New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Itt nem mondta ki még az NFL, hogy bűnös.Demecs
Se azt, hogy nem, nyomozás van.
Szerintem azon végképp nem kéne felkapni a vizet, hogy egy kétes szituációt vizsgál a liga.
Majd ha megmondják, hogy minden fasza volt, akkor fel lehet háborodni, hogy a csapatot be akarta feketíteni XY, addig is marad a csendben tűrés. Játékosok esetében ez idén* gyakori jelenség. Greg Hardy is azt mondja, hogy nem bántott ő senkit 😊

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Ha elkapnak és a bíróság kimondja.
Amúgy nem. De...
Itt nem mondta ki még az NFL, hogy bűnös.
Ezt csak az újságírók írják.

Ha azt írják sajtból van a hold, akkor az úgy is van?

Ha találnak valamit és bebizonyosodik, akkor jogos, de addig azt mondani, mert egy újságíró azt írta, addig szerintem botorság.Demecs
Nem állítottam sehol sem, hogy BB-ék voltak. | bár úgy gondolom ők voltak 😛 |

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
srácok, SBt fogtok játszani 1,5hét múlva, legyen már más téma mint a leengedett labdák
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Na, ilyen egy korrekt Colt nyilatkozata:

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4776781/colts-te-under-inflated-balls-didnt-impact-resultLordTamas
Szerintem ez most nem faktor, nem véletlen nem foglalkozik vele a Colts Nation leszámítva a kettősállampolgár Peterk-t, de az ő kotnyelességét nem kell bemutatni 😉 😊

Nyert volna a Pats ha a meccset sárgadinnyével játszák? Igen.
És ha csillagtökkel? Igen.
Unfair dolog volt leereszteni a labdát? Igen.

De még mindig nincs bizonyíték rá. Ezt egy indianapolisi újságíró írta, aki belsős forrásból értesült. De se a forrást nem tudjuk ki, se az NFL állásfoglalását.


Kéne érte büntetést kapni? Igen.
Ki kell zárni érte a csapatot a ligából? Nem.
Tömlöcbe kell vetni Belichicket? Nem.Höri
 120yard.blog.hu/2015/01/21/mindenki_csal_a_labdakkal_ez_az_igazsagDemecs
de ez felment a büntetés alól? ha elkapnak mondjuk adócsalással, akkor hivatkozhatok arra, de hát mindenki ezt csinálja?Wester
Ha elkapnak és a bíróság kimondja.
Amúgy nem.
De...
Itt nem mondta ki még az NFL, hogy bűnös.
Ezt csak az újságírók írják.

Ha azt írják sajtból van a hold, akkor az úgy is van?

Ha találnak valamit és bebizonyosodik, akkor jogos, de addig azt mondani, mert egy újságíró azt írta, addig szerintem botorság.

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Tömlöcbe kell vetni Belichicket? Nem.Höri
légyszi, csak ezt az egyet de! 😛


ha elkapnak mondjuk adócsalással, akkor hivatkozhatok arra, de hát mindenki ezt csinálja?Wester
nem árt, ha van a vezetőségben 1 vagy több rokonod.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Na, ilyen egy korrekt Colt nyilatkozata:

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4776781/colts-te-under-inflated-balls-didnt-impact-resultLordTamas
Szerintem ez most nem faktor, nem véletlen nem foglalkozik vele a Colts Nation leszámítva a kettősállampolgár Peterk-t, de az ő kotnyelességét nem kell bemutatni 😉 😊

Nyert volna a Pats ha a meccset sárgadinnyével játszák? Igen.
És ha csillagtökkel? Igen.
Unfair dolog volt leereszteni a labdát? Igen.

De még mindig nincs bizonyíték rá. Ezt egy indianapolisi újságíró írta, aki belsős forrásból értesült. De se a forrást nem tudjuk ki, se az NFL állásfoglalását.


Kéne érte büntetést kapni? Igen.
Ki kell zárni érte a csapatot a ligából? Nem.
Tömlöcbe kell vetni Belichicket? Nem.Höri
 120yard.blog.hu/2015/01/21/mindenki_csal_a_labdakkal_ez_az_igazsagDemecs
de ez felment a büntetés alól? ha elkapnak mondjuk adócsalással, akkor hivatkozhatok arra, de hát mindenki ezt csinálja?

