New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 598 — Patriot
Meg amikor Revis elé beállt a bíró. 😀Demecs
Gyakran a play design része a bírókat kvázi blokkolóként használni, mondjuk mióta átalakították a bírói personnelt néhány éve azóta ez nem annyira hangsúlyos.

Egyben szeretném megkérni a fórumozókat h ne jussanak el a személyeskedésig. Köszönöm.empty taxi
De ha rossz helyre áll mint most is akkor...
Akadályozta abban, hogy követni tudja. Nem értem miért nem lehet ilyenkor az end zoneon kívül állni.

Gondold el mi lett volna ha az dönti el a meccset. De mondjuk nincsen ha..Demecs
Kattanj már le erről 😊
Ott áll minden meccsen, nem az volt, hogy eddig nem ott állt csak most, hanem minden meccsen ilyen szituban ott áll. Pont.
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Meg amikor Revis elé beállt a bíró. 😀Demecs
Gyakran a play design része a bírókat kvázi blokkolóként használni, mondjuk mióta átalakították a bírói personnelt néhány éve azóta ez nem annyira hangsúlyos.

Egyben szeretném megkérni a fórumozókat h ne jussanak el a személyeskedésig. Köszönöm.empty taxi
De ha rossz helyre áll mint most is akkor...
Akadályozta abban, hogy követni tudja. Nem értem miért nem lehet ilyenkor az end zoneon kívül állni.

Gondold el mi lett volna ha az dönti el a meccset. De mondjuk nincsen ha..

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Meg amikor Revis elé beállt a bíró. 😀Demecs
Gyakran a play design része a bírókat kvázi blokkolóként használni, mondjuk mióta átalakították a bírói personnelt néhány éve azóta ez nem annyira hangsúlyos.

Egyben szeretném megkérni a fórumozókat h ne jussanak el a személyeskedésig. Köszönöm.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Figyu, menjetek már privátba ezzel a beszélgetéssel, légy szíves. Van egy Brady kiégett topic is (vagy valami hasonló), ott lehet ezt folytatni. Csak engem ne kínozz ezzel kérlek. Hadd' örüljek még felhőtlenül a SB győzelemnek. Előre is köszönöm.Burkus
Én is örülök, de nem én hoztam fel a témát, láthattad.
Nem én jöttem azzal, hogy szórjak hamut a fejemre (lol), mert volt egy véleményem konzekvensen évekig, ami ráadásul igaz is volt, miközben elsőnek örültem, hogy végre tévedéssé változott, mivel Brady átlépte az árnyékát, és szerzett ezzel mindőnknek örömöt.
Nem én problémázom azzal, hogy belementem a fejetekbe, és azok a nem Pats drukkerek, akik most bánatosan konstatálhatják, hogy újra felértünk a csúcsra, ilyen baromságokkal találnak be, és még igazuk sincs.
Zizegjen csak ott a mantra.
Én Pats drukker vagyok, nem Brady. Nem hasonlok meg, ha majd Brady elmegy levezetni valami denverszerű kiscsapathoz, vagy ha oda kerül egyetemi kedvencem (Tebow), nem váltok csapatot, csak mert tetszik és respektálom Wilson játékát, és nem rejtem véka alá a mondanivalómat, ha úgy látom egy játékos inkább kerékkötője a győzelemnek, mintsem előmozdítója.
És leírtam, hogy pl. Brady évekig az volt, ahogy azt is, hogy idén végre átlépte az árnyékát, és aktív részese volt a sikernek.
És ha ennek olvasása zavar, azt privátba' tedd szóvá, és akkor ott is fogok rá válaszolni.
Előre is köszönöm.

