New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tök mindegy, hogy megérte a trade-e vagy nem, ha az SB a cél akkor Jones semmi pluszt nem adott a csapatnak.És akkor a 2. körös pick megérte. Az alapszakaszban királykodott, ott is inkább az első felében; a PO-ban meg egy nagy nulla volt. 9 meccsen két sack, ezt Long, Ninko vagy Sheard is tudja hozni.
Az meg milyen kifogás már, hogy Sheard 2 sacket csinált egy meccsen a 3ból? Tavaly Jones az első négy meccsen úgy csinált 3 sacket, hogy az egy meccsen volt.

Zárójelbe hozzá teszem, hogy itt sack számokról beszélünk pedig a passrush mérésére ez egy nagyon csalóka mutató.
fodi91
Teljesen igazad van, ennek a fényében még szerintem sokat is kaptunk érte, Sheard jobb overall játékos. A sackek száma nem mond el mindent egy játékosról, sőt.
Ugyanakkor mi a fontos meccseken láthatatlan Jonesra elköltöttünk egy laza 1/21-et... Ez a baj. Szóval nem csak Easley volt mellényúlás az első körösök közül az utóbbi években.
savanyubela
Szóval Jones bust? É rdekes vélemény...
Írjátok, hogy nem csak a sack szám számít de a PO meccseinél azt hozzátok fel. Az, hogy az alapszakaszban dominlt a po ban pedig "eltünt' szerintetek csak a játékos hibája? Wattnak még siettetése sem volt ellenünk akkor ő szar játékos?
Jones úgy ért el tavaly10+ sacket, hogy készültek ellene. Szerintem megérte volna idén azt a 7millát.... Sheard jobb? Mesélj még..
Szerintem ezt a tradet elkúrtuk. És egyenlőre úgy néz ki, hogy a McCellin , Mingo féle igazolások sem kerülnek be históriás könyvekbe.
Azt meg, hogy kiket húztunk a pickből tök fölösleges részletezni mert nem tudok kik jöttek volna ha nincs a Pick...
gordon
Én ebben a részben iróniára gyanakodtam, azért nem reagáltam.

Ha az írjátokban rám is gondolsz, én pont azt írom, hogy nem az számít, de pont a sok sack miatt tartották az alapszakaszban elitnek. Na ha most az alapján tartják annak, akkor a PO-ban messze nem elit, viszont ha nem az számít (mint ahogy nem), akkor emiatt nem feltétlenül volt elit az alapszakaszban sem ÉS nem feltétlenül rosszak a mostaniak sem csak azért, mert kevés a nevük mellett a sackszám.

7 millát megért volna persze, én örültem volna, ha marad hosszú távon is, de erre itt nem volt esély. Így pedig most nagyon jó kört tudtunk húzni (topkaliberesélyes OG, 2. kör, bőven megfelelő 2-3. számú DE, nagy felszabaduló hellyel, ellentétben egy 2018-as 3/33-mal). Ezért nem tudom elkúrásnak értékelni a dolgot.

Az a baj, hogy a legtöbben csak úgy tekintenek a csapatra, hogy nincs Chandler Jones, gyengébb a csapat, szar trade volt. Meg kellene tanulni üzletileg is gondolkodni kicsit, mert ez a játék már messze nem játék.

Meg lehetett volna tartani CJ-t, aztán elmegy cserébe mondjuk Collins meg Hightower. Lehet, hogy őket sokkal kevésbé tudjuk pótolni, jóval gyengébb lenne nélkülük a csapat, mint CJ nélkül. Akkor szar trade volt?

több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Mai inaktívok:

Brandon Bolden
Vincent Valentine
Shea McClellin
Greg Scruggs
Justin Coleman
Eric Rowe
Marcus Cannon
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Tök mindegy, hogy megérte a trade-e vagy nem, ha az SB a cél akkor Jones semmi pluszt nem adott a csapatnak.És akkor a 2. körös pick megérte. Az alapszakaszban királykodott, ott is inkább az első felében; a PO-ban meg egy nagy nulla volt. 9 meccsen két sack, ezt Long, Ninko vagy Sheard is tudja hozni.
Az meg milyen kifogás már, hogy Sheard 2 sacket csinált egy meccsen a 3ból? Tavaly Jones az első négy meccsen úgy csinált 3 sacket, hogy az egy meccsen volt.

