New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remélem, Amerika Kapitánynak nem lesz bevetése Seattle-ben mostanában... 😊
 www.cbsnews.com/news/chris-pratt-chris-evans-spar-over-super-bowl/

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Ray Rice esete márciusban volt, a videót szeptember 8-án pakolták fel az oldalukrabaggio
Mikor volt az egy meccses eltiltásról szóló döntés? Nem azután tették fel közvetlenül (rövid időn belül)?tomi-tomi
két meccs, de az júliusban volt, majd a videó szeptemberi előkerülésénél vágták ki rögtön a csapatbólbaggio
Én úgy emlékszem, hogy szeptember elején kezdett el az NFL magyarázkodni, hogy miért ilyen alacsony a büntetés. S már az ügy kezdetén volt publikus felvétel. Csak a magyarázkodás miatt ütött akkorát a TMZ "teljes" felvétele. (Én sajnos nem hiszem el Goodell-nek, hogy nem látták az egészet addig.)tomi-tomi
Előtte is volt felvétel, csak nem a liftből, hanem hogy húzta a hajánál fogva a feleségét, majd a TMZ vitte be a döntő csapást. Na de ha a labdást történet off, akkor ez már kilóg a képernyőről


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ray Rice esete márciusban volt, a videót szeptember 8-án pakolták fel az oldalukrabaggio
Mikor volt az egy meccses eltiltásról szóló döntés? Nem azután tették fel közvetlenül (rövid időn belül)?tomi-tomi
két meccs, de az júliusban volt, majd a videó szeptemberi előkerülésénél vágták ki rögtön a csapatbólbaggio
Én úgy emlékszem, hogy szeptember elején kezdett el az NFL magyarázkodni, hogy miért ilyen alacsony a büntetés. S már az ügy kezdetén volt publikus felvétel. Csak a magyarázkodás miatt ütött akkorát a TMZ "teljes" felvétele. (Én sajnos nem hiszem el Goodell-nek, hogy nem látták az egészet addig.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Ray Rice esete márciusban volt, a videót szeptember 8-án pakolták fel az oldalukrabaggio
Mikor volt az egy meccses eltiltásról szóló döntés? Nem azután tették fel közvetlenül (rövid időn belül)?tomi-tomi
két meccs, de az júliusban volt, majd a videó szeptemberi előkerülésénél vágták ki rögtön a csapatból


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Hogyne lehetne edzeni. Normál felkészülési hét lesz edzés szempontjából. Meg le kell tudni a kötelező média megjelenéseket.tomi-tomi
Ok, köszi.

Más. Szerintem kár ezen a labdagate-en ennyit agyalni. SB-ben vagyunk és kész és azért mert megérdemeljük. És nem csalással jutottunk oda. A többi egy sima médiacirkusz. Gondoljatok jövő vasárnapra, a hangulatra, a meccsre, Katy-re😊 És érezzétek jól magatokat, mert a Pats megint SB-t játszik!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ray Rice esete márciusban volt, a videót szeptember 8-án pakolták fel az oldalukrabaggio
Mikor volt az egy meccses eltiltásról szóló döntés? Nem azután tették fel közvetlenül (rövid időn belül)?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Olvastam, hogy a csapat hétfőn utazik Arizonába. Ott mennyire lehet még edzeni, gyakorolni? Vagy ott már csak videózás megy majd? Vagy már csak a játékosok agyilag "rápihennek" a nagy feladatra?NB2
magas labda... 😊 természetesen edzenek, majdnem ugyanúgy, mint bármelyik meccshétnélbaggio
Csak puha ne legyen

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Ott volt 70 ezer ember 70 ezer mobil kamerával, a CBS több tucattal, az NFL Films szintén sokkal. Ha eddig nem került elő felvétel, akkor nem is fog.tomi-tomi
majd a TMZbaggio
Ők már rég feltették volna, ha lenne valamijük.tomi-tomi
Ray Rice esete márciusban volt, a videót szeptember 8-án pakolták fel az oldalukra
a stadionon belüli felvétel pedig még kényesebb kérdés, mert ott automatikusan minden az NFL tulajdona


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én azt feltételeztem, hogy hétfőn azzal kezdik a napot, hogy az érintetteket - BB, Brady, TE-ek, WR-ek, futók, stáb tagjai - nyomban kikérdezik, márcsak az esetleges ellentmondások feltárása érdekében is. Ez nekem arra enged következtetést, hogy semmilyen következménnyel nem fog járni a dolog.Burkus
Hétfőn azzal kezdték a napot, hogy megkérdezték a bírót, hogyan ellenőrizte a nyomást. Ő elmondta; nincs több kérdésük máshoz. Átnézték a felvételeket, várnak néhány napot, hátha felbukkan egy nézőtéri, ipari kamerás felvétel. Lassan elkezdik fogalmazni a semmitmondó nyilatkozatot.

Ellenben

Engem összességében nagyon elkeserít a történet. 9 nap a döntőig és egyáltalán nincs meg a hangulatom.LordTamas
Mindenkinek a hangulatát elvették.


