New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
oké. akkor annyi lenne a kérdésem, ha kiderül, hogy szándékosan le voltak eresztve a lasztik és ezzel előnyhöz jutottatok-azonfelül, hogy enélkül is nyertetek volna-mi a véleményetek a dologról?gedam
Gáz. Pénzbünti, plusz egyéb bünti jár természetesen.
több mint 9 éve
gedam 5 700
oké. akkor annyi lenne a kérdésem, ha kiderül, hogy szándékosan le voltak eresztve a lasztik és ezzel előnyhöz jutottatok-azonfelül, hogy enélkül is nyertetek volna-mi a véleményetek a dologról?gedam
nekem az, hogy ultra gáz, és haragudnék a felelősre, hogy miért kell a New England Patriots nevet sarazni, és a szurkolókkal is kicseszni valamennyre.winston
kb. ennyi a lényeg. szerintem egy igazi szurker így gondolkodik. a többiek meg a bandwagonerek.
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Ez csak mert vicces 😀

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
oké. akkor annyi lenne a kérdésem, ha kiderül, hogy szándékosan le voltak eresztve a lasztik és ezzel előnyhöz jutottatok-azonfelül, hogy enélkül is nyertetek volna-mi a véleményetek a dologról?gedam
nekem az, hogy ultra gáz, és haragudnék a felelősre, hogy miért kell a New England Patriots nevet sarazni, és a szurkolókkal is kicseszni valamennyre.winston
Ezeken kívül érthetetlen lenne számomra. Minimális előnyért nagyot kockáztatni - nem is jellemző BB-re.

Amíg nincsenek konkrét adatok, hogy mennyivel voltak laposabbak a labdák, addig racionális gondolkodást feltételezve mindenkiről én csak arra tudok gondolni, hogy a Pats labdái a minimum értékre voltak fújva, s a hideg és a gyötrés hatására alámentek a határértéknek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Szerintem koncentráljunk Undi írására 😛 😉

Aki megtalálja adjon rá egy like-t! 😀

Nyerhet a Pats, de ahhoz a 61. 😀 percig koncentrálni kell.dande
Én már adtam és szó szerint uezt akartam írni. Btw van annak egy diszkrét bája,hogy a Colts meccsen történtekről két Ravens szurkerrel vitatkozunk,miközben a Colts drukkerek nagy ívben sz@rnak a történtekre ... 😀

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem koncentráljunk Undi írására 😛 😉

Aki megtalálja adjon rá egy like-t! 😀

Nyerhet a Pats, de ahhoz a 61. 😀 percig koncentrálni kell.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Hogy tetőfokára hág itt a krimináltaktika és a krimináltechnika. Öröm nézni! Egyébként tweetelik a madarak, már a Mórok elken sem volt minden okés.Amadeus91
Sőt, már 2001. óta játszunk leeresztett labdákkal.... Csak most vették észre. Szánalom az egész. Benne van a többi csapat teljes frusztrációja, amiért BB közelében sincsenek az edzőik. Ő meg remélem pszichésen előnyt fog kovácsolni az egészből. Egyébként is a Tuck Rule után SB-t nyertünk, úgyhogy az ügy jó ómen.Burkus
Miért, ha nem lennénk frusztráltak, akkor keményebbek lennének a labdák? Hol itt a kauzalitás?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hogy tetőfokára hág itt a krimináltaktika és a krimináltechnika. Öröm nézni! Egyébként tweetelik a madarak, már a Mórok elken sem volt minden okés.Amadeus91
Sőt, már 2001. óta játszunk leeresztett labdákkal.... Csak most vették észre. Szánalom az egész. Benne van a többi csapat teljes frusztrációja, amiért BB közelében sincsenek az edzőik. Ő meg remélem pszichésen előnyt fog kovácsolni az egészből. Egyébként is a Tuck Rule után SB-t nyertünk, úgyhogy az ügy jó ómen.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
De tényleg miről beszélünk???????????????
45-7 lassan mondom 45-7dande
Senki sem állította, hogy bármi múlott volna ezen az eredményt tekintve. De ha valakinek vaj van a füle mögött, az bizony gáz.
Én annak drukkolok, hogy derüljön ki pontosan mi volt és ne gyanusítgatás meg találgatás menjen, és ne azzal záruljon le, hogy nem tudják mi volt pontosan.. az halál idegesítő lenne.winston
DE amíg nem bizonyosodik be, hogy szándékosan megpiszkálták a labdákat, addig ne csalózzanak. aki ezt teszi, az elmehet a f@szba, mivel nem tud semmit az ügyről, csak örül magának, hogy talált egy kis önigazolást és valószinüleg ez a legnagyobb sikere mostanság az életben.. gondolok itt pl a once a cheater always a cheater és hasonló megnyilvánulásokra.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
oké. akkor annyi lenne a kérdésem, ha kiderül, hogy szándékosan le voltak eresztve a lasztik és ezzel előnyhöz jutottatok-azonfelül, hogy enélkül is nyertetek volna-mi a véleményetek a dologról?gedam
nekem az, hogy ultra gáz, és haragudnék a felelősre, hogy miért kell a New England Patriots nevet sarazni, és a szurkolókkal is kicseszni valamennyre.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Hogy tetőfokára hág itt a krimináltaktika és a krimináltechnika. Öröm nézni! Egyébként tweetelik a madarak, már a Mórok elken sem volt minden okés.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ami szabálytalan azt büntetni kell és ez nem az első húzásotok. ennyi.Blaise
Idén egyszer már volt bizonyított szabálytalan labdamanipulálás egy Vikings meccsen - ott melegítették a labdákat. Hallottál róla eddig az esetig? Tudod, hogy mi volt a büntetés?
Rodgers lenyilatkozta novemberben, hogy ők mindig túlfújják a labdáikat, mert ő így szereti. Volt vizsgálat?

