New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
vannak jópofa sztorik is szerencsére 😊

 index.hu/mindekozben/poszt/2015/01/22/amerika_kapitany_es_urlord_megnyerte_2015-ot_az_internetet_es_mindent_ami_utana_jon/
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem leginkább Mr. Haribóval kezd tele lenni a bakancs, akinek fájt, hogy egy meccsen többször beszopták a trükkös de teljesen szabályos játékainkat, aztán még ő ment fröcsögve reklamálni és beégetni magát a sporik elé. Azt is rebesgetik, hogy ők nyomták meg a fekáliakavaró gombját, mert már meccs előtt suttogtak a Colts-nak, hogy figyeljék a lasztikat. Tudja a Hétszünyő Kapanyányi Monyók, bakker... Én meg belőle nézem ki simán a manipulációt és visszaéléseket, más meg BB-ből. Ha nagyon kutakodni kezdenének, kiderülne, hogy egyik csapatnál sem kerek minden. Ezzel persze nem védekezhetünk.Minitron
Ne mérgelődj rajtuk. 😊

Ilyenkor vérnyomásproblémák ellen azt szoktam ajánlani, hogy fordítsd meg gondolatban a helyzetet. Tegyük fel, hogy másfél hete a Pats esik ki, és a Ravens megy tovább. És vasárnap az derül ki, hogy a Ravens 12 labdájából van 11 leeresztve. És megtudod, hogy a Patstől a meccs előtt szóltak a Coltsnak, hogy figyeljenek oda rá, mert nekik gyanúsak a labdák. És mi derül ki? Hát az, hogy jéééé, tényleg kisebb a nyomás a lasztikban, mint kéne.

Mi lenne erre a reakciód? Vajon az lenne, hogy a Patstől akarnak utólag savanyú a szőlő alapján utólag kavarni, vagy az lenne a reakciód, hogy "b*zmeg Ravens akármi is van"? A kérdés költői, mert nincs kétségem, hogy mi lenne akkor. Kb. lángolna ez a topic. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
(A Vikes történettel nem tudom addig párhuzamba állítani ezt az esetet, amíg nem tudom, hogy a melegítéssel vajon a labda paraméterei szabályon kívül kerültek-e vagy sem? Ha igen, akkor jogos a párhuzam. Ha nem, akkor ez kb. olyan, mintha egy játékos megtörölte volna mondjuk a labdát mielőtt visszadobja a bírónak. Vagy mondjuk alaposan fellocsolják a pályát meccs előtt, vagy szünetben. Nem ütközik írott szabályba, de a liga dönthet úgy, hogy mégis ad egy pénzbüntit.)peterk2005
Ne haragudj, de ez hülyeség. Ha valami nem szabálytalan, akkor hogyan lehetne büntetni? A Kócot sem büntették meg, amikor a dome-meccsen felcsavarták a fűtést meg hangszórókból üvöltették a közönséget, pedig az nyilvánvaló csalás volt, tudatosan akadályozták a Patset a kommunikációban tisztességtelen eszközzel. De nem volt büntetés, mert a szabálykönyv nem tiltja a stadion hőmérsékletének indokoltnál magasabbra állítását vagy azt, hogy hangrögzítő eszközzel erősítsék a közönség hangját.Burkus
Hát .... A feleségverés sincs szabálykönyvben tiltva, mégis elmeszelték érte Rice-t... Nem olyan fekete-fehér ez, mint amilyennek lennie kéne sajna. (Igaz Rice aztán fellebbezett és meg is nyerte.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Beleolvastam a Colts topicba...bár ne tettem volna...most jól felidegesítettem magam.GhostLead
Nincs ott semmi dühítő szerintem, sőt egész jól kezelik a dolgot. Én sokkal rosszabbra számítottam. Az, hogy érdeklődnek, egyesek meg tovább mennek, az szerintem teljesen rendben van.

Nekem leginkább Mr. Haribóval kezd tele lenni a bakancs, akinek fájt, hogy egy meccsen többször beszopták a trükkös de teljesen szabályos játékainkat, aztán még ő ment fröcsögve reklamálni és beégetni magát a sporik elé.
Azt is rebesgetik, hogy ők nyomták meg a fekáliakavaró gombját, mert már meccs előtt suttogtak a Colts-nak, hogy figyeljék a lasztikat. Tudja a Hétszünyő Kapanyányi Monyók, bakker... Én meg belőle nézem ki simán a manipulációt és visszaéléseket, más meg BB-ből. Ha nagyon kutakodni kezdenének, kiderülne, hogy egyik csapatnál sem kerek minden. Ezzel persze nem védekezhetünk.