Zárójelbe hozzá teszem, hogy itt sack számokról beszélünk pedig a passrush mérésére ez egy nagyon csalóka mutató.
fodi91
Teljesen igazad van, ennek a fényében még szerintem sokat is kaptunk érte, Sheard jobb overall játékos. A sackek száma nem mond el mindent egy játékosról, sőt.
Ugyanakkor mi a fontos meccseken láthatatlan Jonesra elköltöttünk egy laza 1/21-et... Ez a baj. Szóval nem csak Easley volt mellényúlás az első körösök közül az utóbbi években.
savanyubela
Szóval Jones bust? É rdekes vélemény...
Írjátok, hogy nem csak a sack szám számít de a PO meccseinél azt hozzátok fel. Az, hogy az alapszakaszban dominlt a po ban pedig "eltünt' szerintetek csak a játékos hibája? Wattnak még siettetése sem volt ellenünk akkor ő szar játékos?
Jones úgy ért el tavaly10+ sacket, hogy készültek ellene. Szerintem megérte volna idén azt a 7millát.... Sheard jobb? Mesélj még..
Szerintem ezt a tradet elkúrtuk. És egyenlőre úgy néz ki, hogy a McCellin , Mingo féle igazolások sem kerülnek be históriás könyvekbe.
Azt meg, hogy kiket húztunk a pickből tök fölösleges részletezni mert nem tudok kik jöttek volna ha nincs a Pick...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
600 yardot és 5-6 TD várok ma XO!
Béczkó
A 2 csapattól összesen?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
600 yardot és 5-6 TD várok ma XO!
több mint 7 éve
savanyubela New England Patriots LSU Tigers 38
Tök mindegy, hogy megérte a trade-e vagy nem, ha az SB a cél akkor Jones semmi pluszt nem adott a csapatnak.És akkor a 2. körös pick megérte. Az alapszakaszban királykodott, ott is inkább az első felében; a PO-ban meg egy nagy nulla volt. 9 meccsen két sack, ezt Long, Ninko vagy Sheard is tudja hozni.
Az meg milyen kifogás már, hogy Sheard 2 sacket csinált egy meccsen a 3ból? Tavaly Jones az első négy meccsen úgy csinált 3 sacket, hogy az egy meccsen volt.

Zárójelbe hozzá teszem, hogy itt sack számokról beszélünk pedig a passrush mérésére ez egy nagyon csalóka mutató.
fodi91
Teljesen igazad van, ennek a fényében még szerintem sokat is kaptunk érte, Sheard jobb overall játékos. A sackek száma nem mond el mindent egy játékosról, sőt.
Ugyanakkor mi a fontos meccseken láthatatlan Jonesra elköltöttünk egy laza 1/21-et... Ez a baj. Szóval nem csak Easley volt mellényúlás az első körösök közül az utóbbi években.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Szerintem nem. Sheard ha jól emlékszem a 3 sackből 2-t egy meccsen csinált,a többi meccsen tökéletesen láthatatlan volt,mint ahogy néhány felvillanástól eltekintve sajnos Long és Flowers is. És még egyszer: a trade szempontjából nézve,az általunk adott érték (nekünk) akkor lett volna kisebb,ha olcsón meg tudjuk oldani a pótlását. Sztem ez utóbbi nem történt meg,főleg ha figyelembe vesszük,hogy Sheard már tavaly is volt,tehát ha idén is hoz mondjuk 8 sacket,akkor még uott tartunk mint tavaly,ergo CJ kieső teljesítményéből még nem pótolt semmit. Így tehát a mérlegeben szerintem az van,hogy egy premier passrushert adtunk egy 2. körért,akiért vsz amúgy is kaptunk volna egy 3. körös komp. picket. Nekem CJ itt, plusz egy évig,Brady utolsó éveiben egy kör minuszért simán megért volna. Abban teljesen egyetértek,hogy a szezon végeredményét vsz nem ez a trade fogja eldönteni.
kolok1972
ez pepitában Jones, aki meccsekre eltűnt majd hozott egy 2-2,5-3 sackes meccset

de akkor nézzük mit is kaptunk azért a második körért, az egész offseason alatt néha jogosan néha túlzóan agyon szidott OL-be egy fix kezdő, jól(!!!) játszó újonc került és mellé kaptunk egy még kiforratlan de (Lafell-hez képest) mindenféleképpen upgrade szélső WR-t

