New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szép volt fiúúúk !!!

GRATULÁLOK !!!

BRADY BARÁTOM VÉGREEEE !!!

😉 😊
több mint 9 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Nézem újra a meccset, negyedik negyed 11:32-nél Höri: "Az elkapóknál a párharcokat a seattle-i védelem nyeri." Ezt követően Brady a hátralévő 10 percben 18/21-el passzolt, két TD-t elérve. Jó meglátás volt...😉Burkus
Addig azért (3.negyed) totál homály volt az O.zinedine5
Szerintem ott volt a momentum, amikor Baby Vince fogta a futást es utana jött Ninko sack-je.
Utana mar "csak" egy kis Minitron varázslat kellett, meg ket TD... 😊

Btw nálam Edelman MVP címe mögött csak hajszálnyival van lemaradva Vereen.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Nézem újra a meccset, negyedik negyed 11:32-nél Höri: "Az elkapóknál a párharcokat a seattle-i védelem nyeri." Ezt követően Brady a hátralévő 10 percben 18/21-el passzolt, két TD-t elérve. Jó meglátás volt...😉Burkus
Addig azért (3.negyed) totál homály volt az O.
több mint 9 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Nézem újra a meccset, negyedik negyed 11:32-nél Höri: "Az elkapóknál a párharcokat a seattle-i védelem nyeri." Ezt követően Brady a hátralévő 10 percben 18/21-el passzolt, két TD-t elérve. Jó meglátás volt...😉Burkus
Én is nézem az ismétlést, de a Kearse elkapást akárhányszor látom, még mindig nem hiszem el.

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nézem újra a meccset, negyedik negyed 11:32-nél Höri: "Az elkapóknál a párharcokat a seattle-i védelem nyeri." Ezt követően Brady a hátralévő 10 percben 18/21-el passzolt, két TD-t elérve. Jó meglátás volt...😉
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Vazze 50 passz kísérlet, az nagyon durva!NB2
Csak hogy el tudjuk helyezni. (S az én két évvel ezelőtti jóslatom - Brady visszatér a karrierje eleji game manager stílushoz - mennyire vált be. Semennyire. 😊 )

A PO-k történetében 16 olyan meccs volt, amikor egy irányító 50+ passzt eresztett el. Brees, Marino, Moon, Brady (neki ez volt az ötödik ilyen meccse, idén rögtön kettő), Jim Kelly és Jeff George. Ezekből négyet nyert meg az ötvenet passzoló csapat. A Patriots (Brady) mérlege: 4-1.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Visszanézve kb. 15-ször a Butler intet is fogom a fejem, hogy az mekkora játék volt. A dobás pillanatában kb. 5-6 yardra volt az elkapótól és odaért bassza meg. Nagyon király szezon volt ez és remélem, picit az ellendrukkerek is enyhülni fognak, mert ebben a PO-ban 3 meccsből 2 instant classic volt, abszolút szórakoztató és nézőcsalogató játékkal. És idéntől nem ér Spygatezni.😊Imitheking
Nyilatkozta, hogy pontosan tudta mi fog jönni, merre kell mozognia.
A sok videózás és Patricia jól felkészítette.
Utána már csak arra figyelt, hogy megcsinálja a játékot. 😊Sinisa
Vagy 15x visszanéztem a játékot, abszolút látszik a tudatosság Butler részéről. A passz egyébként kifogástalan volt, csak Butler belépett a passzsávba. Ha egy tizedmásodperccel később indul, akkor max. incomplete a passz, de lehet hogy meg is van a TD. Rookie-ként tökéletesen játszotta meg a játékot, ahogy a táblánál tanulta 😊

2011-ben Sterling Moore, most Butler. Remélem, többre viszi nálunk, mint Moore vagy a másik Butler. Jut eszembe, mi lehet Dennard-al?
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Családi idill:
 www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/2015/02/tom_gisele_celebrate_super_bowl_win_with_perfect_b.html?s_campaign=bcom%3Asocialflow%3Afacebook

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
BB nem azzal számolt, hogy majd visszatámadunk hanem, hogy megfogjuk őket ott 1 yardon. Így gyakorlatilag volt 2 futásra idejük, ha kikéri az időt akkor 3-ra lett volna. Ebben bízott. Hogy ez jó döntés-e egyébként vagy nem azt mindenki eldöntheti maga. A maradék időben egy ilyen secondary ellen ami a hosszúkat így lefogja és ilyen alacsony elkapókkal sokra úgyse mentünk volna.
Pluszban meg hozzá teszem, hogy nem 20 vs 45 másodpercről szólt ez a történet hanem 20+1 időkérés vs 45 másodperc, ha egyből beviszik.tamasboldizsar
Baromi egyszerű. Ha Belichick egy pillanatig is kételkedett volna benne, hogy védelem megállítja őket, akkor elsőre beengedjük a TD-t, hogy több időnk legyen visszatámadni. Nem azért mert ekkora lángész, hanem mert azt a döntést hozta, hogy bízik a védelemben és kitartott emellett. Ezzel nem kis zavart okozott Carolléknál szerintem.

