New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Egyáltalán nem a meccs után, hanem a bírói ellenőrzés után és a meccs kezdete előtt lettek "rosszak" a labdák... Ha a meccs után lettek volna a kutyát sem érdekelné a téma.Blaise
Mivan? Ha meccs előtt kiderül, miért nem szóltak RÖGTÖN???NB2
Bostonglobe szerint meccs közben kiderült és félidőben ki is cserélték őket.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
értem, tehát elvileg (ha igaz) akkor nem a Colts-nak hátrányos, hanem a Patriots-nak előnyös a változás.
félreértés ne essék, nem ítélkezni akarok, csak érteni a dolgokat 😊
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Egyáltalán nem a meccs után, hanem a bírói ellenőrzés után és a meccs kezdete előtt lettek "rosszak" a labdák... Ha a meccs után lettek volna a kutyát sem érdekelné a téma.Blaise
Mivan? Ha meccs előtt kiderül, miért nem szóltak RÖGTÖN???
több mint 9 éve
bjarte90 New England Patriots 32
komoly sztori lesz ebből, mert elvileg nem úgy működnek a dolgok, hogy mindkét csapat ugyanazzal a labdával támad 😊, hanem mindenki viheti a (kedvenc) labdáját; és a Patriots labdák kicsit könnyebbek voltak+esett
mondjuk 45-7 lett, ezen sok mindent nem kell magyarázni, de jó ráhangoló a SuperBowlra+egy-két draftpick elcsúsziksapka
és ha ellenünk is megcsinálták?gedam
Vicces, de így utólag már Ravens oldalról is jönnek a panaszok:

 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24981269/some-baltimore-ravens-think-footballs-were-under-inflated-vs-patriots

Várom mikor jelentkezik az összes többi csapat akiket megvertünk idén...
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
hülye kérdésnek tűnhet, de milyen előny vagy hátrány származik abból, ha a labda puhább?
milyen tulajdonságai változnak meg? máshogy repül? könnyebb megfogni?
azt próbálom eldönteni, hogy mi értelme lett volna egyáltalán ezzel foglalkozni, hogy valaki leeresztgeti őket?rva
elvileg könyebb elkapni, jobban "tapad".winston
Meg könnyebb jobb szó híján behorpasztani, hogy jobb legyen a fogása futójátéknál pl... Kisebb az esély a fumblira, nem csúszik ki könnyen a kezedből.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A meccs alatt is jók voltak (mert Jacksonon kívül senkinek nem tűnt fel, ő is egy INT erejéig találkozott a labdával.) A meccs után lettek rosszak titokzatos módon. Talán azt kellene megkérdezni, hogy hogyan lettek a meccs után rosszak, akinek feltűnt.Burkus
Egyáltalán nem a meccs után, hanem a bírói ellenőrzés után és a meccs kezdete előtt lettek "rosszak" a labdák... Ha a meccs után lettek volna a kutyát sem érdekelné a téma.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
hülye kérdésnek tűnhet, de milyen előny vagy hátrány származik abból, ha a labda puhább?
milyen tulajdonságai változnak meg? máshogy repül? könnyebb megfogni?
azt próbálom eldönteni, hogy mi értelme lett volna egyáltalán ezzel foglalkozni, hogy valaki leeresztgeti őket?rva
elvileg könyebb elkapni, jobban "tapad".
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
hülye kérdésnek tűnhet, de milyen előny vagy hátrány származik abból, ha a labda puhább?
milyen tulajdonságai változnak meg? máshogy repül? könnyebb megfogni?
azt próbálom eldönteni, hogy mi értelme lett volna egyáltalán ezzel foglalkozni, hogy valaki leeresztgeti őket?
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
komoly sztori lesz ebből, mert elvileg nem úgy működnek a dolgok, hogy mindkét csapat ugyanazzal a labdával támad 😊, hanem mindenki viheti a (kedvenc) labdáját; és a Patriots labdák kicsit könnyebbek voltak+esett
mondjuk 45-7 lett, ezen sok mindent nem kell magyarázni, de jó ráhangoló a SuperBowlra+egy-két draftpick elcsúsziksapka
és ha ellenünk is megcsinálták?gedam
Kicsit meg vagyok zavarodva, az első hírekben benne volt az a jelző is, hogy "ilyen rossz időben" kell ekkora nyomáson lenni a labdáknak. De lehet, hogy csak félreolvastam persze. Meg gondolom ilyen nincs, mindig ugyan olyannak kell lenni, mert gondolom az idő változhat.

