New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Olvassátok...
Lépésről lépésre le van írva.


 goingdeep.postr.hu/playelemzes-a-malcolm-butler-interceptionDemecs
Jó írás, egyetrtek abban, hogy ez kiváló védekezés volt, de az előző playben ugyan ezzel a védelemmel szemben kb 3-4 yardot hozott Lynch erőből.winston
Ezzel azért vitatkoznék kissé. A meccs alatt volt rá példa, hogy negatívban állítottuk meg Lynchet.Kollega
Pontosan 0 darab ilyen eset volt, összesen kétszer sikerült 0 yardot engedni neki, az összes többi kísérletre megfutott annyit, amennyi a TD-hez kellett volna.

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
nfl network MOST

game rewind, most kezdődött, week2-nél tartunk



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Szerintem nagyon jó playt hívott a Seahawks, de a Patriots D nagyon a helyén volt. Legrosszabb amire számítani lehetett max egy incomplete pass........

A Patriots stábja remekül kiismerte a Seahawks támadásait! Ahogy a Seahawks kielemezte a GB Field Goal felállását, ami Ryan TD passzát eredményezte.

Le a kalappal a Pats előtt!!!

Az AFC-ben Pats drukker leszek! Nyerjétek meg az AFC-t!!!! A Seahawks pedig nyerjen NFC-t!!!!
Találkozzunk San Franciscoban!!!!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Olvassátok...
Lépésről lépésre le van írva.


 goingdeep.postr.hu/playelemzes-a-malcolm-butler-interceptionDemecs
Köszönöm! A magam nem szakértő módján ezt mondom két napja. Belichick pontosan tudta, hogy felkészítette a csapatát erre a játékra.

Most már csak az volna a kérdésem, felismerték vajon a támadók hogy leolvasták a játékot a védők? Át tudta volna hívni Wilson, vagy koordinátora a játékot? Vagy a helyes döntés az időkérés lett volna?Kollega
Igazából ezt BB elemezte ki jól, hogy van egy ilyen csomagja a hawksnak. Mi pedig úgy álltunk fel, hogy a futástól, ha lehet ilyet mondani elmenjen a kedvük, mert plusz LB és a box teletömve. Kérdéses lett volna sikerül e nkik.
Szerintem mi is passzoltunk volna vagy Brady egyik nagy fegyverét hívtok volna, hogy ő dől előre.

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Olvassátok...
Lépésről lépésre le van írva.


 goingdeep.postr.hu/playelemzes-a-malcolm-butler-interceptionDemecs
Jó írás, egyetrtek abban, hogy ez kiváló védekezés volt, de az előző playben ugyan ezzel a védelemmel szemben kb 3-4 yardot hozott Lynch erőből.winston
Ezzel azért vitatkoznék kissé. A meccs alatt volt rá példa, hogy negatívban állítottuk meg Lynchet. Nem volt ez annyira rossz gondolat, hogy egy másik kecsegtető matchupot kerestek. A time management szempontjából is jó döntés volt a passz hívás. Még a botrányos kivitelezés ellenére is, a több lehetséges kimenetel közül a számukra egyetlen tragikus jött ki.

Bár Lynch nem szokta elhagyni a labdát, de egy futójátéknak is van kockázata labdavesztés szempontjából.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Olvassátok...
Lépésről lépésre le van írva.


 goingdeep.postr.hu/playelemzes-a-malcolm-butler-interceptionDemecs
Jó írás, egyetrtek abban, hogy ez kiváló védekezés volt, de az előző playben ugyan ezzel a védelemmel szemben kb 3-4 yardot hozott Lynch erőből.
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Olvassátok...
Lépésről lépésre le van írva.


 goingdeep.postr.hu/playelemzes-a-malcolm-butler-interceptionDemecs
Köszönöm! A magam nem szakértő módján ezt mondom két napja. Belichick pontosan tudta, hogy felkészítette a csapatát erre a játékra.

Most már csak az volna a kérdésem, felismerték vajon a támadók hogy leolvasták a játékot a védők? Át tudta volna hívni Wilson, vagy koordinátora a játékot? Vagy a helyes döntés az időkérés lett volna?

