New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Remélem Vereent is megtartjuk, nagyon sokat számított ő is. 11 elkapás, oké, legtöbb rövid biztonsági passz, de elképesztő a srác.
több mint 9 éve
Csabiii New England Patriots 198
Így már az is hivatalos, hogy mind Ayers, mind pedig Casillas ára egy két (azaz kettő) helyes letrade volt fejenként a drafton. 😊Csabiii
Azért ez teljesen nem igaz, mert leszenk köztük kompenzációs pickek is. De nagyszerű trade-ek voltak 😊Wyatt
Bakker, tényleg 😀
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így már az is hivatalos, hogy mind Ayers, mind pedig Casillas ára egy két (azaz kettő) helyes letrade volt fejenként a drafton. 😊Csabiii
Azért ez teljesen nem igaz, mert lesznek köztük kompenzációs pickek is. De nagyszerű trade-ek voltak 😊

több mint 9 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Életem legnagyobb sportélménye. Nem is hiszem, hogy ezt valaha valami túl fogja szárnyalni. Megy is az archívumba.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Sikerült Bradynek is, BB-nek is túllépni az árnyékán.

Valójában nem csak a győzelem miatt, mert ahhoz kellett a 'Hawks hiba a végén, hanem az egész idei PO miatt.
Kétszer visszajönni -14ről a Ravens ellen, visszajönni -10ről a Seahawks ellen, agyondominálni a Coltsot - végre nem az a chockerkedés, ami Brady sérülése óta történt, és amit elszenvedtünk a rájátszásokban évek óta.
Ettől még a korábbi Ravens vagy Jets elleni meccsek, a második Giants elleni vesztes SB fejben ment el, nem sikerült így lemenedzselni a valós képességeket, mint az idei PO-ban. (Ezért lett volna módfelett szomorú, ha ismét egy irreális elkapás, egy kikalkulálhatatlan nüansz foszt meg a győzelemtől.)

Ami az igazán jóleső a tegnapi győzelemben, és az egész PO-ban, hogy nem az elmúlt években látott PO-Brady alkotott, hanem újra a 10 évvel ezelötti.
Nincsenek orbitális hosszúpasszok, nincs show, csak pontos, rövid passzok pár yardokra, és 8/8 szerű mutatók driveonként.
El kell ismerni, az első INT hiperhomály volt, és ha nyomás volt, akkor ment a para rendesen, na de szerencsére nem volt túl nagy nyomás (asszem 1 benyelt sack mindösszesen), és ami a lényeg, és ami az első 3 SB-győzelmet idézte, hogy végre volt védelmünk.
Lynch a végére szépen le lett limitálva (sportban nincs ha, de semmi garancia arra, hogy az utolsó fél percben 3 kisérletből tuti begyötörte volna), hosszú futás egyáltalán nem volt, Wilson kapott 2(3) sacket, végig megvolt a magabiztosság védelmi oldalon.

Talán az elmúlt 10 év legerősebb Pats-védelme miatt, talán JMD tökössége miatt, de az elmúlt évek chockerkedése erre a PO-ra elfelejtődött, ami oda vezetett, hogy SB és igazi ki-ki meccs, amit kurvára ideje volt behúzni.
Nincs jelentősége, hogy jobbak voltunk e, vagy a csapatot alkotó játékosok egyénileg jobb képességűek e, mint a Seattlenél.
Annak, van, hogy nyertünk.
Ez az egyetlen igazán lényeges statisztika az NFL-ben, és ebben tegnap felülmúltuk az ellent, és idén mindenkit.

Valaki azt írta, hogy nekem igazi win-win szitu minden PO-meccs, mert vagy beigazolódik, hogy Brady kiégett, vagy örülök, hogy nyer a Pats.
Lófaszt.
Én annak örülök, ha nyer a Pats, ha nyer az a játékos, aki "rákattantott" erre a sportra, és kb 6 éve várok, hogy a fél fórum azt írhassa, jogosan, hogy lófaszt égett ki, mivel behúztuk a SB-t, amit én már kicsit se tartottam valószínűnek.
Dehát, mint írtam, egyszer tévedhetek az életben.
És egy tévedés soha ne legyen szomorúbb ennél.

