New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Hihetetlen, mennyire negatívak vagytok! Kaptunk egy TD-t. Aztán amikor már semmi jelentősége sem volt, kaptunk még egyet. Közben szereztek egy safetyt, egy INT-et és úgy általában a red zone közelébe se engedtük őket. Azért mégiscsak egy NFL csapat volt az ellenfél, nem egy gittegylet. Előtte mind írtátok, hogy mennyire tartotok a Brownstól. Aztán leverjük őket, mint a szöget és arra is húzzátok az orrotokat. Ha nyerünk 60-0-ra és Brady dob 500yardot és 5TD-t, akkor meg az lett volna a baj.

A másik oldalon, a 60 perc focihoz annyi, hogy ha elég 40 perc is, akkor nem kell 60. Csak a sérülés van belőle. Ha Belichick látja, hogy 0 esélye van, hogy az ellenfél visszajöjjön a meccsbe, akkor leállítja a támadókat. Próbáltuk nem megalázni a clevelandieket, ha már újabb irányítót vesztettek. Ilyenkor természetes szerintem, hogy 4TD előnnyel átáll egy csapat a futójátékra, hogy lepörgesse az órát.
Kollega
A 60 perc foci hiányát annak fényében írtam, hogy végre együtt volt az O és szerettem volna még játékokat látni tőlük😊
Def: nem tudom láttad tegnap az Atlanta-Denver meccset? Nah ott volt passrush😊 De valahogy Butleren sem érzem azt a magabiztosságot mint tavaly. Ehhez még csak jön Ryan, Coleman vagy Jones bénázása...
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A D teljesítményéről annyit, hogy a futás megállítása volt az elsődleges feladat és azt totálisan végrehajtották.

A DE depth erősödésével remélem a pass rush is egyenletesebb lesz, azért érződik Jones hiánya.
Gyulus
27 yardon tartottuk az eddig legjobban futó csapatot. Szerintem ez volt a cél.
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A D teljesítményéről annyit, hogy a futás megállítása volt az elsődleges feladat és azt totálisan végrehajtották.

A DE depth erősödésével remélem a pass rush is egyenletesebb lesz, azért érződik Jones hiánya.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hihetetlen, mennyire negatívak vagytok! Kaptunk egy TD-t. Aztán amikor már semmi jelentősége sem volt, kaptunk még egyet. Közben szereztek egy safetyt, egy INT-et és úgy általában a red zone közelébe se engedtük őket. Azért mégiscsak egy NFL csapat volt az ellenfél, nem egy gittegylet. Előtte mind írtátok, hogy mennyire tartotok a Brownstól. Aztán leverjük őket, mint a szöget és arra is húzzátok az orrotokat. Ha nyerünk 60-0-ra és Brady dob 500yardot és 5TD-t, akkor meg az lett volna a baj.

A másik oldalon, a 60 perc focihoz annyi, hogy ha elég 40 perc is, akkor nem kell 60. Csak a sérülés van belőle. Ha Belichick látja, hogy 0 esélye van, hogy az ellenfél visszajöjjön a meccsbe, akkor leállítja a támadókat. Próbáltuk nem megalázni a clevelandieket, ha már újabb irányítót vesztettek. Ilyenkor természetes szerintem, hogy 4TD előnnyel átáll egy csapat a futójátékra, hogy lepörgesse az órát.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Végre visszatért Brady és élmény volt nézni a játékát. A másik amit jó volt látni, hogy elég mély kerettel rendelkezünk.

Igazából az Offensenek van 3 kulcsjátékosa Brady-Edelman-Gronk. Bármelyikük lesérülne lenne mögöttük utánpótlás, ami főleg Gronk esetében nagy szó.

Védelemből Roberts jól szállt be és külön tetszik, hogy nem sietettjük el senki visszatérését, ha még nem áll készen teljesen, mint pl most HT esetében.