Két éve kiejtett minket a Ravens és SB-t is nyert. A két csapat között azért van hagyománya a rivalizálásnak. Úgy emlékszem, emelt fővel távoztunk a csatatérről és nem mutogattunk ujjal senkire, neveztünk csalónak másokat. Szerintem akkor is az volt a téma és a legfontosabb, hogy akkor mi is a következő lépés.
Valahogy azok a fránya ujjak mégis mindig ránk szegeződnek. Ha egy 10+ éve folyamatosan a legjobbak közt szereplő frencsájz még mindig húz, mint az ökör és kukából is szed elő jó játékosokat, tedd tönkre az imidzsét...nekem úgy tűnik, erre megy ki a játék. Mindenki nagyon unja már ezt a bostoni sikersztorit, aki nem velünk van.

több mint 9 éve
April Wine New England Patriots 256
Hogy valami fontosról is szó essen, Stork ma már edz.
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
óóóó de tele a tököm már ezzel a labda storyval, már lassan 8 oldalnyit írkáltatok ezzel kapcsolatosan 😊
nagyon remélem hogy már tényleg lesz valami hivatalos döntés holnapra aztán szóljon másról a történet mert ez már kezd nagyon uncsi lenni,olyan érzésem van hogy habarják a sz*rt nap mint nap.....

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
(A Vikes történettel nem tudom addig párhuzamba állítani ezt az esetet, amíg nem tudom, hogy a melegítéssel vajon a labda paraméterei szabályon kívül kerültek-e vagy sem? Ha igen, akkor jogos a párhuzam. Ha nem, akkor ez kb. olyan, mintha egy játékos megtörölte volna mondjuk a labdát mielőtt visszadobja a bírónak. Vagy mondjuk alaposan fellocsolják a pályát meccs előtt, vagy szünetben. Nem ütközik írott szabályba, de a liga dönthet úgy, hogy mégis ad egy pénzbüntit.)peterk2005
Ne haragudj, de ez hülyeség. Ha valami nem szabálytalan, akkor hogyan lehetne büntetni? A Kócot sem büntették meg, amikor a dome-meccsen felcsavarták a fűtést meg hangszórókból üvöltették a közönséget, pedig az nyilvánvaló csalás volt, tudatosan akadályozták a Patset a kommunikációban tisztességtelen eszközzel. De nem volt büntetés, mert a szabálykönyv nem tiltja a stadion hőmérsékletének indokoltnál magasabbra állítását vagy azt, hogy hangrögzítő eszközzel erősítsék a közönség hangját.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
(A Vikes történettel nem tudom addig párhuzamba állítani ezt az esetet, amíg nem tudom, hogy a melegítéssel vajon a labda paraméterei szabályon kívül kerültek-e vagy sem? Ha igen, akkor jogos a párhuzam. Ha nem, akkor ez kb. olyan, mintha egy játékos megtörölte volna mondjuk a labdát mielőtt visszadobja a bírónak. Vagy mondjuk alaposan fellocsolják a pályát meccs előtt, vagy szünetben. Nem ütközik írott szabályba, de a liga dönthet úgy, hogy mégis ad egy pénzbüntit.)peterk2005
De, ütközik a leírt szabállyal. "Footballs should never be placed on or inside heated benches or in front of heaters."tomi-tomi
Akkor beleütközött, és ezek szerint ezért ennyi járt. Ha meg leeresztett a labda magától, azért meg majd meglátjuk mennyi jár. Remélem nem fogják a labdát meccsektől eltiltani. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
(A Vikes történettel nem tudom addig párhuzamba állítani ezt az esetet, amíg nem tudom, hogy a melegítéssel vajon a labda paraméterei szabályon kívül kerültek-e vagy sem? Ha igen, akkor jogos a párhuzam. Ha nem, akkor ez kb. olyan, mintha egy játékos megtörölte volna mondjuk a labdát mielőtt visszadobja a bírónak. Vagy mondjuk alaposan fellocsolják a pályát meccs előtt, vagy szünetben. Nem ütközik írott szabályba, de a liga dönthet úgy, hogy mégis ad egy pénzbüntit.)peterk2005
De, ütközik a leírt szabállyal. "Footballs should never be placed on or inside heated benches or in front of heaters."