Ha nem sikerült volna, most mi fogjuk a fejünket, hogy micsoda playhívás volt ez. Két vesztes döntő után egyszer felénk is pattant a labda.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Visszanézve kb. 15-ször a Butler intet is fogom a fejem, hogy az mekkora játék volt. A dobás pillanatában kb. 5-6 yardra volt az elkapótól és odaért bassza meg. Nagyon király szezon volt ez és remélem, picit az ellendrukkerek is enyhülni fognak, mert ebben a PO-ban 3 meccsből 2 instant classic volt, abszolút szórakoztató és nézőcsalogató játékkal. És idéntől nem ér Spygatezni.😊Imitheking
Nyilatkozta, hogy pontosan tudta mi fog jönni, merre kell mozognia.
A sok videózás és Patricia jól felkészítette.
Utána már csak arra figyelt, hogy megcsinálja a játékot. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Az első szó, ami eszembe jutott a hajnali SB győzelem és a megszerzett 4. gyűrű után, hogy köszönöm.
Köszönöm a teljes Csapatnak, tiszteletbeli kapitánynak, örök kedvencemnek Tedy Bruschi-nak, teljes Szakmai stábnak, Kraft családnak, az egész New England Patriots frencsájznak, hogy boldog és roppant büszke lehetek rájuk ismét, BAJNOKKÉNT, elmondhatatlanul jó érzés ezt leírni először, de nem utoljára.
A Lombardi-trófea, pedig visszakerül Bostonba, oda, ahová oly régóta szerettük volna, sok Pats szurkolótársammal és a velünk, szimpatizálókkal, nekünk szurkolókkal együtt, nekik köszönet és respekt részemről.
11 éve szurkolok a Patsnek, 5. Super Bowlom (3-2-lett, ahogy azt előzetesen vártam).
Mindig is hittem, bíztam benne, kitartottam, reménykedtem, titkon, idén is, végig, hogy sikerülhet, mert mentálisan, fizikálisan, borzasztóan egyben volt a csapat, ahogy korábban le is írtam, a legfontosabb meccseken, mindig elő tudott lépni valaki vezérként, meg volt az a bizonyos szükséges plusz.
Az utóbbi időben sokszor inkább magamban tartottam a személyes véleményem, gondolatom, mert jobbnak láttam, nem felülni az üres provokációnak, támadásnak, csalózásnak, sértegetésnek stb. utólag egyértelmű, hogy ez jó döntés volt.
Az elmúlt hetek történéseit olvasva és a korábbi évek vereség tapasztalatait is felhasználva, a Csapat méltó választ adott mindenkinek, a lényegi kérdések, úgyis a pályán dőlnek el, a többi, pedig már történelem.
Megéltem a pillanatokat, felejthetetlen történéseket az egész szezonban, ami engem különösen rosszul érintett, a mélységek (Ridley, Mayo sérülése), csalódások (Mankins elcserélése), hullámvölgyek (Chiefs elleni kiütés) majd a magasságok (Baby Vince és G-Force visszatérése, Denver legyőzése, AFC East csoportgyőzelem), hullámhegyek (Ravens elleni fordítás létszer is komoly hátrányból, AFC bajnoki cím).
Az álom, remény, vágy, ismét valóra vált egy fantasztikus meccsen, óriási győzelmet arattunk egy borzasztóan erős és jól játszó Hawks ellen.
Hit, remény, küzdés, akarat, sors, szerencse, csillagok összeállása, ki-ki meggyőződése szerint választhat, Arizona, Glendale, pedig most visszaadott valamit, amit korábban elvett.
BAJNOKCSAPAT, ezt még most is csak nehezen hiszem el, fogom fel, annyira örömteli és felemelő érzés, pedig korábban már szerencsére kétszer is sikerült átélnem, ugyanaz az érzés, de most mégis valamiben más, részben személyes okok, részben az eltelt hosszú idő miatt.
Mi vagyunk a legnagyobbak, ez ismét bebizonyosodott, a Patriots pedig ismét elérte a csúcsot, oda, ahová az elmúlt másfél évtizedben is tartozott.
Köszönöm, hogy Patrióta lehetek és a New England Patriotsnak szurkolhatok. Soha rosszabb és méltóbb NFL szezonzárást és idény befejezést.

