New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
OFF:

Volt egy rituálém minden meccs előtt, ami kb a szezon közepétől kezdett nagyon fontossá válni. A kislányom még születésekor kapott egy ismerősünktől egy rózsaszín, kövecskékkel kirakott Patriots logós bodyt, ami most szeptemberre lett jó rá. Ezt majdnem minden meccs előtt ráadtuk, és amikor rajta volt, nyert a csapat. Az első fordulóban nem volt rajta, a negyedikben a feleségem vasárnap adta rá, és hétfőn nem volt rajta (ekkor még nem tulajdonítottam különösebb jelentőséget neki). Utána a GB elleni meccsen én adtam rá (itt derült ki, hogy az asszonynak kell ráadni) és az utolsó fordulóban megkértem, hogy ne adja rá, persze lehetett sejteni, hogy leadjuk azt a meccset. Amikor korán reggel felvette, akkor sima győzelem volt, amikor később, mert aludt még vagy ilyesmi, akkor szenvedős. Oakland ellen pl csak délután vette fel. 😊 Nem vagyok babonás, nem is hiszek az ilyesmiben, de jó volt minden meccsnapon ezzel készülni. És nagyon boldog vagyok, hogy ennyire jó lett ez a szezon.

ON:

Revist szerintem meg kell tartani. Kell egy vezér a secondarynak, mindenki sokkal jobb volt mellette. Mayoval kell valamit kezdeni, de ő meg akkora bálvány, hogy semmiképpen szabad cutolni. Bele fog menni a paycutba, példát vesz majd Brady-ről , Wilfork-ról és Mankins-ról is!Feribali
Mi lenne ha még babonás is lennél? 😊
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Tudjátok mi a jó abban, hogy nyertünk?
Az első meccs amit közvetíteni fognak a mienk lesz. hazai pályán. 😀
Alig várom már. 😀Demecs
nem biztos, lsd Ravens példája

otthon max a Phily-Steelers lehet jó matchup a TV-nek, már ha nem akarnak rögtön egy kőkemény csoportrangadóval nyitni
idegenben meg: Giants,Cowboys,Colts,Broncos

CB kérdéshez:
én azt sajnálom, hogy ezen a poszton nincs (még?) meg a jövő embere, Ryan-t kéne top cornerre edzeni, de nem tudom mennyi van a srácban, Butler-nek még nagyon nagyon sokat kell tanulnia, Dennard sztem kuka, Revis a jelen (ezért is van rá ennyire szükségünk)

szóval akár Drafton hozhatnánk vkit, hátha most nem nyúlunk melle 😀
(FA-n ha jól tudom nem nagyon lesz komoly CB)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Feribali New England Patriots 48
OFF:

Volt egy rituálém minden meccs előtt, ami kb a szezon közepétől kezdett nagyon fontossá válni. A kislányom még születésekor kapott egy ismerősünktől egy rózsaszín, kövecskékkel kirakott Patriots logós bodyt, ami most szeptemberre lett jó rá. Ezt majdnem minden meccs előtt ráadtuk, és amikor rajta volt, nyert a csapat. Az első fordulóban nem volt rajta, a negyedikben a feleségem vasárnap adta rá, és hétfőn nem volt rajta (ekkor még nem tulajdonítottam különösebb jelentőséget neki). Utána a GB elleni meccsen én adtam rá (itt derült ki, hogy az asszonynak kell ráadni) és az utolsó fordulóban megkértem, hogy ne adja rá, persze lehetett sejteni, hogy leadjuk azt a meccset. Amikor korán reggel felvette, akkor sima győzelem volt, amikor később, mert aludt még vagy ilyesmi, akkor szenvedős. Oakland ellen pl csak délután vette fel. 😊 Nem vagyok babonás, nem is hiszek az ilyesmiben, de jó volt minden meccsnapon ezzel készülni. És nagyon boldog vagyok, hogy ennyire jó lett ez a szezon.