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az az álíltás, hogy Brady kiégett, tévedés volt, talán az állta volna meg a helyét, hogy a kiégés jeleit mutatta pár éven keresztül, de végül bebizonyosodott, hogy nem igaz.
Az sem, hogy azóta jobb, mióta Tebow itt volt, azóta jobb Brady, bár az szerintem poén volt 😊 De ez egy évet hibádzik.

ne értsd félre, én általában bírom olvasni a posztjaid, de az túlzás, hogy mindig igazad lett volna. valójában végig nem volt igazad.winston
Nem értem félre, valóban a te megfogalmazásod a helyes.
Így utólag.
De ez kb olyan, mintha egy házasságban évekig megy a "szeretlek, én is szeretlek, szeretjük egymást", majd 7 évvel az esküvő után elválnak.
Akkor nem volt igazuk, hogy szerették egymást?
Azt kellett volna mondaniuk, hogy "éveken keresztül a szeretés jeleit mutattuk egymásnak, de végül bebizonyosodott, hogy nem volt igaz"?
Mondtam: Brady a rendelkezésre álló releváns infók alapján elchockeresedett évekre. Ebben igazam is volt.
Ez a SB-győzelem ettől zseniális, hogy erre a PO-ra (és nem erre a SB-ra, se nem a SB utolsó drivejára, hanem az egészre) Brady összekapta magát, átlépte a saját árnyékát.
Majd várom azok likejait a jobb alsó sarokba, akik az elmúlt 8 évben egyszer nem érezték, hogy valami elromlott, hogy valami megtört, hogy valami kiégett Bradyből, hogy úgy működött, mint az első pár évében, hogy ugyanúgy ő volt mr.Cool, és lehetett rá számítani a PO-ban.
Nem lesz túl sok.Sobri Jóska
Figyu, menjetek már privátba ezzel a beszélgetéssel, légy szíves. Van egy Brady kiégett topic is (vagy valami hasonló), ott lehet ezt folytatni. Csak engem ne kínozz ezzel kérlek. Hadd' örüljek még felhőtlenül a SB győzelemnek. Előre is köszönöm.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azon hezitáltam ma, hogy akármennyire van mindenféle kiegyenlítő mechanizmus, salary cap, draft pozíció meg minden az NFL-ben, 2001. óta AFC QB a SB-ban 3x volt P, Manning, (1 győzelem), 3x volt BigBen (2 győzelem) és 6x Tom Brady (4 győzelem - de édes érzés leírni!). Ezen kívül játszott egyet Rich Gannon, aki 5 SB interceptionnel tette magát emlékezetessé és egyet Flacco. Szóval az állócsillagok 14 év alatt nem változtak és mindig ugyanazok jutnak a végső siker közelébe.Burkus
AFC-ben ez a téma mindig előjön. Az NFC-ben valahogy soha, bár igazából egy kicsit több szerencsével (egészség) Rodgersnek is lehetne már többWyatt
Az NFC-ben most Wilson és Rodgers okán előjöhet egy ilyen jellegű konzisztencia, de ott eddig az elmúlt 15 évben nem volt olyan állócsillag mint az említett 3 AFC QB. (Ha megköveznek, akkor sem tudom Eli Manninget két gyűrűvel sem annak tartani, Favre sem volt akkora játékos mint Brady/P. Manning, szegény Romo pedig éppen úgy a beváltatlan ígéretek sorát gyarapítja mint Rivers.) Brees lehetett volna hasonló kaliber, de szerintem benne sincs már több gyűrű.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Az az álíltás, hogy Brady kiégett, tévedés volt, talán az állta volna meg a helyét, hogy a kiégés jeleit mutatta pár éven keresztül, de végül bebizonyosodott, hogy nem igaz.
Az sem, hogy azóta jobb, mióta Tebow itt volt, azóta jobb Brady, bár az szerintem poén volt 😊 De ez egy évet hibádzik.