Ha Ravens ellen is lett volna, akkor feltűnik a bíróknak, mint ahogy most is.winston
A helyzet az, hogy nem a bíróknak tűnt fel 😊 Annyira nem, hogy a szokásos 2 óra 15 perccel a meccs előtti csekkoláson még jók voltak, utána valahogyan kiszökött belőlük némi élet. És időfüggetlen milyennek kell lennie a labdáknakBlaise
A meccs alatt is jók voltak (mert Jacksonon kívül senkinek nem tűnt fel, ő is egy INT erejéig találkozott a labdával.) A meccs után lettek rosszak titokzatos módon. Talán azt kellene megkérdezni, hogy hogyan lettek a meccs után rosszak, akinek feltűnt.
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Én azon is elgondolkodtam, hogy mi van akkor, ha elromlik a pumpa. Szervizben dolgozom és a srácok sokszor mondják picit fújd túl az autó kerekét, mert rosszul mér a pumpa. De bizonyítékot senki se adott. Csak üres duma van.

több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Meccs előtt 2 óra 15 perccel elvileg leellenőrizték a bírók mindkét csapat labdáit és a gyártók által megküldött 8 rúgólabdát is..Ha a bírók becsületesen leellenőrizték a Pats összes labdáját is, akkor több, mint furcsa, hogy a mi 12 labdánkból 11 laposabb volt a kelleténél a meccs végén..Nem tudom elképzelni, hogy ezt megjátsszuk..Főleg úgy, hogy ez egyből meccs után az ellen egyik LB-ének jelzése alapján derüljön ki.. A vizsgálódás gondolom most azért húzódik el, hogy megállapítsák a csapat felelősségét..Megdönthetetlen képi bizonyíték kell arra, hogy a labdákat mi eresztettük le..De szerintem ilyen biztos nem lesz..Nem tudom elképzelni, hogy a meccs előtt, vagy közben pálya mellett a labdás fiú egyenként leereszti a mi labdáinkat, bírói kontroll után...Itt valami bűzlik nekem.. Ha ilyen is lett volna, akkor biztos, hogy nem a mi emberünk csinálta.. Lényeg, hogy legyen bemocskolva megint a csapat..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nevetséges az egész. Egy olyan ligában, ahol azt is szabályozzák kb. mikor sz*rhatsz, ott, ha ilyen "csalásokat" lehet művelni egy labdával, akkor az a meccs előtti checkingnél hogy a bánatba nem derült ki, tekintve, hogy ha csak szúrópróba szerű ellenőrzés is lett volna kiderült volna (11 a 12ből..) Vagy ha volt ellenőrzés (nem tudom, h működik) akkor meg miért engedték tovább..
Egy agyonalázott (sorry Colts drukkerek) meccsen utólag vesznek észre ilyet...vicc..
Sok haternek meg több se kell..CHEATRIOTS!!! .....bogec7
Tovább megyek: a bírók MINDEN SNAPNÉL kézbe veszik a labdát és leteszik a következő snaphez. (Mindig a bíró teszi le). Ezek szerint mindegyik labda volt a kezükben. Nem tűnt fel egy bírónak sem - 15 évnyi tapasztalattal, - hogy puha a labda? Különösen úgy, hogy a Colts támadásnál a Colts-labdák voltak a kezükben, tehát érezniük kellett a különbséget? Ugyan már... A bíró bármikor kicserélheti a labdát, ha nem jó. "he referee can swap out a ball at any point for any reason, including concern about inflation. Referee Walt Anderson did that at least once Sunday night, on the first play of the third quarter. It was not entirely clear why. " Én is emlékszem, amikor egyszer cserélték, kickoffnál volt, tehát a gyári labdát cserélték.