Ahogy az életben úgy a sportban is hiszek a változásban, a comebackekben, és kibaszottul örülük, hogy bár 6 évig nekem volt igazam, idén már végre nem. Idén sikerült végre a fasz jó végére keveredni, hogy ilyen profán hasonlattal éljek.

Összegezve: már épp ideje volt ennek a SB győzelemnek. Igazán megérdemeltem. 😊

Sobri Jóska
Azt nem mondom, hogy Te jártál a fejemben éjjel, mert annál fontosabb dolgok is történtek akkor. De reggel azért eszembe jutott, hogy amikor Brady megcsinálta élete 4. győztes SB-ján a 4. GW drive-ot, akkor Neked egy fél évtized "munkája" foszlott semmivé... 😀 Hallgattuk, hogy Tebow kellene Brady helyett, hogy Brady kiégett, sosem fog már nyerni, stb.... Éveken át. Hitted, vallottad,makacsul figyelmen kívül hagyva a tényeket ,a realitásokat. Ez nem egyszeri tévedés, ideje lenne hamut szórni a fejedre. Ennyivel tartozol Bradynek.😊 (Ahogy teszem én is, mivel a Kansas meccset követően én is azt gondoltam, hogy szétesett a csapat.)
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem volt egyszerű ez a Super Bowl, de csak sikerült végre megszerezni a negyedik alkalommal is a bajnoki címet! Hihetetlen, hogy meg tudták nyerni. Nálam Edelman az MVP.DoM
Én is neki adtam volna. Azt is hittem, hogy 2 INT után ő fogja kapni.
több mint 9 éve
Csabiii New England Patriots 198
Így már az is hivatalos, hogy mind Ayers, mind pedig Casillas ára egy két (azaz kettő) helyes letrade volt fejenként a drafton. 😊
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
hihetetlen izgalmak voltak végig 😊
Ami számomra meglepő volt, hogy nagyon jó volt a játékvezetés az egész meccs során, nem repkedtek felesleges zászlók,jó döntéseket hoztak végig,le a kalappal előttük, egész szezon során így is lehetne bíráskodni és nem flagfoci lenne,persze mindkét csapat nagyon fegyelmezetten játszott végig leszámítva az utolsó fél percet 😀

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Na akkor a Brady gyerekeknek már van játékszer. Az asszony ujjára is jutott smukk, ideje lenne magának is beszerezni végre egy gyűrűt 😀
Vagy még egy gyereket? 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nem volt egyszerű ez a Super Bowl, de csak sikerült végre megszerezni a negyedik alkalommal is a bajnoki címt! Hihetetlen, hogy meg tudták nyerni. Nálam Edelman az MVP.DoM
Absz adom,elképesztőt játszott.Dola is hozzátette a magáét. 4 TD passz,4 elkapónak,mint a régi szép időkben....

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem volt egyszerű ez a Super Bowl, de csak sikerült végre megszerezni a negyedik alkalommal is a bajnoki címet! Hihetetlen, hogy meg tudták nyerni. Nálam Edelman az MVP.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Azért az ahogy remegő gyomorral néztem a Kears elkapás ismétlését, mintegy autista mormolva hogy "ilyen nincs ba**meg, mégegyszer Tyree nem lehet, ilyen nincs ba**meg...." és utána a katarzis az INT után lélegzetvisszafojtva várva a zászló eredményét, bár egészen az utolsó térdelésig nem hittem el, hogy ez tényleg megvan.. 😊
Witchdoctor
totál ugyan ez volt nálam is, a legrosszabb az volt, hogy INT után még sokáig nem mertem örülni, kinti kommentátorok nem mondták, hogy mi van, csak Höri mondta, hogy a pats szurkolók mintha örülnének, utána meg 1 yardosról kihozni sem volt leányálom, annyi fordulat volt ezen a meccsen féltem lesz még egy extra ultimate csavar

de már a circus catch-nél elfehéredve néztem a tv-t, hihetetlen élmény volt



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Kész, elbőgtem magam.polonic
szerintem voltunk ezzel jópáran

