New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Szép munka!
Grat!😉
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Nfl.com szerint, ha találnak bizonyítékot a labda leengedésére akkor elveszik a patriots draft pickjeitkapitnono
Gondolom nem az összeset 😊 Egyébként továbbra is nonszensz a a dolog, kár is piszkálni a témát.nDRo
különben is ha nyer a csapat Arizónában a 32-es pickkel az első körben nem erőssége a csapatnak a draftolás 😀

több mint 9 éve
gedam 5 700
Nfl.com szerint, ha találnak bizonyítékot a labda leengedésére akkor elveszik a patriots draft pickjeitkapitnono
Gondolom nem az összeset 😊 Egyébként továbbra is nonszensz a a dolog, kár is piszkálni a témát.nDRo
magyarul az hogy a labda le volt engedve fel lett fújva.
több mint 9 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Nfl.com szerint, ha találnak bizonyítékot a labda leengedésére akkor elveszik a patriots draft pickjeitkapitnono
Gondolom nem az összeset 😊 Egyébként továbbra is nonszensz a dolog, kár is piszkálni a témát.
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Szerintem rendben leszünk. Nem léphetünk kétszer ugyan abba a szarba.
Mik az esélyeink a seahawks ellen? Screenek és talán futás? Lynchet hogy állíthatjuk meg? Nem volt idén dolgunk ilyen futóval. Talán Lacy.Demecs
Majd BB megint csal...Szánalom az elmúlt másfél oldal...gordon
Ugyan a 24 lasztiból mindig pont az az 1 került hozzánk (mert ezt is olyan ügyesen el tudtuk csalni hogy csak hozzánk kerüljön) amivel "állítólag" gond volt és a mi elkapóink ezért nem droppoltak a második felesben és így teljesen szétpasszoltuk az ellenfelet 😀
ja biztos ezért futottunk 150 yardot Blounttal értem a logikát, no mind1 is ez a téma már tényleg több szót nem is érdemel. Zárják le a nyomozást azt had szóljon minden az SB-ről ahogy annak lennie kell.

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Annak örülök, hogy nem lesz meg a hazai pálya előnye a seahawksnak. Talán nagyobb fegyver mint nekünk. Ki kell elemezni a mostani meccsüket, meg a azt ahogy a cowboys játszott ellenük. Engem az se zavar ha Lynch mérföldeket fut, csak TD-t ne fusson. 😀
Nagyon kemény meccs lesz. Talán a ravens meccshez lehet hasonlítani. A front7 mindenképpen hasonló. Gyors erős fizikális.

több mint 9 éve
D# Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 71
Szerintem rendben leszünk. Nem léphetünk kétszer ugyan abba a szarba.
Mik az esélyeink a seahawks ellen? Screenek és talán futás? Lynchet hogy állíthatjuk meg? Nem volt idén dolgunk ilyen futóval. Talán Lacy.Demecs
Tegnap GB megmutatta mit kell játszani hogy leszedjétek Wilsont, kell egy jó contain és hagytak neki időt hogy dobáljon, amit a Pats még jobban meg tudol oldani Collins le tudja védekezni a közepes TE eket, a secondaryt meg csúnya lenne ha bármelyik középszerű elkapójuk meg tudná verni, az egyedüli kérdés az ,hogy mennyire tudnak sikeresek lenni Lynch megfogásában, de fontosabb, hogy a passzt lenullázzák mert ha1szer kétszer villan is Lynch az nem elég hogy nyerjenek, meg ugye nem szabad elfelejteni a negyedik negyedre h mi működött addig..
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
AFC BAJNOK! Gratuláció jár az egész csapatnak, szakmai stábnak!
Nagyszerű meccs volt, az előzetesen vártnál sokkal simább, az összes kedvező matchup és a LoS csatát is sikerült megnyerni a Kóc ellen, teljesen megérdemelt, magabiztos győzelem. Már csak 1-et kell nyerni, hogy méltón sikerüljön lezárni a szezont. JMD a Solder-es playhívással folytatta a múlt hetit, már majdnem megkedveltem. 😊
Jó volt látni Tedy-t a ceremónián, remélem igaza lesz, ahogy BB-nek és Kraft úrnak.
Amióta követem az NFL-t, ez lesz az 5. Pats-es SB-m, élőben, remélhetőleg a 2-2-es mérleg 3-2-re módosul, baromi nehéz, kemény lesz, láttuk mire képes a bajnok Hawks, de az idei Pats mentálisan, fizikálisan, csapatként az utóbbi évek legerősebbje, többször is bizonyította, Arizona, Glendale felkészülhet, hogy amit a Giants ellen elvett, azt most visszaadhatja.