Én inkább arra gondoltam, hogy valaki(k) a meccs után - hogy ártsanak a csapatnak - csinálták az egészet, miután tudottá vált, hogy Jackson állítólag a meccs alatt panaszkodott 1 labdára. (A nagy ünneplésben biztos könnyebb hozzáférni a labdákhoz mint meccs alatt.)Burkus
Én úgy emlékszem, hogy a kickoff utáni snapnél volt csere, akkor azt mondták, hogy valószinüleg a kickoff labdát tették le újra, és kicserélik. De valóban érthetetlen.. Meg ha akkor laposabb labdát cseréltek ki, akkor nem tűnt volna fel, hogy (>90% valószínüséggel) ugyan olyan hoznak helyette?
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
komoly sztori lesz ebből, mert elvileg nem úgy működnek a dolgok, hogy mindkét csapat ugyanazzal a labdával támad 😊, hanem mindenki viheti a (kedvenc) labdáját; és a Patriots labdák kicsit könnyebbek voltak+esett
mondjuk 45-7 lett, ezen sok mindent nem kell magyarázni, de jó ráhangoló a SuperBowlra+egy-két draftpick elcsúsziksapka
és ha ellenünk is megcsinálták?gedam
Kicsit meg vagyok zavarodva, az első hírekben benne volt az a jelző is, hogy "ilyen rossz időben" kell ekkora nyomáson lenni a labdáknak. De lehet, hogy csak félreolvastam persze. Meg gondolom ilyen nincs, mindig ugyan olyannak kell lenni, mert gondolom az idő változhat.

Ha Ravens ellen is lett volna, akkor feltűnik a bíróknak, mint ahogy most is.winston
A helyzet az, hogy nem a bíróknak tűnt fel 😊 Annyira nem, hogy a szokásos 2 óra 15 perccel a meccs előtti csekkoláson még jók voltak, utána valahogyan kiszökött belőlük némi élet. És időfüggetlen milyennek kell lennie a labdáknak
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
komoly sztori lesz ebből, mert elvileg nem úgy működnek a dolgok, hogy mindkét csapat ugyanazzal a labdával támad 😊, hanem mindenki viheti a (kedvenc) labdáját; és a Patriots labdák kicsit könnyebbek voltak+esett
mondjuk 45-7 lett, ezen sok mindent nem kell magyarázni, de jó ráhangoló a SuperBowlra+egy-két draftpick elcsúsziksapka
és ha ellenünk is megcsinálták?gedam
Kicsit meg vagyok zavarodva, az első hírekben benne volt az a jelző is, hogy "ilyen rossz időben" kell ekkora nyomáson lenni a labdáknak. De lehet, hogy csak félreolvastam persze. Meg gondolom ilyen nincs, mindig ugyan olyannak kell lenni, mert gondolom az idő változhat.