kérdés a kompenzációs pickkel kit húztunk volna, tudna-e többet hozzátenni a csapathoz mint az OL+WR rookie együttvéve most, látva hogy kiket húztunk az utóbbi időkben komp pick-kel (idén hatalmas reachet sikerült Valentine személyében) én erről nem vagyok meggyőzve

szóval nálam a mérleg serpenyőjében van C.Jones a másikban meg Long+Thuney+Mitchell, a jelenlegi helyzetben a csapat összességét nézve én ezt sehogy sem tudom bukásnak elkönyvelni, a védelem és a passrush nyilván gyengült, de szerintem O# oldalon legalább ennyit ha nem többet nyertünk

Jelenleg, mert ha mai meccsen mindkét újonc IR-re kerül ACL-MCL szakadással és soha többet nem játszanak akkor nyilván megint át kell értékelni a trade-t



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tök mindegy, hogy megérte a trade-e vagy nem, ha az SB a cél akkor Jones semmi pluszt nem adott a csapatnak.És akkor a 2. körös pick megérte. Az alapszakaszban királykodott, ott is inkább az első felében; a PO-ban meg egy nagy nulla volt. 9 meccsen két sack, ezt Long, Ninko vagy Sheard is tudja hozni.
Az meg milyen kifogás már, hogy Sheard 2 sacket csinált egy meccsen a 3ból? Tavaly Jones az első négy meccsen úgy csinált 3 sacket, hogy az egy meccsen volt.

Zárójelbe hozzá teszem, hogy itt sack számokról beszélünk pedig a passrush mérésére ez egy nagyon csalóka mutató.
fodi91
Persze, írd be elém rövidebben, mondjuk legalább akkor nem kellett volna a számoknak utánanéznem 😀 😀

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem nem. Sheard ha jól emlékszem a 3 sackből 2-t egy meccsen csinált,a többi meccsen tökéletesen láthatatlan volt,mint ahogy néhány felvillanástól eltekintve sajnos Long és Flowers is. És még egyszer: a trade szempontjából nézve,az általunk adott érték (nekünk) akkor lett volna kisebb,ha olcsón meg tudjuk oldani a pótlását. Sztem ez utóbbi nem történt meg,főleg ha figyelembe vesszük,hogy Sheard már tavaly is volt,tehát ha idén is hoz mondjuk 8 sacket,akkor még uott tartunk mint tavaly,ergo CJ kieső teljesítményéből még nem pótolt semmit. Így tehát a mérlegeben szerintem az van,hogy egy premier passrushert adtunk egy 2. körért,akiért vsz amúgy is kaptunk volna egy 3. körös komp. picket. Nekem CJ itt, plusz egy évig,Brady utolsó éveiben egy kör minuszért simán megért volna. Abban teljesen egyetértek,hogy a szezon végeredményét vsz nem ez a trade fogja eldönteni.
kolok1972
Jól emlékszel, de nem egy visszanézhetetlen dolog 😊

Sőt, ha azt nézzük, a Cleveland milyen szar trade-eket kötött, hiszen csomószor trade-eltek úgy, hogy aki jött a picken, az szar lett. Ja, hogy attól még nem a trade volt a szar..

A mérlegben az volt, hogy ment CJ, akivel nem tudtunk/akartunk hosszabbítani, jött egy korábbi top 10-es OG, egy 2. kör ÉS(!) hoztunk egy pöpec, de sérülékeny LE-t, és jóval kevesebb pénzikébe került.

Na ezekkel szemben van állítva a várható 3. kör. Ami kb a 100. pick lett volna. 2018-ban. Na annak a reálértéke jövőre maximum egy 4. kör eleje (de nagyon maximum, inkább 4/10-15 körül), idén meg mondjuk 4. kör vége

Tehát lett volna egy szép nagy fizu és egy 4-5. körös reálértékű pickünk vs 2. kör vége, top 10-es OG, bőven jó kiegészítő LE, és sok felszabaduló hely.