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Nfl.com szerint, ha találnak bizonyítékot a labda leengedésére akkor elveszik a patriots draft pickjeit


több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Szerintem rendben leszünk. Nem léphetünk kétszer ugyan abba a szarba.
Mik az esélyeink a seahawks ellen? Screenek és talán futás? Lynchet hogy állíthatjuk meg? Nem volt idén dolgunk ilyen futóval. Talán Lacy.Demecs
Majd BB megint csal...Szánalom az elmúlt másfél oldal...
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Szerintem rendben leszünk. Nem léphetünk kétszer ugyan abba a szarba.
Mik az esélyeink a seahawks ellen? Screenek és talán futás? Lynchet hogy állíthatjuk meg? Nem volt idén dolgunk ilyen futóval. Talán Lacy.Demecs
ivoryt szegény ember lynchének is becézik 😉

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Szerintem rendben leszünk. Nem léphetünk kétszer ugyan abba a szarba.
Mik az esélyeink a seahawks ellen? Screenek és talán futás? Lynchet hogy állíthatjuk meg? Nem volt idén dolgunk ilyen futóval. Talán Lacy.

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
A sporik tapogatják a bőrt. Nem is egy hanem 2-3 mire oda lerakják. Észre kellet vegyék, ha meg nem már sosem derül ki.Hogy ellenőrzik le utólag? Ki jelezte, hogy gond van a labdákkal? Azt a meccs elején kellett volna.
Így meg olyan, mint a puskázós matek doga. Ha kiderül karó ha nem akkor ötös. 😀 De ez a csapat felkészült.

De ez a csapat mindent kihasznált, hogy itt lehessen. BB kisujjában van a szakma és ezért tud ilyen trükköket kitalálni. Ezért tart ott ahol és ezért is játszunk hatodjára super bowlt.

több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Lol szánalom:-lapos a labda...gondolom a 45 pontot csakis a lapos labdának köszönhetjük.ParadSEC
pedig a frencsájzotok arculatába pont illik a dolog.gedam
Jaja. Pont csak ezért döntőzünk hatodszor 2001 óta. Csak ezért volt kilenc AFC-döntőnk. Ezért nyertük meg a csoportot 14 év alatt 12-szer. És csak ezért van a legtöbb PO-győzelme BB-nek és Bradynek.Wyatt
miért nem tudjátok megállni, hogy ne etessétek???ZERO_L
Miért nem lehet egy meccs után végre nyugodtan örülni a játéknak, és nem a gyökérségekre feljönni reggel? 😊
Most ráadásul még csak nem is írtam semmi rosszat, csak helyeseltem. Már az sem jó 😕
Én azért megpróbálok majd örülni picit, hogy ötödször is láthatom a Patset a Super Bowlban (jó, az elsőt is nyilván megnéztem utolólag 😀), remélem, felénk billen a mérleg nyelve. Haver eddig csak a két vesztest látta, jó lenne, ha végre ő is örülhetne egynek. Meg is írom majd a Sport Tv-nek ezt, egy jó kis vizsgás/szomszédos sms keretében!Wyatt
Ez a divat, ha veszítünk akkor Cicafoci, kiégett, stb ha.nyerünk csak csalással. UNALMAS!! Egyszer el kell ismerni hogy ez a csapat elmúlt 10-15 év legjobb csapatai között szerepel mégha nem is tetszik egyeseknek ez mindenképp tiszteletre méltó. Ez a csapat képes évről évre megújulni, vmi mást csinálni mint a többi csapat,ja hogy a fanyalgók és trolloknak nem tetszik tehetnek egy szivességet.... Inkább azon kéne morfondírozni a saját csapatuk vajon miért nem képes erre??

