New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
OFF:

Fent az "értesítések" menüpontban piros színnel beakadt egy "1"-es nálam. Hiába kattintok rá, aki reagált egy hozzászólásomra, a reakció hsz-t valószínűleg törölték.
Egy ravens szurkoló hsz-e volt amúgy. Így viszont kissé idegesítő, mert belépek és mindig azt hiszem, hogy van valami új hír vagy valaki idézett. Ha ezzel kell tovább élnem, elviselem, nem nagy ügy. De ha van gyógyír rá, ki tudna segíteni helyre tenni ezt a profilomban?

Előre is köszi.

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha igaz akkor... k... jó. 😀

According to a source, the NFL will make an announcement that there will not be any suspensions, fines or any other penalties in the deflate gate saga. There simply isn’t any proof that this happened. The NFL isn’t saying the balls weren’t tampered with, they just can’t prove how it happened. No smoking gun, no crime. The main delay right now is hopes of any new information, but it doesn’t appear they will get any. Expect an announcement by the weekend.

Lets hope this story can be put to rest now!

THE ENDDemecs
Leginkább egyébként azzal értenék egyet, ha azt a büntetést kapná a csapat, amit a Vikings a labdamelegítésért. Plusz megelégedtem volna azzal a hírértékkel is, de ez a hajó már elúszott.
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Ha igaz akkor... k... jó. 😀

According to a source, the NFL will make an announcement that there will not be any suspensions, fines or any other penalties in the deflate gate saga. There simply isn’t any proof that this happened. The NFL isn’t saying the balls weren’t tampered with, they just can’t prove how it happened. No smoking gun, no crime. The main delay right now is hopes of any new information, but it doesn’t appear they will get any. Expect an announcement by the weekend.

Lets hope this story can be put to rest now!

THE END

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Bocs srácok, de ez egy rohadt jó cikk.

 www.csnne.com/new-england-patriots/curran-time-nfl-stop-deflategate-madness

Abszolút igaza van.

Megy valaki a sugárba megnézni a döntőt?Demecs
Én megyek.
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Szerintem a detroiti és baltimorei fal erősebb volt mint ez. Itt annyiban más a helyzet, hogy a db-k le tudják hátul zárni az emberek és így nehezebb célpontot találni, aztán nagy nehezen vagy át tudnak menni a zseben vagy nem. De én bízom a gepárd lábaiban is. Hát ha párszor el tud mozogni majd. Szükség lesz rá azt hiszem. Azért mikor egyben volt a fal jól megfogtunk mindenkit. Még a ravensét is, mikor kidőlt Stork akkor értek csak oda Bradyhez. Addig nem is nagyon.
Pár cikk cakk és kereszt útvonallal ahogy néztem a hawks LB-i verhetőnek tűntek. Ha Gronk és esetleg Lafell el tudná vinni az emberek, akkor lehetne esély a rövid passzokra. Hosszó sok playből álló támadásokat kell vezetnünk.

Browner és a többi ex-hawks játékos mennyire tud segíteni?

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
Demecs és kyo írás megnyugtatott, bár mindig lesz bennem félsz emiatt a passrush miatt. Pl a tavalyi denveri védőfal is iszonyat jó volt és mégis az SB-n eléggé siettetve volt PM. Szerintem idén a GB fala nagyon rendben van mi sem sokszor értünk oda Rodgershez a meccsünkön. A mi falunkat nem érzem annyira erősnek, de meglássuk. Én alapban mindig pesszimista vagyok meccs előtt és sokat agonizálok a dolgokon😊NB2
igen csak a tavaly Hawks fal egészséges volt minden kezdő játszott,most meg a kezdő DT-k IR-en pihennek pl.: Mebane, szóval én is úgy gondolom hogy megoldja a feladatot az O-fal.