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na, ilyen egy korrekt Colt nyilatkozata:

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4776781/colts-te-under-inflated-balls-didnt-impact-resultLordTamas
Szerintem ez most nem faktor, nem véletlen nem foglalkozik vele a Colts Nation leszámítva a kettősállampolgár Peterk-t, de az ő kotnyelességét nem kell bemutatni 😉 😊

Nyert volna a Pats ha a meccset sárgadinnyével játszák? Igen.
És ha csillagtökkel? Igen.
Unfair dolog volt leereszteni a labdát? Igen.

De még mindig nincs bizonyíték rá. Ezt egy indianapolisi újságíró írta, aki belsős forrásból értesült. De se a forrást nem tudjuk ki, se az NFL állásfoglalását.


Kéne érte büntetést kapni? Igen.
Ki kell zárni érte a csapatot a ligából? Nem.
Tömlöcbe kell vetni Belichicket? Nem.Höri
 120yard.blog.hu/2015/01/21/mindenki_csal_a_labdakkal_ez_az_igazsagDemecs
Ez nem érv. Aki lebukik, az büntetést kap.

100%-ban Hörivel értek egyet. Nem ezért nyert a Pats, de ha bebizonyosodik a Pats bűnössége, akkor kap egy büntit, és vége az ügynek. De ettől nem lesz se sátán, se pokolba való szrönyeteg se a Pats, se BB.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Na, ilyen egy korrekt Colt nyilatkozata:

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4776781/colts-te-under-inflated-balls-didnt-impact-resultLordTamas
Szerintem ez most nem faktor, nem véletlen nem foglalkozik vele a Colts Nation leszámítva a kettősállampolgár Peterk-t, de az ő kotnyelességét nem kell bemutatni 😉 😊

Nyert volna a Pats ha a meccset sárgadinnyével játszák? Igen.
És ha csillagtökkel? Igen.
Unfair dolog volt leereszteni a labdát? Igen.

De még mindig nincs bizonyíték rá. Ezt egy indianapolisi újságíró írta, aki belsős forrásból értesült. De se a forrást nem tudjuk ki, se az NFL állásfoglalását.


Kéne érte büntetést kapni? Igen.
Ki kell zárni érte a csapatot a ligából? Nem.
Tömlöcbe kell vetni Belichicket? Nem.Höri
 120yard.blog.hu/2015/01/21/mindenki_csal_a_labdakkal_ez_az_igazsag

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na, ilyen egy korrekt Colt nyilatkozata:

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4776781/colts-te-under-inflated-balls-didnt-impact-resultLordTamas
Szerintem ez most nem faktor, nem véletlen nem foglalkozik vele a Colts Nation leszámítva a kettősállampolgár Peterk-t, de az ő kotnyelességét nem kell bemutatni 😉 😊

Nyert volna a Pats ha a meccset sárgadinnyével játszák? Igen.
És ha csillagtökkel? Igen.
Unfair dolog volt leereszteni a labdát? Igen.
Kéne érte büntetést kapni? Igen.
Ki kell zárni érte a csapatot a ligából? Nem.
Tömlöcbe kell vetni Belichicket? Nem.

több mint 9 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Na, ilyen egy korrekt Colt nyilatkozata:

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4776781/colts-te-under-inflated-balls-didnt-impact-result
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
én csak azt remélem, hogy Bostonban a csapat tagjai SZÁZAD ennyit sem foglalkoznak ezzel, mert ez a gumicsonton való csámcsogás pro és kontra részről teljesen értelmetlen és felesleges

reagálnék undisputedly hsz-ére, ami nagyon jól összeszedte a két csapatot(menti is a +1), egy dologban vitatkoznék

falatok sem gyakran találkozott idén elit passrusher csapattal undisputedly
azért volt 2 Bills meccs, Lions, Chiefs(bár ezen a meccsen kritikán aluli volt az Ofal), Denver, Ravens meccsek, szóval ezt így nem jelenteném ki, inkább átfogalmaznám, a passrush helyet sec-et írnék

az egyetlen kimondottan elit sec-et csak a Denver tudott kiállítani, de sem akkor sem pl a Colts elleni PO meccsükön nem nagyon látszott, hogy papíron mennyire jó ez az egység (én ezt egyértelműen a DC hibájának rónám fel)