ON:

Revist szerintem meg kell tartani. Kell egy vezér a secondarynak, mindenki sokkal jobb volt mellette. Mayoval kell valamit kezdeni, de ő meg akkora bálvány, hogy semmiképpen szabad cutolni. Bele fog menni a paycutba, példát vesz majd Brady-ről , Wilfork-ról és Mankins-ról is!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Tudjátok mi a jó abban, hogy nyertünk?
Az első meccs amit közvetíteni fognak a mienk lesz. hazai pályán. 😀
Alig várom már. 😀

több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Fu srácok nem tudom hogy vagytok vele, de én még mindig a meccs hatása alatt vagyok. Átéltem mennyet és poklot ezen a meccsen. Előjött minden ami miatt imádtam vagy éppen gyűlöltem ezt a csapatot.
Én megmondom őszintén, hogy a harmadik negyed végén 10 pontos hátrányban már temettem a csapatot, és nem hittem bennük. De rám cáfoltak és megcsinálták. Kicsit szégyelltem is magam, hogy egy Jetses haverom tartotta bennem a reményt, de mint kiderült igaza volt. Jött Brady és a félelmetes offense. Mindenki kivette a részét ebből a győzelemből. Brady,Minitron,Dola,Gronk és napestig lehetne folytatni ezt a sort. Megfordult a mérkőzés győzelemre álltunk és akkor ott biztos voltam benne, hogy innen nem bukhatjuk el, majd jött Kearse hihetetlen elkapása, és faarccal ültem a székben, és folyamatosan csak Tyree elkapása pörgött a szemem előtt. Azon gondolkodtam, hogy miért így kell megint kikapnunk. Aztán mikor az 1 yardoson állt a csapat már csak arra gondoltam, hogy hogyan lehetne visszajönni, mit kéne csinálni. Majd jött Butler és életem egyik legszebb élményét adta meg. Hihetetlen volt az az int, nem akartam elhinni. A meccs után fel alá jártam a szobában ökölbe szorított kézzel, és csak arra tudtam gondolni, hogy megvan, végre 10 év után újra Amerika trónján a csapat.
Nálam Minitron lett volna az MVP de nem tudtam sajnálni Tommytól. Megérdemelte, mert sikerült lerázni magáról azt ami ráragadt az évek során. Visszahozott valamit abból a coolságából amiért megszerettük 10+ éve. Nincs összehasonlítási alapom 3x bajnok csapattal, de ez a mostani legalább olyan fontos és kedves lehet mindenki számára.
Nem tudom, hogy mit hozz a jövő szezon, lehet, hogy fasorban sem leszünk, de őszintén nem is érdekell, mert 1 évig mindenki tisztelni fog minket mert mi vagyunk a BAJNOKOK!!!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Hehe. Most előjött a troll, hogy elmagyarázza, hogy ő nem troll. Ti vitába szálltatok és most a lehető legmagasabb szinten megy a trollkodás és a troll etetés. Vidám.

Inkább arról beszéljünk, hogy akkor most Butler lesz-e az első számú cornerünk, ha Revis elmegy!

Amúgy leírtam már a véleméynem. Az a két ember csábítja elsősorban, akik nem álltak ki mellette, amikor kórházba került. Igen meg lennék lepve, ha visszamenne bármelyikükhöz egy maroknyi dollárért.

Akinek még nem lehetnek különösebben nagy igényei, az Gostkowski. Egy rugó, az csak egy rugó az öregnél. Vinatierit is valami pimf összeg miatt küldtük el. Legfeljebb megint ellövünk egy negyedik kört egy másikra. Ami persze megint csak agyrém, negyedik körben rugót?

Na tessék van itt téma, inkább ezeket rágjuk, sokkal szórakoztatóbb!Kollega
Én szeretném, ha nem menne el. Jól jött az öreg. Hozott rutint.Ha 12-13ért marad 2-3 évre akkor talán jó. Bár az is borzasztóan sok.
Meglátjuk hogyan alakul majd a sorsuk, de jó lenne egyben tartani a fiúkat, mert akkor jövőre is odaérhetünk a végére.