Az a Te olvasatod, hogy a jelentések szerint meg voltak piszkálva a labdák. Azt írják, hogy 12-ből 11 laposabb volt az előírtnál. Azt senki nem írta le - eddig -, hogy megpiszkálták őket.

Az eddigi információk:

LB észreveszi az INT-nél, hogy lapos a labda. (Ezt később visszavonják.)
Szól a saját labdakezelő embernek, hogy szerinte lapos a labda. (Az új variáció szerint ez a fiú veszi észre a dolgot.)
Szól Pagano-nak. (Ő később azt mondja, hogy nem tudott az ügyről.)
Pagano szól a GM-nek.
GM szól az NFL egyik főfunkcijának.
NFL manus szól a bíróknak.
Bírók szünetben ellenőrzik a labdákat két különböző nyomásmérővel.
Egy labda 2 PSI-vel (-csel) laposabb volt az előírt minimumnál.

Amit még nem tudunk, hogy ez a 12-ből 11 eredmény ennek a félideji újramérésnek az eredménye, vagy a meccs véginek.
Nem tudjuk, hogy a maradék 10 mennyivel volt laposabb az előírtnál.
Továbbá az is zavaros, hogy a meccs előtti ellenőrzés után mikor kerül ki a zsák a bírók öltözőjéből. (Ha rögtön a mérés után, akkor bőven van idő, lehetőség játszadozni a labdákkal. Viszont több helyen lehet olvasni, hogy csak közvetlen a meccs kezdete előtt kapják meg a labdaszedők a zsáko(ka)t.)
Most már az is megjelent, hogy a Colts-nak már a novemberi meccsen is gyanúsak voltak a Pats labdái. Sőt, most már a Ravens is észbe kapott, nekik a rúgólabdák voltak gyanúsak. Ez a két hír két nappal a botrány kirobbanása (és az eredeti esetek után két hónap illetve kilenc nap) után csak nekem furcsa?

Az eredeti felvetésedre, szabály szerint 25 ezer dollár lehet a büntetés ilyen szabálytalanságért. (A Vikings nem kapott semmit.)


Szvsz vihar a biliben, de ez nagyon jo

"I think the Patriots are losing a step in their cheating game.
Back in the day, they would've deflated 12 out of 12 of their footballs."atapapa
Olvastam, hogy mivel hibázott a zsákos ember (volt egy szabályos labda), már ki is rúgta BB.😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
gedam 5 700
oké. akkor annyi lenne a kérdésem, ha kiderül, hogy szándékosan le voltak eresztve a lasztik és ezzel előnyhöz jutottatok-azonfelül, hogy enélkül is nyertetek volna-mi a véleményetek a dologról?
több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Most nézem, hogy Rexynek hála nem kell siget váltanom .... :p 😀

Csak azért, mert meglesz a negyedik... 😀

több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Ha tökösek TB-ék, kiáll a kamera elé és lenyilatkozza, hogy az első félidőben ő is érezte, hogy nem okés a labda, ezért is volt pontatlanabb😊NB2
(Y)

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egyáltalán nem a meccs után, hanem a bírói ellenőrzés után és a meccs kezdete előtt lettek "rosszak" a labdák... Ha a meccs után lettek volna a kutyát sem érdekelné a téma.Blaise
Mivan? Ha meccs előtt kiderül, miért nem szóltak RÖGTÖN???NB2
Nem tudom, hogy nem akarjátok megérteni a problémát vagy ennyire hisztek abban, hogy a csapatotok ahogy a történelem is mutatja teljesen feddetetlen.