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
gratulálok a győzelemhez.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Azt gondolom,hogy arra a csapatra,amely a PO során megveri 2x -14-ről a Ravenst,utána a valószínűleg a jövőben hosszú ideig AFC domináns Coltsnak esélyt sem hagyva,majd a döntőben egy -igaz,hogy sérülésektől tizedelt,de mentálisan nagyon erős -Seahawksot a 4. negyedben -10-ről fordítva megverve nyer SB-t,nem lehet azt mondani,hogy érdemtelenül nyert

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nekem McDaniels transzformációja tetszett a legjobban ebben a playoff runban.Witchdoctor
nekem is már a ravens meccs után is írtam, amit előtte talán sosem gondoltam volna: remélem marad
több mint 9 éve
nigga hering Green Bay Packers 28
Gratulálok a Patsnek az SBhez! Igazából az utsó INT után,10 percig ültem ledermedve a gép előtt, és nem hittem el h nyertetek(mert sok zsé ment el emiatt az este), azt hittem h a Seattle behúzza!
több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Nekem McDaniels transzformációja tetszett a legjobban ebben a playoff runban.

Nem tudom ki emlékszik még az elmúlt évek teljesítményére, de legendásan szarul váltottunk meccs közben az O oldalon, simán leengedtünk és kiszámíthatóak voltunk. Idén ez megváltozott, és végre teljes meccses csapat lettünk, sőt a második félidőben még jobban is tudtunk teljesíteni - Ravens, Colts ellen különösen - ami újra izgalmassá tette a meccsek második félidejét.

Azért az ahogy remegő gyomorral néztem a Kears elkapás ismétlését, mintegy autista mormolva hogy "ilyen nincs ba**meg, mégegyszer Tyree nem lehet, ilyen nincs ba**meg...." és utána a katarzis az INT után lélegzetvisszafojtva várva a zászló eredményét, bár egészen az utolsó térdelésig nem hittem el, hogy ez tényleg megvan.. 😊

Huhh.... Úgy érzem megérte kibekkelni ezt, 10 év után nagyon megérdemeltük és jó elfelejteni a haterek zaját egy kis időre végre, ez után a playoff run után nincs mit mondani... 😊

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
Sikerült Bradynek is, BB-nek is túllépni az árnyékán.

Valójában nem csak a győzelem miatt, mert ahhoz kellett a 'Hawks hiba a végén, hanem az egész idei PO miatt.
Kétszer visszajönni -14ről a Ravens ellen, visszajönni -10ről a Seahawks ellen, agyondominálni a Coltsot - végre nem az a chockerkedés, ami Brady sérülése óta történt, és amit elszenvedtünk a rájátszásokban évek óta.
Ettől még a korábbi Ravens vagy Jets elleni meccsek, a második Giants elleni vesztes SB fejben ment el, nem sikerült így lemenedzselni a valós képességeket, mint az idei PO-ban. (Ezért lett volna módfelett szomorú, ha ismét egy irreális elkapás, egy kikalkulálhatatlan nüansz foszt meg a győzelemtől.)

Ami az igazán jóleső a tegnapi győzelemben, és az egész PO-ban, hogy nem az elmúlt években látott PO-Brady alkotott, hanem újra a 10 évvel ezelötti.
Nincsenek orbitális hosszúpasszok, nincs show, csak pontos, rövid passzok pár yardokra, és 8/8 szerű mutatók driveonként.
El kell ismerni, az első INT hiperhomály volt, és ha nyomás volt, akkor ment a para rendesen, na de szerencsére nem volt túl nagy nyomás (asszem 1 benyelt sack mindösszesen), és ami a lényeg, és ami az első 3 SB-győzelmet idézte, hogy végre volt védelmünk.
Lynch a végére szépen le lett limitálva (sportban nincs ha, de semmi garancia arra, hogy az utolsó fél percben 3 kisérletből tuti begyötörte volna), hosszú futás egyáltalán nem volt, Wilson kapott 2(3) sacket, végig megvolt a magabiztosság védelmi oldalon.