Ott volt 70 ezer ember 70 ezer mobil kamerával, a CBS több tucattal, az NFL Films szintén sokkal. Ha eddig nem került elő felvétel, akkor nem is fog.tomi-tomi
majd a TMZbaggio
Ők már rég feltették volna, ha lenne valamijük.

A Bears is érintett lett a SB kapcsán. Az ő felszereléssel foglalkozó vezetőjük fogja vezényelni a labdák biztosítását.
tomi-tomi
Már csak ez hiányzott....leereszt majd egy labda, aztán börtönbe megy az egész stábunk, 2018-ig egyáltalán nem draftolunk, és a Packersnek adjuk az első köreinket 2025-ig.... 😊Bear
Az utolsó kettőt kiválthatjátok. Ha már úgyis börtönbe megy az egész stáb, akkor visszakapjátok az ideit.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Ott volt 70 ezer ember 70 ezer mobil kamerával, a CBS több tucattal, az NFL Films szintén sokkal. Ha eddig nem került elő felvétel, akkor nem is fog.tomi-tomi
majd a TMZ


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Engem összességében nagyon elkeserít a történet. 9 nap a döntőig és egyáltalán nincs meg a hangulatom.

Ha csaltunk a labdákkal, akkor az a gáz, ha meg nem, vagy ez tényleg ilyen gyakori történet (Rodgers, Vikings, Brad Johnson, stb), akkor a média és a botrányt kirobbantók menjenek a p@csába, hogy elrontják sok százezer drukkernek az örömét. Nem beszélve a semleges, normális NFL rajongókról, akiket sokkal jobban érdekelne a SB felvezetés, mint ez a szar.

Nekem rossz érzésem van Belichick és Brady nyilatkozata láttán, úgy tűnik, hogy megviseli a dolog őket is. A Spygate után sem tűntek ilyen letörtnek, most meg tényleg ilyen "hagyjatok már békén, mi sem tudunk örülni a döntőnek" hangulata volt a beszédeiknek.
több mint 9 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A Bears is érintett lett a SB kapcsán. Az ő felszereléssel foglalkozó vezetőjük fogja vezényelni a labdák biztosítását.
tomi-tomi
Már csak ez hiányzott....leereszt majd egy labda, aztán börtönbe megy az egész stábunk, 2018-ig egyáltalán nem draftolunk, és a Packersnek adjuk az első köreinket 2025-ig.... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az NFL még nem beszélt Brady-vel az üggyel kapcsolatban, teljesen komolytalan... elméletileg négy napja folyik a vizsgálatbaggio
Mégis mit kérdeztek volna tőle? Mármint olyat, amelyre a válasz értékelhető lenne?

Ez nem az elvárt magatartás politika szürke zónája. A labdák a játék kezdetekor megfeleltek az előírásoknak, hiszen átmentek a bírói ellenőrzéseken. Ettől kezdve kellene a bizonyíték, hogy valaki manipulált a labdákkal. Ott volt 70 ezer ember 70 ezer mobil kamerával, a CBS több tucattal, az NFL Films szintén sokkal. Ha eddig nem került elő felvétel, akkor nem is fog.

Btw számomra nyilvánvaló, hogy a játékosok (irányítók) pontosan tudják/tudták, hogy a meccs előtti ellenőrzés hanyag. Ezen a ponton ereszt a rendszer, de az NFL lesz az utolsó, aki ezt el fogja ismerni.

A Bears is érintett lett a SB kapcsán. Az ő felszereléssel foglalkozó vezetőjük fogja vezényelni a labdák biztosítását.


Olvastam, hogy a csapat hétfőn utazik Arizonába. Ott mennyire lehet még edzeni, gyakorolni? Vagy ott már csak videózás megy majd? Vagy már csak a játékosok agyilag "rápihennek" a nagy feladatra?NB2
Hogyne lehetne edzeni. Normál felkészülési hét lesz edzés szempontjából. Meg le kell tudni a kötelező média megjelenéseket.tomi-tomi
Az amerikai jogászi megközelítés ezzel kapcsolatosan más. Ha valakit nem kérdeznek valamiről, akkor, ha utóbb kiderül, hogy sáros abban a kérdésben, nyugodtan mondhatja, hogy nem kérdezték és ő nem tagadta. Ha viszont kérdezik és nem mond igazat, akkor már hazudott, ami súlyosbító körülmény a megítélés során. (Ezért van pld. az, hogy az amerikai vízumkérelemnél az a sok teljesen lehetetlen kérdés volt - vagy-e ügynök, kommunista kém, náci stb. A válaszok nyilván "nem"-ek, de ha utóbb kiderül, hogy mégis, akkor Te hazudtál, nem ők nem kérdezték.) Én azt feltételeztem, hogy hétfőn azzal kezdik a napot, hogy az érintetteket - BB, Brady, TE-ek, WR-ek, futók, stáb tagjai - nyomban kikérdezik, márcsak az esetleges ellentmondások feltárása érdekében is. Ez nekem arra enged következtetést, hogy semmilyen következménnyel nem fog járni a dolog.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az NFL még nem beszélt Brady-vel az üggyel kapcsolatban, teljesen komolytalan... elméletileg négy napja folyik a vizsgálatbaggio
Mégis mit kérdeztek volna tőle? Mármint olyat, amelyre a válasz értékelhető lenne?