Oké, ott van, hogy teljesítményben mondjuk jobbak voltunk vele (ezzel nem feltétlenül értek egyet mondjuk, és még lehetünk jók nélküle is idén), amivel mondom mire mentünk: 9 PO-meccs, 2 darab sack. Persze, nem csak a sackszám számít, jöhet teljesen jogosan. De ha azt nézzük, Chandler Jones inkább a sok sackje miatt volt kb elit szinten kezelve (attól függetlenül, hogy futásban is volt kifejezetten jó éve). De a lényeg, hogy a PO-ban jelentett akkora hatást a csapat teljesítményére, mint egy ligaelit pass rushertől elvárható? Szerintem nem. Ezért nem ért meg nekünk ennyi pénzt. Alapszakaszban meg BB-vel 11-12 győzelem nélküle is meglesz, szal ez a kör szerintem még mindig teljesen rendben van. Más kérdés, hogy Cyrusszal nem vagyok kibékülve még mindig

több mint 7 éve
fodi91 196
Tök mindegy, hogy megérte a trade-e vagy nem, ha az SB a cél akkor Jones semmi pluszt nem adott a csapatnak.És akkor a 2. körös pick megérte. Az alapszakaszban királykodott, ott is inkább az első felében; a PO-ban meg egy nagy nulla volt. 9 meccsen két sack, ezt Long, Ninko vagy Sheard is tudja hozni.
Az meg milyen kifogás már, hogy Sheard 2 sacket csinált egy meccsen a 3ból? Tavaly Jones az első négy meccsen úgy csinált 3 sacket, hogy az egy meccsen volt.

Zárójelbe hozzá teszem, hogy itt sack számokról beszélünk pedig a passrush mérésére ez egy nagyon csalóka mutató.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
De hansúlyozom,az alapkérdés nem ez volt,hanem hogy a trade megítélése szempontjábol sztem figyelembe kell venni,hogy hogy tudtuk pótolni a kieső passrush teljesìtményt.
kolok1972

de hát pontosan ez az, hogy a körülményekhez képest jól pótoltuk vagy szerinted nem?




PO-ban ne legyen értékelhetetlen ez a csapatrész (főleg a védelem), az alapszakaszt Brady-ék lehozzák, oda nem feltétlen kell top védelem



A félreértések elkerülése végett természetesen tisztában vagyok vele, hogy elit csapatunk van és simán sb esélyesek vagyunk csak szeretném megérteni, hogy miért nem tudunk egy top5D- t felépíteni ebből az alapanyagból.
gordon
inkább a második körös DB pickjeink nagyon nem jöttek be, az első körben max Easley volt bust (de akkor ennyi kockázatot simán vállalhattunk)

persze nagyon rég nem volt elit D#-ünk, ami a konkrét statisztikát illeti, de emlékezzünk vissza 2 éve az utolsó 9 meccsen a negyedik negyedben nem tudtak ellenünk TD-t szerezni és ezeken a meccseken a második félidőben összesen kaptunk 32 pontot (azaz negyedenként 1,778 pontot), azért ez nagyon sokat elmond az akkori egységről még ha össz yardokat, pontokat nézve nem is lehetett a ligaelit közé sorolni az egész szezonos teljesítményük miatt
(és nyilván ezekre a statokra is kevesen fognak emlékezni 10-15-20 év múlva)

meg tényleg jogosan vetődik fel a kérdés mi lett volna ha jobban sikerülnek a D#-be a draftpickek, de úgy állunk, hogy összetehetjük a kezünket ha védelem 4 fontos játékosából legalább hármat meg tudunk tartani, mind saját draftolt

