New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Mint ahogy korábban is írtam, az O# miatt nem aggódom különösebb módon..
A fal viszonylag stabilnak látszik, kezdenek összeszokni, és amíg van Bradynek 2-4 másodperce, addig ezekkel az elkapókkal haladni kell!!! Blount szélső futásai pedig sokat jelenthetnek még az év során..
A D# elképesztően kétarcú.. BB-nek mindig is az volt a védelmi mantrája, hogy vedd ki az ellen legerősebb láncszemét, és utána alkalmazkodj a dolgokhoz! A Browns elleni meccsen látszott, hogy a fő feladat a futás limitálása. Meg is oldottuk, több, mint szépen. A Browns vezette a ligát futott yardokban az első 4 meccs után. Mi 27 yardon tartottuk őket..
Megoldottuk? Igen!
Mégis kicsit keserű sokunk szájíze.
Miért? Mert messze nem úgy működik a passz elleni védekezés, mint ahogy szezon előtt vártuk. Messze nem olyan erős ez a D-line, mint ahogy reméltük. Nincs tényleges nyomás az ellen irányítóin, a LB és secondary pedig beáll zónázni.. Egy közepes, vagy gyenge képességű QB is NFL szinten 4-8 másodperc alatt oda dobja ahova akarja..Így szét is szednek minket..Még egy Kessler is.. 😕
Nem értem ezt a séma váltást Patriciánál..Mindenki tudja, hogy a mi secondarynk inkább jamelésben, emberezésben jó.. A LB sorunk pedig kifejezetten erős blitzeknél, rushnál. Fura módon, amikor elkezdtünk 5-6 emberrel nyomást helyezni a QB-ra, akkor kiütöttünk két irányítót is, és egyből nem működött a passz játék..
Szerintem a DT-ink és DE-jeink is túl vannak terhelve..Brown és Sheard nem fogja ezt a brutál snap számot bírni PO-ig..Pedig ott kellene igazán előre lépni a védelemnek. Bárki bármit mond, a Ninko&Chandler Jones duó 100x veszélyesebb és agresszívabb volt, mint a mostani Sheard, Long, Ninko, Flowers négyes..Pedig nagyon bírom és szeretem mindegyiket! Amíg nem lesz agresszívabb, erősebb a front7 játéka, addig Butlerék szenvedni fognak hátul..Főleg úgy, hogy Ryan élete legszarabb időszakát éli meg a csapatnál, s Cyrus gyerek is görcsöl a megfelelési kényszer alatt. Közepesnél erősebb, vagy elit O#-ek ellen szopóroller lesz!! Steelers, Hawks, Broncos, Jets, Ravens, Bills ellen vért fogunk hugyozni!
Egy minőségi DT, DE trade-en elgondolkodnék a csapat helyében..Mert csak ennyire vagyunk egy TOP 10 D#-től..
A tavalyi csapathoz képest a jelenlegi D# főleg passzok ellen, visszalépés, erősen átlagos. Így mindig Bradyék kezében lesz a meccsdöntő opció..És csak azért is rossz ezt nézni, mert a tavalyi védelmünk alapszakaszban csak minimálisan volt lemaradva QB-ra helyezett nyomásban, hitekben, sackekben mint az agyonajnározott Broncos D#!
Picit agresszívabb játékhívásokat várnék BB-től, Patriciától..Mert meg lehetne oldani ezzel a játékos kerettel is az ilyen jellegű játékokat! S talán egyből jobban működnének hátul is a srácok!
Hétvégén a Bengals ellen nagyon lehetne ezt gyakorolni! Green-t és Lafellt kell kivenni emberezéssel! Daltonra meg elképesztő nyomást helyezni! A Bengals fal idén átjáróház! 17x vitték már le idén Daltont. Most lehet gyakorolni igazán a rushokat és blitzeket! Meglátjuk mekkorát lépünk előre..
Go Pats!! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Shady és Crowell is kábé ellenünk fickándozott a legkevesebbet eddig az idényben... Szerintem felesleges Vikings/Broncos típusú védelmet várnunk, mert nálunk egészen más az edzői felfogás.
Boston
Ennek némiképp ellentmond,hogy az elmúlt 10 év draftjain a top pickjeink mindig a védelembe mentek. Olyannyira hogy a top pickekből húzott 15 játékosból 14(!) A védelembe ment. Tehát szándék azért volt rá, a befektetést tekintve azért akár top védelmünk is lehetne...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Big Papi
| kár, hogy legalább egy WS nem jött össze, de legalább otthon köszönhetett el a szurkolóktól |