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Miért ne kellene bizonyítani? Az NFL felülvizsgálatnak pont az a célja, hogy bebizonyítsa, hogy ki a felelős a labdákban okozott nyomáskülönbségért..A Pats-nél mindenki úgy nyilatkozott, hogy nem nyúlt a labdákhoz a bírói ellenőrzések után. Pont. Ha nem nyúlt senki a labdákhoz tőlünk, akkor, hogyan is lehetne megállapítani a felelősségünket? Mulasztás??? Mivel mulasztottunk? Hogy nem adtunk megfelelő minőségű labdákat a meccs rendelkezésére, hogy kibírjon egy félidőt? Ugyan már!!! A bírói ellenőrzések után??? Eredeti NFL Wilson AFC Champ meccslabdákat? ... Bocs, hogy a jogász jött ki belőlem!kyobalu
Jogászként nyilván tudod, hogy az ilyen ügyekben azért egy csapat nem védekezhet azzal, hogy azok eredeti Wilson labdák voltak... Azt megtehetik, hogy ha a őket megbünteti az NFL, akkor ők meg perlik a Wilson-t, hogy sz*r labdákat készített. És akkor majd kiderítik, hogy a labdák voltak-e szarok, vagy nem megfelelően tárolták őket és az okozta a problémát, stb.

Egyszerűen csak azt akartam mondani, hogy nem csak szándékos vétségért lehet büntetést kiszabni, hanem szándék nélküliért is. Nyilván nem ugyanakkora súlyút.

(A Vikes történettel nem tudom addig párhuzamba állítani ezt az esetet, amíg nem tudom, hogy a melegítéssel vajon a labda paraméterei szabályon kívül kerültek-e vagy sem? Ha igen, akkor jogos a párhuzam. Ha nem, akkor ez kb. olyan, mintha egy játékos megtörölte volna mondjuk a labdát mielőtt visszadobja a bírónak. Vagy mondjuk alaposan fellocsolják a pályát meccs előtt, vagy szünetben. Nem ütközik írott szabályba, de a liga dönthet úgy, hogy mégis ad egy pénzbüntit.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Gronk a Sporting Newsnál az Év Visszatérője:  www.sportingnews.com/nfl/story/2015-01-22/nfl-awards-sporting-news-2014-rob-gronkowski-patriots-comeback-player-of-the-year-tight-end-stats?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/sport/20150122-egesz-olcson-kiugorhat-a-super-bowlra.html
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Beleolvastam a Colts topicba...bár ne tettem volna...most jól felidegesítettem magam.GhostLead
mert itt aztán olyan sok "okosságot" olvasni...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Beleolvastam a Colts topicba...bár ne tettem volna...most jól felidegesítettem magam.GhostLead
Én is... Kár volt. De hát vannak köztük ilyenek is. A többség korrekt módon nem ezt mondta, hogy azt, amit mindenki más: a Pats akkor nyert volna vasárnap, ha golflabdával játszanak. A második félidőben - amikor kicserélték állítólag a labdákat - 17:7-es félidő után 28:0-ra nyertünk, INT nélkül. Ezek szerint a Patsnek volt hátrányos az első félidei labda.

Az magában mutatja a kommentelő arányérzékét, hogy ezért az ügyért a felelősség fennállása esetén is olyan büntetéseket szabna ki mint amit a bountyért Payton kapott, holott a két ügyet nem lehet egy lapon említeni. A Minnesota esetéből kitűnik, hogy a felelősség fennállása esetén is kb. mi a reális szankció, ami messze alulmúlja azt, amit a szimpatikus kommentelő lefitymálóan írogat (már ti. hogy BB/a csapat 500e dollár büntetést fog kapni, ami nekik semmi).

Szerintem egyébként csak reménykednek, hogy ha ki lennénk zárva a draftból, a free agencyből és a Mestert eltiltanák, talán lenne esélyük végre egyszer húsz pontnál kevesebbel kikapni... 😊 Esetleg nem tudnánk kiállni és így övék lenne a győzelem.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem mire a Pats megnyeri a SB-t 😉 😛 (vagy a Hawks) vége lesz a témának 😀
több mint 9 éve
GhostLead New England Patriots 295
Beleolvastam a Colts topicba...bár ne tettem volna...most jól felidegesítettem magam.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
"Nem tud magyarázatot adni Bill Belichick, hogy hogyan lettek puhábbak a labdák vasárnap. Ezt a percekkel ezelőtt véget ért sajtótájékoztatóján mondta, ahol az is kiderült, hogy az elmúlt napokban rengeteget tanult a labdákkal a mérkőzések előtt történő dolgokról, eddig ugyanis csak annyit tudott, hogy mindenkinek van 12 labdája és valamelyikkel gond van, azt a bírók kidobhatják." 😊 😊 ezt egyébként el is tudom képzelni simán.
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Nos?

 boston.cbslocal.com/2015/01/22/bill-belichick-responds-to-deflategate-ive-never-talked-to-any-player-or-staff-member-about-football-air-pressure/