A labdák azután lettek leeresztve, hogy a bírók lecsekkolták (tehát akkor rendben volt miden) és azután derült ki, hogy meghackelték miután vége lett a meccsnek és panaszkodtak rá, hogy valami nem stimmel.Blaise
Nem tudom, hogy miért kell olyat állítani ami még semmilyen hitelesnek vehető forrásból nem hangzott el. Ami eddig elhangzott, az az hogy a 12 labdából 11 könnyebb volt meccs végi és állítólag közbeni ellenőrzés alapján. Szóval honnan veszed, hogy a meccs kezdete előtt már "rosszak" lettek a labdák?

Egyébként meg az egész úgy bűzlik ahogy van. Mutassanak bizonyítékot arra, hogy mi ezt megpiszkáltuk. Értelme nem sok van a gameplan-ünk ismeretében...

Kapott a sok keserű drukker egy csontot amin lehet rágódni a mi kárunkra, remek. Az SB-t meg szépen megnyerjük 2 hét múlva mert ennek következményeként BB tökéletesen ki fogja használni az "Us against the world" mentalitás adta lehetőséget.Maniac84
az nfl.com kivételével minden forrás lehozta a jelentést, hogy a labdák meg voltak piszkálva. az meg, hogy pont az a forrás éppen pont nem nem csoda, mert nekik aztán főleg nem hiányzik egy ilyen balhé.

bizonyíték ott van, hogy azok a labdák amik a ti staffotokhoz kerültek vissza a meccs előtti ellenőrzés után (és akkor szabályosnak bizonyultak) a szabályoknak nem megfelelőek lettek a meccsre mint kiderült az utólagos ellenőrzésen.

azt pedig senki nem írta, hogy ezen múlott volna a meccs ezt már csak ti látjátok bele. de ami szabálytalan azt büntetni kell és ez nem az első húzásotok. ennyi.Blaise
Továbbra is kérdem hol látod azt, hogy a meccs kezdete előtt rosszak voltak a labdák? Mi alapján? Értelmezd a forrásokat amit olvasol és ne próbáld meg a belemagyarázásodat tényként eladni.Maniac84
Feladom élvezd a sötétségedet.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Az tetszene,hogy a bírók félidőben kicserélték a lasztikat, ugyanis kb addig volt meccsben a Colts, utána lettek bedarálva, előtte dobta TB az int-et is. Ha tökösek TB-ék, kiáll a kamera elé és lenyilatkozza, hogy az első félidőben ő is érezte, hogy nem okés a labda, ezért is volt pontatlanabb😊
De tényleg megint erről szól az egész nap, pi...a!
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Amúgy nem értem miért etetjük ezt a két trollt. Ők már úgyis tudnak mindent. Sőt mindent jobban tudnak!

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Egyáltalán nem a meccs után, hanem a bírói ellenőrzés után és a meccs kezdete előtt lettek "rosszak" a labdák... Ha a meccs után lettek volna a kutyát sem érdekelné a téma.Blaise
Mivan? Ha meccs előtt kiderül, miért nem szóltak RÖGTÖN???NB2
Nem tudom, hogy nem akarjátok megérteni a problémát vagy ennyire hisztek abban, hogy a csapatotok ahogy a történelem is mutatja teljesen feddetetlen.

A labdák azután lettek leeresztve, hogy a bírók lecsekkolták (tehát akkor rendben volt miden) és azután derült ki, hogy meghackelték miután vége lett a meccsnek és panaszkodtak rá, hogy valami nem stimmel.Blaise
Nem tudom, hogy miért kell olyat állítani ami még semmilyen hitelesnek vehető forrásból nem hangzott el. Ami eddig elhangzott, az az hogy a 12 labdából 11 könnyebb volt meccs végi és állítólag közbeni ellenőrzés alapján. Szóval honnan veszed, hogy a meccs kezdete előtt már "rosszak" lettek a labdák?

Egyébként meg az egész úgy bűzlik ahogy van. Mutassanak bizonyítékot arra, hogy mi ezt megpiszkáltuk. Értelme nem sok van a gameplan-ünk ismeretében...

