New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
read optionnel az a bajom hogy amikor ilyenbe futott bele a csapat akkor nagyon bucira lettünk szivatva lásd 49ers elleni meccs amikor Kaepék lesimáztak minket read optionnel mert nagyon fogalmatlanok voltunk ellene.Nehéz este lesz a pats D számára, de BB csak előhúz valamit a kalapból 😊

több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
A Seehawks D-linejának titka nem az erőben inkább a gyorsaságban és a technikájukban rejlik szerintem. Azért Soldernek lehet baja Benettel...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
A Seahawks topikban pont azt lehet olvasni, hogy a rövid passzokat annyira nem védik le jól és a DLine se olyan erős most a sérülések miatt. A nyomás meg belülről kitől jön? Csak a sack statokat néztem meg gyorsan, ami csalóka lehet de középről:
Hill 5,5 sack de ő nincs
Williams 3 sack
A többieknek max egy. Ez nekem nem tűnik olyan erős belső nyomásnak. A külsővel meg nem szokott gond lenni.tamasboldizsar
Egyértelmű passz szitukban Bennett nagyon sokat indul középről, úgy meg azért erős az belülről is. 😊
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Én ezt a labda ügyet már el is felejtettem.
Jobban agyalok az SB-n. Mert valahogy vasárnap sem tudtuk megfogni mindig tökéletesen a futást és vasárnap nem egy Lynch rohangált. Sokan hasonlítják az SB-t, a ravens meccshez, csak ott nem volt secondary.NB2
Nem értem az összehasonlítást a Ravens meccshez,teljesen más szerintem a kettő. Azért papíron és elméleti síkon a Hawks O-t könnyebben kellene fognia a Pats D-nek mint a hollókét,Ravens Offense kiegyensúlyozottabb (jó futójáték mellé eléggé eredményes passz játék jó elkapókkal),Hawks Offense Beast mód központú sok futással,és hát a passz játékot 0 db elkapóval alapba nehéz játszani (Baldwin,Kearse duót illene kikapcsolni azért ilyen seccel sőőőt),igaz hogy a Pats D futást néha nehezen állítja meg, de itt ezen a meccsen tömni kell a boxot és a futó játékot kell megölni,passzokkal nem szabadna hogy lesimázzanak (mondjuk nyilván ez elég egyértelmű tax,csak hát nyilván nem fekete és fehér mindig minden,lesznek itt keverve a lapok rendesen).Azért annyi emberen csak nem fut át Lynch bár belőle mindent kinézek 😀
Jó kis döntő lesz ez, és nem utolsó sorban remélem sokkal szorosabb és izgalmasabb mint a tavalyi, mert számomra a tavalyi döntő volt az eddig legrosszabb amit láttam (no offense de unalmasan egyoldalú volt), szal remélem idén más döntőt láthatunk 😊manuszka86
még a read-option-t is tedd Wilsonék mellé, az is egy komoly fegyvertény, NFC döntőben alig használták, csak akkor nyúltak hozzá mikor égett a ház
nem tudom, hogy a mi front7-ünk képes-e ezt lereagálni, Lynch mellé ez már kicsit soknak tűnik

félelmetes volt nézni a Beast-et 4.50-el a vége előtt 19-7-nél miután Wilson megdobta a 4. INT-jét, elvolt a kispadnál mint egy gyerek a cukorkaboltban, nem tudom ennyire coool vagy ennyire nem foglalkozott a meccsel, meg hogy Sherman vissza megy félkarral (mint anno Rondo a PO-ban 😊 ), ettől a hihetetlen fordítástól még nagyobb mentalboost kaptak, jól jön a 2 hetes szünet 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
A Seahawks topikban pont azt lehet olvasni, hogy a rövid passzokat annyira nem védik le jól és a DLine se olyan erős most a sérülések miatt. A nyomás meg belülről kitől jön? Csak a sack statokat néztem meg gyorsan, ami csalóka lehet de középről:
Hill 5,5 sack de ő nincs
Williams 3 sack
A többieknek max egy. Ez nekem nem tűnik olyan erős belső nyomásnak. A külsővel meg nem szokott gond lenni.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy véled, hogy az elkapóitok ellen elég lehet a DB-sorunk, és a futás (Lynch PLUSZ Wilson) nem lesz elég? Vagy attól tartasz, hogy a sok rövid passzjáték (Edelman, Gronko, Vereen, talán Dola) a DL és az LB sor közé lesz elég ahhoz, hogy váratlanul sok pontot tudjunk szerezni, amit lehet, hogy kevésbé tud ellensúlyozni majd Wilson?