Amúgy hihetetlen számomra, hogy alig volt bünti a meccs alatt.

Most olvastam, hogy valami colos elkapót igazolt a colts. Hihetetlen, hogy meg tudott szívatni minket az a srác. Nekünk is kéne. Bár nem erre építünk, de így benyalni két akkora passzt.

több mint 9 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Inkább arról beszéljünk, hogy akkor most Butler lesz-e az első számú cornerünk, ha Revis elmegy!Kollega
én nem vagyok 100%-ig, biztos, hogy Butler szeptemberben rosteren lesz a Patriotsnál. remélem lesz, de nem fogadnék rá nagy pénzben.

Sterling Moore üdvözletét küldi.winston
Én nagy tétben mernék fogadni rá, hogy igen. Hardcore pats fan-oknak eddig sem volt ismeretlen a neve. PS-ben nagyon nagyot játszott, kb. a legjobb DEF playa-nk volt. Nem véletlenül nyilatkozta azt BB, hogy helyet kellett neki csinálniuk a rosteren.
Szezon közben meg az volt figyelemre méltó, hogy ugyan nem volt olyan játéka amire nagyon emlékezni lehetne, de simán tartotta a lépést a tapasztaltabb Ryan-Dennard duóval, olyannyira, hogy alapszakasz végére már egyértelműen Dennard előtt volt a DC-n.
A mostani SB nyertes play-e pedig azt támasztja alá, hogy pontosan olyan típusú játékos akit BB szeret. A beceneve is erre utal: Scrap.

több mint 9 éve
Szuperpocok 4
Revis szerintem elmegy. Őt azért hozták ide, hogy befoltázzanak egy nagyon fontos rést.

Amúgy vicces, hogy mindenki a Legion of Boomról beszélt miközben amúgy a Pats secondary több INT-t hozott össze a szezon alatt.

Ridley szerintem mindeképpen maradjon, ő szerintem azért valamilyen minőséget képviselt. Tudom, hogy klisé, de Brady mellett volt valaha olyan futó aki levett róla valami nyomást? Na mind1...

Érdekes lesz a jövő. A Pats dominancia marad, a keretük nagyon erős és ahogy hallom Brady nyilatkozatait, szerintem nem akkora ostobaság kijelenteni azt, hogy még akár egy ötödik gyűrű megszerzésére is reális az esélye.
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645



Dream team 😀

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Inkább arról beszéljünk, hogy akkor most Butler lesz-e az első számú cornerünk, ha Revis elmegy!Kollega
én nem vagyok 100%-ig, biztos, hogy Butler szeptemberben rosteren lesz a Patriotsnál. remélem lesz, de nem fogadnék rá nagy pénzben.

Sterling Moore üdvözletét küldi.
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hehe. Most előjött a troll, hogy elmagyarázza, hogy ő nem troll. Ti vitába szálltatok és most a lehető legmagasabb szinten megy a trollkodás és a troll etetés. Vidám.

Inkább arról beszéljünk, hogy akkor most Butler lesz-e az első számú cornerünk, ha Revis elmegy!

Amúgy leírtam már a véleméynem. Az a két ember csábítja elsősorban, akik nem álltak ki mellette, amikor kórházba került. Igen meg lennék lepve, ha visszamenne bármelyikükhöz egy maroknyi dollárért.

Akinek még nem lehetnek különösebben nagy igényei, az Gostkowski. Egy rugó, az csak egy rugó az öregnél. Vinatierit is valami pimf összeg miatt küldtük el. Legfeljebb megint ellövünk egy negyedik kört egy másikra. Ami persze megint csak agyrém, negyedik körben rugót?

Na tessék van itt téma, inkább ezeket rágjuk, sokkal szórakoztatóbb!

