ös átlaggal

Pont átlag terén Defense
Raiders a 24. 26,5-ös átlaggal, míg a Miami 4. 16-os átlaggal


Röviden: Statok alapján a hazai csapatnak kedvez az összecsapás.
Ami miatt mégsem aggódok nagyon az Tannehill személye, a Phins interior OL az LB és S "soruk".

Szerintem Tannehill játékában mindig benne van a TO lehetősége, főleg ha tudjuk belül zavarni.
Az LB-S soruk ellen Cook és Richard szerintem megint nagyot mehet.


Kíváncsi leszek megint jól sikerül-e az első félidő, megint jó-e a felkészülés kvázi.
Nagyon várnám, hogy a második félidőre ne fagyjon meg a gárda és edzői stáb.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Kezd unalmas lenni már, hogy folyton a balfasz gruden, balfasz Raiders hsz-eket kell olvasni.

Én sokkal inkább szeretnék olvasni és hozzászólni olyan témákban ami a pályán történő dolgokról szólnak. Ami valójában reprezentálja a csapat teljesítményét.

Érdekes módon senkinek nem jut eszébe arról elmélkedni, hogy hogyan lehetne megoldani a pass rush problémáját... Csak eszetlenül durrogtatják, hogy bravo mekkora hülyék, hogy elcserélték Macket.
Annak is voltak ok-okozatai szóval ez van. Remélem nemsokára leül ez a fikázás mert ha ez így megy tovább eldöntik helyettünk a fórumválasztást más csapatok szurkolói...
TST
De most őszintén mit vártatok? Összehoztatok egy olyan tradet ami jó ha 10 évente ha egyszer van az nfl-ben. Elmenekülni a virágzó völgybe, az a megoldás 😉 elárulom ez még egy jó darabig szembe fog jönni, tudnék mesélni ugye 3-28. Fussatok, bolondok!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
 www.youtube.com/watch?v=xvjstw2kKpw

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nagyon halkan jegyzem meg, hogy van egy olyan Raiders topic, ahol ilyeneket nem kell olvasgatnom rendszeresen...kezd nekem is sok lenni, pedig sztem én vagyok a legkritikusabb itteni Raider fan Gruden eddigi personel húzásai kapcsán...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Kezd unalmas lenni már, hogy folyton a balfasz gruden, balfasz Raiders hsz-eket kell olvasni.

Én sokkal inkább szeretnék olvasni és hozzászólni olyan témákban ami a pályán történő dolgokról szólnak. Ami valójában reprezentálja a csapat teljesítményét.

Érdekes módon senkinek nem jut eszébe arról elmélkedni, hogy hogyan lehetne megoldani a pass rush problémáját... Csak eszetlenül durrogtatják, hogy bravo mekkora hülyék, hogy elcserélték Macket.
Annak is voltak ok-okozatai szóval ez van. Remélem nemsokára leül ez a fikázás mert ha ez így megy tovább eldöntik helyettünk a fórumválasztást más csapatok szurkolói...

Szerkesztette: TST
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Lehetne készíteni egy rögzített hsz-t arról, hogy Gruden egy fasz, Mack egy zseni? Így akkor jók is lennénk erre az évre ezzel a témával kapcsolatban.
Levi
írjuk még bele, hogy öreg a keret, és mellőzzük, hogy a komplett előző 3 draftunk kuka.
Amadeus
| Félve írom, mert biztos megint ki leszek utálva, de |
azt is belevehetjük:
 fuzovelkifele.com/2018/09/a-raiders-a-legutobbi-draftjait-a-kukaba-teheti/
katonadani
Remélem ez is Gruden hibája.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Lehetne készíteni egy rögzített hsz-t arról, hogy Gruden egy fasz, Mack egy zseni? Így akkor jók is lennénk erre az évre ezzel a témával kapcsolatban.
Levi
írjuk még bele, hogy öreg a keret, és mellőzzük, hogy a komplett előző 3 draftunk kuka.
Amadeus
| Félve írom, mert biztos megint ki leszek utálva, de |
azt is belevehetjük:
 fuzovelkifele.com/2018/09/a-raiders-a-legutobbi-draftjait-a-kukaba-teheti/
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Lehetne készíteni egy rögzített hsz-t arról, hogy Gruden egy fasz, Mack egy zseni? Így akkor jók is lennénk erre az évre ezzel a témával kapcsolatban.
Levi
írjuk még bele, hogy öreg a keret, és mellőzzük, hogy a komplett előző 3 draftunk kuka.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Lehetne készíteni egy rögzített hsz-t arról, hogy Gruden egy fasz, Mack egy zseni? Így akkor jók is lennénk erre az évre ezzel a témával kapcsolatban.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Empty lassan tiltva leszel nálam, pedig ilyet eddig csak Sobrival tettem, de már azt is visszavontam. 😊
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Orbitális zseniális vol. 2:  www.nfl.com/news/story/0ap3000000964251/article/jon-gruden-great-pass-rushers-are-hard-to-find
empty taxi
Te amúgy ezt élvezed, ugye? 😊
bmg
Hol van ez a 3-28-hoz
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Orbitális zseniális vol. 2:  www.nfl.com/news/story/0ap3000000964251/article/jon-gruden-great-pass-rushers-are-hard-to-find
empty taxi
Te amúgy ezt élvezed, ugye? 😊
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Orbitális zseniális vol. 2:  www.nfl.com/news/story/0ap3000000964251/article/jon-gruden-great-pass-rushers-are-hard-to-find