Én remélem, hogy Lynchet úgy, ahogy kordában tudjuk tartani, nagyon nem lenne jó 7-8 perces drive-okat engedni, aztán az O-nak meg gyakorlatilag hibalehetőség nélkül pályára lépnie ez ellen a D ellen... És akkor még ott van az is, hogy ha megindulnak a futni tudó irányítók ellenünk, akkor mindig szomorúan nézem, hogy sansztalan, hogy bárki felérjen, márpedig Wilson ebben is jó, és a kevésbé neves elkapókat is szépen megjátssza.Wyatt
Az a jó ebben a meccsben, hogy még nem játszottatok egymás ellen amióta a Hawks jó. Így gyakorlatilag nincs miből kiindulni, bármit bele lehet képzelni a meccsbe, csak a fantázián múlik. 😊

Én egyébként a Hawks ellen a Packerst esélyesebbnek tartottam, és utólag a végeredmény ellenére is úgy gondolom jól éreztem. A Pats-Hawksban viszont bizonytalan vagyok. Ha így nézem akkor a Patsnek, ha úgy nézem akkor a Hawksnek fekszik jobban. A Hawks offense Lynch-en áll vagy bukik. Wilson ezt egészíti azzal, hogy segíti Lynch futásait a saját futásbeli veszélyességével, plusz azzal, hogy meccsenként néhányszor megnyújtja a playt, és ilyenkor dob pár szép mélyet. Emiatt a stílus miatt olyan nagyon nem számít nekik, hogy milyen jó az ellen defense. Egy jó és egy kevésbé jó defense ellen is kb. hasonlóra képesek. Egyik sem állítja meg őket teljesen, de egyik ellen sem ontják a pontokat. Ezért attól (ha nincsenek labdavesztések, akkor) nem kell tartani, hogy megszórnak és szaladni kéne az eredmény után.

A Pats offense jóval nagyobb pontgyár tud lenni, csak nektek meg a matchup jobban számít. A "Jets"-es védelmekkel erősen meg tudtok szenvedni, miközben a nem "Jets"-est meg - még a jobbakat is - kitömitek alaposan. Namost ez a Hawks defense eléggé "Jets-esnek" tűnik. 😊 Fogják a futást, jó a passrush (ráadásul középről), jók TE játék ellen, és gyakorlatilag megölik a rövid passzos játékot a fizikalitásukkal. Ellenük, egy 3-4 yardos screen nem 6-8 yard, hanem még a 3-4-nek is örülni lehet. A többit meg el is lehet felejteni, mert Brady 30-40 yardra már igen ritkán veszélyes. Nem mintha számítana, mert annyi ideje úgyse lesz. 😊 Ezzel pedig papíron le is fedtük a Pats offense-t, a hatékony futójátékkal, Gronk-al, és Edelman-el.... Amit nem fedtünk le, az a Belichick faktor. Vajon képes lesz-e az öreg megint összehókuszpókuszolni valamit, hogy mégiscsak menjen az ami papíron nagyon nehézkesnek látszik, vagy nem? Hát, kíváncsi leszek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ez vicces,mert én még titeket tartalak 60/40-ben esélyesnek, habár vasárnap óta tudom,hogy ez a csapat sosem adja fel. Úgy latszik a pesszimistabb drukkerek közé tartozunk.undisputedly
Te azért vagy pesszimista, mert ebben a topicban nevelkedtél.
8-) :p 😉 :p :A:

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én ezt a labda ügyet már el is felejtettem.
Jobban agyalok az SB-n. Mert valahogy vasárnap sem tudtuk megfogni mindig tökéletesen a futást és vasárnap nem egy Lynch rohangált. Sokan hasonlítják az SB-t, a ravens meccshez, csak ott nem volt secondary. Seattle-ben meg nagyon is van. (Én feltételezem, hogy játszik ott mindenki) Én per pillanat a SEA-t esélyesebbnek tartom. Remélem BB-ék azért kiokoskodnak valamit😊NB2
Ez vicces,mert én még titeket tartalak 60/40-ben esélyesnek, habár vasárnap óta tudom,hogy ez a csapat sosem adja fel. Úgy latszik a pesszimistabb drukkerek közé tartozunk.undisputedly
Ez mondjuk szerencsére itt is megvan. Micsoda meccseket toltunk már az előző idény alapszakaszában is, 0–24-ről és 14–26-ról 2.5 perccel a vége előtt (leginkább ahhoz tudnám hasonlítani a meccseteket, igaz, nálatok nem sérült meg az O legjobbja a meccs közben, szal jobban jöttetek ki belőle 😀), meg azért a Ravens elleni kétszeri mínusz 14 sem volt kellemes, de szerencsére mi sem törtünk meg 😊

Mi az amúgy, amivel ennyivel esélyesebbnek érzed a Patriotsot?

