New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Egyre jobban bírom Marty-t 😀
 www.12up.com/posts/3906354-martellus-bennett-just-roasted-nfl-commissioner-roger-goodell?a_aid=40677

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez egészen jól sikerült!


"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Snapcount-os linket tud valaki dobni? Sztem Valentine sokat van fent, kíváncsi vagyok kit, hogyan próbálunk terhelni.
Köszi
gordon
 www.footballoutsiders.com/stats/snapcounts
A védősnapek 29%-ában van pályán.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Snapcount-os linket tud valaki dobni? Sztem Valentine sokat van fent, kíváncsi vagyok kit, hogyan próbálunk terhelni.
Köszi
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Blount csípőjével nem okés minden..Csak limitáltan edzett tegnap.. Sankey előrébb lép a rosteren?
Cannon vádlija és Thuney válla sem százas. Nem biztos, hogy jó a száz %-os terhelés az összes falembernek.
Valentine pedig nem edzett..A háta nincs rendben. DT fronton elég vékonyak vagyunk. ;-(

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
RB Brandon Bolden (knee), LB Shea McClellin and DT Vincent Valentine (back) are absent from Patriots' practice.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 youtu.be/65Dze6WLS4s
😀

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Jól van, alakul a SB run
 twitter.com/RyanHannable/status/783125468153249792



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Clay Harbor cut.
Még egy hely kell.
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ne szepitsuk a 16 pont nem nez ki rosszul, de a vedelem egy rakat szar volt. Akkor jottek at rajtunk, amikor akartak
Wyatt
Így van az a 16 pont amit kaptunk inkább volt a Bills balfaszsága mint a mi D-nk tökössége. Eddigi meccseinken mindig voltak rövidzárlatok a D-ben csak a vasárnapi meccsen nem tudtunk biztosítékot cserélni így maradtunk holt homályok....

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
OFF-bár nem is annyira
Szerintem lehettek akármilyen jók Bradyvel -bár ebben sem vagyok biztos- én azt érzem, hogy itt most kérem megrendszabályozás van és lesz. Ne jöjjön be.

Én nem hiszek a konteokban, de mégis megkérdezem:
-Ki fogad arra, hogy lesz olyan vád, hogy a Pats megszegte a tilalmat Brady eltiltásával kapcsolatban?
-Mit vártok attól, aki évek óta röhögve viseli, hogy kifütyülik az összes rendezvényen? (Ebbe azért úgy mélyen gondoljunk bele)
-Mit vártok egy olyan szervezettől, amely figyelteti az irányítótokat... úgy hogy tudja sem technikai eszköze, sem jogköre nincs arra, hogy 100%-os eredményt érjen el az ellenőrzés terén...?

Én nem tartozom a Pats gyűlölők közé, lehet hülyeség, amit feszegetek, de így meddig lehet hozni a szokott szakmai színvonalat, és munkaminőséget? Egy ideig motivál az against the Tide, de vagy gyorsan legyőződ, vagy felőröl.

Mennyi az esély arra, hogy mostantól boldog békességben lehet dolgozni?

Na ennyi voltam
TGA
Egyrêszt nem hiszek az ilyenekben, másrészt szerintem Rogernek (és az egész nfl-nek) is elég volt már ez a cirkusz, csak sajnos ebből nem hátrálhatott ki. Brady engedett ez RG-nek elég. Szerintem.
A védelem valószínűleg tegnap is elég lett volna, ha van bármiféle potens támadójátékunk. (Annak ellenére, hogy nem volt a helyzet magaslatán.)
zinedine5
Szerintem pontosabb megfogalmazás lenne, hogy a secondary azért próbálta meccsben tartani a csapatot. Mert pass rush nélkül nekik se könnyű. Meg akkor se, ha hármat nem tudnak szusszanni a pálya szélén, már mehetnek is vissza.
Kollega
Lehet. A lényeg, hogy a meccset nem a D vesztette el, de nem is tudta megnyerni.
több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Kívàncsi leszek, hogy ki lesz az a kèt jàtèkos akit elküldünk. Ha tippelnem kène az egyik QBt IR-re tesszük, a màsik viszont lutri nagyon.
FViktor93
Elvileg elég szombaton aktiválnunk a visszatérőket, úgyhogy lehet ez csak pár nap múlva derül ki. Azt írják egyébként, hogy Ninko van annyira egészséges, hogy játsszon a visszatérte után.

Boldennel kapcsolatban felmerült itt, hogy esetleg IR-t ér a sérülése, de azt írják, nem annyira súlyos, mint amilyennek látszott, bár valamennyit nyilván ki fog hagyni.
több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kívàncsi leszek, hogy ki lesz az a kèt jàtèkos akit elküldünk. Ha tippelnem kène az egyik QBt IR-re tesszük, a màsik viszont lutri nagyon.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
OFF-bár nem is annyira
Szerintem lehettek akármilyen jók Bradyvel -bár ebben sem vagyok biztos- én azt érzem, hogy itt most kérem megrendszabályozás van és lesz. Ne jöjjön be.

Én nem hiszek a konteokban, de mégis megkérdezem:
-Ki fogad arra, hogy lesz olyan vád, hogy a Pats megszegte a tilalmat Brady eltiltásával kapcsolatban?
-Mit vártok attól, aki évek óta röhögve viseli, hogy kifütyülik az összes rendezvényen? (Ebbe azért úgy mélyen gondoljunk bele)
-Mit vártok egy olyan szervezettől, amely figyelteti az irányítótokat... úgy hogy tudja sem technikai eszköze, sem jogköre nincs arra, hogy 100%-os eredményt érjen el az ellenőrzés terén...?

