New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Az Offense szar, de az èrthető. A vèdelem viszont hol van...
több mint 7 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
 www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/0ap3000000713226/Scuffle-breaks-out-on-field-between-Bills-and-Patriots?campaign=fb-nf-sf37651165-sf37651165

😀😀😀DDDDDDDDDD
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azért így karcos lesz... 😛
Castleai01
Akkor max. 3-1 van. Messze az elvárások felett a pre-Brady season akkor is. De szerintem megint kitalálnak valamit, bár a Rexy féle blitzsémák meg késleltetett blitzek miatt van miért félteni Brissett-et.

Gronk legalább nem inaktív, féltem, hogy a TE igazolás azt vetíti előre.
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
De legalább Hightower játszik..Futás ellen kell is. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Azért így karcos lesz... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Patriots inactives:

Garoppolo
Scruggs
Cooper
Foster
Roberts
Waddle
Rowe
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Brissett fog kezdeni, Jimmy inaktív lesz, állítólag
ZERO_L
Most, hogy breaking news felirattal ezzel kezdődik az NFL.com, szerintem lehagyhatjuk az állítólagot. Edelman lesz a backup,

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Brissett fog kezdeni, Jimmy inaktív lesz, állítólag



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Vagy Derby és/vagy Harbor esett ki a pixisből... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hoztunk egy ötödik TE-et (Greg Scruggs), a napokban szerződtetett Hughes-t meg eleresztettük.
April Wine
Az azt jelenti, hogy Gronk nem harcképes?
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyetertek, Olsen is marha jo lett volna itt, kaprazatos jatekos. De azert Gronk megiscsak korszakos tehetseg, szal jobb ez igy 😊

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Ha már TE...
Most olvasok egy érdekes sztorit az ESPN-en Mike Reis-től...

. Interesting story relayed by former Bears director of college scouting Greg Gabriel on “The Tim Graham Show” on 1270 The Fan last week in Buffalo, as he said then-Chicago general manager Jerry Angelo and Bill Belichick had the general parameters in place on a 2010 draft-day trade that would have sent tight end Greg Olsen to the Patriots for a second-round pick. Gabriel relayed on the show that the Bears were anticipating a phone call from the Patriots that day, but it never came after New England traded up in the second round to pick Rob Gronkowski. The Bears ended up trading Olsen the following season to Carolina. That worked out well for the Patriots and Panthers, and not so much for the Bears.

Volt "tartalék terv" arra az esetre is ha Gronk draftolása nem jött volna össze... 😛
Úgy látszik ha az öreg a fejébe vesz valamit (kell egy jó TE pl.) akkor azt keresztül is viszi... 😀
Nem jártunk volna rosszul Olsen-nel sem... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Hoztunk egy ötödik TE-et (Greg Scruggs), a napokban szerződtetett Hughes-t meg eleresztettük.
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Edzésen (hacsak nem hetekkel ezelőtti videót vágtak be) nagyon simán dobálgat, persze kérdés hogy milyen gyorsan engedi el a labdákat éles helyzetben és mennyire pontosan...
Blount-nak lesz dolga akármelyik QB-val is kezdünk... 😛
Castleai01
Azért hány draftcetlit vennének el, ha egy korábbi videót vágtak volna be!
Kollega
Miért, még van? 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Edzésen (hacsak nem hetekkel ezelőtti videót vágtak be) nagyon simán dobálgat, persze kérdés hogy milyen gyorsan engedi el a labdákat éles helyzetben és mennyire pontosan...
Blount-nak lesz dolga akármelyik QB-val is kezdünk... 😛
Castleai01
Azért hány draftcetlit vennének el, ha egy korábbi videót vágtak volna be!