Úgy véled, hogy az elkapóitok ellen elég lehet a DB-sorunk, és a futás (Lynch PLUSZ Wilson) nem lesz elég? Vagy attól tartasz, hogy a sok rövid passzjáték (Edelman, Gronko, Vereen, talán Dola) a DL és az LB sor közé lesz elég ahhoz, hogy váratlanul sok pontot tudjunk szerezni, amit lehet, hogy kevésbé tud ellensúlyozni majd Wilson?

Én remélem, hogy Lynchet úgy, ahogy kordában tudjuk tartani, nagyon nem lenne jó 7-8 perces drive-okat engedni, aztán az O-nak meg gyakorlatilag hibalehetőség nélkül pályára lépnie ez ellen a D ellen... És akkor még ott van az is, hogy ha megindulnak a futni tudó irányítók ellenünk, akkor mindig szomorúan nézem, hogy sansztalan, hogy bárki felérjen, márpedig Wilson ebben is jó, és a kevésbé neves elkapókat is szépen megjátssza.

Nekem a meccs elején a vágyam, hogy egy viszonylag hamar lezárt Seattle-támadás (ha ti nyeritek a pénzfeldobást azért, ha mi, azért kezd majd a Seahawks 😀) után egészen élhető helyzetből támadhatunk, és nem bóbiskolunk az elején, hanem pontokat is szerzünk. És maradjunk is ennél a megoldásnál, ha kérhetem a fiúkat innen :A:

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Én ezt a labda ügyet már el is felejtettem.
Jobban agyalok az SB-n. Mert valahogy vasárnap sem tudtuk megfogni mindig tökéletesen a futást és vasárnap nem egy Lynch rohangált. Sokan hasonlítják az SB-t, a ravens meccshez, csak ott nem volt secondary.NB2
Nem értem az összehasonlítást a Ravens meccshez,teljesen más szerintem a kettő. Azért papíron és elméleti síkon a Hawks O-t könnyebben kellene fognia a Pats D-nek mint a hollókét,Ravens Offense kiegyensúlyozottabb (jó futójáték mellé eléggé eredményes passz játék jó elkapókkal),Hawks Offense Beast mód központú sok futással,és hát a passz játékot 0 db elkapóval alapba nehéz játszani (Baldwin,Kearse duót illene kikapcsolni azért ilyen seccel sőőőt),igaz hogy a Pats D futást néha nehezen állítja meg, de itt ezen a meccsen tömni kell a boxot és a futó játékot kell megölni,passzokkal nem szabadna hogy lesimázzanak (mondjuk nyilván ez elég egyértelmű tax,csak hát nyilván nem fekete és fehér mindig minden,lesznek itt keverve a lapok rendesen).Azért annyi emberen csak nem fut át Lynch bár belőle mindent kinézek 😀
Jó kis döntő lesz ez, és nem utolsó sorban remélem sokkal szorosabb és izgalmasabb mint a tavalyi, mert számomra a tavalyi döntő volt az eddig legrosszabb amit láttam (no offense de unalmasan egyoldalú volt), szal remélem idén más döntőt láthatunk 😊