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Indul a szájkarate:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/itt4g6mkr9cvgolags5e
Rob Gronkowski not that good, Jeremy Lane says
Seahawks cornerback Jeremy Lane said Thursday that he feels Rob Gronkowski isn't as great as people think. Find out why Lane believes the Patriots' All-Pro tight end can be stopped.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
Nem is feltétlenül kell extra emberrel támadni Bradyt. Láttunk már olyat is, amikor csak 3 falember jött, viszont minden célpontra figyeltek, mint az állat, és az a 3 ember is odaért végül. Márpedig a Seahawksnak elég jó hátvédsora van azért... Nagyon fontos, hogy tartson a fal, és valaki mindig szabadra tudja magát játszaniWyatt
Demecs és kyo írás megnyugtatott, bár mindig lesz bennem félsz emiatt a passrush miatt. Pl a tavalyi denveri védőfal is iszonyat jó volt és mégis az SB-n eléggé siettetve volt PM. Szerintem idén a GB fala nagyon rendben van mi sem sokszor értünk oda Rodgershez a meccsünkön. A mi falunkat nem érzem annyira erősnek, de meglássuk. Én alapban mindig pesszimista vagyok meccs előtt és sokat agonizálok a dolgokon😊
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem is feltétlenül kell extra emberrel támadni Bradyt. Láttunk már olyat is, amikor csak 3 falember jött, viszont minden célpontra figyeltek, mint az állat, és az a 3 ember is odaért végül. Márpedig a Seahawksnak elég jó hátvédsora van azért... Nagyon fontos, hogy tartson a fal, és valaki mindig szabadra tudja magát játszaniWyatt
Így kaptunk a Jetstől meg a Ravenstől is anno a rájátszásban. Viszont igaz, hogy alig volt használható célpontja mindkét esetben Bradynek. 2007-ben a Giants szintén ezt csinálta, pedig akkor volt célpont bőven.
több mint 9 éve
gedam 5 700
Nem is feltétlenül kell extra emberrel támadni Bradyt. Láttunk már olyat is, amikor csak 3 falember jött, viszont minden célpontra figyeltek, mint az állat, és az a 3 ember is odaért végül. Márpedig a Seahawksnak elég jó hátvédsora van azért... Nagyon fontos, hogy tartson a fal, és valaki mindig szabadra tudja magát játszaniWyatt
vszeg ez működhet ellenetek, de ehhez meg nincs meg a szíhoksznak a fala, csak a sec. van meg hozzá. a mi meccsünkön azért is ültek annyira trükkök, mert agyatlanul rohantunk előre és hatalmas területek maradtak üresen.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem is feltétlenül kell extra emberrel támadni Bradyt. Láttunk már olyat is, amikor csak 3 falember jött, viszont minden célpontra figyeltek, mint az állat, és az a 3 ember is odaért végül. Márpedig a Seahawksnak elég jó hátvédsora van azért... Nagyon fontos, hogy tartson a fal, és valaki mindig szabadra tudja magát játszani

több mint 9 éve
jr79 New England Patriots 71
Kezembe került az nfl.hu 2005.07.07-i írása (emlékszik még valaki? Azt hiszem szürkés-kékes színben játszott még akkor az oldal...), "DINASZTIA született" címmel. Feltegyem, érdekes ez most? Vagy babonásak vagyunk, és térjünk rá vissza két hét múlva?
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Bocs srácok, de ez egy rohadt jó cikk.

 www.csnne.com/new-england-patriots/curran-time-nfl-stop-deflategate-madness

Abszolút igaza van.

Megy valaki a sugárba megnézni a döntőt?

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
"Super Bowl fun fact: Patriots WR Julian Edelman faces Seahawks for 1st time in his 6-year career. Was inactive for '12 game w/ hand injury."
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
ha Brady-re pedig nagyobb nyomást akartok helyezni.. kyobalu
Szerintem ez lesz és ettől is félek a legjobban. Itt vagyunk a "legkönyebben" verhetőek.NB2
Brady kifejezetten szeret úgy játszani, ha blitzelik. Láttam egy képet amin ha nem blitzelik a pontossága 62% körül9, ha pedig blitzelik, akkor majdnem 70%. Szerintem Stork visszatérésével kifejezetten jó lesz a falunk. Lásd a detroit ellen is. Talán nem is volt sackelve.
A hawks LB-i gyorsak, de azért a mi kisebb elkapóinknak nem jelenthetnek gondot, hogy pár yardon belül lerázzák őket és akkor mehetnek a rövid passzok.
A packers is ezekkel operált. Így van esélyünk. Plusz meg kell fogni a Wilson Lynch párost és akkor van esély.
30 pont körül semmiképp se pakolunk a táblára szerintem. 20 pont körüli meccset várok. Plusz én Blountot és Gray futtatnám, hogy fáradjanak elől a falban és a LB-k. Sok időt kell fent legyünk.
Ugyan akkor még az up tempo is jól ment a packersnek. Ezzel is operálhatunk. Nagy meccs lesz. Talán az egyik legjobb párosítás.