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
A Khalil Mackes fk! produktum hatására komolyan elgondolkodtam, hogy átmegyek a másik fórumra. Ripost szint.
Amadeus
Ne szívd fel magad.
Ez csak duma. BlaBlaBla.
Mi másképp látjuk, mint egy kívülálló. Dumáljanak.
Nézd meg hogy ki, az és amikor az ő liblingjei hibáznak visszabaszunk.
Tudod a parkolóban kurva jókvagyunk. ☠️☠️☠️☠️

Szerkesztette: Surda
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
A Khalil Mackes fk! produktum hatására komolyan elgondolkodtam, hogy átmegyek a másik fórumra. Ripost szint.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sziasztok!

Mi a véleményetek arról, hogy - az extrém magas ár mellett - Mack nem illett volna bele Guenther sémájába? Nála a DE-ek sosem voltak valami nagy nevek, inkább az interior line volt nagyon ütős. Persze csak elmélkedek, mert egy ekkora tehetséget, mint Mack ki nem akarna/tudna használni???
Fast Willie
erre azt a nem is tudom ki által használt mondatot szoktam használni, hogy ha egy Mack nem illik a rendszeredbe, akkor rossz a rendszered.
katonadani
De attól, hogy Brady nem lenne jó egy triple option offense-ben, a triple option még nem rossz rendszer.

Guenther mindenhol azt nyilatkozta, hogy Mack köré épül a rendszer, neki akarnak kedvező helyzeteket teremteni. Nem a rendszer miatt nem játszik már itt.
bmg
ez egyértelmű 😊
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Sziasztok!

Mi a véleményetek arról, hogy - az extrém magas ár mellett - Mack nem illett volna bele Guenther sémájába? Nála a DE-ek sosem voltak valami nagy nevek, inkább az interior line volt nagyon ütős. Persze csak elmélkedek, mert egy ekkora tehetséget, mint Mack ki nem akarna/tudna használni???
Fast Willie
erre azt a nem is tudom ki által használt mondatot szoktam használni, hogy ha egy Mack nem illik a rendszeredbe, akkor rossz a rendszered.
katonadani
De attól, hogy Brady nem lenne jó egy triple option offense-ben, a triple option még nem rossz rendszer.

Guenther mindenhol azt nyilatkozta, hogy Mack köré épül a rendszer, neki akarnak kedvező helyzeteket teremteni. Nem a rendszer miatt nem játszik már itt.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sziasztok!

Mi a véleményetek arról, hogy - az extrém magas ár mellett - Mack nem illett volna bele Guenther sémájába? Nála a DE-ek sosem voltak valami nagy nevek, inkább az interior line volt nagyon ütős. Persze csak elmélkedek, mert egy ekkora tehetséget, mint Mack ki nem akarna/tudna használni???
Fast Willie
Nem hiszem, hogy ez az ok felmerült az ő esetében.
Nem akart itt játszani a lezajlott huzavona okán és így inkább elcseréltük.

Biztos vagyok benne, hogy Guenther ki tudta volna használni a tudását, sőt azt gondolom, hogy egy szinttel fentebb lenne a védelmünk vele, hiszen általában két ember figyelt volna Mack-re, aztán, hogy ez elég lett volna-e a Rams és a Broncos ellen az már más kérdés.
több mint 6 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sziasztok!