szóval az előbb említett BB második körös (reach) DB pick fétise mellett talán a késői körös gyémántok elszalasztásban lehetne az okokat keresni (pl Dennard sem volt rossz, csak aztán jöttek a DUI-k), mert amúgy az utóbbi években az év közbeni kukázás is elég jól ment a stábnak
ZERO_L
Szerintem nem. Sheard ha jól emlékszem a 3 sackből 2-t egy meccsen csinált,a többi meccsen tökéletesen láthatatlan volt,mint ahogy néhány felvillanástól eltekintve sajnos Long és Flowers is. És még egyszer: a trade szempontjából nézve,az általunk adott érték (nekünk) akkor lett volna kisebb,ha olcsón meg tudjuk oldani a pótlását. Sztem ez utóbbi nem történt meg,főleg ha figyelembe vesszük,hogy Sheard már tavaly is volt,tehát ha idén is hoz mondjuk 8 sacket,akkor még uott tartunk mint tavaly,ergo CJ kieső teljesítményéből még nem pótolt semmit. Így tehát a mérlegeben szerintem az van,hogy egy premier passrushert adtunk egy 2. körért,akiért vsz amúgy is kaptunk volna egy 3. körös komp. picket. Nekem CJ itt, plusz egy évig,Brady utolsó éveiben egy kör minuszért simán megért volna. Abban teljesen egyetértek,hogy a szezon végeredményét vsz nem ez a trade fogja eldönteni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
De hansúlyozom,az alapkérdés nem ez volt,hanem hogy a trade megítélése szempontjábol sztem figyelembe kell venni,hogy hogy tudtuk pótolni a kieső passrush teljesìtményt.
kolok1972
de hát pontosan ez az, hogy a körülményekhez képest jól pótoltuk vagy szerinted nem?

a "nem fog 10+ sack-es szezont lehozni", meg arra értettem, hogy mindenki tisztában van vele, a tavalyi számokat nem fogjuk tudni hozni, de ettől még lehet egy top10 (max középmezőny) passzrushunk, aminek bőven elégnek kell lennie, hogy az általad említett "kiherélt passrush" ne jelentkezzen és így esetleg meccsek menjenek el emiatt
(mert ügye most is az általad említett nulla passrush-sal, limitált O#-el csak hoztunk egy 3-1-et)


és miért ne lehetne meg a DE triónak a fejenként 6-8 sack? Sheard már a szezon negyedénél 3nál tart(tavaly 13 meccsen hozott 8-at), nem lehetetlen számára 10 sackkel végezni, a másik kettő meg 6-6-t begyűjt, simán vállalható ha ez az egység 5-el kevesebbet szed össze a tavalyihoz képest
kérdés inkább a védelem többi tagja, a LB/DB blitzek mennyire fognak ülni, DT-k tudnak-e minimális belső nyomást generálni, azért nem csak Chandler Jonesból állt a Pats passrush-a az elmúlt 4 évben

PO-ban ne legyen értékelhetetlen ez a csapatrész (főleg a védelem), az alapszakaszt Brady-ék lehozzák, oda nem feltétlen kell top védelem



A félreértések elkerülése végett természetesen tisztában vagyok vele, hogy elit csapatunk van és simán sb esélyesek vagyunk csak szeretném megérteni, hogy miért nem tudunk egy top5D- t felépíteni ebből az alapanyagból.
gordon
inkább a második körös DB pickjeink nagyon nem jöttek be, az első körben max Easley volt bust (de akkor ennyi kockázatot simán vállalhattunk)

persze nagyon rég nem volt elit D#-ünk, ami a konkrét statisztikát illeti, de emlékezzünk vissza 2 éve az utolsó 9 meccsen a negyedik negyedben nem tudtak ellenünk TD-t szerezni és ezeken a meccseken a második félidőben összesen kaptunk 32 pontot (azaz negyedenként 1,778 pontot), azért ez nagyon sokat elmond az akkori egységről még ha össz yardokat, pontokat nézve nem is lehetett a ligaelit közé sorolni az egész szezonos teljesítményük miatt
(és nyilván ezekre a statokra is kevesen fognak emlékezni 10-15-20 év múlva)

meg tényleg jogosan vetődik fel a kérdés mi lett volna ha jobban sikerülnek a D#-be a draftpickek, de úgy állunk, hogy összetehetjük a kezünket ha védelem 4 fontos játékosából legalább hármat meg tudunk tartani, mind saját draftolt

szóval az előbb említett BB második körös (reach) DB pick fétise mellett talán a késői körös gyémántok elszalasztásban lehetne az okokat keresni (pl Dennard sem volt rossz, csak aztán jöttek a DUI-k), mert amúgy az utóbbi években az év közbeni kukázás is elég jól ment a stábnak



