New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Inkább ez legyen a téma, mint hogy a legnagyobb choker-e ever 😊
Azért remélem, ez a cikk annyira nem húzott fel 😉Wyatt
Az NSO-s cikk tök rendben van. Fel nem húztam magam az NFL-es szakírók cikkein se, végül is nekik tele kell írni minden nap a képernyőt a betevőért.

Nálam Montana akkor ütötte ki a biztosítékot, amikor a 40. SB előtti parádéra 10 rugót kért, hogy elmenjen. Minden győztes QB ott volt, csak az ő zászlóját vitték hoszteszek.Kollega
Ez a lényeg 😊

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Inkább ez legyen a téma, mint hogy a legnagyobb choker-e ever 😊
Azért remélem, ez a cikk annyira nem húzott fel 😉Wyatt
Az NSO-s cikk tök rendben van. Fel nem húztam magam az NFL-es szakírók cikkein se, végül is nekik tele kell írni minden nap a képernyőt a betevőért.

Nálam Montana akkor ütötte ki a biztosítékot, amikor a 40. SB előtti parádéra 10 rugót kért, hogy elmenjen. Minden győztes QB ott volt, csak az ő zászlóját vitték hoszteszek.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom most már könnyű, de elolvastam az eredménykövető utolsó 15 oldalát és kész sírva röhögtem mindenen. Simán jobbak vagyunk az eredménykövetőben mint stand up comedy téren mint bárki más 😀ThundersNFL
Neked is sok időd van 😉 😛
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Tudom most már könnyű, de elolvastam az eredménykövető utolsó 15 oldalát és kész sírva röhögtem mindenen. Simán jobbak vagyunk az eredménykövetőben mint stand up comedy téren mint bárki más 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.nemzetisport.hu/nfl/15-eve-a-kutyanak-sem-kellett-ma-o-az-nfl-legeredmenyesebbje-2392663Demecs
Elképesztő fingreszelés indult meg a kinti sajtóban, hogy akkor most Brady-e a legnagyobb ever, vagy sem, vagy még mindig Montana-e, vagy sem. Persze ezek a nagyszerű szakértők leütésenként kapják a bérüket. Nem tudom ennél értelmetlenebb vitát ki lehet-e találni.

Mi, akik hétről-hétre figyeljük a játékát, egyszerűen élvezzük azt amit a pályára visz, engem rohadtul nem érdekel, hogy ez hogy viszonyul egy olyan palihoz, aki 30 éve játszott.Kollega
Inkább ez legyen a téma, mint hogy a legnagyobb choker-e ever 😊
Azért remélem, ez a cikk annyira nem húzott fel 😉

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645


Ez is a parádé.

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
 www.nemzetisport.hu/nfl/15-eve-a-kutyanak-sem-kellett-ma-o-az-nfl-legeredmenyesebbje-2392663Demecs
Elképesztő fingreszelés indult meg a kinti sajtóban, hogy akkor most Brady-e a legnagyobb ever, vagy sem, vagy még mindig Montana-e, vagy sem. Persze ezek a nagyszerű szakértők leütésenként kapják a bérüket. Nem tudom ennél értelmetlenebb vitát ki lehet-e találni.

Mi, akik hétről-hétre figyeljük a játékát, egyszerűen élvezzük azt amit a pályára visz, engem rohadtul nem érdekel, hogy ez hogy viszonyul egy olyan palihoz, aki 30 éve játszott.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
5kor élőben a parádé.

 www.time4tv.com/2014/04/nfl-network.php

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
 www.nemzetisport.hu/nfl/15-eve-a-kutyanak-sem-kellett-ma-o-az-nfl-legeredmenyesebbje-2392663

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
"Ma kiderült, hogy az NFL az Indianapolis Colts general managerének, Ryan Grigson-nak a bejelentése után kezdett vizsgálódni a Patriots mérkőzésen használt labdái után."
ha gondoljátok nálam is bocsánatot kérhettek hárbótól, továbbítom.gedam
Miért is kéne? Senki nem mondta, hogy a Ravens szólt a Ligának.