Ha Ravens ellen is lett volna, akkor feltűnik a bíróknak, mint ahogy most is.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nevetséges az egész. Egy olyan ligában, ahol azt is szabályozzák kb. mikor sz*rhatsz, ott, ha ilyen "csalásokat" lehet művelni egy labdával, akkor az a meccs előtti checkingnél hogy a bánatba nem derült ki, tekintve, hogy ha csak szúrópróba szerű ellenőrzés is lett volna kiderült volna (11 a 12ből..) Vagy ha volt ellenőrzés (nem tudom, h működik) akkor meg miért engedték tovább..
Egy agyonalázott (sorry Colts drukkerek) meccsen utólag vesznek észre ilyet...vicc..
Sok haternek meg több se kell..CHEATRIOTS!!! .....bogec7
Tovább megyek: a bírók MINDEN SNAPNÉL kézbe veszik a labdát és leteszik a következő snaphez. (Mindig a bíró teszi le). Ezek szerint mindegyik labda volt a kezükben. Nem tűnt fel egy bírónak sem - 15 évnyi tapasztalattal, - hogy puha a labda? Különösen úgy, hogy a Colts támadásnál a Colts-labdák voltak a kezükben, tehát érezniük kellett a különbséget? Ugyan már... A bíró bármikor kicserélheti a labdát, ha nem jó. "he referee can swap out a ball at any point for any reason, including concern about inflation. Referee Walt Anderson did that at least once Sunday night, on the first play of the third quarter. It was not entirely clear why. " Én is emlékszem, amikor egyszer cserélték, kickoffnál volt, tehát a gyári labdát cserélték.

Én inkább arra gondoltam, hogy valaki(k) a meccs után - hogy ártsanak a csapatnak - csinálták az egészet, miután tudottá vált, hogy Jackson állítólag a meccs alatt panaszkodott 1 labdára. (A nagy ünneplésben biztos könnyebb hozzáférni a labdákhoz mint meccs alatt.)
több mint 9 éve
bogjosi New England Patriots 1 184
Nevetséges az egész. Egy olyan ligában, ahol azt is szabályozzák kb. mikor sz*rhatsz, ott, ha ilyen "csalásokat" lehet művelni egy labdával, akkor az a meccs előtti checkingnél hogy a bánatba nem derült ki, tekintve, hogy ha csak szúrópróba szerű ellenőrzés is lett volna kiderült volna (11 a 12ből..) Vagy ha volt ellenőrzés (nem tudom, h működik) akkor meg miért engedték tovább..
Egy agyonalázott (sorry Colts drukkerek) meccsen utólag vesznek észre ilyet...vicc..
Sok haternek meg több se kell..CHEATRIOTS!!! .....

 www.csus.edu/indiv/o/oldenburgj/ENGR1A/NFLFootballWtCalc.pdf
most 3-4 gr -on múlik minden? komolyan? (ha rosszul értelmezem, akkor elnézést..)