ne értsd félre, én általában bírom olvasni a posztjaid, de az túlzás, hogy mindig igazad lett volna. valójában végig nem volt igazad.winston
Nem értem félre, valóban a te megfogalmazásod a helyes.
Így utólag.
De ez kb olyan, mintha egy házasságban évekig megy a "szeretlek, én is szeretlek, szeretjük egymást", majd 7 évvel az esküvő után elválnak.
Akkor nem volt igazuk, hogy szerették egymást?
Azt kellett volna mondaniuk, hogy "éveken keresztül a szeretés jeleit mutattuk egymásnak, de végül bebizonyosodott, hogy nem volt igaz"?
Mondtam: Brady a rendelkezésre álló releváns infók alapján elchockeresedett évekre. Ebben igazam is volt.
Ez a SB-győzelem ettől zseniális, hogy erre a PO-ra (és nem erre a SB-ra, se nem a SB utolsó drivejára, hanem az egészre) Brady összekapta magát, átlépte a saját árnyékát.
Majd várom azok likejait a jobb alsó sarokba, akik az elmúlt 8 évben egyszer nem érezték, hogy valami elromlott, hogy valami megtört, hogy valami kiégett Bradyből, hogy úgy működött, mint az első pár évében, hogy ugyanúgy ő volt mr.Cool, és lehetett rá számítani a PO-ban.
Nem lesz túl sok.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 018 — nabege2@yahoo.com
Brady Butlernek ajándékozza a kocsit amit az MVP cím mellé kapott:
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/02/03/tom-brady-would-love-to-give-malcolm-butler-truck-he-won-as-mvp/Highlander
Elképzelem amint Giselle lecseszi TB-t, hogy te szerencsétlen, végre lett volna mivel elvinni a gyerekeket az iskolába, ehelyett járhatok még 2 évig busszal 😀 😀 😀

Más: ezt a kiégett témát tegyük már el márciusra, köszi!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Brady Butlernek ajándékozza a kocsit amit az MVP cím mellé kapott:
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/02/03/tom-brady-would-love-to-give-malcolm-butler-truck-he-won-as-mvp/

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azon hezitáltam ma, hogy akármennyire van mindenféle kiegyenlítő mechanizmus, salary cap, draft pozíció meg minden az NFL-ben, 2001. óta AFC QB a SB-ban 3x volt P, Manning, (1 győzelem), 3x volt BigBen (2 győzelem) és 6x Tom Brady (4 győzelem - de édes érzés leírni!). Ezen kívül játszott egyet Rich Gannon, aki 5 SB interceptionnel tette magát emlékezetessé és egyet Flacco. Szóval az állócsillagok 14 év alatt nem változtak és mindig ugyanazok jutnak a végső siker közelébe.Burkus
Baaszus, akkor ide mindenki csal bénázni jár! Ezek a lúzerek 2001 óta egy csomó győzelmet ajándékoztak az NFC-nek. Egyedül Flacco mérlege hibátlan, na! 😉 8-) 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Látom beindul megint a trollkodás, úgyhogy itt egy kép, hogy legyen minek örülni:

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azon hezitáltam ma, hogy akármennyire van mindenféle kiegyenlítő mechanizmus, salary cap, draft pozíció meg minden az NFL-ben, 2001. óta AFC QB a SB-ban 3x volt P, Manning, (1 győzelem), 3x volt BigBen (2 győzelem) és 6x Tom Brady (4 győzelem - de édes érzés leírni!). Ezen kívül játszott egyet Rich Gannon, aki 5 SB interceptionnel tette magát emlékezetessé és egyet Flacco. Szóval az állócsillagok 14 év alatt nem változtak és mindig ugyanazok jutnak a végső siker közelébe.Burkus
AFC-ben ez a téma mindig előjön. Az NFC-ben valahogy soha, bár igazából egy kicsit több szerencsével (egészség) Rodgersnek is lehetne már több

