New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Edzésen (hacsak nem hetekkel ezelőtti videót vágtak be) nagyon simán dobálgat, persze kérdés hogy milyen gyorsan engedi el a labdákat éles helyzetben és mennyire pontosan...
Blount-nak lesz dolga akármelyik QB-val is kezdünk... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, ha játékra alkalmas állapotban van, akkor pöpec 😊

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
...
Lassan jöhetne valami hír, ki várható nálunk a kezdőbe, bár lehet, hogy direkt nem jön, legalább a Bills nehezebben készül. Ha Garoppolo rendbe jött, és tud játszani, akkor azért jó esélyeink vannak, de lehet, nem kellene kockáztatni, ha esetleg még nem pöpec az állapota
Wyatt
Volt egy riport a csapat honlapján, JG edzéséről. Ennél többet ne várj az Öregtől. Szerintem Garoppolo kezd.
Kollega
Vhol én is olvastam, hogy Gerappa kezd.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Lassan jöhetne valami hír, ki várható nálunk a kezdőbe, bár lehet, hogy direkt nem jön, legalább a Bills nehezebben készül. Ha Garoppolo rendbe jött, és tud játszani, akkor azért jó esélyeink vannak, de lehet, nem kellene kockáztatni, ha esetleg még nem pöpec az állapota
Wyatt
Volt egy riport a csapat honlapján, JG edzéséről. Ennél többet ne várj az Öregtől. Szerintem Garoppolo kezd.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Salas sem lesz, szóval baromi égő lenne ha a levegőben vernének meg



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meglepő módon nem volt még itt szó Watkins sérüléséről, IR-re került, ez nekünk azért nem feltétlenül baj a holnapi meccsel kapcsolatban. Gondolom McCoyt igyekszünk majd semlegesíteni minden áron, aztán nyerje meg Tyrod, ha tudja. Ebben viszont nem baj, hogy a legjobb elkapó nélkül kell ezt megtennie.

Lassan jöhetne valami hír, ki várható nálunk a kezdőbe, bár lehet, hogy direkt nem jön, legalább a Bills nehezebben készül. Ha Garoppolo rendbe jött, és tud játszani, akkor azért jó esélyeink vannak, de lehet, nem kellene kockáztatni, ha esetleg még nem pöpec az állapota

több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
A Bills elleni meccstől egy kicsit félek, de sztem meglesz.
Most nagyon egyben van a csapat, ahogy BB mondta, az elkapósor valami elképesztő.
Egyszerűen az, hogy van rendes csere ha valaki megsérül már egy nagyon jó dolog.
Bennett ha nem is teljesen de nagyon jól helyettesíti Gronkot, vele együtt meg egy állat.
Derbyt is be lehet tenni, bírja az ütéseket.
Hogan is tudja helyettesíteni mind Dolát mind Edelmant, ráadásul ugyanolyan jó mélységi célpont mint Mitchell.
Ráadásul a csere QB-k futni is tudnak 😊

Ott mit csinálnának ha felállna egy ilyen shotgun formáció: Garoppolo, Gronk, Bennett, Mitchell, Hogan, Edelman?

Mindenesetre látható, hogy Bradynek (vagy másnak) lesznek biztos, kipihent célpontjai megfelelő rotációval.
Gronk ugye 3 meccse nem játszik és nem érezni annyira a hiányát.

A QB utódlás kérdése meg szerintem irreleváns. Amikor kellett hozták Gerappát Brady mögé.
Látják, hogy Brady még bírja, biztos, hogy számolnak vele, hogy Jimmy nem biztos, hogy itt marad, szóval hozták Brisettet. Rajta látszik, hogy nagyon nyers még, de örülnék ha maradna mert van benne potenciál és szerintem ő lesz az utód, hacsak egy következő QB nem lesz még jobb.
Persze ehhez kell majd BB, JMD, Patricia hármas is.

Blountot én nagyon szeretem, megbízhatóan fárasztja az ellenfelet és iszonyatos teherbírása van. Remélem azért most már fogják tudni pihentetni, mert nem lenne jó ha megint kidőlne, azt megéreznénk.

több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Közben itt egy interjú egy egykori Patriots játékossal, gondoltam bedobom nektek.

 reset.hu/2016/09/rosszkor-voltam-rossz-helyen-interju-egy-egykori-nfl-jatekossal/
david52
Szóval ez is a Jets hibája...😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
david52 New York Jets 115
Közben itt egy interjú egy egykori Patriots játékossal, gondoltam bedobom nektek.