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Szerintem a pr hiánya több összetevős dolog. Longnak és Sheardnek nem volt eddig minőségi cseréje. Jön Ninko nézzük meg, hogy működik a rotáció.
Véleményem szerint a legnagyobb probléma, hogy belül nem tudunk nyomást generálni így az ellen QB ja simán fellép a zsebben. HT sérült így az lb blitzek is eltüntek mert Collins sem játszhat annyira szabadon.
Mégis számomra a legnagyobb probléma az, hogy a front 7 évek alatt szinte semmit nem fejlődött. Ez a csapat televan tehetséges játékosokkal mégsem tudunk szintet lépni. Inkonzisztens. Abba most ne menjünk bele, hogy ennek a D-nek az a feladata, hogy ne engedje az ellent 20pont fölé, ölje a futást és keményedjen fel a RZban mert a többit az offensnek kell megoldania. Több éve toljuk a top pickeket a D-be. Van két D gurunk és mégis mindenki TB-től és JMD től várja a megváltást. És minden évben van min két meccs amikor az O besül (sérülés, jobb d gameplan...stb) akkor meg nézünk, mint a vett malac és szídjuk az o-falat.
A félreértések elkerülése végett természetesen tisztában vagyok vele, hogy elit csapatunk van és simán sb esélyesek vagyunk csak szeretném megérteni, hogy miért nem tudunk egy top5D- t felépíteni ebből az alapanyagból.
Cooperrel kapcsolatban csak annyit, hogy nem nagyon emlékszem olyan játékosra aki sérülten érkezett hozzánk és mi feltudtuk építeni újra... Btw Easley is elkaristol rotációban a ramsnél , nálunk 2meccsenként hármat pihent...
Lehet, hogy a homeopátiás golyók tényleg segítettek rajta😃
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Cserébe viszont kiheréltük idénre a passrusht...
kolok1972
4 forduló után, úgy hogy Ninko egy snapet nem játszott kijelenteni, hogy kiheréltük a passrusht, elég erős vélemény

Long bőven jó lesz helyettesnek, nem fog 10+sacket elérni, de nem is mentünk sokra a tavalyi második legtöbb sack-kel (arról nem is beszélve, hogy Jonesnak mennyi hasznát vettük a PO-ban), engem sokkal jobban izgat, hogy HT már most sem 100%os és őt messze nem lesz olyan egyszerű pótolni
ZERO_L
Sok igazság van abban amit írsz( pl.hogy CJ nem volt produktív a PO-ban) ,de sztem nem ez volt az alapkérdés,ill. én nem erre reagáltam. Az alapkérdés az volt ,hogy a Pats szemszögéből nézve mgérte-e a trade vagy sem . Én még abban sem nyilvánítottam véleményt,hogy igen vagy nem ( sztem amúgy akkor lett volna jó trade,ha Cooper nem bizonyzul uolyan rokkantnak,mint ahogy előre azért ettől lehetett tartani),csak azt jegyeztem meg,hogy az egyenletbe azért be kell vonni,hogy az eddigi 4 meccs alapján eltűnt a passrush. Ezt úgy gondolom,hogy a már lement 4 meccsre vonatkoztatva is ki lehet jelenteni. Ha máshogy akarnám megfogalmazni,akkor (bár CJ-nek is voltak a RS-ban is lyukas meccsei,de mégis egy stabil 10+ sackes premier passrusher volt) eddig legalább az alapszakasz meccseinek többségében volt pr,most a tradedel ez is távozott és ezt is figyelembe kell vennni a csere megítélésénél. Kicsit a válaszodban is önellentmondást érzek,hiszen azt mondod ,hogy Long bőven jó helyettes,de utána rögtön leszögezed,hogy nem egy 10+ sackes játékos... Hát akkor hogy lehet bőven jó helyettes,ha közel sem tudja uazt,mint aki elment? Én úgy gondolom,hogy elment egy premier pr játékos és jött helyette egy jó rotációs játékos. Ninko visszajövetele pedig ezen alapvetően nem fog vsz változtatni,hiszen ő sosem volt egy sack leader típus,ő egy nem látványos,de annál hasznosabb munkát végző játékos,aki viszont azért egy személyben nem fogja megoldani a pr gondjainkat. Az elképzelés gondolom az volt,hogy ideális esetben a Ninko-Sheard-Long trió fejenként 6-8 sackes teljesítménnyel próbálja pótolni CJ-t. Csak ez eddig (részben objektív okok miatt) nem nagyon jött be. De hansúlyozom,az alapkérdés nem ez volt,hanem hogy a trade megítélése szempontjábol sztem figyelembe kell venni,hogy hogy tudtuk pótolni a kieső passrush teljesìtményt.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ninko vezérként való visszatérése, remélhetőleg komoly lökést ad Sheardnek, aki ex-csapata ellen bizonyíthat, tőle és a D# faltól is sokkal több kell a jövőben, Long hozza az elvárt szintet, ha képes egészséges maradni, mélységnek ok.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Cserébe viszont kiheréltük idénre a passrusht...
kolok1972
4 forduló után, úgy hogy Ninko egy snapet nem játszott kijelenteni, hogy kiheréltük a passrusht, elég erős vélemény