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Stork sétálgatott az öltözőben a mai napon. Újságírók látták.
Úgy tűnik rendben lesz és játszhat. 😀

több mint 9 éve
gedam 5 699
 m.baltimoreravens.com/mediaItem.html?media-id=904922&media-type=N
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Az meg kurva érdekes lenne, ha szándékos, bizonyított manipulálás esetén (Vikings meccsen melegítették a labdákat) elégnek tartották egy figyelmeztető körlevél kiküldését, akkor egy "mulasztás" miatt draftcetlit vennének el.tomi-tomi
igen, ebben kicsit benne van a lényeg.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Brékin, itt a hivatalos 2015 Colts Anthem! :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
...A reggeli amerikai lapok azt írták, hogy a Ravens-es fiúk súgtak a Colts-nak, hogy meccs közben ellenőriztessék a mi labdáinkat mert úgy tűnik, hogy rendre ezzel machinálunk. Hátha ezzel nyomást tudnak gyakorolni ránk. A félidőben ki lett cserélve az összes labdánk...kyobalu
Tegnap belinkeltem a szabályt, úgy látszik nem olvasta senki. A mérkőzésre zárt csarnok esetén 24, nyitott stadion esetén 36 labdát biztosít a rendező csapat. Ezen felül 12 lezárt, originál, bontatlan labda érkezik a gyártótól. Az összeset 2 órával a meccs előtt ellenőrzik a játékvezetők és az originál labdákat ellátják K jelöléssel (ezek lesznek a rugó labdák).

Minkét csapat ezekkel játszik.Kollega
Bocsi..Olvastam..De az elmúlt napok külföldi cikkei alapján számos írásból úgy tűnt, hogy rúgó labdákon kívül mindkét csapat a saját labdáját használja.. A Boston Globe tegnap pedig kifejezetten azt írta, hogy félidőben a Patriots labdáit ellenőrizték le. A 12-ből 11 laposabb volt a kelleténél..A Colts által használt labdákról szó sem volt eddig..De mivel, ha azt is mi biztosítottuk, akkor lehet, hogy azok is laposabbak voltak a szabványnál?? Vagy azokat nem is ellenőrizték? S lehet, hogy így végig előnyben játszották a 2. félidőt?? Mi meg a keményre fújt labdákkal szenvedtünk?? De ez csak szőrszálhasogatás már.. Hagyjuk..Engem nem érdekel ez az egész DeflateGate.. Be akarnak sározni minket..A SB előtt le akarnak járatni, mert nem vagyunk oda valók, hiszen csak csalások árán tudunk döntőbe jutni.. Egy csaló csapat vagyunk..Nem vagyunk érdemesek a győzelemre..Ez az ami a legjobban bosszant.. Amikor az elmúlt 8 év legjobb Patriots-a játssza a döntőt!! Bucira vertünk minden nagyobb nevű csapatot idén..S valami miatt úgy vélem, hogy ez az egész szarfolyam miatt a döntőben lesz pár érdekes bírói döntés, ami nem minket fog támogatni.. Remélem vért isznak a fiúk, s bizonyítani akarnak mindenkinek..Mondjuk BB-t ezek a balhék inkább felspannolják..S rá szokott cáfolni a kétkedőkre..Most is így lesz.. 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...A reggeli amerikai lapok azt írták, hogy a Ravens-es fiúk súgtak a Colts-nak, hogy meccs közben ellenőriztessék a mi labdáinkat mert úgy tűnik, hogy rendre ezzel machinálunk. Hátha ezzel nyomást tudnak gyakorolni ránk. A félidőben ki lett cserélve az összes labdánk...kyobalu
Tegnap belinkeltem a szabályt, úgy látszik nem olvasta senki. A mérkőzésre zárt csarnok esetén 24, nyitott stadion esetén 36 labdát biztosít a rendező csapat. Ezen felül 12 lezárt, originál, bontatlan labda érkezik a gyártótól. Az összeset 2 órával a meccs előtt ellenőrzik a játékvezetők és az originál labdákat ellátják K jelöléssel (ezek lesznek a rugó labdák).

Minkét csapat ezekkel játszik.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hétfőn délelőtt 11-kor, a bostoni városháza előtt búcsúztatják a csapatot. A házigazda Walsh polgármester lesz. Ott lesz a Kraft család, Belichick mester illetve a csapatkapitányok (Brady, Connolly, Wilfork, McCourty és Slater). Lesz cheerleader bemutató, ott lesz Pat Patriot, illetve a Patriots End Zone Militia.

Az esemény nyilvános, minden kedves bowl.hu olvasót szeretettel várnak! 😊

We are all PATRIOTS!