Végül, aki, ismer, tudja, hogy a Kaposvári Kosárlabda Klub a másik legnagyobb kedvencem, akinek szurkolok régóta (14 éve), a Pats mellett a 2 bajnoki cím és 1 kupagyőzelem életem legnagyobb sportélményei között van, mert személyesen is meg- és átélhettem, ez a 49. SB győzelem is csatlakozott melléjük.

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
kikoki New England Patriots 11
Belichick mi a véreres bálnapéniszért nem kért időt a Butler INTet hozó play előtt?bálnalekvár
Előtte Lynch futott és levitték a következő playre, ha időt kér, akkor újra visszajön a második kísérletre és nagyobb a sansz, hogy futnak. Szerintem, de nem lehet belelátni BB fejébe.Egon
Lynch fent volt a Butler Int-nél, ő fut kifelé a bal oldalon és Chandler Jones követi egy darabig.
több mint 9 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Visszanézve kb. 15-ször a Butler intet is fogom a fejem, hogy az mekkora játék volt. A dobás pillanatában kb. 5-6 yardra volt az elkapótól és odaért bassza meg. Nagyon király szezon volt ez és remélem, picit az ellendrukkerek is enyhülni fognak, mert ebben a PO-ban 3 meccsből 2 instant classic volt, abszolút szórakoztató és nézőcsalogató játékkal. És idéntől nem ér Spygatezni.😊
több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 110 — Saints GM
Belichick mi a véreres bálnapéniszért nem kért időt a Butler INTet hozó play előtt?bálnalekvár
Előtte Lynch futott és levitték a következő playre, ha időt kér, akkor újra visszajön a második kísérletre és nagyobb a sansz, hogy futnak. Szerintem, de nem lehet belelátni BB fejébe.

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Az érzés mikor a Sugárban , Butler intjénél egyszerre csap a levegőbe 120ököl, megfizethetetlen, minden másra ott a kibaszott mászterkárd. 😀
Gratuláció a Győztesnek és Tisztelet a Vesztesnek.
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Sikerült Bradynek is, BB-nek is túllépni az árnyékán.Sobri Jóska
Fura amit írsz. Ugyanis ha nem nyertünk volna, abban benne lett volna TB keze is. Az első INT olyan hiba volt, hogy ihaj. Látom jön a védő vagy lemegyek és sack, vagy elzúdítom a lasztit 3m magasan az endzone felett. És akkor FG ami plusz 3 pont. A második INT inkább egy jó védekezés volt, de ott is pl Vereen üres állt, igaz neki nem biztos, hogy meglett volna a 10 yard. Mindazonáltal TB ezeket a hibákat leszámítva k...a jól tolja😊 Iszonyat nagy koncentráció kell ezekhez a rövidpasszos játékokhoz. Vazze 50 passz kísérlet, az nagyon durva!NB2
Inkanb az a durva, hogy tobb mint 30 jo volt. A levegoben vertek meg a seahawkst, mert a futast a vege fele megint feladtuk. Az a ket drive... sherman remalma lesz.

több mint 9 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
BB nem azzal számolt, hogy majd visszatámadunk hanem, hogy megfogjuk őket ott 1 yardon. Így gyakorlatilag volt 2 futásra idejük, ha kikéri az időt akkor 3-ra lett volna. Ebben bízott. Hogy ez jó döntés-e egyébként vagy nem azt mindenki eldöntheti maga. A maradék időben egy ilyen secondary ellen ami a hosszúkat így lefogja és ilyen alacsony elkapókkal sokra úgyse mentünk volna.
Pluszban meg hozzá teszem, hogy nem 20 vs 45 másodpercről szólt ez a történet hanem 20+1 időkérés vs 45 másodperc, ha egyből beviszik.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha az ellenfeled arra számít, hogy egy plussz játékhoz jut, mert neked ki kell kérned az időt, akkor ne kérd ki az időt. Ha tudod, hogy te nem akarod elbaszni, engedj oda másokat, hogy ezt megtegyék. Ez két ősi horvát mondás...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
bálnalekvár Washington Commanders 693
Szívből gratulálok minden Pats-szimpatizánsnak, nagyon boldog vagyok, nagyon érett már a negyedik!
Viszont egy kérdéssel szeretnék belerondítani az örömködésbe. 😀