Long bőven jó lesz helyettesnek, nem fog 10+sacket elérni, de nem is mentünk sokra a tavalyi második legtöbb sack-kel (arról nem is beszélve, hogy Jonesnak mennyi hasznát vettük a PO-ban), engem sokkal jobban izgat, hogy HT már most sem 100%os és őt messze nem lesz olyan egyszerű pótolni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Bréking:
"Source: the Patriots have released G Jonathan Cooper, the 7th overall pick in the 2013 draft. He was acquired via trade this offseason." (Yates, twitter)

Ez a csere nem jött be.
Gogo
ha FA-n elviszi valaki (komoly szerződéssel) akkor is max egy harmadik körös kompenzációt kaptunk, így legalább most megszereztük Thuney + Mitchell párost (Cyrus Jones-t szerintem a trade ellenére is behúztuk volna)

nem mondanám egy rossz cserének
ZERO_L
Cserébe viszont kiheréltük idénre a passrusht...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
plusz:
 twitter.com/PatriotsInform/status/784821590596816897

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Bréking:
"Source: the Patriots have released G Jonathan Cooper, the 7th overall pick in the 2013 draft. He was acquired via trade this offseason." (Yates, twitter)

Ez a csere nem jött be.
Gogo
ha FA-n elviszi valaki (komoly szerződéssel) akkor is max egy harmadik körös kompenzációt kaptunk, így legalább most megszereztük Thuney + Mitchell párost (Cyrus Jones-t szerintem a trade ellenére is behúztuk volna)

nem mondanám egy rossz cserének



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ez igy szopo. De eloferdul sajna. Remelem Cyrus legalabb osszekapja magat a vedelemben, mert returnerkent nem banom, ha nem latom tobbet

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Bréking:
"Source: the Patriots have released G Jonathan Cooper, the 7th overall pick in the 2013 draft. He was acquired via trade this offseason." (Yates, twitter)

Ez a csere nem jött be.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/visszater-a-kiraly-de-mit-jelent-ez-a-csapatanak
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én egyetértek azzal, hogy esélyes egy Cincinnati ellenihez hasonló, és én örülnék legjobban, ha olyan is lenne 😊 Meg azért illene is, akárhogy is vesszük. Mégiscsak az egyetlen nyeretlen ellen játszunk, és csere és harmadik számú irányítóval is összehoztunk 3–1-et. Csak szimplán nem lepne meg, hogy a kinti sajtóban hangoztatott „alázásról” szó sem lenne, tekintve, hogy hiába voltunk jók, hiába volt vacak a Browns, valahogy azért mindig szenvedtünk velük 😀

De pl akármilyen furcsa, egy Steelers elleni meccstől kevéssé paráztam az elmúlt években, mert hiába voltak jók, ellenük valahogy mindig jól ment

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Gálára nem gondol senki, csak azt pedzi a cikk, hogy hatalmas bizonyítási vágy lesz mindenkiben. Szerintem a Browns lebecsülése lenne a lényeg, hanem arra gondolnak, hogy hasonló lesz a hangulat, mint a '14-es Chiefs meccs után. Olyan, hogy a betonfal se állítja meg Bradyéket.

Az ellenfelet nem bántja senki. Az NFL-ben olyan béna csapat nem lehet, aki ne verhetne meg egy meccsen bárkit.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Madden prediction: "6. Guess who's back? "'Cause we need a little controversy/'Cause it feels so empty without me." Sing it Marshall Mathers. 259 days with Tom Brady off the field. Well, now the poor Cleveland Browns shall feel his wrath as well as Bill Belichick, who faces his former team. But no. Tom Brady will come out rusty and throw two picks and the rushing attack of the Browns will run for 200 yards. Stunner. Browns 30-23." A nénikéjüket. De én sem számítok könnyü meccsre.