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Let's Party!
 twitter.com/FieldYates/status/782316456637636608



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Edzésen (hacsak nem hetekkel ezelőtti videót vágtak be) nagyon simán dobálgat, persze kérdés hogy milyen gyorsan engedi el a labdákat éles helyzetben és mennyire pontosan...
Blount-nak lesz dolga akármelyik QB-val is kezdünk... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, ha játékra alkalmas állapotban van, akkor pöpec 😊

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
...
Lassan jöhetne valami hír, ki várható nálunk a kezdőbe, bár lehet, hogy direkt nem jön, legalább a Bills nehezebben készül. Ha Garoppolo rendbe jött, és tud játszani, akkor azért jó esélyeink vannak, de lehet, nem kellene kockáztatni, ha esetleg még nem pöpec az állapota
Wyatt
Volt egy riport a csapat honlapján, JG edzéséről. Ennél többet ne várj az Öregtől. Szerintem Garoppolo kezd.
Kollega
Vhol én is olvastam, hogy Gerappa kezd.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Lassan jöhetne valami hír, ki várható nálunk a kezdőbe, bár lehet, hogy direkt nem jön, legalább a Bills nehezebben készül. Ha Garoppolo rendbe jött, és tud játszani, akkor azért jó esélyeink vannak, de lehet, nem kellene kockáztatni, ha esetleg még nem pöpec az állapota
Wyatt
Volt egy riport a csapat honlapján, JG edzéséről. Ennél többet ne várj az Öregtől. Szerintem Garoppolo kezd.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Salas sem lesz, szóval baromi égő lenne ha a levegőben vernének meg



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meglepő módon nem volt még itt szó Watkins sérüléséről, IR-re került, ez nekünk azért nem feltétlenül baj a holnapi meccsel kapcsolatban. Gondolom McCoyt igyekszünk majd semlegesíteni minden áron, aztán nyerje meg Tyrod, ha tudja. Ebben viszont nem baj, hogy a legjobb elkapó nélkül kell ezt megtennie.

Lassan jöhetne valami hír, ki várható nálunk a kezdőbe, bár lehet, hogy direkt nem jön, legalább a Bills nehezebben készül. Ha Garoppolo rendbe jött, és tud játszani, akkor azért jó esélyeink vannak, de lehet, nem kellene kockáztatni, ha esetleg még nem pöpec az állapota

több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 424
A Bills elleni meccstől egy kicsit félek, de sztem meglesz.
Most nagyon egyben van a csapat, ahogy BB mondta, az elkapósor valami elképesztő.
Egyszerűen az, hogy van rendes csere ha valaki megsérül már egy nagyon jó dolog.
Bennett ha nem is teljesen de nagyon jól helyettesíti Gronkot, vele együtt meg egy állat.
Derbyt is be lehet tenni, bírja az ütéseket.
Hogan is tudja helyettesíteni mind Dolát mind Edelmant, ráadásul ugyanolyan jó mélységi célpont mint Mitchell.
Ráadásul a csere QB-k futni is tudnak 😊

Ott mit csinálnának ha felállna egy ilyen shotgun formáció: Garoppolo, Gronk, Bennett, Mitchell, Hogan, Edelman?

Mindenesetre látható, hogy Bradynek (vagy másnak) lesznek biztos, kipihent célpontjai megfelelő rotációval.
Gronk ugye 3 meccse nem játszik és nem érezni annyira a hiányát.

A QB utódlás kérdése meg szerintem irreleváns. Amikor kellett hozták Gerappát Brady mögé.
Látják, hogy Brady még bírja, biztos, hogy számolnak vele, hogy Jimmy nem biztos, hogy itt marad, szóval hozták Brisettet. Rajta látszik, hogy nagyon nyers még, de örülnék ha maradna mert van benne potenciál és szerintem ő lesz az utód, hacsak egy következő QB nem lesz még jobb.
Persze ehhez kell majd BB, JMD, Patricia hármas is.

Blountot én nagyon szeretem, megbízhatóan fárasztja az ellenfelet és iszonyatos teherbírása van. Remélem azért most már fogják tudni pihentetni, mert nem lenne jó ha megint kidőlne, azt megéreznénk.

több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Közben itt egy interjú egy egykori Patriots játékossal, gondoltam bedobom nektek.

 reset.hu/2016/09/rosszkor-voltam-rossz-helyen-interju-egy-egykori-nfl-jatekossal/
david52
Szóval ez is a Jets hibája...😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
david52 New York Jets 115
Közben itt egy interjú egy egykori Patriots játékossal, gondoltam bedobom nektek.

 reset.hu/2016/09/rosszkor-voltam-rossz-helyen-interju-egy-egykori-nfl-jatekossal/