Belichick mi a véreres bálnapéniszért nem kért időt a Butler INTet hozó play előtt? Tegnap óta ezen agyalok de nem fér a fejembe. A kamera Bill papát mutatta, én pedig megjegyeztem, hogy Belichick most, ezzel (hogy hagyja futni az órát) veszti el a Super Bowlt.
Van időkérésed, kettő is. Az ellenfélnek van még majd' 50 másodperce, egy időkérése, és 3 kísérlete 1 yardról. Abba még beleférhet akár két futás meg egy passz is. Az óra nem fogja megállítani a Seattlet és megnyerni a meccset, annál több van még hátra. Az egyetlen lehetőséged, hogy a védelmed megtartja őket, talán háromszor is. Számomra az lenne a logikus, hogy amint tudunk, időt kérünk, hogy -mivel valljuk be az ellenfél TD-jére viszonylag nagy az esély- minnél több időnk maradjon visszatámadni, rúgni egy field goalt, és egyenlíteni. Ehelyett Belichick várt, várt, mint aki már tudja, mi fog következni. A történet ismert, int, win. De mi van ha az a passz egy kicsit jobban van helyezve, Lockette elkapja, és TD? Maradt 20 másodperced, míg ha kikéred az időt, akkor mondjuk 45.
Aztán lehet, hogy csak én variálom túl, de nekem ez teljességgel logikátlan.

akkorisredskins
több mint 9 éve
Gomboc_Arthur 3
... ráront mint Gombóc Artúr a csokoládéra …
FunHun
Hejj, hát Te engem honnan ismersz??
😛
több mint 9 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Halihóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!

2000 óta imádom ezt a csapatot, de most először könnyeztem meg egy győzelmüket!!!!
Ma egész nap semmi mást nem tudok csinálni, csak nézem a videókat, olvasgatom a kommenteket, cikkeket és még mindig nem hiszem el, hogy ezt így meg lehetett nyerni!
Tegnapra közös meccsnézés és szurkolás volt betervezve haverokkal, de ehelyett betegen otthon néztem egy lázmérő társaságában (ami valami csoda folytán túlélte).
A 11 éves fiam többször is kijött a szobájukból hajnalban megkérdezni, hogy jól vagyok-e (hát voltak pillanatok amikor nem voltam jól, sőt --- gyomorgörcs + infartusközeli állapot), mert felébredt a hanghatásra amit egy-egy megcsinált, vagy elbaltázott játék kiváltott belőlem.
Az volt többször is az érzésem, hogy úgy járunk mint a GB és a sok kihasználatlanul hagyott lehetőség meg fogja bosszulni magát...

Nem akartam elhinni, hogy:
- Az első félidőben simán vezethettünk volna akár 14 ponttal is, ha nem adjuk oda labdát, vagy ha a félidő végén fél perc alatt nem húzzuk magunkra őket egy buta facemaskkal...
- Hogy outcoachingolnak bennünket és ők húznak, húztak valami olyat Chris Matthewssal (hogy kivel???) amire BB-nek nincs válasza? Hogy addig elkapást be nem mutató ST játékosok okozzák a megoldhatatlannak tűnő gondot a megerősített secondorynknek... Ryan, Arrington brrrrrrrrr…. Na ezt nem hittem volna, aztán mégis látnom kellett.
- Hogy nem volt elég két hét hogy a fejekbe verjék, hogy nem elkapni kell RW-t -ugye Chandler Jones- hanem csak nem engedni futni, fent tartani a LOS mögött és hagyni hogy dobással túlvállalja magát. Nem erre többször is ráront mint Gombóc Artúr a csokoládéra, csakhogy a kis drazsé gyorsabb mint Ő és játszi könnyedséggel rendkívül fontos first downokat hoz össze…