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azon hezitáltam ma, hogy akármennyire van mindenféle kiegyenlítő mechanizmus, salary cap, draft pozíció meg minden az NFL-ben, 2001. óta AFC QB a SB-ban 3x volt P, Manning, (1 győzelem), 3x volt BigBen (2 győzelem) és 6x Tom Brady (4 győzelem - de édes érzés leírni!). Ezen kívül játszott egyet Rich Gannon, aki 5 SB interceptionnel tette magát emlékezetessé és egyet Flacco. Szóval az állócsillagok 14 év alatt nem változtak és mindig ugyanazok jutnak a végső siker közelébe.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Lényeg, hogy a soccer csapatnak is megy a szekér a brit Daily Mail szerint 😀😀
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mra2suxwtxmoa1w3s9cw
British tabloid gives Super Bowl win to wrong team
The New England Patriots took home their fourth Super Bowl in franchise history on Sunday. But in one international headline, a different New England team claimed victory in Glendale, Arizona.

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Az az álíltás, hogy Brady kiégett, tévedés volt, talán az állta volna meg a helyét, hogy a kiégés jeleit mutatta pár éven keresztül, de végül bebizonyosodott, hogy nem igaz.
Az sem, hogy azóta jobb, mióta Tebow itt volt, azóta jobb Brady, bár az szerintem poén volt 😊 De ez egy évet hibádzik.

ne értsd félre, én általában bírom olvasni a posztjaid, de az túlzás, hogy mindig igazad lett volna. valójában végig nem volt igazad.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

Nuff said 😀

Itt van még egy pár (vigyázat Deflategate erősen képviselteti magát):
 www.latintimes.com/pulse/super-bowl-xlix-memes-see-best-jokes-new-england-patriots-thrilling-victory-over-292184Maniac84
Na, sokkal több akkor estére sem lett belőlük 😊
Nekem ez volt még kedvenc

több mint 9 éve
Maniac84 New England Patriots 591

Nuff said 😀

Itt van még egy pár (vigyázat Deflategate erősen képviselteti magát):
 www.latintimes.com/pulse/super-bowl-xlix-memes-see-best-jokes-new-england-patriots-thrilling-victory-over-292184

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Ahogy empty is írta, akkor van igazam, amikor csak akarom. Ma már nagyon sokszor volt.
Sobri Jóska
Hubazmeg. Kicsit sincs óriási arcod, meg rohadtul nem vagy öntelt. Ez kész. . .
Na az ilyen emberektől rosszul vagyok.polonic
Szar neked.
Én attól, ha túl sok paradicsomosat kajálok.

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Havazás miatt elhalasztották a bulit Bostonban, de legalább haza tudtak érni a srácok sikeresen 😊

több mint 9 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Ahogy empty is írta, akkor van igazam, amikor csak akarom. Ma már nagyon sokszor volt.
Sobri Jóska
Hubazmeg. Kicsit sincs óriási arcod, meg rohadtul nem vagy öntelt. Ez kész. . .
Na az ilyen emberektől rosszul vagyok.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Részben igazad lehet, de szinte mindíg egy-egy gyengébb meccs után a topic 50%a arról szólt hogy mantrázza a szokásos kiégett szövegeit...persze, vannak olyan fanok akik temetik a csapatot 1-1 vesztes meccs után (én nem tekintem őket hardcore fannak) de ő róla ordított hogy mindíg arra vár hogy TB mikor hibázik, mikor lehet belerúgni, amibe nem kevés időt ölt, hosszú hosszú kommentháborúk alkalmával, erre most elintézi egy semmitmondó, szinte "bocs" -al .... háááátDeX
Nem látom hogy lett volna "bocs".
Korrekt elemzését adtam annak, hogy egy évekig pocsék PO-eredményeség hogy és miként fordult meg idén.
Ahogy arra se találnál sok példát, hogy minden rossz meccsről lenne szó, csakis a PO-vereségekről.
Ebben a csoportban az alapszakasz és ott egy rossz meccs technikailag lényegtelen.
De annak örülök, ha így belemásztam a fejedbe, fejetekbe. 😉
Szívesen beszélgetek erről a következő SB győzelemig.