Mi a véleményetek arról, hogy - az extrém magas ár mellett - Mack nem illett volna bele Guenther sémájába? Nála a DE-ek sosem voltak valami nagy nevek, inkább az interior line volt nagyon ütős. Persze csak elmélkedek, mert egy ekkora tehetséget, mint Mack ki nem akarna/tudna használni???
Fast Willie
erre azt a nem is tudom ki által használt mondatot szoktam használni, hogy ha egy Mack nem illik a rendszeredbe, akkor rossz a rendszered.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/play2win47/status/1041474233807724544?s=21

Kapitányként bazmeg
Amadeus
Ja most latom csak.
🤮
Surda
Nagyon sokat hibázott. Nyilván nem mentség... de nagyon fáradt lehetett. Lehet elkészült az erejével. Legalább is remélem.
Mondjuk akkor meg irány futni, hogy legyen egy kis kondi...
TST
olvastam erről egy elemzés félét, hogy PG egy elég agresszív rendszert futtat - ld a blitz csomagok a szamarak ellen -, ehhez pedig párosul, hogy rengeteg rotációt igényel a D-ben. Jelenleg viszont nincs meg a depth a védelemben a rotációhoz, viszont így meg 3. negyed végére megdöglenek a srácok. Ebbe a rendszerbe nem Mack hiányzik, hanem 8 darab elég jó DLman és 6 LB, amit szvsz 1-2 éves munka lesz összerakni. Nem lepne meg, ha a két első kör a védelembe érkezne tavasszal.
Amadeus
Gruden lenyilatkozta a meccs után h túl kevés nyomást raktak Keenumra, valószínűleg a jövőben többet kell majd blitzelniük. B@szod ipse, nem kellett volna elcserélni Macket.
empty taxi
Miből gondolod, hogy Mack-el több nyomás lett volna Keenumon?
Ha nem cseréltük volna el, akkor nem játszana, ergo ugyanez lenne a helyzet, csak egyel kevesebb emberből tudnánk dolgozni. Lásd Bell esetét.

Ha Bell esetéből indulunk ki, akkor lehet hogy a jobb megoldást választottuk azzal hogy elcseréltük.
Bruce
majd amikor jövőre bebukják végül Bell-t 2 zacskó szotyiért, akkor meghallgathatjuk, hogy micsoda perspektívában gondolkodó csapat van ott, akik mindent megtesznek, blablabla. Mack saját bevallása szerint is holdouton lenne, ha nem tradeljük el, még itt sem tartanánk, mint most.
Amadeus
Ezt mondom én is... 😊
Bruce
Én meg azt, hogy ha megfizetitek, akkor a pályán lett volna, Keenum meg arccal a füvön
Black_Adder
Ez már nem derül ki, mint ahogy az sem, hogy mennyi lett volna az az összeg, amiért hajlandó lett volna itt játszani.
Meg hát az is elég érdekes volt ebben az esetben, hogy leigazolása után másnap már megkapta a szerződését a Bears-től. Sok idejük nem volt a tárgyalásra és mégis sikerült nyélbe ütni, nálunk meg hónapok voltak arra hogy közeledjenek az álláspontok és mégsem történt megegyezés.
Ha ajánlottunk neki 5 évre 100 misit, ő meg mondjuk kért volna 140-et, akkor kötve hiszem, hogy nem sikerült megállapodni mondjuk egy köztes értékben 120-130 millió körül, ha mindkét fél érdeke azonos. Itt valami más volt a háttérben...
Bruce
Én feltételeztem, hogy amit a Bearstől kapott, az itt is elég lett volna neki, de ez csak találgatás, az igazság nem fog kiderülni, meg most már mindegy is. Aki maradt abból kell főzni. Én pl azzal kezdeném, hogy ezután a meccs után Irvint kibasznám a picsába
Meg nem tudom mi történt a nagyszünetben, de ha tényleg elfáradtak a második félidőre, akkor az erőnléti ezdőt is. kb 10 percet ha pályán voltak az elsőben, és a másodikban is 3:41, 4:37, 4:00 hosszú driveokkal támogatta őket az offense. | Megjegyzem ha nincs az a drop, most mindenki Carr 90fölötti completition%áról beszélne, nem Mack hiányáról... |

Aztán lehet csak idő kell az új DC-nek meg az új sémának, hogy minden összeérjen, Carr is feltámadt az első hét után. Van 3 hét a Boltsig, ha akarnak valamit az idei szezonban, addigra karcolnia kell a védelemnek is. Vagy legalábbis ki kell hozni a belőle ami benne van, mert az offense képes meccseket nyerni, ha kicsit nagyobb támagotást kapnak a védelemtől és bár a Broncos offensenél lesznek még nagyobb erőpróbák, de az első félidő alapján benne van az a kicsit több a védelemben.

Mondjuk most nehezen vizionálom, hogy a KC-t hogyan állítja majd meg bárki az alapszakaszban, de hosszú még a szezon...
Black_Adder
Az erőnléti edzők között van Gruden fia is, úgyhogy ott hiába keressük a hibát.
Meg hát nő is van közöttük:
 pbs.twimg.com/media/DkWbeM6VAAAfLkR.jpg