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Guggenheim 38
BB is szokott utalni arra, és én ezzel nagyon is egyet tudok érteni, hogy évente van kb. hat-nyolc csapat, amellyel versenyzel, mivel többiek előbb-utóbb lábon lövik saját magukat.

Az eddigi öt meccsből az Arizona volt az egyetlen, amely ezen hat-nyolc csapat közé tartozik, az ott mutatott játék a fokmérője csapatnak, hogy hol is tartunk. A Miami, Texans, Bills, Browns meccseken ha előjönnek olyan hibák, amelyek már nem férnek bele a contenderek elleni meccseken, akkor azokat javítani kell, oda kell rájuk figyelni, de nem szabad túlreagálni.

Most szerintem itt mindenki szerintem túlreagálja a Browns elleni meccset (is). Persze, iszonyatosan rossz volt nézni Logan Ryan szenvedését a Bills ellen, illetve Cyrus Jones teljesen homály játékát Browns első TD-jénél, de majd ha a Steelers elleni meccsen csinálják ugyanezt, na én például akkor kezdek el aggódni. Mint például az viszont rohadtul zavart (jobban, mint a teljes Bills és Browns meccsen nyújtott teljesítmény), hogy Ryan az Arizona ellen kétszer-háromszor nagyon nem találta meg az emberét (volt közte zónázás is), és Larry Fitz minden gond nélkül viszonylag sima elkapásokat csinált. Inkább ezzel kellene foglalkozni, és nem azzal, hogy tök utolsó, totál homály Browns O# ellen mit csináltunk, és mit nem.

Azért, amit egy Browns meccsen is látni kellett volna, és ez részben hiányzott a Pats D#-ből, az az, hogy a Browns küzdjön meg minden egyes yardért. A védelem kényszerítse arra őket, hogy oké, ha meg is lesz a tizenkét yardos elkapásod, de azért izzadj vért, és azért legyen meg, mert Te a tudásod legjavát beleadtad abba a play-be, és most ezúttal Neked sikerült, nekem nem. No ez a mentalitás pont pl. a Browns TD drive-nál nem nagyon láttam a srácokon, nem úgy, mint mondjuk a Texans ellen, amely a Browns-nál egy szinttel jobb O#, de az összes elkapó (különösen Hopkins) vért izzadt az elkapásoknál, na azt jó volt látni.
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
13 pont persze, de milyen támadóktól?
Kezdett 3. számú QB majd lesérült (bár közben is cserélgetett a CB-vel), majd 4. számú irányító.
Komolyabb O még nem volt, majd 2 ét múlva Vasas ellen, ha ott is 20 pont alatt enged a D.
Logan Ryan lassan Cannon szintet karcol a posztján!
Studi
A második TD már 23 pont különbségnél esett.
Kollega
Megfordítom, múlthéten 3. számú QB-val 0 pontot tettünk fel a táblára, ők meg lassan vízhordóval állnak föl iránytó poszton és második driveban úgy meneteltek végig rajtunk, hogy csak pislogtunk.
Studi
Egy jó driveot tudtak összerakni, a következőben meg safety lett.

