New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
ez a műbalhé remélem a héten tisztázódik és nyugodtan lehet az SB-vel foglalkozni és készülni rá. Storknak lehet esélye játszani SB-n amúgy?

több mint 9 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Azt vettem h draftpicket... csak azon filózok, hogy vajon milyen magasságban.

Ugyan már, Tom is lazán leereszthette egy shotgun snap után 😊
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
... és akkor is legfeljebb "tettenéréssel" lehetne ezt megállapítani. Gondolom most épp a helyszínen készült párszáz kamerafelvételt skubizzák. Azért remélem, hogy az edzői gárdát, játékosokat nem fogja túlságosan zavarni a vizsgálat plusz az ezzel kapcsolatosan záporozó médiakérdések.
Egyébként mit kaphatunk érte?Gyulus
de amúgy a lasztikat bírói felügyelet alatt őrzik és közvetlenül a labdaszedőknek adják, szóval az neccesen tudna működni hogy BB odamegy és leereszti a lasztit 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 564 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként mit kaphatunk érte?Gyulus
Draft cetliket vehetnek el ha bebizonyosodik.Joco
Arra BB-nek úgy sincs szüksége, vagy ha kell pár üzletel velünk vagy Reiddel 😛
több mint 9 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Egyébként mit kaphatunk érte?Gyulus
Draft cetliket vehetnek el ha bebizonyosodik.

több mint 9 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Ha jól értem ezt a labdagate-t, a labda vagy labdák puhábbak voltak és most azt vizsgálják, hogy ez szándékos volt-e?

Am I right?
zinedine5
Jól értelmezed,12-12 laszti van csapatonként (ofc meccs előtt ezeket leellenőrzik)+tartalék lasztik,Blandino elmondása alapján, én úgy értelmezem hogy csak 1 lasztival volt gond meccs közben és azt ki is vették a rotálásból. Bár hogy azt hogyan ítéli meg valaki hogy csak pl csak eresztett a laszti v. szándékosan eresztették volna le ha ott az adott pillanatban nem mérték be akkor, meg se lehet állapítani hogy volt e igazából "ügy" v. sem.
de mivel eléggé szigorú szabályok vannak a labdakezelésre,meglepődnék ha ilyet sikerülne produkálni.manuszka86
... és akkor is legfeljebb "tettenéréssel" lehetne ezt megállapítani. Gondolom most épp a helyszínen készült párszáz kamerafelvételt skubizzák. Azért remélem, hogy az edzői gárdát, játékosokat nem fogja túlságosan zavarni a vizsgálat plusz az ezzel kapcsolatosan záporozó médiakérdések.
Egyébként mit kaphatunk érte?
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Ha jól értem ezt a labdagate-t, a labda vagy labdák puhábbak voltak és most azt vizsgálják, hogy ez szándékos volt-e?

Am I right?
zinedine5
Jól értelmezed,12-12 laszti van csapatonként (ofc meccs előtt ezeket leellenőrzik)+tartalék lasztik,Blandino elmondása alapján, én úgy értelmezem hogy csak 1 lasztival volt gond meccs közben és azt ki is vették a rotálásból. Bár hogy azt hogyan ítéli meg valaki hogy csak pl csak eresztett a laszti v. szándékosan eresztették volna le ha ott az adott pillanatban nem mérték be akkor, meg se lehet állapítani hogy volt e igazából "ügy" v. sem.
de mivel eléggé szigorú szabályok vannak a labdakezelésre,meglepődnék ha ilyet sikerülne produkálni.

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
 abcnews.go.com/Sports/england-patriots-player-pulls-driver-flipped-car-hand/story?id=28328931Joco
Így teljes a napja 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 373 — situational football
 abcnews.go.com/Sports/england-patriots-player-pulls-driver-flipped-car-hand/story?id=28328931Joco
Megrendezték... én ezt is kinézem belőlük



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Ha jól értem ezt a labdagate-t, a labda vagy labdák puhábbak voltak és most azt vizsgálják, hogy ez szándékos volt-e?

Am I right?

(Bár fura, hogy ennyire kevés info van erről. Ki jelentette, hány labda, milyen súlyúak, stb.)
több mint 9 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
 abcnews.go.com/Sports/england-patriots-player-pulls-driver-flipped-car-hand/story?id=28328931

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Tud valaki egy nézhető videót a tegnapi kupaátadásról?Egon
10yardon fent van,a meccsnek csak az a része is letölthető kb 300 mega.

több mint 9 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Tud valaki egy nézhető videót a tegnapi kupaátadásról?

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 9 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Srácok! Valaki meg tudná mondani, hogy mikor szokta az NFL a következő idény pontos menetrendjét nyilvánosságra hozni?
Előre is köszi!HanSolo
Április végén volt tavalyWyatt
Köszi!
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ha valaki menne a döntőre, most láttam, hogy van még eladó jegy. 2600$-tól, az alig több mint 700ezer forint. 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
This is why I signed with the Patriots -- to play in these big-time games and the obvious reason, which is the Super Bowl.-Revis

Remélem ez azért jelzés értékű akar lenni, hogy hosszabb távon gondolkodik a Pats-es karrierjében 😊manuszka86
Múlt héten több helyen is írtak arról, hogy a két stáb között elkezdődtek a tárgyalások, azzal az alappal, hogy mindkét fél közösen képzeli el a jövőt.