több mint 9 éve
gedam 5 700
ha Brady-re pedig nagyobb nyomást akartok helyezni.. kyobalu
Szerintem ez lesz és ettől is félek a legjobban. Itt vagyunk a "legkönyebben" verhetőek.NB2
a mi meccsünk tanulsága pont az volt, hogy felesleges extra embereket küldeni passrushra, mert mire odaérnek már rég eldobta brady a labdát. egyébként elég könnyű matchup nektek a seahawks szerintem.
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
ha Brady-re pedig nagyobb nyomást akartok helyezni.. kyobalu
Szerintem ez lesz és ettől is félek a legjobban. Itt vagyunk a "legkönyebben" verhetőek.NB2
Persze tudom, hogy ez a mantra megy..Ha erős D-line áll fell Brady-vel szemben és nagy nyomást helyeznek rá, akkor kivehető a játékból és egyből nem is működik a támadó gépezet..Persze, alapigazság..De úgy gondolom, hogy idén azért játszottunk pár elit D-line ellen és mégis megoldottuk valahogy, vagy több mint szépen..Pl. Lions, Bengals, Bills..Sőt a Ravens ellen a második félidőben kifejezetten pofásan működött a fal..Most úgy látom, hogy a rettegett Hóx fal nem annyira erős mint korábban..Persze kivételes játékosok, nagy tehetségek játszanak, de a sok sérülés miatt nem tudott konzisztensen működni az elmúlt 1 hónapban...Rogersen sem volt akkora nyomás..Rendre 3, max 4 emberrel támadták.. Úgy gondolom, hogy most is így lesz..Inkább az elkapóinkra fognak koncentrálni, azokat egyezni, hogy Brady-nek ne legyen lehetősége passzolni és több futást kelljen hívnunk.. Mert annak megállításában erősek.. Meglátjuk..Jó meccs lesz..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
ha Brady-re pedig nagyobb nyomást akartok helyezni.. kyobalu
Szerintem ez lesz és ettől is félek a legjobban. Itt vagyunk a "legkönyebben" verhetőek.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt hittem egyértelmű a mondat végén a zárójelbe tett S.Brown.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jeremy Lane szerint Gronko nem is olyan nagy szám (hogy MVP-esélyesként beszéljenek róla), és ha jól használja a védő a kezét, akkor nem kap el annyi labdát, mint amennyit lehetne.
Simán benne van, hogy nem lesz nagy meccse elkapóként, azért a Seahawksnak elég jó fegyverei vannak védelmi oldalon, de remélem blokkolóként és elkapóként együtt bőven jó teljesítményt nyújt majd (engem az sem zavar, ha Brady 150 yard körül mocorog majd, ha cserébe tudunk futni, jól értékesítjük az RZ-lehetőségeket, és nem kapunk sok pontot. Vagy egyszerűbben, ha nyerünk.
Ha nyerünk, mert mondjuk Gronkóra túl sok embert áldoztak be, és emiatt a többieknek több tér jut, akkor semmivel nem lesz nálam kisebb a szerepe, mintha hoz 8 elkapásból 120 yardot meg két TD-t.Wyatt
Álltalában ilyenkor szokott BB játékot hívni a nagyszájú cornerre gyanítom úgy hogy Gronk legyen rajta és akkor kiszáradhat a lepcses szája! 😀ParadSEC
Tavaly a SB előtt Manningnek szóltak be a srácok,nem is lett jó meccse. Mondjuk gronkot nem kellene hergelni,nem tűnik egy könnyen megbocsato típusnak(s.Brown).undisputedly
Ld. amikor Sergio Brownt beledolgozta a pálya szélébe 😊
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Engem összességében nagyon elkeserít a történet. 9 nap a döntőig és egyáltalán nincs meg a hangulatom.