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
De igazam volt.
A rendelkezésre álló információk alapján az elmúlt 6 évben helyesen elemeztem a tendenciát.
Ami szerencsére és pár addig állandó megváltozásának köszönhetően megfordult.
És hamarabb is kiderülhetett volna, hogy Bradyben még van SB-győzelem, ha a Giants nem trollkodik bele.
És nyilván nem kell, hogy csönd legyen, szívesen dikurálok erről, vagy Tebowról itt, a regnáló NFL bajnok topicjában.Sobri Jóska
Kiválóan elemezted a tendenciát aminek Sb győzelem lett a vége, remek.
Amúgy az állandók hogy tudnak megváltozni?Szesze
Látod.
Állandó volt, hogy Brady a PO-ban fos teljesítményt nyújt, nyomás alatt összeomlik, rossz döntést hoz, veszít. Elmúlt a coolsága, chocker lett.
Ha nem így lett volna, akkor nem 0 SB győzelem lenne az elmúlt 10 évből.
De ez szerencsére idén megváltozott, átlépte az árnyékát, nem parázott rá, és meglett a 4. SB győzelem.
Örömmel magyarázom a triviális dolgokat is természetesen.Sobri Jóska
A triviális dolog az, h te állandónak vettél egy olyan dolgot ami bebizonyosodott, h nem volt az. Azaz elmúlt a nemlétező coolságod, chokker lettél 😕Szesze
Igazad is lehetne, ha nem lenne az a mondás, hogy:
Utólag okosnak lenni pont annyit ér, mint előre hülyének.
Nem láttam, hogy azt írtad volna 6 éven át, hogy "tévedsz Sobri, fog még Brady nyerni, a következő egyértelmű dolgok miatt".
Attól, hogy egy AA veszít preflop allin után h2h egy KQ ellen, még az AA volt az esélyesebb.
Jelen esetben bejött a kisebb sanszú dolog, nyert Brady, mivel nem az elmúlt évek chocker PO-formáját hozta.
Én nem bánom, hogy ez történt, sőt, örülök neki.
Te is?Sobri Jóska
Akkor keresd vissza és meglátod. Párszor kijelentettem itt, h hülyeségeket beszélsz, nyilván nem annyiszor amennyiszer megtetted mert annyi időm/kedvem nem volt erre, ahogy most is ez lesz az utsó írásom ezzel kapcs. Az utólagos okoskodásról mondjuk nagyon vicces, h éppen te tartasz kiselőadást 😀 A pókeres példád pedig egyáltalán nem analóg ezzel a helyzettel, mert abban igazad van, h sokkal nagyobb esélye volt annak, h Brady már nem nyer SB-t, mint h igen (sokkal-sokkal nagyobb volt a különbség, mint akár AA, 27 esetén) de épp az a lényeg, h nem az volt a döntő Brady chokkerségével/coolságával kapcs, h nyer-e a Pats SB-t vagy sem, ezt csak te állítottad mindig és épp ezért volt hülyeség az egész. A tegnapi meccs is ezt mutatja: most azt mondod, h nagyon örülsz, h végre visszaváltozott a 10 évvel ezelőtti énjére, de ha mondjuk a Seahawks megcsinálja a TD-t az utsó drive-ban, aminek az eredményéhez Bradynek kb annyi köze volt, mint nekem, akkor most megint Brady chokkerkedéséről olvashatnánk tőled a két INTje miatt.
Az eredménynek pedig nem örülök. (Szerk.: de azért gratulálok, fasza meccs volt)Szesze
Visszatérve a meccs eldöntő dolgokra. Nekünk is volt mázlink, de a hawksnak is azzal elkapással. Az utolsó td-jüknél meg látszott, hogy Revis elé beállt a bíró. Nem akarok bírózni, de ha ott tudott volna menni az elkapóval, akkor lehet nem td.
Bár ez a ha dolog sosem tetszett, mert egy nem létező faktor.
Nyertünk és kurva jó v olt. 4 dobott td a LOB ellen az nem semmi. Nem, hogy kiégett, de talán ez a szezon és playoff volt élete legjobbja.