Nemsokára trade deadline, szerintetek kukázunk valakit? - szerintem nem, viszont remélem Rowe tud dobni a secondaryn.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Roberts kellemes meglepetés volt. Méreteihez képest piszok jól végezte a dolgàt. Jobbnak tünt mint Freeney. Igaz ez a Browns nem licsit enervàlt volt de a lényeg Roberts is bemutatkozott és nem rosszul

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Cyrus Jones égett meg nagyon az első browns TD-nél. a kiállítását nem értettem, valaki el tudja nekem magyarázni mit csinált? Azon azért röhögtem, hogy egy zsaru kiséretében ment be az öltözőbe, azt hittem rögtön le is sittelik 😀
winston
Visszanéztem..Igaz..Az első TD Cyrus, a másodikTD Jonathan Jones-ról jött. A kiállítás a bíró szerint egy ütés miatt történt. Jones állítólag megütötte Hawkinst.

Szerkesztette: kyobalu

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Cyrus Jones égett meg nagyon az első browns TD-nél. a kiállítását nem értettem, valaki el tudja nekem magyarázni mit csinált? Azon azért röhögtem, hogy egy zsaru kiséretében ment be az öltözőbe, azt hittem rögtön le is sittelik 😀
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Az látszik, hogy lényegesen magabiztosabb és stabilabb az O# Bradyvel az élen..
Gronk&Bennett duó félelmetes..Végre van egy mélységi célpont Hogan személyében..A szélső futások ülnek, köszönjük meg Develin-nek. Rövid yardos szituációkban még mindig 2 másodperc körül simán passzol Brady Minitronnak és Dolának. White is kezd felnőni a feladathoz.. Az O# jó lesz..Nem aggódom! 😉
A D# miatt viszont igen..Egy nem túl veretes Browns is olyan simán csinált TD-t a red zone-ban mint a szél..
A D-line nagyon súlytalan, látszik, hogy sokat számít, hogy HT nem egészséges..Sheard a harmadik, negyedik negyedben akart, de a többiek nem nagyon erőltették a dolgokat.. Roberts nagyon jól szállt be HT helyett. A PFF szerint a legjobb védekező játékosunk volt. Chung, Branch és Hamilton is jól játszott!
Jonathan Jonest nem akarom CB poziban látni a pályán. Nyáron sokkal-sokkal jobb volt..Róla jött a 2 TD..
Ninko nekem rozsdásnak tűnt!
Kellene egy minőségi DT és DE a csapatba mert Sheard ugyanúgy ki fog pukkadni PO-ra mint Ch. Jones..
De fura módon a LB blitzekkel simán megtudtuk oldani a nyomást az irányítókon..Picit tökösebb, agresszívabb D-line nyomásokat várnék Matty P-tól.
De soha ne legyen rosszabb meccsünk!
Tom apó első meccsén 406 yard, 3 TD, 127,7-es passer rating, 88,6-os PFF granding..
Milyen rozsda???
Go Pats!!!

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
ez a mai bills győzelem nem volt bekalkulálva...
nyerni kéne idegenben ellenük, mert van elég sok rizikós meccsünk azon kívül is
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gyakorlatilag nezhetetlen volt, mindket csapat a veget varta a harmadik TD-nk utan

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Félidőben becsuktuk a playbookot offense oldalon.
A d még mindig keresi önmagát.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
60 perc foci nem volt😊
Az O-ban láttam potenciált, mégha hiányérzetem is van, mert vártam volna egy kis totális focit.
A D továbbra sem tetszik, ez egy nagyon ergya Browns volt...
Gerappával azért dobathattunk volna 1-2-t...
NB2
"Just win Baby!" Nem lehetett tudni, Tom mennyire rozsdás - hát nem volt az - és a Browns nekünk sosem fekszik, mindig nehéz meccseket játszunk velük. Ez ma nem volt igaz. Én örülök ennek is, bár a második félidő az első drive után nézhetetlen volt. Gronk jön fel, volt egy-két beast mode elkapása, Bennett pedig a 3 TD-vel nagyon felvette a ritmust, ez jobb páros, mint anno Hörnivel volt. Azért a védelem két QB-t gázolt le - akármilyen gyenge fal - annyira nem voltak rosszak. Ryan szerintem a gyenge pont.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
60 perc foci nem volt😊
Az O-ban láttam potenciált, mégha hiányérzetem is van, mert vártam volna egy kis totális focit.
A D továbbra sem tetszik, ez egy nagyon ergya Browns volt...
Gerappával azért dobathattunk volna 1-2-t...
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
HT-ra nagyon vigyázunk, ezen a meccsen simán belefért a következő 3-on már nem hiszem

 twitter.com/NEPD_Loyko/status/785199819199541248



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vegyük ki a Cleveland elleni meccset a naptárból, mindig fosni kell valaki miatt, mennyire súlyos a sérülése...