Talán az elmúlt 10 év legerősebb Pats-védelme miatt, talán JMD tökössége miatt, de az elmúlt évek chockerkedése erre a PO-ra elfelejtődött, ami oda vezetett, hogy SB és igazi ki-ki meccs, amit kurvára ideje volt behúzni.
Nincs jelentősége, hogy jobbak voltunk e, vagy a csapatot alkotó játékosok egyénileg jobb képességűek e, mint a Seattlenél.
Annak, van, hogy nyertünk.
Ez az egyetlen igazán lényeges statisztika az NFL-ben, és ebben tegnap felülmúltuk az ellent, és idén mindenkit.

Valaki azt írta, hogy nekem igazi win-win szitu minden PO-meccs, mert vagy beigazolódik, hogy Brady kiégett, vagy örülök, hogy nyer a Pats.
Lófaszt.
Én annak örülök, ha nyer a Pats, ha nyer az a játékos, aki "rákattantott" erre a sportra, és kb 6 éve várok, hogy a fél fórum azt írhassa, jogosan, hogy lófaszt égett ki, mivel behúztuk a SB-t, amit én már kicsit se tartottam valószínűnek.
Dehát, mint írtam, egyszer tévedhetek az életben.
És egy tévedés soha ne legyen szomorúbb ennél.

Ahogy az életben úgy a sportban is hiszek a változásban, a comebackekben, és kibaszottul örülük, hogy bár 6 évig nekem volt igazam, idén már végre nem. Idén sikerült végre a fasz jó végére keveredni, hogy ilyen profán hasonlattal éljek.

Összegezve: már épp ideje volt ennek a SB győzelemnek. Igazán megérdemeltem. 😊


több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nálam egyértelműen Edelman volt a meccs embere, hihetetlen az az ember.
Vrijbloed
Ő kedvenc 😊 és ha már Edelman, egy kis mikrofonos:


több mint 9 éve
Szuperpocok 4
Első hozzászólásom 😊

Ha Russel Wilson képes egy NFC döntőt megnyerni úgy, hogy dobott 4 interceptiont. Brady miért ne nyerhetné meg a Super Bowl-t úgy, hogy dobott kettőt 😊

Gratulálok a New England Patriots-nak. Elsősorban annak örülök, hogy a magyarországi Pats tábor végre láthatta győzni a kedvencét. Szerintem 2004-05-ben még nem sokan követték ezt a sportágat.

Nem csak a teljesítmény, hanem az elmúlt pár év balszerencséi miatt is nagyon kijárt a Pats-nek ez.

Amikor 1 percel a vége előtt volt az a fekvős elkapás gondoltam, ezek meg vannak átkozva...

De aztán jött Buttler és tulajdonképpen a sors kamatostul visszafizetett mindent ennek a szerencsétlen csapatnak.

Mégegyszer gratula 😊
több mint 9 éve
gedam 5 700
gratulálok. olyan szempontból ti érdemeltétek, hogy a felépített drive-okat ti vezettétek
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Hát az valami félelmetes meccs volt. Tegnap sikeresen ültem fel a Brady bandwagon-ra. 😊 Edelman nálam a meccs egyik legnagyobb kulcsfigurája volt, ahogy küzdött az valami fenomenális. Megérdemelt a gyűrű mindenki számára. Pedig Brady megkapta a kiégett jelzőt ebben a szezonban már. Ő tényleg egy főnix, kiég és feltámad.
A stúdió sztárszakértője díj nyertese: | Lévai Balázs |
több mint 9 éve
Weskho New England Patriots 46




Igen, ami nem sikerült Asante-nak, és Wes-nek, az most sikerült egy nem draftolt újoncnak.

 www.youtube.com/watch?v=Aw3-VQJ9JnQ
több mint 9 éve
darth king New England Patriots 21
Az én számmisztikám 😀
2013 Bayern München 2 elvesztett döntő (2010,2012) után a harmadikat megnyerte!
2014 Németország 2 elvesztett döntő után (2002vb,2008eb) után a harmadikat megnyerte!
2015 New England Patriots 2 elvesztett döntő után (2007,2011) után a harmadikat megnyeri? Igen 😀
darth king
Ez bejött (a győzelem) 😀 De mi lesz 2016-ban? 😀darth king
Peyton Manning két vesztes nagydöntő után 2016-ban ismét gyűrűt nyer.Stez
Tisztelem őt, de azért ennek nem fogok drukolni 😀