több mint 9 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Részben igazad lehet, de szinte mindíg egy-egy gyengébb meccs után a topic 50%a arról szólt hogy mantrázza a szokásos kiégett szövegeit...persze, vannak olyan fanok akik temetik a csapatot 1-1 vesztes meccs után (én nem tekintem őket hardcore fannak) de ő róla ordított hogy mindíg arra vár hogy TB mikor hibázik, mikor lehet belerúgni, amibe nem kevés időt ölt, hosszú hosszú kommentháborúk alkalmával, erre most elintézi egy semmitmondó, szinte "bocs" -al .... háááátDeX
Nem látom hogy lett volna "bocs".
Korrekt elemzését adtam annak, hogy egy évekig pocsék PO-eredményeség hogy és miként fordult meg idén.
Ahogy arra se találnál sok példát, hogy minden rossz meccsről lenne szó, csakis a PO-vereségekről.
Ebben a csoportban az alapszakasz és ott egy rossz meccs technikailag lényegtelen.
De annak örülök, ha így belemásztam a fejedbe, fejetekbe. 😉
Szívesen beszélgetek erről a következő SB győzelemig.



Ahogy az életben úgy a sportban is hiszek a változásban, a comebackekben, és kibaszottul örülük, hogy bár 6 évig nekem volt igazam, idén már végre nem. Idén sikerült végre a fasz jó végére keveredni, hogy ilyen profán hasonlattal éljek.