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Nem véletlenül van ilyen sok vendégszurkoló a meccsen. Ugyanazon a napon megnézni Brady visszatérését és Big Papit a rájátszásban, de irigylem őket. Remélem az Indians és a Browns is megkapja a beosztását!
Kollega
ma már Bostonban folytatódik a rájátszás, reméljük nem az utolsó meccsüket játsszák



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem véletlenül van ilyen sok vendégszurkoló a meccsen. Ugyanazon a napon megnézni Brady visszatérését és Big Papit a rájátszásban, de irigylem őket. Remélem az Indians és a Browns is megkapja a beosztását!

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
savanyubela New England Patriots LSU Tigers 38
Jonest el kellett trade-elni, ami teljesen jó döntés volt, legalább kaptunk valamit érte. Nem tudtunk volna vele hosszabbítani. A PO-ban pedig nem fog hiányozni.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
és a trade-nek is köszönhetően van 9 és fél milliónk idén a sapka alatt, amit költhetünk idény közbeni foltozásra, kukázásra vagy fordíthatjuk a sokkal fontosabb HT-Collins-(Butler) hosszabbításokra is, de még ott van a DE egység, lehet Bennett is beválik és még lehetne sorolni


remélem ez a trade is legalább olyan jól fog kinézni 1 év múlva mint anno a Mankins trade, akkor is mit kapott BB, hogy Brady-window-ban nem a gyűrű megszerzése a legfontosabb 😊 😊
ZERO_L
Mennyi pénz maradt a kasszában a Jones trade miatt idén? (vigyázz becsapós)
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
gordon
Szóval Jones bust? É rdekes vélemény...
savanyubela
Hol írtam azt, hogy bust? Sheard tavaly jobb PFF Grade-et kapott, mint Jones.
[/quote]Azt írtad, hogy az a baj, hogy kiadtunk érte egy 1/21et.
Tavaly Sheard szituációs játékosként szinte mindig egyértelmű passz szitukban volt fent. Kb harmad annyit játszott, mint Jones tehát ezen logikán továbbhaladva idén kezdőként Jones helyén várhatunk tőle 25sacket. 😉
Egy szóval sem mondtam, hogy Sheard rossz játékos, én azt sajnálom, hogy nem maradt még egy évre Jones.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pont a JAFL miatt nem értem ezt az egész sztorit pont tőled 😊

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
@Waytt nekem nem kell ecsetelned a foci üzleti oldalát, te tudod a legjobban, hogy mire vagyok képes egy Tampával a JAFLban😉
Telóról nem akarok belemenni abba, hogy mennyire érthetetlennek tartom TB hosszabbítását ennyiért, az örökké sérült de amúgy persze top RT 7milláját. McCellin , Feeney vagy Lewis szerződését..
Btw Cooper Sosem bizonyította az nflben, hogy top G lenne.
több mint 7 éve
savanyubela New England Patriots LSU Tigers 38
gordon
Szóval Jones bust? É rdekes vélemény...
[/quote]Hol írtam azt, hogy bust? Sheard tavaly jobb PFF Grade-et kapott, mint Jones.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
és a trade-nek is köszönhetően van 9 és fél milliónk idén a sapka alatt, amit költhetünk idény közbeni foltozásra, kukázásra vagy fordíthatjuk a sokkal fontosabb HT-Collins-(Butler) hosszabbításokra is, de még ott van a DE egység, lehet Bennett is beválik és még lehetne sorolni


remélem ez a trade is legalább olyan jól fog kinézni 1 év múlva mint anno a Mankins trade, akkor is mit kapott BB, hogy Brady-window-ban nem a gyűrű megszerzése a legfontosabb 😊 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/