Történetesen akkora bazi nagy panasz a Bills meccsen se lehetett a védelemre. Különösen azért mert annyi idejük volt két drive között, % kettőt szusszanjanak, azt már mehettek vissza. Én őszintén szólva nem bánom, ha nem mutatnak be percenként nagy játékokat, de ilyen szépen leamortizálják az offenseket. És azért egy-egy szép játék kijön Longból, vagy Sheardből. Most meg van Ninko is és biztos van még HT-ben is tartalék. Egy kis türelem.
Kollega
Én abszolút nem vagyok türelmetlen,de erre muszáj reagálnom,mert ezt az érvelést már többször olvastam. Ennek pont az az oka-az O töketlenkedése mellett-hogy egy skill playereket Shadyn kívül nem"tartalmazó", max ķözepes Bills offense ellen képtelenek voltak 3&out-kat csinálni,ami elvárható egy átlag felettinek gondolt védelemtől. Ha megcsinálják,máris nem kell annyit a pályán lenni és többet tudnak pihenni. És ez a Bills elleni meccsen szvsz kifejezetten nem ment a def.nek Ettől még a hátralévő meccseken lehetnek sokkal jobbak-kell is-és természetesen nagyon bízom is ebben.
kolok1972
Szerintem ez a védelem erösen àtlagos. Vannak momentumai de ezeket hamar elfelejtetik a köv. driveban... de nem is kell àtlag feletti védelem, amìg ilyen Onk van. Gondoljunk csak bele Gronk,Benett,Hogan,Edelman és még sorolhatnàk. Szerintem velük meg lehet nyerni az idei bajnoksàgot àtlagos védelemmel is. Bàr nem lenne rossz hogyha besegìtene a Sec a front7 munkàjàba mert ìgy nagyon sok pontzuhatagos meccset fogunk làtni

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Shady és Crowell is kábé ellenünk fickándozott a legkevesebbet eddig az idényben... Szerintem felesleges Vikings/Broncos típusú védelmet várnunk, mert nálunk egészen más az edzői felfogás.

Do your job
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
13 pont persze, de milyen támadóktól?
Kezdett 3. számú QB majd lesérült (bár közben is cserélgetett a CB-vel), majd 4. számú irányító.
Komolyabb O még nem volt, majd 2 ét múlva Vasas ellen, ha ott is 20 pont alatt enged a D.
Logan Ryan lassan Cannon szintet karcol a posztján!
Studi
A második TD már 23 pont különbségnél esett.
Kollega
Megfordítom, múlthéten 3. számú QB-val 0 pontot tettünk fel a táblára, ők meg lassan vízhordóval állnak föl iránytó poszton és második driveban úgy meneteltek végig rajtunk, hogy csak pislogtunk.
Studi
Egy jó driveot tudtak összerakni, a következőben meg safety lett.

Történetesen akkora bazi nagy panasz a Bills meccsen se lehetett a védelemre. Különösen azért mert annyi idejük volt két drive között, % kettőt szusszanjanak, azt már mehettek vissza. Én őszintén szólva nem bánom, ha nem mutatnak be percenként nagy játékokat, de ilyen szépen leamortizálják az offenseket. És azért egy-egy szép játék kijön Longból, vagy Sheardből. Most meg van Ninko is és biztos van még HT-ben is tartalék. Egy kis türelem.
Kollega
Én abszolút nem vagyok türelmetlen,de erre muszáj reagálnom,mert ezt az érvelést már többször olvastam. Ennek pont az az oka-az O töketlenkedése mellett-hogy egy skill playereket Shadyn kívül nem"tartalmazó", max ķözepes Bills offense ellen képtelenek voltak 3&out-kat csinálni,ami elvárható egy átlag felettinek gondolt védelemtől. Ha megcsinálják,máris nem kell annyit a pályán lenni és többet tudnak pihenni. És ez a Bills elleni meccsen szvsz kifejezetten nem ment a def.nek Ettől még a hátralévő meccseken lehetnek sokkal jobbak-kell is-és természetesen nagyon bízom is ebben.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
13 pont persze, de milyen támadóktól?
Kezdett 3. számú QB majd lesérült (bár közben is cserélgetett a CB-vel), majd 4. számú irányító.
Komolyabb O még nem volt, majd 2 ét múlva Vasas ellen, ha ott is 20 pont alatt enged a D.
Logan Ryan lassan Cannon szintet karcol a posztján!
Studi
A második TD már 23 pont különbségnél esett.
Kollega
Megfordítom, múlthéten 3. számú QB-val 0 pontot tettünk fel a táblára, ők meg lassan vízhordóval állnak föl iránytó poszton és második driveban úgy meneteltek végig rajtunk, hogy csak pislogtunk.
Studi
Egy jó driveot tudtak összerakni, a következőben meg safety lett.