Összegezve: már épp ideje volt ennek a SB győzelemnek. Igazán megérdemeltem. 😊

Sobri Jóska
Összegezve: Nem, nem volt igazad 6 évig, igazából egy percig sem volt igazad, mert te folyamatosan azt hajtogattad, h Bradyvel nem képes nyerni többet a Pats és minden egyes kiesés után citáltad ezt a marhaságot, mindenféle "ész"érvekre hivatkozva. Ez nem eljinxelés volt, hanem primitívség/absz hozzá nem értés.. Most egy darabig nyilván csönd lesz, de aztán gondolom legkésőbb az első kiesés után átállsz majd a Tebow-val már 3 gyűrűt nyert volna a Pats mantrára, ami eleve sokkal jobb is számodra, mert az bár persze még nagyobb baromság, de legalább nem bizonyítható..Szesze
De igazam volt.
A rendelkezésre álló információk alapján az elmúlt 6 évben helyesen elemeztem a tendenciát.
Ami szerencsére és pár addig állandó megváltozásának köszönhetően megfordult.
És hamarabb is kiderülhetett volna, hogy Bradyben még van SB-győzelem, ha a Giants nem trollkodik bele.
És nyilván nem kell, hogy csönd legyen, szívesen dikurálok erről, vagy Tebowról itt, a regnáló NFL bajnok topicjában.Sobri Jóska
Kurvára nem volt igazad. Nagyon nem. Reménytelen eset vagy. Inkább ne irj már több faszságot ide. Főleg a selejt Tebow-ról ne. KÉRLEK SZÉPEN! Örülj a győzelemnek és kész.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A vita margójára:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
De igazam volt.
A rendelkezésre álló információk alapján az elmúlt 6 évben helyesen elemeztem a tendenciát.
Ami szerencsére és pár addig állandó megváltozásának köszönhetően megfordult.
És hamarabb is kiderülhetett volna, hogy Bradyben még van SB-győzelem, ha a Giants nem trollkodik bele.
És nyilván nem kell, hogy csönd legyen, szívesen dikurálok erről, vagy Tebowról itt, a regnáló NFL bajnok topicjában.Sobri Jóska
Kiválóan elemezted a tendenciát aminek Sb győzelem lett a vége, remek.
Amúgy az állandók hogy tudnak megváltozni?Szesze
Látod.
Állandó volt, hogy Brady a PO-ban fos teljesítményt nyújt, nyomás alatt összeomlik, rossz döntést hoz, veszít. Elmúlt a coolsága, chocker lett.
Ha nem így lett volna, akkor nem 0 SB győzelem lenne az elmúlt 10 évből.
De ez szerencsére idén megváltozott, átlépte az árnyékát, nem parázott rá, és meglett a 4. SB győzelem.
Örömmel magyarázom a triviális dolgokat is természetesen.Sobri Jóska
A triviális dolog az, h te állandónak vettél egy olyan dolgot ami bebizonyosodott, h nem volt az. Azaz elmúlt a nemlétező coolságod, chokker lettél 😕Szesze
Igazad is lehetne, ha nem lenne az a mondás, hogy:
Utólag okosnak lenni pont annyit ér, mint előre hülyének.
Nem láttam, hogy azt írtad volna 6 éven át, hogy "tévedsz Sobri, fog még Brady nyerni, a következő egyértelmű dolgok miatt".
Attól, hogy egy AA veszít preflop allin után h2h egy KQ ellen, még az AA volt az esélyesebb.
Jelen esetben bejött a kisebb sanszú dolog, nyert Brady, mivel nem az elmúlt évek chocker PO-formáját hozta.
Én nem bánom, hogy ez történt, sőt, örülök neki.
Te is?Sobri Jóska
Akkor keresd vissza és meglátod. Párszor kijelentettem itt, h hülyeségeket beszélsz, nyilván nem annyiszor amennyiszer megtetted mert annyi időm/kedvem nem volt erre, ahogy most is ez lesz az utsó írásom ezzel kapcs. Az utólagos okoskodásról mondjuk nagyon vicces, h éppen te tartasz kiselőadást 😀 A pókeres példád pedig egyáltalán nem analóg ezzel a helyzettel, mert abban igazad van, h sokkal nagyobb esélye volt annak, h Brady már nem nyer SB-t, mint h igen (sokkal-sokkal nagyobb volt a különbség, mint akár AA, 27 esetén) de épp az a lényeg, h nem az volt a döntő Brady chokkerségével/coolságával kapcs, h nyer-e a Pats SB-t vagy sem, ezt csak te állítottad mindig és épp ezért volt hülyeség az egész. A tegnapi meccs is ezt mutatja: most azt mondod, h nagyon örülsz, h végre visszaváltozott a 10 évvel ezelőtti énjére, de ha mondjuk a Seahawks megcsinálja a TD-t az utsó drive-ban, aminek az eredményéhez Bradynek kb annyi köze volt, mint nekem, akkor most megint Brady chokkerkedéséről olvashatnánk tőled a két INTje miatt.
Az eredménynek pedig nem örülök. (Szerk.: de azért gratulálok, fasza meccs volt)
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként a köszönet Reid bácsié, valahogy mindig azon dolgozik, hogy a Pats-é legyen a SB 😛 😀 (most a Chief-sl való vereség ami után beindultatok, anno az Eagles-l való bukás, és persze a közös edzések meg drafcetli cserék D 😀 😀)
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
OFF :
Sobriról a volt főnököm jut eszembe ,amikor pályakezdő koromban egyszer leszúrt a kollégámmal valamiért,amit csináltunk,hogy azt nem úgy kellett volna és elmagyarázta ,hogy szerinte mi lett volna a helyes megoldás.Nem értettünk vele egyet. Egy hét múlva egy uilyen megbeszélésen egy másik ügy kapcsán kiderült,hogy egy héttel korábban is nekünk volt igazunk,mire szemrebbenés nélkül közölte:" Dehát akkor már megint csak nekem van igazam!"