Én nem tartozom a Pats gyűlölők közé, lehet hülyeség, amit feszegetek, de így meddig lehet hozni a szokott szakmai színvonalat, és munkaminőséget? Egy ideig motivál az against the Tide, de vagy gyorsan legyőződ, vagy felőröl.

Mennyi az esély arra, hogy mostantól boldog békességben lehet dolgozni?

Na ennyi voltam

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A védelem valószínűleg tegnap is elég lett volna, ha van bármiféle potens támadójátékunk. (Annak ellenére, hogy nem volt a helyzet magaslatán.)
zinedine5
Szerintem pontosabb megfogalmazás lenne, hogy a secondary azért próbálta meccsben tartani a csapatot. Mert pass rush nélkül nekik se könnyű. Meg akkor se, ha hármat nem tudnak szusszanni a pálya szélén, már mehetnek is vissza.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
 index.hu/sport/amerikaifutball/2016/10/03/nfl_tom_brady_eltiltas_egy_honap_a_csapat_nelkul/
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
A védelem valószínűleg tegnap is elég lett volna, ha van bármiféle potens támadójátékunk. (Annak ellenére, hogy nem volt a helyzet magaslatán.)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy látszik, a védelem két meccsenként meghülyül, de talán Bradyvel összekapják magukat 😀
Amúgy meg csak azért kaptunk ki, hogy Brady ne érezze rosszul magát, mert 4–0-nál biztosan mindenki azt mondta volna, hogy semmi szükség nincs rá 😀

több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kicsit ilyen legyünk túl ezen a meccsen feelingje volt az egèsz meccsnek. Lèlekben màr mindenki TB visszatèrèsère kèszült. Azt amit akartunk elèrtük, nem buktuk el a szezont, innentől jöhet a vezèr, ès a normàlis jàtèk. Bàr a vèdelem totàl homàly volt sokszor. Velük kell vmit kezdeni.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
két előszezon letudva 3-1, 3-1-el, kezdődhet a szezon 😊

 twitter.com/BraintreefireE1/status/782936882409865220
ZERO_L
Ahogy mondod. Mindenki kiegyezett volna ezzel a szezonkezdet előtt. Állhatnánk 1:3-on is, mint a Kóc meg az előre No1-nek kikiáltott Panthers. A Denver viszont nagyon szépen kezelte eddig a QB-ügy utáni helyzetet, de most érdekesebb helyzetbe kerülnek mint mi. A Steelers is szépen felállt a múltheti zakóból, nyilván mi is megtesszük.

Csak egy jó No1 CB-t tradelnénk valahogy...
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
két előszezon letudva 3-1, 3-1-el, kezdődhet a szezon 😊

 twitter.com/BraintreefireE1/status/782936882409865220



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ninkovich-el mi a helyzet?
silent7939
Mától elvileg aktív lehet ő is. A nyári sérülése nem tudjuk hogyan alakult. Akkor 6-8 hetet mondtak.
Mivel Brady és Ninko is várhatóan benne lesz az 53-ban, így két embert ki kell tennünk ma.
kyobalu
Gondolom azért tolta a doppingot, hogy rendbe jöjjön 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Érdekes, hogy a többség itt is és az eredménykövetőben a d-t ekézi, pedig csak 16 pontot kaptak. Nem játszottak jól, de a meccs előtt ezt szerintem bárki aláírja.
fodi91
Ne szepitsuk a 16 pont nem nez ki rosszul, de a vedelem egy rakat szar volt. Akkor jottek at rajtunk, amikor akartak
Wyatt
Az egész meccs borzalmas volt mindhárom (4) fázisban.
Eleve a kezdésünk azzal a tánccal az endzonnál. Aztán a visszafújt 90 yardos játék és az utána lévő 3&out.
A D meg attól még -ahogy Wyatt is írja-, hogy csak 16 pontot kapott nem volt sehol. Az első félidőben 17/22 volt Taylor. Nem Rodgers, Brees, vagy bármelyik komoly passer irányító. Hanem Tyrod Taylor két kezdő receivere nélkül.
Persze ez nem csak a D játékosainak hibája. Itt - ahogy az eredménykövetőben többször is leírtam - csúnyán BB főlé nőtt RR. Nem csak eredményességben, hanem amit mi ritkán követünk el - mentálisan. Egyszerűen a Bills sokkal felkészültebb és élesebb volt tegnap.

Az O semmire se volt jó, de az nagyjából várható volt, hogy Jacoby max menedzseli a játékot, ha úgy alakul a meccs. De ezért a D-nek és az ST-nek (Gost is összeszedhetné magát, ez a 75% nem túl hizelgő) is kellett volna tenni. Elhitték, hogy a Watkins-Salas nélküli Bills nem lesz ellenfél, hát nem így lett.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ninkovich-el mi a helyzet?
silent7939
Mától elvileg aktív lehet ő is. A nyári sérülése nem tudjuk hogyan alakult. Akkor 6-8 hetet mondtak.
Mivel Brady és Ninko is várhatóan benne lesz az 53-ban, így két embert ki kell tennünk ma.
kyobalu
Köszi az infót