Kapott a sok keserű drukker egy csontot amin lehet rágódni a mi kárunkra, remek. Az SB-t meg szépen megnyerjük 2 hét múlva mert ennek következményeként BB tökéletesen ki fogja használni az "Us against the world" mentalitás adta lehetőséget.Maniac84
az nfl.com kivételével minden forrás lehozta a jelentést, hogy a labdák meg voltak piszkálva. az meg, hogy pont az a forrás éppen pont nem nem csoda, mert nekik aztán főleg nem hiányzik egy ilyen balhé.

bizonyíték ott van, hogy azok a labdák amik a ti staffotokhoz kerültek vissza a meccs előtti ellenőrzés után (és akkor szabályosnak bizonyultak) a szabályoknak nem megfelelőek lettek a meccsre mint kiderült az utólagos ellenőrzésen.

azt pedig senki nem írta, hogy ezen múlott volna a meccs ezt már csak ti látjátok bele. de ami szabálytalan azt büntetni kell és ez nem az első húzásotok. ennyi.Blaise
Továbbra is kérdem hol látod azt, hogy a meccs kezdete előtt rosszak voltak a labdák? Mi alapján? Értelmezd a forrásokat amit olvasol és ne próbáld meg a belemagyarázásodat tényként eladni.

több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
De tényleg miről beszélünk???????????????

45-7 lassan mondom 45-7

Ha ehhez tényleg a labdáknak lenne köze, akkor az egész Colts CoStaff brigád, meg a játékosok nevelő edzői elmehetnének a sóbányába, az NFL meg egy sóhivatal (amúgy is időnként az 😛).

Aki meg ezen még mindig rugódozik csak irigy kutya semmi más 😉

Szánalom.comdande
itt az eredményt sztem senki nem vitatja, de ha BB-éknek köze volt ehhez, akkor az csalás eredménytől függetlenülWester
Hater... 😛:pWitchdoctor
Az vagyok és büszkén vállalom 😀 És nyugi, akkor is hater maradok, ha már szarok lesztek 😀Wester
😀 Ez kölcsönös... Én sem szerettem meg a Jets-et, bármilyen szarok is voltatok .. :p

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
De tényleg miről beszélünk???????????????

45-7 lassan mondom 45-7

Ha ehhez tényleg a labdáknak lenne köze, akkor az egész Colts CoStaff brigád, meg a játékosok nevelő edzői elmehetnének a sóbányába, az NFL meg egy sóhivatal (amúgy is időnként az 😛).

Aki meg ezen még mindig rugódozik csak irigy kutya semmi más 😉

Szánalom.comdande
itt az eredményt sztem senki nem vitatja, de ha BB-éknek köze volt ehhez, akkor az csalás eredménytől függetlenülWester
Hater... 😛:pWitchdoctor
Az vagyok és büszkén vállalom 😀 És nyugi, akkor is hater maradok, ha már szarok lesztek 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szvsz vihar a biliben, de ez nagyon jo

"I think the Patriots are losing a step in their cheating game.
Back in the day, they would've deflated 12 out of 12 of their footballs."

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
bizonyíték ott van, hogy azok a labdák amik a ti staffotokhoz kerültek vissza a meccs előtti ellenőrzés után (és akkor szabályosnak bizonyultak) a szabályoknak nem megfelelőek lettek a meccsre mint kiderült az utólagos ellenőrzésen.Blaise
Az ellenőzés után nem került vissza, a bírók örzik (ha nem is a szó szoros értelmében, de elzárják). csak a meccs előtt közvetlenül, ha jól tudom.
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Egyáltalán nem a meccs után, hanem a bírói ellenőrzés után és a meccs kezdete előtt lettek "rosszak" a labdák... Ha a meccs után lettek volna a kutyát sem érdekelné a téma.Blaise
Mivan? Ha meccs előtt kiderül, miért nem szóltak RÖGTÖN???NB2
Bostonglobe szerint meccs közben kiderült és félidőben ki is cserélték őket.zinedine5
Nem is működött a félidő után semmi,mert már nem tudtunk csalni...Btw a spygate után nekünk kellene a legjobban ügyelni rá,hogy ilyen gixer ne fordulhasson elő,még ha semmi közünk sincs hozzá.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
De tényleg miről beszélünk???????????????

45-7 lassan mondom 45-7

Ha ehhez tényleg a labdáknak lenne köze, akkor az egész Colts CoStaff brigád, meg a játékosok nevelő edzői elmehetnének a sóbányába, az NFL meg egy sóhivatal (amúgy is időnként az 😛).

Aki meg ezen még mindig rugódozik csak irigy kutya semmi más 😉

Szánalom.comdande
itt az eredményt sztem senki nem vitatja, de ha BB-éknek köze volt ehhez, akkor az csalás eredménytől függetlenülWester
Hater... 😛:p