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
De igazam volt.
A rendelkezésre álló információk alapján az elmúlt 6 évben helyesen elemeztem a tendenciát.
Ami szerencsére és pár addig állandó megváltozásának köszönhetően megfordult.
És hamarabb is kiderülhetett volna, hogy Bradyben még van SB-győzelem, ha a Giants nem trollkodik bele.
És nyilván nem kell, hogy csönd legyen, szívesen dikurálok erről, vagy Tebowról itt, a regnáló NFL bajnok topicjában.Sobri Jóska
Kiválóan elemezted a tendenciát aminek Sb győzelem lett a vége, remek.
Amúgy az állandók hogy tudnak megváltozni?Szesze
Látod.
Állandó volt, hogy Brady a PO-ban fos teljesítményt nyújt, nyomás alatt összeomlik, rossz döntést hoz, veszít. Elmúlt a coolsága, chocker lett.
Ha nem így lett volna, akkor nem 0 SB győzelem lenne az elmúlt 10 évből.
De ez szerencsére idén megváltozott, átlépte az árnyékát, nem parázott rá, és meglett a 4. SB győzelem.
Örömmel magyarázom a triviális dolgokat is természetesen.Sobri Jóska
A triviális dolog az, h te állandónak vettél egy olyan dolgot ami bebizonyosodott, h nem volt az. Azaz elmúlt a nemlétező coolságod, chokker lettél 😕Szesze
Igazad is lehetne, ha nem lenne az a mondás, hogy:
Utólag okosnak lenni pont annyit ér, mint előre hülyének.
Nem láttam, hogy azt írtad volna 6 éven át, hogy "tévedsz Sobri, fog még Brady nyerni, a következő egyértelmű dolgok miatt".
Attól, hogy egy AA veszít preflop allin után h2h egy KQ ellen, még az AA volt az esélyesebb.
Jelen esetben bejött a kisebb sanszú dolog, nyert Brady, mivel nem az elmúlt évek chocker PO-formáját hozta.
Én nem bánom, hogy ez történt, sőt, örülök neki.
Te is?

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Most komoly, hogy győztes SB után is erről megy a vita? 😊nDRo
Ez nem vita.
Csak örömteli csevely arról, hogy a kiégett Brady még egyszer fellobbant, vagy sose volt kiégve, és aki így látta tévedett, vagy mi hibádzott eddig, stb.
Szerintem építő dolog ilyenről beszélni, tele van tanulsággal arról, hogy nem minden fehér vagy fekete, de arról is, hogy szürkét se lehet mindenre mondani.
Valamint beszélgetni mindig szórakoztató dolog. 😊

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
De igazam volt.
A rendelkezésre álló információk alapján az elmúlt 6 évben helyesen elemeztem a tendenciát.
Ami szerencsére és pár addig állandó megváltozásának köszönhetően megfordult.
És hamarabb is kiderülhetett volna, hogy Bradyben még van SB-győzelem, ha a Giants nem trollkodik bele.
És nyilván nem kell, hogy csönd legyen, szívesen dikurálok erről, vagy Tebowról itt, a regnáló NFL bajnok topicjában.Sobri Jóska
Kiválóan elemezted a tendenciát aminek Sb győzelem lett a vége, remek.
Amúgy az állandók hogy tudnak megváltozni?Szesze
Látod.
Állandó volt, hogy Brady a PO-ban fos teljesítményt nyújt, nyomás alatt összeomlik, rossz döntést hoz, veszít. Elmúlt a coolsága, chocker lett.
Ha nem így lett volna, akkor nem 0 SB győzelem lenne az elmúlt 10 évből.
De ez szerencsére idén megváltozott, átlépte az árnyékát, nem parázott rá, és meglett a 4. SB győzelem.
Örömmel magyarázom a triviális dolgokat is természetesen.Sobri Jóska
A triviális dolog az, h te állandónak vettél egy olyan dolgot ami bebizonyosodott, h nem volt az. Azaz elmúlt a nemlétező coolságod, chokker lettél 😕
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
De igazam volt.
A rendelkezésre álló információk alapján az elmúlt 6 évben helyesen elemeztem a tendenciát.
Ami szerencsére és pár addig állandó megváltozásának köszönhetően megfordult.
És hamarabb is kiderülhetett volna, hogy Bradyben még van SB-győzelem, ha a Giants nem trollkodik bele.
És nyilván nem kell, hogy csönd legyen, szívesen dikurálok erről, vagy Tebowról itt, a regnáló NFL bajnok topicjában.Sobri Jóska
Kiválóan elemezted a tendenciát aminek Sb győzelem lett a vége, remek.
Amúgy az állandók hogy tudnak megváltozni?Szesze
Látod.
Állandó volt, hogy Brady a PO-ban fos teljesítményt nyújt, nyomás alatt összeomlik, rossz döntést hoz, veszít. Elmúlt a coolsága, chocker lett.
Ha nem így lett volna, akkor nem 0 SB győzelem lenne az elmúlt 10 évből.
De ez szerencsére idén megváltozott, átlépte az árnyékát, nem parázott rá, és meglett a 4. SB győzelem.
Örömmel magyarázom a triviális dolgokat is természetesen.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
De honnan tudod hogy motiválatlan volt? Beszéltél vele? Azért akkor se volt olyan szar. Sérülések voltak, vagy éppen a ravens összekapta magát. Most se sokon múlt ne picsázzanak el otthon.Demecs
Onnan tudom, hogy így gondolom.
Te honnan tudsz bármit is?
Informálódsz, gyüjtesz adatokat, relevánsnak vélt infókat, tapasztalatokat és megalkotod a fejedben a saját véleményed, megszületnek a következtetéseid, gondolataid.
Ez a mechanizmus működik mindenkinél.
Vagy persze van még az, amikor valaki egyszerűen átveszi más véleményét, érveit, érvrendszerét, és azt szajkózza.
Ez a mostani SB győzelem egyértelműen cáfolja azt a véleményemet, tippemet, hogy Bradyvel a Pats már soha nem nyer több SB-t.
De azon, hogy a sérülésétől eddig a PO-ig fos volt a PO-kban nem.
Én nem bánom.