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 9 éve
gedam 5 700
komoly sztori lesz ebből, mert elvileg nem úgy működnek a dolgok, hogy mindkét csapat ugyanazzal a labdával támad 😊, hanem mindenki viheti a (kedvenc) labdáját; és a Patriots labdák kicsit könnyebbek voltak+esett
mondjuk 45-7 lett, ezen sok mindent nem kell magyarázni, de jó ráhangoló a SuperBowlra+egy-két draftpick elcsúsziksapka
és ha ellenünk is megcsinálták?gedam
Akkor Ti játszátok a SB-t....@) Már kezdődik is...kolok1972
egyébként is mi játszuk. xboxon bevittem magunkat a döntőbe.
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
komoly sztori lesz ebből, mert elvileg nem úgy működnek a dolgok, hogy mindkét csapat ugyanazzal a labdával támad 😊, hanem mindenki viheti a (kedvenc) labdáját; és a Patriots labdák kicsit könnyebbek voltak+esett
mondjuk 45-7 lett, ezen sok mindent nem kell magyarázni, de jó ráhangoló a SuperBowlra+egy-két draftpick elcsúsziksapka
és ha ellenünk is megcsinálták?gedam
Akkor Ti játszátok a SB-t....@) Már kezdődik is...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
komoly sztori lesz ebből, mert elvileg nem úgy működnek a dolgok, hogy mindkét csapat ugyanazzal a labdával támad 😊, hanem mindenki viheti a (kedvenc) labdáját; és a Patriots labdák kicsit könnyebbek voltak+esett
mondjuk 45-7 lett, ezen sok mindent nem kell magyarázni, de jó ráhangoló a SuperBowlra+egy-két draftpick elcsúsziksapka
és ha ellenünk is megcsinálták?gedam
Valószínűleg. Ez a pontos magyarázata, hogy miért dobott Flacco interceptiont Harmon kezébe. Egyértelmű a direkt összefüggés 😊
több mint 9 éve
gedam 5 700
komoly sztori lesz ebből, mert elvileg nem úgy működnek a dolgok, hogy mindkét csapat ugyanazzal a labdával támad 😊, hanem mindenki viheti a (kedvenc) labdáját; és a Patriots labdák kicsit könnyebbek voltak+esett
mondjuk 45-7 lett, ezen sok mindent nem kell magyarázni, de jó ráhangoló a SuperBowlra+egy-két draftpick elcsúsziksapka
és ha ellenünk is megcsinálták?
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
NFL has found that 11 of the Patriots footballs used in Sunday’s AFC title game were under-inflated by 2 lbs each, per league sources. (source)Deny
És ezt egy LB vette észre, a bírók nem. Fura.zinedine5
Ez a sztori számomra egyre furcsább és nyugtalanítóbb.
Ha valami tévedés vagy hiba van az egészben, akkor is az emberek 70%-ban megmarad, hogy "csaló Pats", ha pedig tényleg próbálkoztak valamivel (még mindig hiszen, hogy nem), akkor meg kicsit mérges vagyok rájuk.winston
Igen, Mike Reiss is azt írja, hogy ha 1-2 labdával lett volna ilyen malőr, akkor azt még meg lehet magyarázni véletlennel, időjárással, stb., de 12-ből 11 esetén már más a helyzet, az már nem véletlen. Szerinte is meg kell várni a bizonyítékokat - az ESPN szerint 2-3 nap a vizsgálat - de ebből rajtunk marad a bélyeg akkor is, ha nem bizonyosodik be csalás.

De valahogy mégsem stimmel az egész történet, egyszerűen nincs ráció abban - túl az erkölcsi-etikai kérdéseken - hogy a csapat ilyet tegyen, amikor a gameplan futás és az ellenfél méretes underdog. Csak arra tudok gondolni, hogy valakinek a szóló partizánakciója volt az egész.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
komoly sztori lesz ebből, mert elvileg nem úgy működnek a dolgok, hogy mindkét csapat ugyanazzal a labdával támad 😊, hanem mindenki viheti a (kedvenc) labdáját; és a Patriots labdák kicsit könnyebbek voltak+esett
mondjuk 45-7 lett, ezen sok mindent nem kell magyarázni, de jó ráhangoló a SuperBowlra+egy-két draftpick elcsúszik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
NFL has found that 11 of the Patriots footballs used in Sunday’s AFC title game were under-inflated by 2 lbs each, per league sources. (source)Deny
És ezt egy LB vette észre, a bírók nem. Fura.zinedine5
Ez a sztori számomra egyre furcsább és nyugtalanítóbb.
Ha valami tévedés vagy hiba van az egészben, akkor is az emberek 70%-ban megmarad, hogy "csaló Pats", ha pedig tényleg próbálkoztak valamivel (még mindig hiszen, hogy nem), akkor meg kicsit mérges vagyok rájuk.
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
(...).Boston
(...)Sobri Jóska
(...)Burkus
 120yard.blog.hu/2015/01/20/patriots_labdas_csalas?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2015_01_20&utm_campaign=indexzinedine5
NFL has found that 11 of the Patriots footballs used in Sunday’s AFC title game were under-inflated by 2 lbs each, per league sources. (source)Deny
És ezt egy LB vette észre, a bírók nem. Fura.
több mint 9 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
(...).Boston
(...)Sobri Jóska
(...)Burkus
 120yard.blog.hu/2015/01/20/patriots_labdas_csalas?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2015_01_20&utm_campaign=indexzinedine5
NFL has found that 11 of the Patriots footballs used in Sunday’s AFC title game were under-inflated by 2 lbs each, per league sources. (source)