Ha csaltunk a labdákkal, akkor az a gáz, ha meg nem, vagy ez tényleg ilyen gyakori történet (Rodgers, Vikings, Brad Johnson, stb), akkor a média és a botrányt kirobbantók menjenek a p@csába, hogy elrontják sok százezer drukkernek az örömét. Nem beszélve a semleges, normális NFL rajongókról, akiket sokkal jobban érdekelne a SB felvezetés, mint ez a szar.

Nekem rossz érzésem van Belichick és Brady nyilatkozata láttán, úgy tűnik, hogy megviseli a dolog őket is. A Spygate után sem tűntek ilyen letörtnek, most meg tényleg ilyen "hagyjatok már békén, mi sem tudunk örülni a döntőnek" hangulata volt a beszédeiknek.LordTamas
Rodgers-el mi volt?metaxa17
Semmi, csak nyilatkozott, hogy ő a nagyon felfújt labdákat szereti, ami azt igazolja, hogy az NFL-ben ezt a kérdést elég szabadon kezelték (eddig). Meg azt is mondta, hogy a leeresztett labda szerinte nem jelent semmilyen előnyt.
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Jeremy Lane szerint Gronko nem is olyan nagy szám (hogy MVP-esélyesként beszéljenek róla), és ha jól használja a védő a kezét, akkor nem kap el annyi labdát, mint amennyit lehetne.
Simán benne van, hogy nem lesz nagy meccse elkapóként, azért a Seahawksnak elég jó fegyverei vannak védelmi oldalon, de remélem blokkolóként és elkapóként együtt bőven jó teljesítményt nyújt majd (engem az sem zavar, ha Brady 150 yard körül mocorog majd, ha cserébe tudunk futni, jól értékesítjük az RZ-lehetőségeket, és nem kapunk sok pontot. Vagy egyszerűbben, ha nyerünk.
Ha nyerünk, mert mondjuk Gronkóra túl sok embert áldoztak be, és emiatt a többieknek több tér jut, akkor semmivel nem lesz nálam kisebb a szerepe, mintha hoz 8 elkapásból 120 yardot meg két TD-t.Wyatt
Álltalában ilyenkor szokott BB játékot hívni a nagyszájú cornerre gyanítom úgy hogy Gronk legyen rajta és akkor kiszáradhat a lepcses szája! 😀ParadSEC
Tavaly a SB előtt Manningnek szóltak be a srácok,nem is lett jó meccse. Mondjuk gronkot nem kellene hergelni,nem tűnik egy könnyen megbocsato típusnak(s.Brown).undisputedly
Jeremy Lane szerint Gronko nem is olyan nagy szám (hogy MVP-esélyesként beszéljenek róla), és ha jól használja a védő a kezét, akkor nem kap el annyi labdát, mint amennyit lehetne.
Simán benne van, hogy nem lesz nagy meccse elkapóként, azért a Seahawksnak elég jó fegyverei vannak védelmi oldalon, de remélem blokkolóként és elkapóként együtt bőven jó teljesítményt nyújt majd (engem az sem zavar, ha Brady 150 yard körül mocorog majd, ha cserébe tudunk futni, jól értékesítjük az RZ-lehetőségeket, és nem kapunk sok pontot. Vagy egyszerűbben, ha nyerünk.
Ha nyerünk, mert mondjuk Gronkóra túl sok embert áldoztak be, és emiatt a többieknek több tér jut, akkor semmivel nem lesz nálam kisebb a szerepe, mintha hoz 8 elkapásból 120 yardot meg két TD-t.Wyatt
Álltalában ilyenkor szokott BB játékot hívni a nagyszájú cornerre gyanítom úgy hogy Gronk legyen rajta és akkor kiszáradhat a lepcses szája! 😀ParadSEC
Tavaly a SB előtt Manningnek szóltak be a srácok,nem is lett jó meccse. Mondjuk gronkot nem kellene hergelni,nem tűnik egy könnyen megbocsato típusnak(s.Brown).undisputedly
Szerintem csak a szokásos szájkarate megy, és pszichés hadviselés a játékosoktól..Azért a Hóx játékosoknak nem kell a közértbe menni hangzatos nyilatkozatokért..Ismerjük őket..De, hogy Gronk témáról beszéljünk..Véleményem alapján egy esélye van a LoB-nak ellen..Ha a kifejezetten erős és fizikális Wagner-Wright páros védekezik rajta végig..Nekik van meg a megfelelő tömegük és erejük Gronk leütközésére, fizikális aprítására..Nem akarok senkit megbántani a Hóx rajongóktól, mert kifejezetten kedvelem a secondary-jüket, de úgy gondolom hogy a LoB fő erőssége a cornerek és safetyk jam-elési képességein alapulnak..Fizikálisan játszanak, de inkább a tapadást és zavarást erőltetik hátul, hogy nagy játékok, hosszú passzok ne fordulhassanak elő..Fizikálisan ütközni kevesek Gronkhoz..Lásd Colts, vagy egyéb cornereket..Csak lógtak rajta az endzone-ban mint a karácsonyfadísz..Gronkot, ha az első 4-5 yardon nem zökkentik ki a route-jából, akkor csak 2-3 ember tudja szabályosan megállítani..Persze szabálytalanul 1 is..Lásd Ward..Szerintem így végig dupla coverage lesz rajta..Ami nekünk fogja hajtani a vizet..Mert szerintem a slot, screen és slant passzoknál verhetőek vagytok..Arra pedig van egy Minitronunk, Dolánk, Vereen-ünk + Lafell és Wright is bevethető rövid passzos játékoknál..Mindenkit nem lehet lejamelni, ha Brady-re pedig nagyobb nyomást akartok helyezni.. Szép matchupok lesznek..Érdekes meccs lesz..Én kifejezetten több dupla TE-s játékot várok..Több Hóman, Wright vagy esetleg Develin hívással.. Jó lenne, ha erről szólna a maradék 10 nap.. 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Engem összességében nagyon elkeserít a történet. 9 nap a döntőig és egyáltalán nincs meg a hangulatom.