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én ezt a labda ügyet már el is felejtettem.
Jobban agyalok az SB-n. Mert valahogy vasárnap sem tudtuk megfogni mindig tökéletesen a futást és vasárnap nem egy Lynch rohangált. Sokan hasonlítják az SB-t, a ravens meccshez, csak ott nem volt secondary. Seattle-ben meg nagyon is van. (Én feltételezem, hogy játszik ott mindenki) Én per pillanat a SEA-t esélyesebbnek tartom. Remélem BB-ék azért kiokoskodnak valamit😊NB2
Ez vicces,mert én még titeket tartalak 60/40-ben esélyesnek, habár vasárnap óta tudom,hogy ez a csapat sosem adja fel. Úgy latszik a pesszimistabb drukkerek közé tartozunk.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 017 — nabege2@yahoo.com
Én ezt a labda ügyet már el is felejtettem.
Jobban agyalok az SB-n. Mert valahogy vasárnap sem tudtuk megfogni mindig tökéletesen a futást és vasárnap nem egy Lynch rohangált. Sokan hasonlítják az SB-t, a ravens meccshez, csak ott nem volt secondary. Seattle-ben meg nagyon is van. (Én feltételezem, hogy játszik ott mindenki) Én per pillanat a SEA-t esélyesebbnek tartom. Remélem BB-ék azért kiokoskodnak valamit😊
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Erről a témáról több szót ejteni annyi értelme van, mint Sobrival vitatkozni 😉 😛dande
Engem pl. kifejezetten idegesít. Ha megcsináltuk, akkor természetesen azért, ha meg nem, akkor ezért a teszetoszaságért, amit az NFL művel. Ahogy megy az idő, egyre inkább ránk ég ez a szar és legalább valami olyat nyilatkozhatnának, amiben van némi tényszerűség.zinedine5
McGinest egy interjúban azt mondta hogy nevetséges az egész történet, és szerinte inkább amiatt merülnek fel ilyen hülyeségek, mivel a csapat hosszú távon sikeresen és nagyon sok hater akad és számos példát felhozott. Valahol vele értek azért egyet, pl ott van a forma 1, az elmúlt évek során hányan utálták meg a RB és Vettelt mert rommá verték a mezőnyt és hány talicska kaksit burítottak rájuk az évek során, ha sokáig sikeres valaki egy sportban nagyon kiemelkedően akkor talán elmondható hogy ez egy vele járó jelenség úgymond 😊manuszka86
de ez az, hogy lassan 10 éve nyertünk gyűrűt utoljára (volt még két SB részvétel), messze nincs RB féle dominanciáról szó
mégis egyeseknek annyira szúrja a szemét a csapat, hogy bármit csinálhatunk, akkor is a mi csapatunk a szarszemétundorító, első számú közellenség

mind1, hogy 50 yardos FG helyett(rossz körülmények között) rámegyünk a 4th&4-re vagy Brady 3. kísérletre elpuntolja, mi MINDIG ALÁZUNK, ha nem ez akkor teljesen legális formáció alkalmazása miatt vádolnak csalással, stbstb
ez a labdaügy se különb, csak egy újabb gumicsont amin a haterek csámcsoghatnak



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
De most tényleg: befolyásolta bármilyen szinten is a játékot, ha meg is csináltátok: nem valószínű, hogy ettől lett ekkora a különbség, Még ha szoros lett volna....

Megváltoztatják a végeredményt? Nem

Aki ezért bármilyen büntetést kiszab az meg megint magáról állít ki bizonyítványt.....

Teljesen felesleges SZERINTEM! foglalkozni vele, ennél sokkal nagyobb öröm az, hogy bent vagytok, minthogy ezzel a balgannal hagyjátok elrontani a pillanatot. Erre mondják a pszicológusok, hogy ne engedd be az életedbe 😛

| na most én is több szót vesztegettem volna rá, mint kellett volna :p | dande
Persze, hogy örülök és úgy is gondolom, hogy ez semmit sem befolyásolt, csak ó lenne tudni, hogy ez mekkora balhé. És ebben a liga -akinek a dolga lenne- nemigen csinál semmit. Persze ilyen Ray Rice ügy után ez nem kéne, hogy meglepő legyen.