Btw ahogy most áll az ügy, érdekes bocsánatkérések várhatóak.tomi-tomi
Én egyszer mondtam, a nyolcvanadik Ravens-hiszti után, hogy Harbaugh majd ezért is szólhat. Ennél nehezebb bocsánatkérésem ne legyen. Bocsi Haribó, ezért nem te hisztiztél 😊Wyatt
A hír nem az volt, hogy Harbó dobta fel a Patset alaptalanul az NFL-nek, hanem szólt állítólag a Kócnak, hogy vigyázzanak, mert mi trükközünk a labdákkal. Ha ez igaz, akkor mégiscsak ő a balhé eredője és tartozik a sűrű bocsánatkérésekkel.Burkus
Ez azért nem olyan nagy bűn, főleg ha volt is mit nézni a labdákon valóban. ha kiderül, hogy nem, akkor sem. csak szólt, hogy nézzenek rá, szerintem ez nem olyan gáz. bocsánatkéréssel semmiképp sem tartozik szerintem.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
"Ma kiderült, hogy az NFL az Indianapolis Colts general managerének, Ryan Grigson-nak a bejelentése után kezdett vizsgálódni a Patriots mérkőzésen használt labdái után."
ha gondoljátok nálam is bocsánatot kérhettek hárbótól, továbbítom.gedam
Miért is kéne? Senki nem mondta, hogy a Ravens szólt a Ligának.

Btw ahogy most áll az ügy, érdekes bocsánatkérések várhatóak.tomi-tomi
Én egyszer mondtam, a nyolcvanadik Ravens-hiszti után, hogy Harbaugh majd ezért is szólhat. Ennél nehezebb bocsánatkérésem ne legyen. Bocsi Haribó, ezért nem te hisztiztél 😊Wyatt
A hír nem az volt, hogy Harbó dobta fel a Patset alaptalanul az NFL-nek, hanem szólt állítólag a Kócnak, hogy vigyázzanak, mert mi trükközünk a labdákkal. Ha ez igaz, akkor mégiscsak ő a balhé eredője és tartozik a sűrű bocsánatkérésekkel.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
OFF
ha meglesz a rák ellenszere, akkor hozzá lehetne kezdeni a népesség kigyógyítását a VVS-ből :# :# :#

ON

PATRIOTS PARADE AT 11 AM ET (17.00 CET)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kb. ezeket csináltuk mi is a Sugárban:

Érzékenyebb lelkűek lenémítva nézzék, igencsak repkednek a négybetűsök 😊Kollega
Asszem Bill Shankly szavait nyugodtan átvehetjük az amerikai futballra is... 😊
Amúgy szerintem mindenki kb ilyen volt, legalábbis, aki valamelyik csapatnak szurkolt. Én a Kearse-elkapásnál nem akartam egyszerűen elhinni, hogy megint, megint ugyanitt, megint ugyanúgy. Aztán Butlernél... És mennyivel jobban tudja az ember élvezni a Ravens és Seahawks elleni sikert, mint pl a Colts ellenit, vagy ez lehet, hogy csak nálam volt így, de én a Colts után nem éreztem azt a nagy eufóriát. Jól van, megcsináltuk, sima volt, jöhet az utolsó feladat. A Ravens és a Seahawks ellenit viszont kb megállás nélkül nézegettem vissza

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Kb. ezeket csináltuk mi is a Sugárban:

Érzékenyebb lelkűek lenémítva nézzék, igencsak repkednek a négybetűsök 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jártunk mi már jól azzal, hogy a zebra miatt nem tudtak odaférni, ezt valamilyen szinten szerintem próbálják is a csapatok összehozni, nekem ezzel nem is volt akkora gondom, mint az előtte lévő buta interceptionnel 😊

több mint 9 éve
Feribali New England Patriots 48
Oké, de ettől ez még fasság.Demecs
Az U tök jó helyen állt...szerintem ott, ahol kellett. Úgy tudom pont az ilyen esetek miatt rakták át az U-t alapesetben a túloldalra, a QB mögé. 2010ben mozgatták át az eredeti helyéről (DL mögött 7 yard, középen), az OL mögé 15 yarddal, jobb kezes irányító esetén kicsit balra. Pontosan, mert sok slant routot vezettek rajtuk keresztül, amiből rengeteg yac jött össze, ha kíméletes volt a sporival a védő és még több összetört umpire, ha nem. 2 minute warningban, és goal to go helyzeteknél megy vissza az eredeti helyére, hogy a labdát gyorsabban tudja letenni, ha no-huddle van a végén, illetve D szabálytalanságokat jobban lássa az end zoneban. Lynch 14 yardos futásánál pl (18-as yardról a négyesre) még hátul van, utána megy át a védők mögé. A pálya része, nem csalás használni, hanem clever use of game mechanics. Szerintem.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"Ma kiderült, hogy az NFL az Indianapolis Colts general managerének, Ryan Grigson-nak a bejelentése után kezdett vizsgálódni a Patriots mérkőzésen használt labdái után."
ha gondoljátok nálam is bocsánatot kérhettek hárbótól, továbbítom.gedam
Miért is kéne? Senki nem mondta, hogy a Ravens szólt a Ligának.