Ez nem az elvárt magatartás politika szürke zónája. A labdák a játék kezdetekor megfeleltek az előírásoknak, hiszen átmentek a bírói ellenőrzéseken. Ettől kezdve kellene a bizonyíték, hogy valaki manipulált a labdákkal. Ott volt 70 ezer ember 70 ezer mobil kamerával, a CBS több tucattal, az NFL Films szintén sokkal. Ha eddig nem került elő felvétel, akkor nem is fog.

Btw számomra nyilvánvaló, hogy a játékosok (irányítók) pontosan tudják/tudták, hogy a meccs előtti ellenőrzés hanyag. Ezen a ponton ereszt a rendszer, de az NFL lesz az utolsó, aki ezt el fogja ismerni.

A Bears is érintett lett a SB kapcsán. Az ő felszereléssel foglalkozó vezetőjük fogja vezényelni a labdák biztosítását.


Olvastam, hogy a csapat hétfőn utazik Arizonába. Ott mennyire lehet még edzeni, gyakorolni? Vagy ott már csak videózás megy majd? Vagy már csak a játékosok agyilag "rápihennek" a nagy feladatra?NB2
Hogyne lehetne edzeni. Normál felkészülési hét lesz edzés szempontjából. Meg le kell tudni a kötelező média megjelenéseket.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Olvastam, hogy a csapat hétfőn utazik Arizonába. Ott mennyire lehet még edzeni, gyakorolni? Vagy ott már csak videózás megy majd? Vagy már csak a játékosok agyilag "rápihennek" a nagy feladatra?NB2
magas labda... 😊 természetesen edzenek, majdnem ugyanúgy, mint bármelyik meccshétnél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Olvastam, hogy a csapat hétfőn utazik Arizonába. Ott mennyire lehet még edzeni, gyakorolni? Vagy ott már csak videózás megy majd? Vagy már csak a játékosok agyilag "rápihennek" a nagy feladatra?
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az NFL még nem beszélt Brady-vel az üggyel kapcsolatban, teljesen komolytalan... elméletileg négy napja folyik a vizsgálatbaggio
Belichickkel sem.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Az NFL még nem beszélt Brady-vel az üggyel kapcsolatban, teljesen komolytalan... elméletileg négy napja folyik a vizsgálat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
#TBT azaz throwback thursday



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na az a sarokkő egyik része megoldódni látszik, Stork újra edzésben 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Megítélésem szerint két fő sarokköve lesz a SB részvételünknek.
1. Milyen formában játszik az OLine-unk.
2. JMD játékhívásai. Voltak a szezonban nagyon megsüvegelendő és érthetetlen meccsei is.
Egon
nem tudom hogyan de JMD PO-ban eddig nagyon zseniálisan hívta a playeket 😛
Ha Stork is játszik, azért még jó 1,5 hét van SB-ig akár jó esély is van rá,akkor szerintem a fallal nem lesz gond.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
a Ravens fanok szakadjanak le végre a Pats topicról, ha szabad kérnem (ugyanez áll a Colts topicban garázdálkodó Patriótákra is)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
Megítélésem szerint két fő sarokköve lesz a SB részvételünknek.
1. Milyen formában játszik az OLine-unk.
2. JMD játékhívásai. Voltak a szezonban nagyon megsüvegelendő és érthetetlen meccsei is.

Egyébként legjobban a 6. kör elvételével tudnak minket megbüntetni 😛

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Spygate-nél ki volt itt? Vince meg Tom? többiek meg lefogadom, alig tudják mi történt igazán, ahogy a többi átlag drukker


én ugyan úgy tudok örülni az SuperBowlnak, végtelenül hidegen hagy a haterek spekulációi, erőltetett és nevetséges is
hogy egy klasszist idézzek:



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hogy valami fontosról is szó essen, Stork ma már edz.April Wine
Igazad van, ez sokkal fontosabb - meg hogy mi van Siligával, Brownerrel stb. - mint ez a szánalmas labda ügy. Engem csak két dolog miatt izgat:

1. Hogy kezeli a szitut a csapat mentálisan. Kizártnak tartom, hogy a spygate után ne hatna rájuk nyomasztóan.
2. be van sározva a sikerünk, valljuk be őszintén, senki nem tud olyan felhőtlenül örülni a SB-ba jutásnak, mint hétfő hajnalban tette. És ha a vége az lesz, hogy nincs bizonyíték, - szerintem ez lesz - akkor is kapunk valószínűleg némi büntetést, biztos, ami biztos és a kabátlopás rajtunk marad.