Revis egyértelműen lenyilatkozta, hogy tavasszal volt jobb pénzügyi tartalmú ajánlata, mint a Patriots-é.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Srácok! Valaki meg tudná mondani, hogy mikor szokta az NFL a következő idény pontos menetrendjét nyilvánosságra hozni?
Előre is köszi!HanSolo
Április végén volt tavaly

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 373 — situational football
Szerintem rendben leszünk. Nem léphetünk kétszer ugyan abba a szarba.
Mik az esélyeink a seahawks ellen? Screenek és talán futás? Lynchet hogy állíthatjuk meg? Nem volt idén dolgunk ilyen futóval. Talán Lacy.Demecs
Tegnap GB megmutatta mit kell játszani hogy leszedjétek Wilsont, kell egy jó contain és hagytak neki időt hogy dobáljon, amit a Pats még jobban meg tudol oldani Collins le tudja védekezni a közepes TE eket, a secondaryt meg csúnya lenne ha bármelyik középszerű elkapójuk meg tudná verni, az egyedüli kérdés az ,hogy mennyire tudnak sikeresek lenni Lynch megfogásában, de fontosabb, hogy a passzt lenullázzák mert ha1szer kétszer villan is Lynch az nem elég hogy nyerjenek, meg ugye nem szabad elfelejteni a negyedik negyedre h mi működött addig..D#
még lesz elég időnk erről sokat témázni elöljáróban, nekem a tegnapi NFC döntőből az a tanulság, hogy ha Wilsonék nyomják a futásokat és a read-option-t (erre a játékra max előző idényben Newton-ék ellen készülhettünk), akkor egyszerűen megállíthatatlanok
(ezt a read-optiont tegnap érhetetlenül kevésszer játszották)

a mi D#ünk erőssége meg a passz elleni védelem, a gyengesége meg a futás elleni, borzalmasan rossz O# matchup ez a 'hawks, Lynch egy akkora beteg állat, hogy képes akár egyedül megnyerni a meccset, nagyon kiváncsi vagyok mit találunk ki ellene



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Srácok! Valaki meg tudná mondani, hogy mikor szokta az NFL a következő idény pontos menetrendjét nyilvánosságra hozni?
Előre is köszi!
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Köszönöm, kicsit megnyugtattatok. Revisnek meg külön örülök, remélem, marad 😊

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
This is why I signed with the Patriots -- to play in these big-time games and the obvious reason, which is the Super Bowl.-Revis

Remélem ez azért jelzés értékű akar lenni, hogy hosszabb távon gondolkodik a Pats-es karrierjében 😊

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Most értem haza melóból, szeretném megnézni a meccset és erre a teljesen elképesztő bullshitre kell hazaérnem.

Lezárták már ezt a labdatémát?
Egyáltalán hogy fordulhat meg ilyen valaki fejében? Nekünk jók voltak a rossz labdák? A sporik és az erre delegált szerv nem ellenőrizte meccs előtt a lasztikat? Ha tényleg átnyomta volna BB valahogy ezt a faszságot az ellenőrzéseken és mi egész héten lapos labdákkal edzettünk volna, mi a túrósért nem jelezték erősen a Colts játékosai, hogy nagy a baj?

Ezek után a liga még indít egy vizsgálatot. "Gratulálok"!Minitron
nyugodtan nézd meg a meccset 😊
amúgy nem zárták le még csak most indul majd a nyomozósdi hogy a 24 labdából még is hogy a csudába is tudott a Pats azzal az eggyel csalni amit kivettek a rotából 😀
másrészt mint sokan említették itt a korábbi 2 oldalon nagyon szigorú szabályok vannak a lasztikra, megnézik a sporik elzárják őkett meccs előtt stb....
Nálam ez kb a csoda kategória lenne ha ezzel lehetne csalni......
De inkább nézd meg a meccset azzal jobban jársz 😊

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Most értem haza melóból, szeretném megnézni a meccset és erre a teljesen elképesztő bullshitre kell hazaérnem.

Lezárták már ezt a labdatémát?
Egyáltalán hogy fordulhat meg ilyen valaki fejében? Nekünk jók voltak a rossz labdák? A sporik és az erre delegált szerv nem ellenőrizte meccs előtt a lasztikat? Ha tényleg átnyomta volna BB valahogy ezt a faszságot az ellenőrzéseken és mi egész héten lapos labdákkal edzettünk volna, mi a túrósért nem jelezték erősen a Colts játékosai, hogy nagy a baj?

Ezek után a liga még indít egy vizsgálatot. "Gratulálok"!Minitron
Szerintem azt kellene vizsgálni, akinek ez eszébe jutott. De orvosilag!

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Most értem haza melóból, szeretném megnézni a meccset és erre a teljesen elképesztő bullshitre kell hazaérnem.

Lezárták már ezt a labdatémát?
Egyáltalán hogy fordulhat meg ilyen valaki fejében? Nekünk jók voltak a rossz labdák? A sporik és az erre delegált szerv nem ellenőrizte meccs előtt a lasztikat? Ha tényleg átnyomta volna BB valahogy ezt a faszságot az ellenőrzéseken és mi egész héten lapos labdákkal edzettünk volna, mi a túrósért nem jelezték erősen a Colts játékosai, hogy nagy a baj?

Ezek után a liga még indít egy vizsgálatot. "Gratulálok"!

szerkesztési +:
Csak arra vagyok kíváncsi, hogy mi a fenét fognak vizsgálni, ha a megfelelő pillanatból mérési eredményt szerezni már képtelenség, hacsak nem jó ismerősük Dr. Brown és Marty McFly.