Történetesen akkora bazi nagy panasz a Bills meccsen se lehetett a védelemre. Különösen azért mert annyi idejük volt két drive között, hogy kettőt szusszanjanak, azt már mehettek vissza. Én őszintén szólva nem bánom, ha nem mutatnak be percenként nagy játékokat, de ilyen szépen leamortizálják az offenseket. És azért egy-egy szép játék kijön Longból, vagy Sheardből. Most meg van Ninko is és biztos van még HT-ben is tartalék. Egy kis türelem.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
plusz:
Well that's some good insight right there. Means there's a chance he could be back once healthy unless another team reallllly wants him.  t.co/VU8c7W4wxs
— Adam Bogdan (@PatriotsInform) October 8, 2016

ZERO_L
Ez a verzió már nem túl valószínű
 twitter.com/RapSheet/status/785572990020947969

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt egy fumble rz-ben egy holding után, Gost idén meg van hülyülve, a végén meg sokra mentünk volna egy FG-vel. Abból a meccsből ne indulj ki, az mindenhol szar volt, ilyen még egy nem lesz

több mint 7 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
13 pont persze, de milyen támadóktól?
Kezdett 3. számú QB majd lesérült (bár közben is cserélgetett a CB-vel), majd 4. számú irányító.
Komolyabb O még nem volt, majd 2 ét múlva Vasas ellen, ha ott is 20 pont alatt enged a D.
Logan Ryan lassan Cannon szintet karcol a posztján!
Studi
A második TD már 23 pont különbségnél esett.
Kollega
Megfordítom, múlthéten 3. számú QB-val 0 pontot tettünk fel a táblára, ők meg lassan vízhordóval állnak föl iránytó poszton és második driveban úgy meneteltek végig rajtunk, hogy csak pislogtunk.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
13 pont persze, de milyen támadóktól?
Kezdett 3. számú QB majd lesérült (bár közben is cserélgetett a CB-vel), majd 4. számú irányító.
Komolyabb O még nem volt, majd 2 ét múlva Vasas ellen, ha ott is 20 pont alatt enged a D.
Logan Ryan lassan Cannon szintet karcol a posztján!
Studi
Nem kell ott 20 alatt engedni, meg most már lehet, hogy sehol sem
Wyatt
Én 25-28 pontra húznám a limitet, de:
Ha a védelmeket nézzük, szembe jön még egy Steelers, Seahawks, Broncos is. A Steelersnél szerintem esélytelen, hogy 25 pont alatt kapjon a Patriots, ott legalább 70 pontra számítok a két csapattól, viszont a másik kettőnél nem mindegy, mennyire lesz lépéskényszerben a Pats O.
(Counter-de: remélhetőleg lesz még néhány meccs, ahol nem kell körmöt rágni (garbage time-ban meg mindegy, ki mit kozmetikázik a statisztikáin).)

Érdekesség Denverből a Falcons elleni vereség után:
“We haven’t seen that scheme since the AFC championship. That’s Patriots all day,” Broncos cornerback Chris Harris said. (Denver Post)
Gogo
Steelers megszór, de attól nem félek, hogy mi ne termelnénk jól ott (jobban, mint a Steelers)
A másik kettőnél nem kell sztem 30 pont, de a Denver ellen 2x is karcos lehet. Mindegy, nyerjünk mindenhol aztán jóvan

