New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mindamellett h én ezt simán kinézem BB-ből, nem ezért bukott a Colts.
Ugyanakkor ha egész héten laposabb lasztival edzel az előny azzal szemben aki a meccsen találkozik ilyennel.empty taxi
Ha jól olvastam rossz időben kell ezt a nyomást tartani a labdában, azért a jövőbe csak nem látnak.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Szerintetek azzal voltak elfoglalva, hogy pattogtassák meg nyomkodják a bőrt? Na ugye. Ők is nézték a meccset, mert azért valljuk meg ennél jobb helyről nehéz követni egy konferencia döntőt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Hát kíváncsi leszek Amerikában mennyire fújják fel (haha) az ügyet!
Amúgy megoldható, hogy a lapos labdákat csak mi kapjuk? Ha igen, a bíró nem érezte, hogy lapos? Ha nem csak mi kaptuk, ezt a Colts nem szúrta ki rögtön? A labdát adó srácok kinek az alkalmazásában állnak? Nem értem, nem értem, nem értem...NB2
óó ugyan ezek a kérdések bennem is felmerültek mikor reggel olvastam a cikket 😊

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Lol szánalom:-lapos a labda...gondolom a 45 pontot csakis a lapos labdának köszönhetjük.ParadSEC
Hát ha ezt megcsinálta BB, akkor az tényleg szánalom lenne.ender1112
miért vállalna be egy ilyet egy olyat csapat ellen aki ellen igazán jól szokott működni a játék és 40+ pontokat rak fel a csapat meccsenként? Ez olyan szinten abszurdnak tűnik....
Jó formában van a csapat nem hinném hogy ilyen szánalmas tettre szükség lett volna....manuszka86
Az biztos, hogy semmi szükség nem volt rá, éppen ezért lenne szánalom 😊 De sajna BB-ből tényleg ki lehet ezt nézni az előélete alapján, nemsokára úgyis megtudjuk, lesz e újabb legendás adalék egy korszakos edző életében 😉ender1112
annyi spori tapogatta a labdát a meccsen és akkor azt se vette volna észre ha laposabb/puhábba a labda?
érdekes ez és nagyon bűzlik is a dolog egyben

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 018 — nabege2@yahoo.com
Hát kíváncsi leszek Amerikában mennyire fújják fel (haha) az ügyet!
Amúgy megoldható, hogy a lapos labdákat csak mi kapjuk? Ha igen, a bíró nem érezte, hogy lapos? Ha nem csak mi kaptuk, ezt a Colts nem szúrta ki rögtön? A labdát adó srácok kinek az alkalmazásában állnak? Nem értem, nem értem, nem értem...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Mindamellett h én ezt simán kinézem BB-ből, nem ezért bukott a Colts.
Ugyanakkor ha egész héten laposabb lasztival edzel az előny azzal szemben aki a meccsen találkozik ilyennel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Lol szánalom:-lapos a labda...gondolom a 45 pontot csakis a lapos labdának köszönhetjük.ParadSEC
Hát ha ezt megcsinálta BB, akkor az tényleg szánalom lenne.ender1112
miért vállalna be egy ilyet egy olyat csapat ellen aki ellen igazán jól szokott működni a játék és 40+ pontokat rak fel a csapat meccsenként? Ez olyan szinten abszurdnak tűnik....
Jó formában van a csapat nem hinném hogy ilyen szánalmas tettre szükség lett volna....manuszka86
Az biztos, hogy semmi szükség nem volt rá, éppen ezért lenne szánalom 😊 De sajna BB-ből tényleg ki lehet ezt nézni az előélete alapján, nemsokára úgyis megtudjuk, lesz e újabb legendás adalék egy korszakos edző életében 😉
több mint 9 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
A bíróknak nem kellett volna feltűnni, hogy lapos a labda? Nálunk megye kettőbe azonnal cserélték ha nem volt megfelelő! Ez annyira nonszensz...

