New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ninkovich-el mi a helyzet?
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mondjuk kevés undorítóbb dolgot tudok elképzelni, mint a Ryan testvéreket egymás mellett, de a tegnapi miatt aligha haragudhatunk rá.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
vmiért ez a kép jutott eszembe a meccsról:
 i68.tinypic.com/11txwmt.jpg
több mint 7 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
 thespun.com/nfl/afc-east/new-england-patriots/espn-star-wars-theme-tom-brady-return

 twitter.com/ESPNNFL/status/782678872055767040

Ha még nem lett volna 😀

Szerkesztette: Csabee13
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Nincs ok pánikra, talán még jól is jött ez a pofon... csak a sérülések ne legyenek súlyosak.
Bolden szvsz IR, már 100x láttam ilyet...
Bennett visszatért a pályára, remélhetően semmi komoly.... de Gronk miatt aggódom, valami nagyon nem passzol, még takaréklángon is fel kellene villania időnként.

O terén én kicsit úgy éreztem, hogy JMD túlgondolkodta az elejét... a D-ben Magastorony önmagának az árnyéka, remélem teljesen felépül mert ez így nagyon nem poén.
A második félidő végéig kellett várni az első A-gap blitzre, rögtön meg is lett az eredménye. Addig 0 volt a pass rush.

A játékvezetők katasztrófálisak voltak, min2 oldal megérezte.
Személyes kedvencem az volt, amikor a térde eső Solderre fújtak chop blockot, mert Gronk rátolta az emberét... aki átesett rajta.
Ezzel a büntivel gyilkolták le azt a driveunkat.

Szerkesztette: Gyulus
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Az O mai játékát látva erős a gyanúm, hogy a gameplant úgy írták, hogy JG fog játszani, de az utolsó pillanatban kiderült, hogy nem tud. A héten edzett, egyszerűen nem látok más okot, hogy miért lett inaktív. Simán beöltözhetett volna. Úgy is lehetett volna Edelman a 3rd QB.

Ezért gondolom, hogy a legutolsó pillanatban történt valami.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Összefoglaló:
 twitter.com/SiriusXMNFL/status/782633563414036480
iktriad
"Belichick & Technology"

Rossz a képaláírás. Nem a technikával volt gondja, visszanézte a Bills TD-t. A stadionban hét ember nem látta Hightoweren az OPI-t. Ők voltak csíkosban.

Ma csak ők voltak szarabbak a Pats-nél. A Bills meg jobb. Mindegy, 3-1, kezdődik az idény.
tomi-tomi
Fél milla körül van egy ilyen Surface 😊
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Összefoglaló:
 twitter.com/SiriusXMNFL/status/782633563414036480
iktriad
"Belichick & Technology"

Rossz a képaláírás. Nem a technikával volt gondja, visszanézte a Bills TD-t. A stadionban hét ember nem látta Hightoweren az OPI-t. Ők voltak csíkosban.

Ma csak ők voltak szarabbak a Pats-nél. A Bills meg jobb. Mindegy, 3-1, kezdődik az idény.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ne szepitsuk a 16 pont nem nez ki rosszul, de a vedelem egy rakat szar volt. Akkor jottek at rajtunk, amikor akartak
Wyatt
És úgy, ahogy akartak. Néha 4-5 misstackle mellett. Kíváncsi vagyok, milyen lesz Bradyvel és mikor lesz Gronk teljesértékű harcos, mert ez a védelem kritikus helyzetben zavarba hozható, főleg a cornerek.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne szepitsuk a 16 pont nem nez ki rosszul, de a vedelem egy rakat szar volt. Akkor jottek at rajtunk, amikor akartak

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Hazai pályán nullázni,azèrt az több ,mint kellemetlen... Ennek a meccsnek egyetlen pozitívuma van,hogy túl vagyunk rajta. Mást nehéz lenne találni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Mondjuk Lösón semlegesítését a ligaelitnek mondott Arizona D még ennyire sem tudta megoldani egy hete... Ma futott kb. 3.5 y/carry átlaggal ha jól számoltam. Ráadásul a ma minősíthetetlenül szar O jóvoltából az első félidőben szinte nullában ott voltak a pályán...

Do your job
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Érdekes, hogy a többség itt is és az eredménykövetőben a d-t ekézi, pedig csak 16 pontot kaptak. Nem játszottak jól, de a meccs előtt ezt szerintem bárki aláírja.
fodi91
Ez igaz, ezt én is megjegyeztem a pats.hu-n. De az offense gyak. Gronk nélkül játszott egy sérült rookie vezetése alatt egy gyenge fal mögött a világverő Blount támogatásával. Hát ez szerintem eleve nem egy nyerő felállás. A D viszont Hightower visszatérését követően "teljes fegyverzetben" játszott egy közepes O ellen, ahol még Watkins is hiányzott és a mutatott játék, a néha 3-4-5 misstackle volt az elkeserítő. Meg hogy Ryan milyen gyenge coverben, meg hogy nincs passrush, Long ide, Sheard oda... De kétségtelen, hogy a második félidőben mindössze három pontot engedtek.

Nem baj, legyen ez a Chiefs-szindróma '16.
több mint 7 éve
fodi91 196
Érdekes, hogy a többség itt is és az eredménykövetőben a d-t ekézi, pedig csak 16 pontot kaptak. Nem játszottak jól, de a meccs előtt ezt szerintem bárki aláírja.
több mint 7 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Bennett sérülése aggaszt a legjobban
ZERO_L
szerintem semmi baja,rázósan kelt fel, de még mindig pályán van szal sztem okés az állapota 😊
de legalább Gronk pihent 4 hetet és jövő héten érkezik a játszótárs is hozzá 😊
D-t meg jól leordítani a kövi meetingen,csak Mccoy-ra kellett volna figyelni az se ment..... 😊

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Emlékeztető, 2 éve a Chiefs ellen hanyadik héten kapott ki csúnyán a Pats? Na ugye. És mi lett a végén annak a szezonnak? Na ugye. 😊
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Bennett sérülése aggaszt a legjobban



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Szar volt ez a mai, de most jön majd a lényeg.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
És akkor sikerült kikapni a legkönnyebbnek ígérkező meccsen😕
Persze egy hónapja aláírtam volna, de az ember már elhitte, hogy a bab is hús😊
Ami zavar, hogy nyerhettünk volna, ha csak a hibákat leredukáljuk, de azért a D remélem holnap nagyon csúnya leszúrást kap. Ryan amit művelt az első félidőben! Jah és mistackle-ktől megőrültem!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szàndèkos liga eszköze elleni rongàlàs miatt 4 meccs eltíltàs?
FViktor93
Plusz draft pick elvétel.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk hogy az ot out of bound lokesbol egyet sem sikerult a zebraknak latni, az azert parades

több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szàndèkos liga eszköze elleni rongàlàs miatt 4 meccs eltíltàs?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Összefoglaló:
 twitter.com/SiriusXMNFL/status/782633563414036480
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Ma minden szar. Az o a d az st, de meg a birok is buzik, amikor veletlenul menne valami. Vannak ilyen napok 😊
Wyatt
nézzük a pozitívumokat:
de legalább Rexy marad a helyén még jó hosszú ideig 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ma minden szar. Az o a d az st, de meg a birok is buzik, amikor veletlenul menne valami. Vannak ilyen napok 😊