McGinest egy interjúban azt mondta hogy nevetséges az egész történet, és szerinte inkább amiatt merülnek fel ilyen hülyeségek, mivel a csapat hosszú távon sikeresen és nagyon sok hater akad és számos példát felhozott. Valahol vele értek azért egyet, pl ott van a forma 1, az elmúlt évek során hányan utálták meg a RB és Vettelt mert rommá verték a mezőnyt és hány talicska kaksit burítottak rájuk az évek során, ha sokáig sikeres valaki egy sportban nagyon kiemelkedően akkor talán elmondható hogy ez egy vele járó jelenség úgymond 😊manuszka86
Csak ezekkel -ha igaz akkor főleg- alapot is adunk erre.
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Erről a témáról több szót ejteni annyi értelme van, mint Sobrival vitatkozni 😉 😛dande
Engem pl. kifejezetten idegesít. Ha megcsináltuk, akkor természetesen azért, ha meg nem, akkor ezért a teszetoszaságért, amit az NFL művel. Ahogy megy az idő, egyre inkább ránk ég ez a szar és legalább valami olyat nyilatkozhatnának, amiben van némi tényszerűség.zinedine5
McGinest egy interjúban azt mondta hogy nevetséges az egész történet, és szerinte inkább amiatt merülnek fel ilyen hülyeségek, mivel a csapat hosszú távon sikeresen és nagyon sok hater akad és számos példát felhozott. Valahol vele értek azért egyet, pl ott van a forma 1, az elmúlt évek során hányan utálták meg a RB és Vettelt mert rommá verték a mezőnyt és hány talicska kaksit burítottak rájuk az évek során, ha sokáig sikeres valaki egy sportban nagyon kiemelkedően akkor talán elmondható hogy ez egy vele járó jelenség úgymond 😊

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erről a témáról több szót ejteni annyi értelme van, mint Sobrival vitatkozni 😉 😛dande
Engem pl. kifejezetten idegesít. Ha megcsináltuk, akkor természetesen azért, ha meg nem, akkor ezért a teszetoszaságért, amit az NFL művel. Ahogy megy az idő, egyre inkább ránk ég ez a szar és legalább valami olyat nyilatkozhatnának, amiben van némi tényszerűség.zinedine5
De most tényleg: befolyásolta bármilyen szinten is a játékot, ha meg is csináltátok: nem valószínű, hogy ettől lett ekkora a különbség, Még ha szoros lett volna....

Megváltoztatják a végeredményt? Nem

Aki ezért bármilyen büntetést kiszab az meg megint magáról állít ki bizonyítványt.....

Teljesen felesleges SZERINTEM! foglalkozni vele, ennél sokkal nagyobb öröm az, hogy bent vagytok, minthogy ezzel a balgannal hagyjátok elrontani a pillanatot. Erre mondják a pszicológusok, hogy ne engedd be az életedbe 😛

| na most én is több szót vesztegettem volna rá, mint kellett volna :p |
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Annyi ember kezén mennek keresztül azok a labdák, hogyha tendenciózusan más nyomás lenne bennük, akkor az meccs közben biztosan kiderülne. Amondó vagyok, hogy az egyik labda valamilyen gyártási hiba miatt megadhatta magát meccs közben és azt kellett kicserélni.

Ha jól emlékszem a 12-12 labdát csak a játék közben használják, a rugó labdák, ezen felül vannak és ezeket akkor és ott bontják fel. De persze simán lehet, hogy rosszul tudom.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Erről a témáról több szót ejteni annyi értelme van, mint Sobrival vitatkozni 😉 😛dande
Engem pl. kifejezetten idegesít. Ha megcsináltuk, akkor természetesen azért, ha meg nem, akkor ezért a teszetoszaságért, amit az NFL művel. Ahogy megy az idő, egyre inkább ránk ég ez a szar és legalább valami olyat nyilatkozhatnának, amiben van némi tényszerűség.
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
És akkor ezek szerint, amikor a játékos elteszi a labdát/odaadja a nézőnek, akkor csökken a labdák száma? Előfordulhatna, hogy nem marad labda a támadócsapatnak? (Gondolom, újabb labdát nem lehet a meccs alatt bevizsgáltatni.Burkus
ha jól tudom vannak még tartalék lasztik is,abból is talán 12 de ebben a számban nem vagyok annyira biztos 😊

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erről a témáról több szót ejteni annyi értelme van, mint Sobrival vitatkozni 😉 😛
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
A leengedett labda segítheti az irányítót és az elkapót különösen esős körülmények között.
Nekünk ez fene nagy segítség lehetett, tekintve hogy rommá futottuk azt az ellenfelet...Boston
Ezt értem. De ha ez így van, miért csak az egyik csapatot segíti?
Vagy a konteo szerint a Pats labdái le voltak engedve a Coltsé meg kőkemények voltak?Sobri Jóska
Mert minden csapat a saját labdájával támad. Ezt eddig én sem tudtam, elég funny, de így van. 12-12 saját labdával játszik a támadó csapat, amit két órával a meccs előtt bevizsgálnak a sporik és cserélik a labdákat, ha a fordul a támadás. Ez eszembe sem jutott eddig, nem is értem, hogy ez miért van így.