 reset.hu/2016/09/rosszkor-voltam-rossz-helyen-interju-egy-egykori-nfl-jatekossal/
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Már csak az a kérdés milyen feka bandák vannak Bostonban😀
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Illetve nekem nagyon tetszenek a TE screen, TE end-around játékok is (tényleg elővették a Hernandezzel működő playeket csak most Bennett játsza Aaront 😊).
Ettől lesznek ezek a felállások még nehezebben kiismerhetőek a DC számára...
... az már csak hab lenne a tortán, ha egy-egy playre ezzel a felállással bettennék valamelyik másik QB egy jó option játékkal...
FunHun
Csak Bennett Hernandezzel ellentétben blokkolásban is elég brutál.
Nálunk nem lesz QB cserélgetés attól tartok. Amíg Brady egészséges, ő áll majd a labda mögé.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Blount lett a hónap támadójátékosa az AFC-ben.
winston
Jesszus, itt tart az AFC? 😊
több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
A napokban átgondoltam, hogy a teljesen egészséges Gronk, Bennett, Blount és Brady feláll egy huddlebe.
Akkor aztán vakargathatja a fejét mindegyik DC, hogy most mi lesz 😊
Kollega
... és még odadugja a kobakját Edelman és Amendola/Hogan is ... 😊
FunHun
Magától értetődik. De az hármas azért különleges, mert a TE hatalmas munkát tud végezni futás blokkolásban, Blount is elég jól blokkol, ha kell. De mindkét nagyfiú jó kezű elkapó is. Ez olyan felállások nagyszámú variánsát hozza, amiből nem lehet megmondani, hogy futójáték, vagy dobás lesz. Emellett meg Julest is használjuk futójátékra.
Kollega
Illetve nekem nagyon tetszenek a TE screen, TE end-around játékok is (tényleg elővették a Hernandezzel működő playeket csak most Bennett játsza Aaront 😊).
Ettől lesznek ezek a felállások még nehezebben kiismerhetőek a DC számára...
... az már csak hab lenne a tortán, ha egy-egy playre ezzel a felállással bettennék valamelyik másik QB egy jó option játékkal...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Blount is elég jól blokkol
Kollega
Kétségtelenül fejlődött ebben, de a jótól azért még igen messze van szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A napokban átgondoltam, hogy a teljesen egészséges Gronk, Bennett, Blount és Brady feláll egy huddlebe.
Akkor aztán vakargathatja a fejét mindegyik DC, hogy most mi lesz 😊
Kollega
... és még odadugja a kobakját Edelman és Amendola/Hogan is ... 😊
FunHun
Magától értetődik. De az hármas azért különleges, mert a TE hatalmas munkát tud végezni futás blokkolásban, Blount is elég jól blokkol, ha kell. De mindkét nagyfiú jó kezű elkapó is. Ez olyan felállások nagyszámú variánsát hozza, amiből nem lehet megmondani, hogy futójáték, vagy dobás lesz. Emellett meg Julest is használjuk futójátékra.

Volt tavaly egy kis problémánk azzal, hogy semmire se jutottunk, ha Gronk nem játszik. Azt hittük, semmi sem történik, hogy változzon, de úgy tűnik az Öreg megint kreatívabb volt nálunk.
Blount több mint 99yard/meccs? Még a végén ő lesz az év támadó játékosa, ha nem vesz vissza 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
A napokban átgondoltam, hogy a teljesen egészséges Gronk, Bennett, Blount és Brady feláll egy huddlebe.
Akkor aztán vakargathatja a fejét mindegyik DC, hogy most mi lesz 😊
Kollega
... és még odadugja a kobakját Edelman és Amendola/Hogan is ... 😊
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A napokban átgondoltam, hogy a teljesen egészséges Gronk, Bennett, Blount és Brady feláll egy huddlebe.
Akkor aztán vakargathatja a fejét mindegyik DC, hogy most mi lesz 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Blount lett a hónap támadójátékosa az AFC-ben.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A legszebb, hogy ha jon a papirforma, akkor ma a Bengals megveri a Dolphinst, a Seahawks elkapja Jetset, és ha mi nyerünk, három meccs előnyünk lehet a komplett AFC Easttel szemben. Brady nelkul

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nyomás utánuk!

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
savanyubela New England Patriots LSU Tigers 38
BB Micd Up.

 vimeo.com/184685463
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most miert? Neha az oreg penztarcaja is kinyilik 😀

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Megkínálta a Rams egy 36 misis ajánlattal..De a "tanácsadói"arról győzködik, hogy elit irányító mellé igazoljon, mert így kerülhet csak Cantonba. Newton, Rogers, Brady maradt a képben.. Összejött egy "laza" tengerparti elkapósdi játékra Juliannal és Dolával.. Majd szétszakadt, meghalt a gyakorlás közben.. Jules meg erre azt mondta, hogy ez a New Englandi módi. 😉 A gyakorlás után, levegőt kapkodva megkérdezte a menedzserét, hogy mennyit ajánlott Belichick? Válasz: 1,5 millió.. Nem volt őszintén boldog az arca.. 😉
kyobalu
mondjuk itt is rendesen túl van tolva... van egy elkapó, aki 4 szezont letudott 100 elkapással min 3 jó éve még van, a piac évi 9-12 millióra árazza, BB meg megdobja kb a vet minimum kétszeresével, oké 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Most így szerda felé már csak arra vagyok kíváncsi, szerintetek ki lesz az irányító vasárnap? 😀
winston
Brissettre tippelek
Wyatt
Garoppolo és Brissett is edzet tegnap.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most így szerda felé már csak arra vagyok kíváncsi, szerintetek ki lesz az irányító vasárnap? 😀
winston
Brissettre tippelek