szóval, azok a sec-ek, akikkel eddig játszottunk a LoB cipőjét sem köthetnék be...
baromi jól néz ki megint csak papíron, hogy Brady-nek ott van Vereen,Minitron,Gronk,Lafell,Dola és akkor Hóman,Tim Wright-ot is elő lehet húzni, de a "teázgató" Rodgers 178 passzolt yardját szerintem nem kell ecsetelni, pedig ők is remek elkapókat tudnak felsorakoztatni
(persze lehet mondani, hogy "mert csak futtatni akarták az órát", de az 55%-os passzpontosság is messze van AR szintjétől)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Én csak egyet nem értek. A Colts labdáit megmérték? Tudunk erről bármit is?! Vagy csak eleve a Pats csalt és ennyi. Mert itt sokan írják hogy a bezzeg a Colts labdái rendben voltak, de én erről semmit nem olvastam. Meg sem említik h esetleg azt is megmérték volna.

Ha pedig félidőben megkaptuk a rendes, jó labdákat, akkor meg inkább örüljön a Colts is, meg a liga is, hogy az első félidőben sz.r labdával játszottunk, így legalább akkor még volt esélye a Coltsnak.Danna
Az övékét nem nézték, mert mi nem reklamáltunk a labdák miatt.
Máshol azt írtam, hogy a domeban játszó srácok lehet nincsenek hozzászokva ahhoz, hogy az időjárás függvényében változhatnak a labdák.

Pont, hogy az első félidőben játszottunk a nekünk megfelelő labdákkal, ami állításuk szerint jobban tapad és stb.

Valamire fogni kell a 30+ pontos különbséget.

De már kerülnek ki a nyíllányosság elé, hogy minden csapatnál van trükközés a labdákkal.

több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Jó lenne minél hamarabb valami kevéssé vitatható lezárással befejezni ezt a labdaügyet...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Én csak egyet nem értek. A Colts labdáit megmérték? Tudunk erről bármit is?! Vagy csak eleve a Pats csalt és ennyi. Mert itt sokan írják hogy a bezzeg a Colts labdái rendben voltak, de én erről semmit nem olvastam. Meg sem említik h esetleg azt is megmérték volna.

Ha pedig félidőben megkaptuk a rendes, jó labdákat, akkor meg inkább örüljön a Colts is, meg a liga is, hogy az első félidőben sz.r labdával játszottunk, így legalább akkor még volt esélye a Coltsnak.
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ha fingunk egyet a meccs alatt már lassan az csalás lesz... Az ellenfél elkábítása lesz a vád....ThundersNFL
Valljuk be, hogy bűzlene a dolog... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Ha fingunk egyet a meccs alatt már lassan az csalás lesz... Az ellenfél elkábítása lesz a vád....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 120yard.blog.hu/2015/01/21/mindenki_csal_a_labdakkal_ez_az_igazsag
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Én csak azt nem értem, hogy sokan, köztük "remek újságírók", hogy kötik össze azt, hogy 11 labda kicsit puhább volt azzal, hogy biztosan szándékos csalás történt, és mindenzt undorító pökhendiséggel még tényként a világba is kürtölik.winston
Mert újságírók. Egy kis zsozsó az informátornak és a féligazságokat is eladják. Ennyi. A leggázabb ebben az az indy újságíró aki kirobbantotta. Szerinte le kellene mondani BB-nek.
szánalmas banda. Eddig kedveltem a colts-ot, de most már valahogy nem megy. A játékosok is kiteszik, hogy újra kéne játszani a mecset. Mint ha a 4 legutóbbi meccsen nem égtek volna meg. Biztos most is más eredmény lenne. Vagy jobban figyelnének a futásra, ahogy tették azt az utóbbi 3 alkalommal is.

Egy számít csak, hogy ott vagyunk a döntőben és nekünk ez tetszik. 🏈

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Én csak azt nem értem, hogy sokan, köztük "remek újságírók", hogy kötik össze azt, hogy 11 labda kicsit puhább volt azzal, hogy biztosan szándékos csalás történt, és mindenzt undorító pökhendiséggel még tényként a világba is kürtölik.winston
mert nagyobb a hírértéke

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Én csak azt nem értem, hogy sokan, köztük "remek újságírók", hogy kötik össze azt, hogy 11 labda kicsit puhább volt azzal, hogy biztosan szándékos csalás történt, és mindenzt undorító pökhendiséggel még tényként a világba is kürtölik.winston
De ha 11 labda könnyebb is volt, akkor is szerintem ugyanúgy került belőlük amikor NE vagy amikor IND támadott.