Ahogy az életben úgy a sportban is hiszek a változásban, a comebackekben, és kibaszottul örülük, hogy bár 6 évig nekem volt igazam, idén már végre nem. Idén sikerült végre a fasz jó végére keveredni, hogy ilyen profán hasonlattal éljek.

Összegezve: már épp ideje volt ennek a SB győzelemnek. Igazán megérdemeltem. 😊

Sobri Jóska
Összegezve: Nem, nem volt igazad 6 évig, igazából egy percig sem volt igazad, mert te folyamatosan azt hajtogattad, h Bradyvel nem képes nyerni többet a Pats és minden egyes kiesés után citáltad ezt a marhaságot, mindenféle "ész"érvekre hivatkozva. Ez nem eljinxelés volt, hanem primitívség/absz hozzá nem értés.. Most egy darabig nyilván csönd lesz, de aztán gondolom legkésőbb az első kiesés után átállsz majd a Tebow-val már 3 gyűrűt nyert volna a Pats mantrára, ami eleve sokkal jobb is számodra, mert az bár persze még nagyobb baromság, de legalább nem bizonyítható..Szesze
De igazam volt.
A rendelkezésre álló információk alapján az elmúlt 6 évben helyesen elemeztem a tendenciát.
Ami szerencsére és pár addig állandó megváltozásának köszönhetően megfordult.
És hamarabb is kiderülhetett volna, hogy Bradyben még van SB-győzelem, ha a Giants nem trollkodik bele.
És nyilván nem kell, hogy csönd legyen, szívesen dikurálok erről, vagy Tebowról itt, a regnáló NFL bajnok topicjában.Sobri Jóska
Kurvára nem volt igazad. Nagyon nem. Reménytelen eset vagy. Inkább ne irj már több faszságot ide. Főleg a selejt Tebow-ról ne. KÉRLEK SZÉPEN! Örülj a győzelemnek és kész.polonic
Dehogynem volt.
Ahogy empty is írta, akkor van igazam, amikor csak akarom. Ma már nagyon sokszor volt.
Én szeretek ide írni, ez egy olyan közösségi platform, ahol megteheted azt, hogyha nem akarod, nem kell elolvasd.
De itt sokan szeretnek velem beszélgetni, nekem válaszolni, ne fosszál meg se engem, se őket ettől a disputától. Köszi.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
De igazam volt.
A rendelkezésre álló információk alapján az elmúlt 6 évben helyesen elemeztem a tendenciát.
Ami szerencsére és pár addig állandó megváltozásának köszönhetően megfordult.
És hamarabb is kiderülhetett volna, hogy Bradyben még van SB-győzelem, ha a Giants nem trollkodik bele.
És nyilván nem kell, hogy csönd legyen, szívesen dikurálok erről, vagy Tebowról itt, a regnáló NFL bajnok topicjában.Sobri Jóska
Kiválóan elemezted a tendenciát aminek Sb győzelem lett a vége, remek.
Amúgy az állandók hogy tudnak megváltozni?Szesze
Látod.
Állandó volt, hogy Brady a PO-ban fos teljesítményt nyújt, nyomás alatt összeomlik, rossz döntést hoz, veszít. Elmúlt a coolsága, chocker lett.
Ha nem így lett volna, akkor nem 0 SB győzelem lenne az elmúlt 10 évből.
De ez szerencsére idén megváltozott, átlépte az árnyékát, nem parázott rá, és meglett a 4. SB győzelem.
Örömmel magyarázom a triviális dolgokat is természetesen.Sobri Jóska
A triviális dolog az, h te állandónak vettél egy olyan dolgot ami bebizonyosodott, h nem volt az. Azaz elmúlt a nemlétező coolságod, chokker lettél 😕Szesze
Igazad is lehetne, ha nem lenne az a mondás, hogy:
Utólag okosnak lenni pont annyit ér, mint előre hülyének.
Nem láttam, hogy azt írtad volna 6 éven át, hogy "tévedsz Sobri, fog még Brady nyerni, a következő egyértelmű dolgok miatt".
Attól, hogy egy AA veszít preflop allin után h2h egy KQ ellen, még az AA volt az esélyesebb.
Jelen esetben bejött a kisebb sanszú dolog, nyert Brady, mivel nem az elmúlt évek chocker PO-formáját hozta.
Én nem bánom, hogy ez történt, sőt, örülök neki.
Te is?Sobri Jóska
Akkor keresd vissza és meglátod. Párszor kijelentettem itt, h hülyeségeket beszélsz, nyilván nem annyiszor amennyiszer megtetted mert annyi időm/kedvem nem volt erre, ahogy most is ez lesz az utsó írásom ezzel kapcs. Az utólagos okoskodásról mondjuk nagyon vicces, h éppen te tartasz kiselőadást 😀 A pókeres példád pedig egyáltalán nem analóg ezzel a helyzettel, mert abban igazad van, h sokkal nagyobb esélye volt annak, h Brady már nem nyer SB-t, mint h igen (sokkal-sokkal nagyobb volt a különbség, mint akár AA, 27 esetén) de épp az a lényeg, h nem az volt a döntő Brady chokkerségével/coolságával kapcs, h nyer-e a Pats SB-t vagy sem, ezt csak te állítottad mindig és épp ezért volt hülyeség az egész. A tegnapi meccs is ezt mutatja: most azt mondod, h nagyon örülsz, h végre visszaváltozott a 10 évvel ezelőtti énjére, de ha mondjuk a Seahawks megcsinálja a TD-t az utsó drive-ban, aminek az eredményéhez Bradynek kb annyi köze volt, mint nekem, akkor most megint Brady chokkerkedéséről olvashatnánk tőled a két INTje miatt.
Az eredménynek pedig nem örülök. (Szerk.: de azért gratulálok, fasza meccs volt)Szesze
Tévedsz.
Ebben a PO-ban nem volt chocker Brady.
Függetlenül az utolsó play eredményétől. Mint írtam, visszajött jó játékkal a Ravens ellen kétszer -14-ről, megcsinálta a GW drive-ot a Seahawks ellen. (Ahogy előzetesen is írtam, hogy tuti lesz rá lehetősége, kérdés, hogy tud e vele élni. Pl. annakidején a Giants ellen nem tudott. Most meg igen.)
Viszont pont az utolsó play a jó példa arra, hogy miképp függenek össze a dolgok.
Mondhatod azt, hogy "mi lett volna ha" sikerül a Seattlenek.
De pont az a lényeg, hogy nem sikerült.