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
 nesn.com/2015/02/super-bowl-takeaways-darrelle-revis-lone-reception-allowed-caused-by-official/

Benne revis ütközése a bíróval.
Ilyenre miért nincs valami szabály? Hogy állhat be a hülyéje ennyire szarul? Ha nem megy neki nincs elkapás. De már megint ez a HA. 😀Demecs
Majd valami nálam okosabb jobban megindokolja, de szerintem az ott az umpire helye, a LB sor mögött. Neki ott kell állnia, nem áshatja el magát, ha arra szalad valaki, ő a pálya tartozéka.Kollega
Állhatna a pózna mellé is. Elég zavaró lehet azért. Láthattuk. TD lett belőle.

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
 nesn.com/2015/02/super-bowl-takeaways-darrelle-revis-lone-reception-allowed-caused-by-official/

Benne revis ütközése a bíróval.
Ilyenre miért nincs valami szabály? Hogy állhat be a hülyéje ennyire szarul? Ha nem megy neki nincs elkapás. De már megint ez a HA. 😀Demecs
Majd valami nálam okosabb jobban megindokolja, de szerintem az ott az umpire helye, a LB sor mögött. Neki ott kell állnia, nem áshatja el magát, ha arra szalad valaki, ő a pálya tartozéka.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Olvassátok...
Lépésről lépésre le van írva.


 goingdeep.postr.hu/playelemzes-a-malcolm-butler-interception

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
 nesn.com/2015/02/super-bowl-takeaways-darrelle-revis-lone-reception-allowed-caused-by-official/

Benne revis ütközése a bíróval.
Ilyenre miért nincs valami szabály? Hogy állhat be a hülyéje ennyire szarul? Ha nem megy neki nincs elkapás. De már megint ez a HA. 😀Demecs
nem hiszem, hogy ha nem ütközik, akkor meg tudta volna akadályozni, megvolt már az 1-2 lépés előnye az elkapónak
ahogy a gurulósban mondják, a játékvezető a pálya része

mintha a Ravens ellen(vagy idén valaki ellen rémlik) meg pont nekünk kedvezett, hogy a bíró miatt nem tudott odaérni a TD catchre a védő, akkor se biztos megakadályozta volna



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
 nesn.com/2015/02/super-bowl-takeaways-darrelle-revis-lone-reception-allowed-caused-by-official/

Benne revis ütközése a bíróval.
Ilyenre miért nincs valami szabály? Hogy állhat be a hülyéje ennyire szarul? Ha nem megy neki nincs elkapás. De már megint ez a HA. 😀

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Hát ha ilyen "coming out"-ok mennek, akkor elárulom, hogy nekem a 2 távaszályozó volt rossz helyen és a hangot is levettem... Gondolom mindenki sejti, hogy az eredményjelző 214-14 állt.

Feribali!

Nem irigyelek, majd mikor a lányod 17 évesen ott kiabál veled, hogy mi az istenért kell ezt a rózsaszín felsőt felhúznom minden vasárnap este 😀
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Inkább arról beszéljünk, hogy akkor most Butler lesz-e az első számú cornerünk, ha Revis elmegy!Kollega
én nem vagyok 100%-ig, biztos, hogy Butler szeptemberben rosteren lesz a Patriotsnál. remélem lesz, de nem fogadnék rá nagy pénzben.

Sterling Moore üdvözletét küldi.winston
Én nagy tétben mernék fogadni rá, hogy igen. Hardcore pats fan-oknak eddig sem volt ismeretlen a neve. PS-ben nagyon nagyot játszott, kb. a legjobb DEF playa-nk volt. Nem véletlenül nyilatkozta azt BB, hogy helyet kellett neki csinálniuk a rosteren.
Szezon közben meg az volt figyelemre méltó, hogy ugyan nem volt olyan játéka amire nagyon emlékezni lehetne, de simán tartotta a lépést a tapasztaltabb Ryan-Dennard duóval, olyannyira, hogy alapszakasz végére már egyértelműen Dennard előtt volt a DC-n.
A mostani SB nyertes play-e pedig azt támasztja alá, hogy pontosan olyan típusú játékos akit BB szeret. A beceneve is erre utal: Scrap.Maniac84
persze, valszeg marad, de nem emiatt a play miatt akkor sem, és akkor sem mondanám tutira. az igaz, hogy ezt szereti BB: megmondják neki mit kell csinálnia és tökéletesen végrehajtotta. emlékszem még egy leütött passzára a SB-n, meg a nagy play előtt is szépen dolgozott, elütöte a labdát, aztán végül csak odapattogott a Seattlehez. de ismeritek BB-t, meg kell majd küzdenie azért a roster helyért keményen.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
OFF:

Volt egy rituálém minden meccs előtt, ami kb a szezon közepétől kezdett nagyon fontossá válni. A kislányom még születésekor kapott egy ismerősünktől egy rózsaszín, kövecskékkel kirakott Patriots logós bodyt, ami most szeptemberre lett jó rá. Ezt majdnem minden meccs előtt ráadtuk, és amikor rajta volt, nyert a csapat. Az első fordulóban nem volt rajta, a negyedikben a feleségem vasárnap adta rá, és hétfőn nem volt rajta (ekkor még nem tulajdonítottam különösebb jelentőséget neki). Utána a GB elleni meccsen én adtam rá (itt derült ki, hogy az asszonynak kell ráadni) és az utolsó fordulóban megkértem, hogy ne adja rá, persze lehetett sejteni, hogy leadjuk azt a meccset. Amikor korán reggel felvette, akkor sima győzelem volt, amikor később, mert aludt még vagy ilyesmi, akkor szenvedős. Oakland ellen pl csak délután vette fel. 😊 Nem vagyok babonás, nem is hiszek az ilyesmiben, de jó volt minden meccsnapon ezzel készülni. És nagyon boldog vagyok, hogy ennyire jó lett ez a szezon.

ON:

Revist szerintem meg kell tartani. Kell egy vezér a secondarynak, mindenki sokkal jobb volt mellette. Mayoval kell valamit kezdeni, de ő meg akkora bálvány, hogy semmiképpen szabad cutolni. Bele fog menni a paycutba, példát vesz majd Brady-ről , Wilfork-ról és Mankins-ról is!Feribali
Mi lenne ha még babonás is lennél? 😊Szesze
No para, én 14-7 nél levettem a pats pulcsim, mert meleg volt, de 24-14-nél azért gondoltam visszaveszem 😀 Nem hiszek az ilyenekben, de úgy voltam mint a Bud Light reklámban (it's only weird if it does no twork) 28-24-nél már a csajom mondta, hogy na most már ne vegyem le 😊
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Szar lenne rögtön vereséggel kezdeni a bajnoki cím után 😉Klaci79
Laci vigyázz a trollkodással, mert én ismerlek ám! 😉
Nehogy összefussunk aztán gurulós focimeccsen! 😀Kollega
Áh, arról az évek során (végleg) letettem már...lehet hamarabb futunk össze egy közös Pats-Steelers meccsnézésen 😀
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Edelmann: Hát akármerre járok mindenhol őt említik MVP-nek. Remélem azért nem agyal ezen sokat, hogy nem ő kapta meg! Bár tény az O-ból többen is kaphatták volna.NB2
ő lenne az utolsó ember, akiről el tudnám képzelni, hogy ezt mellre szívná... főleg, hogy Bradyvel jobb a kapcsolata mint másnak a saját testvérével
vele kapcsolatban inkább azon agyalok, hány edző, GM fogja a fejét, amiért offseasonben nem harcolt ezért a srácért, nálunk meg évi 4M-ért szinte minden meccsen a belét kidolgozza...

félek, hogy Vereen esetében ez máshogy fog alakulni és vki rá fog szánni több pénzt (főleg ilyen SB teljesítmény után), őt (IS) nagyon fontos lenne megtartani