Btw ahogy most áll az ügy, érdekes bocsánatkérések várhatóak.tomi-tomi
Én egyszer mondtam, a nyolcvanadik Ravens-hiszti után, hogy Harbaugh majd ezért is szólhat. Ennél nehezebb bocsánatkérésem ne legyen. Bocsi Haribó, ezért nem te hisztiztél 😊

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
"Ma kiderült, hogy az NFL az Indianapolis Colts general managerének, Ryan Grigson-nak a bejelentése után kezdett vizsgálódni a Patriots mérkőzésen használt labdái után."
ha gondoljátok nálam is bocsánatot kérhettek hárbótól, továbbítom.gedam
Miért is kéne? Senki nem mondta, hogy a Ravens szólt a Ligának.

Btw ahogy most áll az ügy, érdekes bocsánatkérések várhatóak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


PC reakciója az Int-re.

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
"Ma kiderült, hogy az NFL az Indianapolis Colts general managerének, Ryan Grigson-nak a bejelentése után kezdett vizsgálódni a Patriots mérkőzésen használt labdái után."
ha gondoljátok nálam is bocsánatot kérhettek hárbótól, továbbítom.gedam
Szerintem ez senkit sem érdekel már.

több mint 9 éve
gedam 5 702
"Ma kiderült, hogy az NFL az Indianapolis Colts general managerének, Ryan Grigson-nak a bejelentése után kezdett vizsgálódni a Patriots mérkőzésen használt labdái után."
ha gondoljátok nálam is bocsánatot kérhettek hárbótól, továbbítom.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Igazából csak Brady lóg ki, de, hát olyan csillagzat együtt állás, hogy egy first ballot HOF QB mellé egy korszakos edző zseni is kiköt ugyanannál a csapatnál, ráadásul teljesen lefedi a QB karrierjét, olyan évtizedek óta csak egy volt (Walsh + Montana). (Illetve olyan, hogy tényleg _teljesen_ lefedi azt hiszem még nem is volt.)peterk2005
Otto Graham - Paul Brown
Terry Bradshaw - Chuck Noll
Roger Staubach - Tom Landry
Jim Kelly - Marv Levy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
De ha rossz helyre áll mint most is akkor...
Akadályozta abban, hogy követni tudja. Nem értem miért nem lehet ilyenkor az end zoneon kívül állni.

Gondold el mi lett volna ha az dönti el a meccset. De mondjuk nincsen ha..Demecs


A képen az U betűs foltot keresd. Az az ő helye. Nem állhat az endzoneba, oda a B betűs foltocska van kirendelve. Az umpire közvetlenül a LB sor mögött helyezkedik el, a back judge a secondary leghátsó játékosa mögött. Oda rendeli a szabály.

Itt találod a cikket a bírók elhelyezkedéséről és feladatairól:
 en.wikipedia.org/wiki/Official_%28American_football%29Kollega
vagy még ennyire se kell messze menni

 bowl.hu/szabalytalansagokbaggio
Az U tök jó helyen állt...szerintem ott, ahol kellett. Úgy tudom pont az ilyen esetek miatt rakták át az U-t alapesetben a túloldalra, a QB mögé. Mivel kifejezetten "rá" hívtak playeket, amiből két dolog származott:
1) összetörték szegény U-t
2) sportszerűtlen előnyre tett szert valamelyik csapat (normál esetben az offense) ld. mostani esetet

A B(back judge) az alapvonalon (end line) áll, az U-nak az end zone-ban kell állnia - vagyis ott ahol állt. Nem ismerem pontosan az NFL játékvezetői mechanics-ot (viszonylag kevés infó van fent a neten), de az alapján amit találtam az U jól helyezkedett.

Az h szándékosan így futotta-e meg a route-ot Baldwin (=ez volt a hívás a SEA részéről, h így rázza le Revis-t) vagy csak simán nyomott egy slant-et és így jött ki azt nem tudom. Szomorú biztos nem volt, h lerázta így Revis-t😊

Ilyen szinten (NFL elit csapat, playoff során) simán lehet, h a sporit használták fel a célhoz...
több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Igazából csak Brady lóg ki, de, hát olyan csillagzat együtt állás, hogy egy first ballot HOF QB mellé egy korszakos edző zseni is kiköt ugyanannál a csapatnál, ráadásul teljesen lefedi a QB karrierjét, olyan évtizedek óta csak egy volt (Walsh + Montana). (Illetve olyan, hogy tényleg _teljesen_ lefedi azt hiszem még nem is volt.)peterk2005
És ne feledkezzünk meg a védelmekről sem, mert amikor gyűrű lett, azokban az években a védelem is átlag fölötti, vagy elit volt. Valamint Kraft és a FO munkája is kiemelkedő ebben az időszakban.
Ezek nélkül sem ő, sem más nem nyert volna 4 SB-t!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!