ui: Kezdem nem érteni, hogy mit akarsz kihozni a hsz-eidből.
Zavar, hogy van véleményem? Vagy hogy elmondom? Vagy az, hogy ez nem esik egybe a tiéddel? Vagy az, hogy Brady idénre összekapta magát, és átlépte az árnyékát? Vagy az, hogy ellenetek, a Ravens ellen, a Jets ellen korábban nem tudta? Nem értem.

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Időnként elgondolkodom azon, hogy ugyanazt a meccset néztük-e. Avagy mit jelent az "ugyan ez (SIC) a védelem"

First down: a Pats részéről 4-3 base D, a 'hawksnál 2 WR, 1 TE és Lynch előtt az FB is a pályán van.
Az eredmény: Lynch fut 3-4 yardot, Ninko és Ayers megmenti a csapatot a TD-től.

Second down: a Pats részéről egy goalline D van fent 6(!) DL-lel (avagy védővel a LoS-on), 2 LB-vel és 3 CB-vel. Safety nem is volt a pályán, még McCourty is levonult (ezügyben a cikk téved, ő csak -1 safety-t ír)
'hawks: 3 WR, 1 TE és Lynch

A cikk helyesen mutat rá arra, hogy ez ellen a D ellen nem sok értelme lett volna futni, különösen ebből a felállásból. Mondjuk át lehetett volna hívni a játékot teszem azt egy playaction passzra, a shotgunból valóban gyanús volt, hogy jön a passz... A playcall önmagában véve nem volt katasztrofális.