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Lol szánalom:-lapos a labda...gondolom a 45 pontot csakis a lapos labdának köszönhetjük.ParadSEC
Hát ha ezt megcsinálta BB, akkor az tényleg szánalom lenne.ender1112
miért vállalna be egy ilyet egy olyat csapat ellen aki ellen igazán jól szokott működni a játék és 40+ pontokat rak fel a csapat meccsenként? Ez olyan szinten abszurdnak tűnik....
Jó formában van a csapat nem hinném hogy ilyen szánalmas tettre szükség lett volna....

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nem tudom mit kell tagadni állandóan, minden Colts drive-nál lapos labdát kapott Luck, egyébként a pickjeinél is látszott, hogy a labda éppen "behorpad", annyira lapos.
Brady meg megkapta a felfújt, jó labdákat.
Óvni fogunk!Stez
A laposabbat könyebb elkapni 😛
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Lol szánalom:-lapos a labda...gondolom a 45 pontot csakis a lapos labdának köszönhetjük.ParadSEC
pedig a frencsájzotok arculatába pont illik a dolog.gedam
Jaja. Pont csak ezért döntőzünk hatodszor 2001 óta. Csak ezért volt kilenc AFC-döntőnk. Ezért nyertük meg a csoportot 14 év alatt 12-szer. És csak ezért van a legtöbb PO-győzelme BB-nek és Bradynek.Wyatt
miért nem tudjátok megállni, hogy ne etessétek???



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Lol szánalom:-lapos a labda...gondolom a 45 pontot csakis a lapos labdának köszönhetjük.ParadSEC
Hát ha ezt megcsinálta BB, akkor az tényleg szánalom lenne.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom mit kell tagadni állandóan, minden Colts drive-nál lapos labdát kapott Luck, egyébként a pickjeinél is látszott, hogy a labda éppen "behorpad", annyira lapos.
Brady meg megkapta a felfújt, jó labdákat.
Óvni fogunk!


több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Lol szánalom:-lapos a labda...gondolom a 45 pontot csakis a lapos labdának köszönhetjük.ParadSEC
pedig a frencsájzotok arculatába pont illik a dolog.gedam
Jaja. Pont csak ezért döntőzünk hatodszor 2001 óta. Csak ezért volt kilenc AFC-döntőnk. Ezért nyertük meg a csoportot 14 év alatt 12-szer. És csak ezért van a legtöbb PO-győzelme BB-nek és Bradynek.Wyatt
Hát mert a legnagyobb csalásra még nem derült fény! :p 😀😀😀
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lol szánalom:-lapos a labda...gondolom a 45 pontot csakis a lapos labdának köszönhetjük.ParadSEC
pedig a frencsájzotok arculatába pont illik a dolog.gedam
Jaja. Pont csak ezért döntőzünk hatodszor 2001 óta. Csak ezért volt kilenc AFC-döntőnk. Ezért nyertük meg a csoportot 14 év alatt 12-szer. És csak ezért van a legtöbb PO-győzelme BB-nek és Bradynek.

több mint 9 éve
gedam 5 700
Lol szánalom:-lapos a labda...gondolom a 45 pontot csakis a lapos labdának köszönhetjük.ParadSEC
pedig a frencsájzotok arculatába pont illik a dolog.
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Én nem bánom, hogy a Ravens jön. Matchupba nem a lehető legjobb, de van miért visszavágnia a csapatnak és komoly erőpróba lesz, amit, ha sikerrel abszolválunk, akkor megszerezhetjük a szükséges lendületet.

Figyelem Bold Prediction következik:
Ravens első drive TD fórumon szinte mindenki aggódik, de nyerünk.
Colts megüti a Denvert és jönnek Bostonba
Megnyerjük az AFC-t, ezzel utazunk Arizonába, ahol a Seattle lesz az ellenfél.
Brady begyűjti a 4. gyűrűjét.ervinator
Na első kettő szépen bejött, remélem a másik kettő is ülni fog. 😀ervinator
3. pipa, már csak az utolsó hiányzik a boldogsághoz! 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
ez még viccnek is eléggé rossz, persze nagyon kellett trükközni mert különben elúszott volna a W.....
de ha már annyira akarnak ellenőrizni,ugyan árulja már el valaki hogy lehetne ezt normálisan kivizsgálni, kb sehogy mert ha ott a helyszínen adott pillanatban nem mérte meg senki a labdában a nyomást akkor utólag már kb oly mind1 hogy mi volt mert értelmes döntést hozni nem lehet.
De összességében ez egy hatalmas nagy bullshit, outcoaching>lapos labda...