Hofi vicc jut eszembe, hogy "azért vesztettünk mert a kapufa henger alakú volt és nem szögletes."
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én csak azt nem értem, hogy sokan, köztük "remek újságírók", hogy kötik össze azt, hogy 11 labda kicsit puhább volt azzal, hogy biztosan szándékos csalás történt, és mindenzt undorító pökhendiséggel még tényként a világba is kürtölik.
több mint 9 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Úgy látom teljesen igaz, amit egy amerikai barátom mondott:
ami az MLB-ben a New York Yankees, az az NFL-ben a New England Patriots.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
a ravens-meccs már nem aktuális, szóval sztem be is lehet fejezni a témát

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
gedam 5 700
Lehet, hogy a labdák nyomása kisebb lett az előírtnál (mpondjuk a hideg miatt), de nem hiszem, hogy a Pats pont a labdákkal csalt volna.

Most kezdem érteni, hogy a múlt héten a Ravens ellen miért nem volt csalás a trükkös felállású playek sorozata. Harbough akkor jogtalanul pattogott. Ahogy látom szokatlan volt a felállás, de nem szabálytalan. A védők tanácstalanul álldogáltak már az első trükkös felálllásnál. Már a play előtt időtt kellett volna a Ravensnek kérni, de legkésőbb utána, hogy rendezzék a sorokat és szóljanak a pályán lévő játékosoknak.
Mindenesetre én örülük ennek. Mármint annak, hogy nem a Superbowl-on vetették be ezt.

A Pats trükkös felállása olyan mint egy fake punt, vagy egy field goal. Utóbbiak szem szabálytalanok. Szeretem ezeket a trükkös play hívásokat, mert a hívásuk nem éppen konzervatív. Igaz akár szívni is lehet velük. Bátor edző lépi ezt meg. BB szerintem egy elég innovatív és bátor edző. Pete Caroll is az. Ezért lesz jó a Super Bowl, akárki is nyeri. (Remélem a Hawks. 😊 )Attilahawks
a trükkös játékban nem a felállás volt a trükk, hanem az hogy a bírónak kell megmondani, hogy ki nem elkapó. a bíró ezt jelzi az ellenfélnek, de mivel ez a jelzés nem egyértelmű, ezért a védelemnek nem volt ideje felkészülni rá, mert cheatriotsék olyan gyorsan elindították a játékot. tehát egy kommunikációs zavart használtak ki és nem a felállás volt trükkös! legális? igen. szabályok szellemének megfelel? nem.
ettől függetlenül ott harbóék hibáztak, mert időt kellett volna kérni, ahogy mondtad is.gedam
Téged olvasva a no huddle offense is csalás, ott sincs ideje a védelemnek felkészülni. De ettől még lehet ez a véleményed, még ha se alapja, se értelme nincs (finoman fogalmazva.) A kevéssé szerencsés a szövegbe beillesztett "cheatriots" kifejezés, ami semmi mást nem szolgál, mint az itt szurkoló-társalgó Pats-drukkerek cukkolását. Szerintem ezzel a szöveggel a saját topicotokban nyomulj, ott biztos népszerűbb leszel.

Megjegyzem, ha én úgy elcsesznék egy meccset (legalább 3x), ahogy a Ravens a divisional roundot és is próbálnám még az égiekre is kenni az ügyet, annyira égne az arcom. Nem csoda, hogy próbálnak egyesek felülni erre a labda-bandwagonra, ha már leégtek a szabálykönyv ismeretének hiányával (is).Burkus
mi köze ennek a nohudlihoz? a védelmet tájékoztatni kell, hogy ki elkapó, ki nem. ezt a védelem csk-hoz kell megtenni.
de nem ezért kaptunk ki, hanem mert szar hívásaink voltak a végén. ezt már leírtam többször.
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Hát bazzmeg...BB-t el kell tradelni, a frencsájzt elköltöztetni LA-be, a zsilettet lerombolni, felszántani, sóval behinteni.