Ha csaltunk a labdákkal, akkor az a gáz, ha meg nem, vagy ez tényleg ilyen gyakori történet (Rodgers, Vikings, Brad Johnson, stb), akkor a média és a botrányt kirobbantók menjenek a p@csába, hogy elrontják sok százezer drukkernek az örömét. Nem beszélve a semleges, normális NFL rajongókról, akiket sokkal jobban érdekelne a SB felvezetés, mint ez a szar.

Nekem rossz érzésem van Belichick és Brady nyilatkozata láttán, úgy tűnik, hogy megviseli a dolog őket is. A Spygate után sem tűntek ilyen letörtnek, most meg tényleg ilyen "hagyjatok már békén, mi sem tudunk örülni a döntőnek" hangulata volt a beszédeiknek.LordTamas
Rodgers-el mi volt?
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jeremy Lane szerint Gronko nem is olyan nagy szám (hogy MVP-esélyesként beszéljenek róla), és ha jól használja a védő a kezét, akkor nem kap el annyi labdát, mint amennyit lehetne.
Simán benne van, hogy nem lesz nagy meccse elkapóként, azért a Seahawksnak elég jó fegyverei vannak védelmi oldalon, de remélem blokkolóként és elkapóként együtt bőven jó teljesítményt nyújt majd (engem az sem zavar, ha Brady 150 yard körül mocorog majd, ha cserébe tudunk futni, jól értékesítjük az RZ-lehetőségeket, és nem kapunk sok pontot. Vagy egyszerűbben, ha nyerünk.
Ha nyerünk, mert mondjuk Gronkóra túl sok embert áldoztak be, és emiatt a többieknek több tér jut, akkor semmivel nem lesz nálam kisebb a szerepe, mintha hoz 8 elkapásból 120 yardot meg két TD-t.Wyatt
Álltalában ilyenkor szokott BB játékot hívni a nagyszájú cornerre gyanítom úgy hogy Gronk legyen rajta és akkor kiszáradhat a lepcses szája! 😀ParadSEC
Tavaly a SB előtt Manningnek szóltak be a srácok,nem is lett jó meccse. Mondjuk gronkot nem kellene hergelni,nem tűnik egy könnyen megbocsato típusnak(s.Brown).
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
En azon aggodom, hogy hosszu driveokat vezetnek sok futassal es akkor kenytelenek leszunk paaazolni. Az meg nagyon ket eselyes ellenuk. Rovid passzokkal tudunk haladni.