több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Lol szánalom:-lapos a labda...gondolom a 45 pontot csakis a lapos labdának köszönhetjük.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Mi a picsa?  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/deflate-gate--report--patriots-being-investigated-for-deflated-footballs-062844133.htmlempty taxi
Tudtam én, hogy ezért voltunk ilyen szarok! Cinkelést kiáltunk, megkapja a Colts 3-0-val a meccset, Belichicket Indianapolisba tradelik, Bradyt meg eltiltja a liga három évre.Stez
Ja, álmodozni lehet ám. 😊

Ez az egész sztori nekem nagyon bullshit-nek tűnik. A labda mindenkinek ugyanolyan, nem ezért nyert ám a csapat. Ki kell valamivel tölteni az SB-ig azt a 2 hetet...

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a picsa?  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/deflate-gate--report--patriots-being-investigated-for-deflated-footballs-062844133.htmlempty taxi
Tudtam én, hogy ezért voltunk ilyen szarok! Cinkelést kiáltunk, megkapja a Colts 3-0-val a meccset, Belichicket Indianapolisba tradelik, Bradyt meg eltiltja a liga három évre.

több mint 9 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Kemény meccs lesz a SuperBowl. De miért is ne lenne az? 😊
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mi a picsa?  sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/deflate-gate--report--patriots-being-investigated-for-deflated-footballs-062844133.htmlempty taxi
Tömören a lényeget leírnád magyarul?DeX
Állítólag az után nyomoznak, hogy az AFC-döntőn a labda nem volt felfújva eléggé, a 3. negyedet később is kezdték amiatt, mert a bírók gyanősnak találták a labdákat.empty taxi
Ott olyasmit mondott a kommentátor, hogy a kickoffhoz használt labdát tettték le a Los-hoz, de aztán ki is cserélték. Az már tetszett a bíróknak is.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintem sem itt a helye a kérdés kitárgyalásának most. De Wilsont szívesebben látnám a Patsben. (A mai három negyedes gyenge teljesítménye mellett is.)Burkus
az szerintem nagy hiba lenne, nem igazán illik a rendszerbe. Én NAGYON szívesen látnám Luck-ot a csapatban, sőt, a fiatalok közül őt leginkább.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
SB!!!

Készüljünk a Seahawks ellen, tegnap a GB megmutatta, hogy nem verhetetlenek, sőt (csak az uccsó 5 percet elcseszték). 110%-os meccset kell hozni!vpi
Meg azt is, hogy van tartása....Helmut Zimmer
Mondjuk azt nem tudom a tegnapi meccsen csak tartással összejön-e:
- 5 perccel a vége elött az INT-nél a védő nem fut, hanem lefekszik a pálya közepén és elkezdik ünnepelni a W-t
- halott 2 pontos play, de egyszer a meccsen az egyik homály dobás véletlenül talál egy elkapót (és még saját csapattárs is 😊 ) és egy endzone-ban szerelni álló védőt
- egy balfasz TE onsidekicknél

Szóval nem vitatom, hogy óriási tartás van a SEA-be, de inkább a GB b@szta el szerintem, mint ti szedtétek össze magatokat.
Ettől persze nagyon jó csapatotok van meg minden, csak elnézve a SEA fórumot nem merül fel a mázli faktorotok kimaxolása 😉

Sok sikert, jó kis meccs lesz!vpi
A GB szúrta el minden lehetséges módon, az igaz. De a Seattle meg kb. 6 perc alatt csinált három TD-t, 1:43 és 0:44 alatt az első kettőt. És meghúzni az utolsó passzt arra a Kearse-re, akinek nem ment a foci egész nap, nagyon tökös húzás volt.