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
13 pont persze, de milyen támadóktól?
Kezdett 3. számú QB majd lesérült (bár közben is cserélgetett a CB-vel), majd 4. számú irányító.
Komolyabb O még nem volt, majd 2 ét múlva Vasas ellen, ha ott is 20 pont alatt enged a D.
Logan Ryan lassan Cannon szintet karcol a posztján!
Studi
Nem kell ott 20 alatt engedni, meg most már lehet, hogy sehol sem
Wyatt
Én 25-28 pontra húznám a limitet, de:
Ha a védelmeket nézzük, szembe jön még egy Steelers, Seahawks, Broncos is. A Steelersnél szerintem esélytelen, hogy 25 pont alatt kapjon a Patriots, ott legalább 70 pontra számítok a két csapattól, viszont a másik kettőnél nem mindegy, mennyire lesz lépéskényszerben a Pats O.
(Counter-de: remélhetőleg lesz még néhány meccs, ahol nem kell körmöt rágni (garbage time-ban meg mindegy, ki mit kozmetikázik a statisztikáin).)

Érdekesség Denverből a Falcons elleni vereség után:
“We haven’t seen that scheme since the AFC championship. That’s Patriots all day,” Broncos cornerback Chris Harris said. (Denver Post)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
13 pont persze, de milyen támadóktól?
Kezdett 3. számú QB majd lesérült (bár közben is cserélgetett a CB-vel), majd 4. számú irányító.
Komolyabb O még nem volt, majd 2 ét múlva Vasas ellen, ha ott is 20 pont alatt enged a D.
Logan Ryan lassan Cannon szintet karcol a posztján!
Studi
A második TD már 23 pont különbségnél esett.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
13 pont persze, de milyen támadóktól?
Kezdett 3. számú QB majd lesérült (bár közben is cserélgetett a CB-vel), majd 4. számú irányító.
Komolyabb O még nem volt, majd 2 ét múlva Vasas ellen, ha ott is 20 pont alatt enged a D.
Logan Ryan lassan Cannon szintet karcol a posztján!
Studi
Nem kell ott 20 alatt engedni, meg most már lehet, hogy sehol sem
Wyatt
Ez tetszik! Ez a mondat üt, mint a Pats O.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
13 pont persze, de milyen támadóktól?
Kezdett 3. számú QB majd lesérült (bár közben is cserélgetett a CB-vel), majd 4. számú irányító.
Komolyabb O még nem volt, majd 2 ét múlva Vasas ellen, ha ott is 20 pont alatt enged a D.
Logan Ryan lassan Cannon szintet karcol a posztján!
Studi
Nem kell ott 20 alatt engedni, meg most már lehet, hogy sehol sem

több mint 7 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
13 pont persze, de milyen támadóktól?
Kezdett 3. számú QB majd lesérült (bár közben is cserélgetett a CB-vel), majd 4. számú irányító.
Komolyabb O még nem volt, majd 2 ét múlva Vasas ellen, ha ott is 20 pont alatt enged a D.
Logan Ryan lassan Cannon szintet karcol a posztján!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Legyen meg ismét (gyk: a Rock and Roll Hall of Fame Clevelandban van):

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ez a mai bills győzelem nem volt bekalkulálva...
nyerni kéne idegenben ellenük, mert van elég sok rizikós meccsünk azon kívül is
NB2
Na bumm. Én ettől még nem fakadok sírva. Ha nem nyerünk a Bills ellen idegenben, akkor nincs miről beszélni

A védelmet én most nem tudom annyira szidni, tényleg nehéz volt ezen a meccsen pörögni, de eddig csak a Browns futotta a legtöbbet, most meg semmi esélyük nem volt. Legyilkoltak két irányítót is.

Cyrusszal én továbbra sem vagyok kibékülve, de a kiállítása nevetséges volt. A játék után pofánbaszták, ő visszanyomott egyet, erre őt állítják ki. Hát lol

A támadósor alaphangon 10 pontot bennehagyott, de félelmetes, mennyire elengedtük a meccset a 4. támadósorozat után. És így sem volt egy pillanatig sem kétséges semmi. Hogan remélem nem sérült meg nagyon, mert amit valamiért nem hangsúlyoztunk eddig eléggé

Brady dobálgatja a hosszúkat, és vannak belőle elkapások is. Na ez azért elég biztató 😛

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
A 60 perc foci hiányát annak fényében írtam, hogy végre együtt volt az O és szerettem volna még játékokat látni tőlük😊
Def: nem tudom láttad tegnap az Atlanta-Denver meccset? Nah ott volt passrush😊 De valahogy Butleren sem érzem azt a magabiztosságot mint tavaly. Ehhez még csak jön Ryan, Coleman vagy Jones bénázása...
NB2
Ezt én tökéletesen értem. De jobb volt így, minthogy megalázzuk 60 ponttal őket. Amikor amúgy se képesek potens támadójátékra, hát még az ötödik, vagy hányadik irányítóval.