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
😀 (twittert nem használóknak, lentről felfelé érdemes olvasni)
több mint 9 éve
darth king New England Patriots 21
Szerintem ez csak egy "blikk vs. bors" féle kacsa... se az nfl-en, se az itthoni cikkben forrásként megadott "Sport Illustreted"-ben nem látok hangzatos cikket. És nem azért mert Amerika alszik...darth king
nfl.com-ra már kirakták azért biztos ami biztos alapon 😀manuszka86
jó, akkor tényleg aludtak 😀 15 perce még nem volt fenn 😀
több mint 9 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ne aggódjatok. Ez csak jól jön nekünk, Belichick jól felhergeli vele a csapatot, emlékezzetek mi volt a SD ellen a Spygate után...
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Szerintem ez csak egy "blikk vs. bors" féle kacsa... se az nfl-en, se az itthoni cikkben forrásként megadott "Sport Illustreted"-ben nem látok hangzatos cikket. És nem azért mert Amerika alszik...darth king
nfl.com-ra már kirakták azért biztos ami biztos alapon 😀

több mint 9 éve
darth king New England Patriots 21
Szerintem ez csak egy "blikk vs. bors" féle kacsa... se az nfl-en, se az itthoni cikkben forrásként megadott "Sport Illustreted"-ben nem látok hangzatos cikket. És nem azért mert Amerika alszik...
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lol szánalom:-lapos a labda...gondolom a 45 pontot csakis a lapos labdának köszönhetjük.ParadSEC
pedig a frencsájzotok arculatába pont illik a dolog.gedam
Jaja. Pont csak ezért döntőzünk hatodszor 2001 óta. Csak ezért volt kilenc AFC-döntőnk. Ezért nyertük meg a csoportot 14 év alatt 12-szer. És csak ezért van a legtöbb PO-győzelme BB-nek és Bradynek.Wyatt
miért nem tudjátok megállni, hogy ne etessétek???ZERO_L
Miért nem lehet egy meccs után végre nyugodtan örülni a játéknak, és nem a gyökérségekre feljönni reggel? 😊
Most ráadásul még csak nem is írtam semmi rosszat, csak helyeseltem. Már az sem jó 😕
Én azért megpróbálok majd örülni picit, hogy ötödször is láthatom a Patset a Super Bowlban (jó, az elsőt is nyilván megnéztem utolólag 😀), remélem, felénk billen a mérleg nyelve. Haver eddig csak a két vesztest látta, jó lenne, ha végre ő is örülhetne egynek. Meg is írom majd a Sport Tv-nek ezt, egy jó kis vizsgás/szomszédos sms keretében!

több mint 9 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Nevetséges az egész. Arra tökéletesen jó, hogy szítsa a feszültséget és a sok keserű ellendrukker jöhessen azzal, hogy "ezek már megint csaltak".

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
BALL DIMENSIONS
The Ball must be a “Wilson,” hand selected, bearing the signature of the Commissioner of the League, Roger Goodell.
The ball shall be made up of an inflated (12 1/2 to 13 1/2 pounds) urethane bladder enclosed in a pebble grained, leather case (natural tan color) without corrugations of any kind. It shall have the form of a prolate spheroid and the size and weight
shall be: long axis, 11 to 11 1/4 inches; long circumference, 28 to 28 1/2 inches; short circumference, 21 to 21 1/4 inches;
weight, 14 to 15 ounces.The Referee shall be the sole judge as to whether all balls offered for play comply with these specifications. A pump is to be furnished by the home club, and the balls shall remain under the supervision of the Referee until they are delivered to the ball attendant just prior to the start of the game.

Hát ha ezek a szabályok mellett le sikerült ereszteni a lasztikat az akkor igencsak nice lenne, és emellé meg eléggé szigorú szabályok vannak a tárolásra stb..

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintetek azzal voltak elfoglalva, hogy pattogtassák meg nyomkodják a bőrt? Na ugye. Ők is nézték a meccset, mert azért valljuk meg ennél jobb helyről nehéz követni egy konferencia döntőt.Matthew99
de, odafigyelnek, többek közt ez is a munkájuk része. egyszer szóltak is, amikor a kickoffhoz használt labdát vitték a következő playhez, cseréltek is labdát.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mindamellett h én ezt simán kinézem BB-ből, nem ezért bukott a Colts.
Ugyanakkor ha egész héten laposabb lasztival edzel az előny azzal szemben aki a meccsen találkozik ilyennel.empty taxi
Ha jól olvastam rossz időben kell ezt a nyomást tartani a labdában, azért a jövőbe csak nem látnak.