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szar lenne rögtön vereséggel kezdeni a bajnoki cím után 😉Klaci79
Laci vigyázz a trollkodással, mert én ismerlek ám! 😉
Nehogy összefussunk aztán gurulós focimeccsen! 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Tudjátok mi a jó abban, hogy nyertünk?
Az első meccs amit közvetíteni fognak a mienk lesz. hazai pályán. 😀
Alig várom már. 😀Demecs
nem biztos, lsd Ravens példája

(FA-n ha jól tudom nem nagyon lesz komoly CB)ZERO_L
Ott nem a TV szólt közbe, hanem a baseball csapat playoff meccse, ha jól emlékszem. Kizártnak tartom, hogy lemondjunk a hazai pályán kezdésről. Jöjjön a Steelers aztán hajrá!Feribali
Szar lenne rögtön vereséggel kezdeni a bajnoki cím után 😉Klaci79
Én nem tartanék tőle. Bár általában az első két meccs mindig amolyan gyakorlásnak vesszük. Szerintem nem ti lesztek.
Vagy valamelyik csoportbeli vagy a Phily. Pláne, ha behúzzák Mariotát, amit annyira akar Chip Kelly.

De nézve mi vár ránk idegenben. A dallasi meccs az kemény lesz majd. A giants és a denver kérdéses.
Jó lenne látni Revis mit kezd majd Beckhammel.

több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Tudjátok mi a jó abban, hogy nyertünk?
Az első meccs amit közvetíteni fognak a mienk lesz. hazai pályán. 😀
Alig várom már. 😀Demecs
nem biztos, lsd Ravens példája

(FA-n ha jól tudom nem nagyon lesz komoly CB)ZERO_L
Ott nem a TV szólt közbe, hanem a baseball csapat playoff meccse, ha jól emlékszem. Kizártnak tartom, hogy lemondjunk a hazai pályán kezdésről. Jöjjön a Steelers aztán hajrá!Feribali
Szar lenne rögtön vereséggel kezdeni a bajnoki cím után 😉Klaci79
Idén is vereséggel nyitottuk a szezont, ha ez kell az ötödik gyűrűhöz, ám legyen 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Tudjátok mi a jó abban, hogy nyertünk?
Az első meccs amit közvetíteni fognak a mienk lesz. hazai pályán. 😀
Alig várom már. 😀Demecs
nem biztos, lsd Ravens példája

(FA-n ha jól tudom nem nagyon lesz komoly CB)ZERO_L
Ott nem a TV szólt közbe, hanem a baseball csapat playoff meccse, ha jól emlékszem. Kizártnak tartom, hogy lemondjunk a hazai pályán kezdésről. Jöjjön a Steelers aztán hajrá!Feribali
Szar lenne rögtön vereséggel kezdeni a bajnoki cím után 😉
több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 110 — Saints GM
Tudom, hogy klisé, de Brady mellett volt valaha olyan futó aki levett róla valami nyomást? Na mind1...
Szuperpocok
Corey Dillon.empty taxi
Antowain Smith, OK ő nem volt akkor ász, mint Dillon, de 2001-ben nagy segítség volt.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
Feribali New England Patriots 48
Tudjátok mi a jó abban, hogy nyertünk?
Az első meccs amit közvetíteni fognak a mienk lesz. hazai pályán. 😀
Alig várom már. 😀Demecs
nem biztos, lsd Ravens példája

(FA-n ha jól tudom nem nagyon lesz komoly CB)ZERO_L
Ott nem a TV szólt közbe, hanem a baseball csapat playoff meccse, ha jól emlékszem. Kizártnak tartom, hogy lemondjunk a hazai pályán kezdésről. Jöjjön a Steelers aztán hajrá!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Tudom, hogy klisé, de Brady mellett volt valaha olyan futó aki levett róla valami nyomást? Na mind1...
Szuperpocok
Corey Dillon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Tegnap néztem megint a meccset, hát bizony Butler nem csak az Int-nél alkotott!
Revis: én szkeptikus vagyok, a pénz nagy úr. Gyűrű megvan, jöhet a zsé!
Edelmann: Hát akármerre járok mindenhol őt említik MVP-nek. Remélem azért nem agyal ezen sokat, hogy nem ő kapta meg! Bár tény az O-ból többen is kaphatták volna.