Az irányító siettetés szerintem meccsről, meccsre fog javulni, még mindig csak október eleje van és nem lehet minden játékelem rögtön tökéletes. A Bills meccset kicsit kivenném, mert ott egész meccsen pályán voltak, ott mindent elrontottunk, de azért az utolsó pillanatig meccsben tartották a csapatot.

Azt is vedd számításba, hogy még úgy is alulfinanszírozott a D, hogy Butler gombokért játszik, Ninko is kevesebbért van itt, mint máshol lehetne, a többi általunk draftolt védő is. Ez kiváló cap management eredménye. Ennél elitebb front 7-t, vahy sec-et csak úgy lehetne tartani, ha Brady lemondana a csodálatos fegyverei valamelyikéről. Úgy látszik Hogan és Bennett is betalált, a régieket is fizetni kell. Ebben a csapatban az O-nak kell tolni és a védelemnek tartani.

(Sajnos az ilyen felállású csapataink az időben, sose lettek bajnokok. Remélem idén ezt is megtörjük.)

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Èrdekes egy dolog ez, mert összesègèben gyengènek èrzem a vèdelmet, de mègis csak àtlagban 15 pontott engettek eddig, ami nagyon jó. Persze nem talàlkoztak mèg elit Offenseel, de akkor is.

Brady jàtèkàt èlmèny volt nèzni, nagyon hiànyzott nekem eddig. Bennettet pedig megkell tartani.
több mint 7 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Azt speciel nem értettem, hogy egy ilyen meccsen miért kell 40et dobatni Tomot.
Totál indokolatlan...
Gyulus
Ezen én is gondolkoztam már, de arra jutottam, h azért mégis kihagyta a szezon negyedét.
Sok pótolni valója van, h összeszokjon az újakkal. Máskor ilyenkor - a preseasont is beleszámítva - 2 hónapja már élesben is együtt dolgoznak, most meg 1 hónap preseasonnél járnak.
Egy olyan preseasonnél, ahol felezniük kellett Gerappával az ismétléseket (néha harmadolni), úgy, h Gronk, Edelman és ki tudja még ki lábadozott vmi sérülésből és amikor Brady játszott is, akkor is csere WR-nek dobált (lesarkítva).

Kockázatok ide, vagy oda, inkább most dobjon negyvenet és jöjjön formába, mint h a következő 3 kőkeménynek ígérkező meccsen ne legyen elég éles...
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Azt speciel nem értettem, hogy egy ilyen meccsen miért kell 40et dobatni Tomot.
Totál indokolatlan...
Gyulus
ezzel nem tudom mi a baj, e mellé futottunk még 32szer, azért ez nem a Super Bowl-os 50/20 arány

szerintem a jelenlegi kerettel valahol ez az egészséges arány, ha azt nézzük Blount mennyire volt képes (2,1 yard/carry) és Bradynek is bele kell jönnie az éles játékba, ráadásul nulla passrush volt rajta



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Azt speciel nem értettem, hogy egy ilyen meccsen miért kell 40et dobatni Tomot.
Totál indokolatlan...
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Nekem összességében nem tetszett annyira. Nem éreztem olyan elsöprőnek ezt, de valószínű, hogy az ellenfél gyenge játéka miatt volt ez. Gondolom nem volt egyszerű toppon maradni. Az a félidő előtti 2 minute drill például kifejezetten megmutatta, hogy mennyire veszik komolyan a meccset.


(De lehet, hogy csak az miatt kesergek, mert fantasyben Hightower kezdett nálam, ellenem meg Bennett.)