Aztán a GW drivenál már éreztem, hogy jól alakulhat minden, de nem is értettem, hogy miért kellett kétszer is kilépni oldat az elkapás után amivel plusz majd egy percet hagytunk a visszatámadásra...
Aztán a Kearse elkapásnál elszakadt a cérnám --- csapkodtam, toporzékoltam, hogy nem lehet, hogy ismét egy ilyen valószerűtlenül mázlista elkapással hulljanak darabokra a győzelmi reményeink!!!
Aztán nem kérünk időt.... Miért nem??? Hagyjuk hogy lefuttassák az időt és megnyerjék a meccset??? Kicsit úgy éreztem, BB a fejét ingatva azt sugallta, hogy kész erre még Ő sem tud felkészülni, hogy ellenünk mindig ilyen mázlija legyen mindenkinek, és hogy kész, feladta... (Utólag inkább úgy tűnik, hogy hagyta, hogy kapkodjanak, és hibázzanak, nem akart nekik időt kérni, hogy higgadtan játszhassák a végjátékot. Hagyta, hogy ott, és akkor őket nyomja a tét, mert abban a pozícióban és pillanatban már szinte csak nekik volt vesztenivalójuk! Arra azért kíváncsi lennék, hogy időkérés helyett mit mondhatott az oldalvonalnál bekiabálva a védőknek!)

AZTÁN!!! Butler!

Hihetetlen, de úgy látszik, hogy ez nagyon sorsszerűen alakult. Igazi amerikai sztori lett a pokolból a mennybe mind a szezont, mind a meccset tekintve!

Nekem még most is összeszorul a torkom és könny szökik a szemembe!

Elképesztő volt ilyen teljesítményeket látni:
- Edelman szerintem lábon hordta ki az agyrázkódást
- Vereen egyszerűen nagyszerű volt
- Brady ismét cool & clutch volt, de nagyon (ráadásul két INT után!!!)
- futás elleni D elképesztően jól limitálta Lynchet
- Ninko, Ninko és Ninko,
- ja és BUTLEEEEER

KÖSZÖNÖM A CSAPATNAK!!!
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Brady-re az is igaz volt az elmúlt években, hogy könnyen meg lehetett zavarni mentálisan, dobott egy INT-et és utána mintha "túl gondolta" volna a játékokat vagy inkább csak a 100%-os tutit vállalta volna, nem bízott a falban sack-ek után
nem tudom pontosan, most nincs a fejemben az összes meccs, de nekem az maradt meg, hogy látványosan visszaesett a teljesítménye egy-egy komoly hiba után

most meg a PO-ban mintha csak simán lerázta ezeket, dobott nagyon durva homályokat amikből sajnos INT is lett Ravens-Colts ellen is és most ez az első negyedben, én nagyon féltettem, de most valamiért nem zuhant össze, nem tudom ez minek köszönhető, iszonyatosan jó volt látni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Hehe... 😊

"Observations from a week in the Valley of the Sun (and, as it turned out, rain):

1. The NFL had 32 GMC sport trucks in front of the media center during the week. One day, security came out to discover the two front tires on the Patriots’ truck had been deflated"

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Sikerült Bradynek is, BB-nek is túllépni az árnyékán.Sobri Jóska
Fura amit írsz. Ugyanis ha nem nyertünk volna, abban benne lett volna TB keze is. Az első INT olyan hiba volt, hogy ihaj. Látom jön a védő vagy lemegyek és sack, vagy elzúdítom a lasztit 3m magasan az endzone felett. És akkor FG ami plusz 3 pont. A második INT inkább egy jó védekezés volt, de ott is pl Vereen üres állt, igaz neki nem biztos, hogy meglett volna a 10 yard. Mindazonáltal TB ezeket a hibákat leszámítva k...a jól tolja😊 Iszonyat nagy koncentráció kell ezekhez a rövidpasszos játékokhoz. Vazze 50 passz kísérlet, az nagyon durva!NB2
Az INT valóban homály volt, de nézd meg pl az Amendola TD-t, hát az mi a f*sz.. 2 védő állt a passzsávban, (a védőfalembert nem is számoltam, úgy 3), mögöttük Amendola, rajta még egy védő. totál Tommy Cool pillanat volt.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Sikerült Bradynek is, BB-nek is túllépni az árnyékán.Sobri Jóska
Fura amit írsz. Ugyanis ha nem nyertünk volna, abban benne lett volna TB keze is. Az első INT olyan hiba volt, hogy ihaj. Látom jön a védő vagy lemegyek és sack, vagy elzúdítom a lasztit 3m magasan az endzone felett. És akkor FG ami plusz 3 pont. A második INT inkább egy jó védekezés volt, de ott is pl Vereen üres állt, igaz neki nem biztos, hogy meglett volna a 10 yard. Mindazonáltal TB ezeket a hibákat leszámítva k...a jól tolja😊 Iszonyat nagy koncentráció kell ezekhez a rövidpasszos játékokhoz. Vazze 50 passz kísérlet, az nagyon durva!