Állítólag Brady interceptionjénél észlelte a LB - Jackson - de az egybehangzó vélemények szerint az ügynek nem lehet valós alapja. A sporiknak minden snap előtt kezében van a labda, puszta rutinból éreznék, ha nem lenne valami rendben vagy más lenne a Colts labdája mint a Patriotsé. Meg a többi Colts játékos kezébe is került a labda és senki más nem jelzett ilyet a meccs alatt.

A Colts stábnak szólt Jackson a Gronk utáni interception után és így tudta meg Pagano. Ha ez így történt, miért nem jelezték a bíróknak a meccs alatt? Miért nem vizsgálták rögtön meg a labdát? Miért a meccs után állnak vele elő? Nekem bűzlik az egész.

És akkor ezek szerint, amikor a játékos elteszi a labdát/odaadja a nézőnek, akkor csökken a labdák száma? Előfordulhatna, hogy nem marad labda a támadócsapatnak? (Gondolom, újabb labdát nem lehet a meccs alatt bevizsgáltatni.Burkus
 120yard.blog.hu/2015/01/20/patriots_labdas_csalas?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2015_01_20&utm_campaign=index
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A leengedett labda segítheti az irányítót és az elkapót különösen esős körülmények között.
Nekünk ez fene nagy segítség lehetett, tekintve hogy rommá futottuk azt az ellenfelet...Boston
Ezt értem. De ha ez így van, miért csak az egyik csapatot segíti?
Vagy a konteo szerint a Pats labdái le voltak engedve a Coltsé meg kőkemények voltak?Sobri Jóska
Mert minden csapat a saját labdájával támad. Ezt eddig én sem tudtam, elég funny, de így van. 12-12 saját labdával játszik a támadó csapat, amit két órával a meccs előtt bevizsgálnak a sporik és cserélik a labdákat, ha a fordul a támadás. Ez eszembe sem jutott eddig, nem is értem, hogy ez miért van így.

Állítólag Brady interceptionjénél észlelte a LB - Jackson - de az egybehangzó vélemények szerint az ügynek nem lehet valós alapja. A sporiknak minden snap előtt kezében van a labda, puszta rutinból éreznék, ha nem lenne valami rendben vagy más lenne a Colts labdája mint a Patriotsé. Meg a többi Colts játékos kezébe is került a labda és senki más nem jelzett ilyet a meccs alatt.

A Colts stábnak szólt Jackson a Gronk utáni interception után és így tudta meg Pagano. Ha ez így történt, miért nem jelezték a bíróknak a meccs alatt? Miért nem vizsgálták rögtön meg a labdát? Miért a meccs után állnak vele elő? Nekem bűzlik az egész.

És akkor ezek szerint, amikor a játékos elteszi a labdát/odaadja a nézőnek, akkor csökken a labdák száma? Előfordulhatna, hogy nem marad labda a támadócsapatnak? (Gondolom, újabb labdát nem lehet a meccs alatt bevizsgáltatni.
több mint 9 éve
nDRo New England Patriots 1 593
A leengedett labda segítheti az irányítót és az elkapót különösen esős körülmények között.
Nekünk ez fene nagy segítség lehetett, tekintve hogy rommá futottuk azt az ellenfelet...Boston
Ezt egyébként én full szubjektívnek tartom. Én száraz és esős körülményke között is utáltam a lapos labdát.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 379 — #NoStress
A leengedett labda segítheti az irányítót és az elkapót különösen esős körülmények között.
Nekünk ez fene nagy segítség lehetett, tekintve hogy rommá futottuk azt az ellenfelet...Boston
Ezt értem. De ha ez így van, miért csak az egyik csapatot segíti?
Vagy a konteo szerint a Pats labdái le voltak engedve a Coltsé meg kőkemények voltak?

több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
A leengedett labda segítheti az irányítót és az elkapót különösen esős körülmények között.
Nekünk ez fene nagy segítség lehetett, tekintve hogy rommá futottuk azt az ellenfelet...

Do your job
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
És ha direkt volt a labda leeresztés akkor mi van? Újra kiderül, hogy Belichick a legnagyobb király ennyi egy-két draftcetlit meg ki nem szar le, ha az SB a tét? 😊

Reméljük Belichick mosolygott mostanában, mert akkor nem akadályozza a Patset senki abban, hogy meg legyen a 4. is. 😀Jughead


Job is done!



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/