Btw, iszonyatosan örülök az eredménynek, előzetesen szinte biztosra vettem hogy kikapunk. A Ravens egyébként ugyanúgy elkapta/elkaphatta volna őket.

JMD az egész PO-ban elemében volt, Patricia vs. hurry up O azért elég szánalmasra sikeredett.

Egy dolgot emelnék még ki.
A Pats nem "bemákolta" ezt a meccset, s nem is mondhatjuk azt hogy a 'hawks ajándékozta nekünk a győzelmet ezzel a passzal. Butler a meccs egyik legszebb D megmozdulása volt, teljesen lazán lehetett volna TD a vége. Ha "bemákolást" akartok látni, akkor azt a fetrengős "elkapást" nézzétek meg. Na, az a mák...Gyulus
Meg amikor Revis elé beállt a bíró. 😀

több mint 9 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Időnként elgondolkodom azon, hogy ugyanazt a meccset néztük-e. Avagy mit jelent az "ugyan ez (SIC) a védelem"

First down: a Pats részéről 4-3 base D, a 'hawksnál 2 WR, 1 TE és Lynch előtt az FB is a pályán van.
Az eredmény: Lynch fut 3-4 yardot, Ninko és Ayers megmenti a csapatot a TD-től.

Second down: a Pats részéről egy goalline D van fent 6(!) DL-lel (avagy védővel a LoS-on), 2 LB-vel és 3 CB-vel. Safety nem is volt a pályán, még McCourty is levonult (ezügyben a cikk téved, ő csak -1 safety-t ír)
'hawks: 3 WR, 1 TE és Lynch

A cikk helyesen mutat rá arra, hogy ez ellen a D ellen nem sok értelme lett volna futni, különösen ebből a felállásból. Mondjuk át lehetett volna hívni a játékot teszem azt egy playaction passzra, a shotgunból valóban gyanús volt, hogy jön a passz... A playcall önmagában véve nem volt katasztrofális.

Btw, iszonyatosan örülök az eredménynek, előzetesen szinte biztosra vettem hogy kikapunk. A Ravens egyébként ugyanúgy elkapta/elkaphatta volna őket.

JMD az egész PO-ban elemében volt, Patricia vs. hurry up O azért elég szánalmasra sikeredett.

Egy dolgot emelnék még ki.
A Pats nem "bemákolta" ezt a meccset, s nem is mondhatjuk azt hogy a 'hawks ajándékozta nekünk a győzelmet ezzel a passzal. A Butler INT a meccs egyik legszebb D megmozdulása volt, teljesen lazán lehetett volna TD a vége. Ha "bemákolást" akartok látni, akkor azt a fetrengős "elkapást" nézzétek meg. Na, az a mák...
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Olvassátok...
Lépésről lépésre le van írva.


 goingdeep.postr.hu/playelemzes-a-malcolm-butler-interceptionDemecs
Jó írás, egyetrtek abban, hogy ez kiváló védekezés volt, de az előző playben ugyan ezzel a védelemmel szemben kb 3-4 yardot hozott Lynch erőből.winston
Ezzel azért vitatkoznék kissé. A meccs alatt volt rá példa, hogy negatívban állítottuk meg Lynchet.Kollega
Pontosan 0 darab ilyen eset volt, összesen kétszer sikerült 0 yardot engedni neki, az összes többi kísérletre megfutott annyit, amennyi a TD-hez kellett volna.somoskovig
Igaz, de most egy túltöltött box volt szembe vele.
Ha nem sikerül, akkor? Kapkodás. Az óra fut. Bár volt időkérés is. De akkor is lett volna majd egy percünk még. Amit nem akartak.