több mint 9 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
De igazam volt.
A rendelkezésre álló információk alapján az elmúlt 6 évben helyesen elemeztem a tendenciát.
Ami szerencsére és pár addig állandó megváltozásának köszönhetően megfordult.
És hamarabb is kiderülhetett volna, hogy Bradyben még van SB-győzelem, ha a Giants nem trollkodik bele.
És nyilván nem kell, hogy csönd legyen, szívesen dikurálok erről, vagy Tebowról itt, a regnáló NFL bajnok topicjában.Sobri Jóska
Kiválóan elemezted a tendenciát aminek Sb győzelem lett a vége (aminek éppen az ellenkezőjét szajkóztad évekig), remek.
Amúgy az állandók hogy tudnak megváltozni?
több mint 9 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Most komoly, hogy győztes SB után is erről megy a vita? 😊
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Az látszott év elején is, hogy keressük a megfelelő felállást a falnál és év elején pedig 4 olyan meccs volt aminek erős a D fala.
Én év elején is ezt mondtam. Nem ég ki valaki pár hónap alatt. Nem felejt el játszani.Demecs
A "kiégés" és az "elfelejt játszani" két különböző dolog.
Az elöbbit konzekvensen arra a lélektelen, motiválatlan, összeszarós, chocker játékra értettem mindvégig amit Brady előadott a sérülése óta a PO-kban.
A képességei eközben semmit se csökkentek, csak fejben ergyadt el.
Ezen tudott túllépni idén, minden várakozásom dacára levetkőzte, átlépte az árnyékát.
Én őszintén örülök neki, és annak is ha erről pár hónapig elírogatunk.
Sose voltam oda az offseasonért.


inkább a győzelemmel foglalkozzatok, ne Jóskával
ZERO_L
Több évnyi frusztráció gyűlt itt össze a Pats drukkerekben az elmúlt évek fos PO-i miatt.
Jöjjön csak ki nyugodtan mindenkiből.Sobri Jóska
De honnan tudod hogy motiválatlan volt? Beszéltél vele? Azért akkor se volt olyan szar. Sérülések voltak, vagy éppen a ravens összekapta magát. Most se sokon múlt ne picsázzanak el otthon.