New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 401
Vajon mire gondolt a stáb hogy MacJ-vel megpròbáltak edzeni mégha limitáltan is? Komoly bajok vannak a fejekben...
ParadSEC
Már miért lenne?
Volt az orvosi stábnál vizsgálaton, aztán volt NY-ban is vizsgálaton és úgy döntöttek közösen, hogy nem lesz műtét.
Ezután meg beöltözött és tesztelte a lábát, ennyi, nem csinált ott semmit se.
Lúdas Solymi
Nem vagyok orvos de az a boka nem hogy probálni nem valò de MacJ-t két hétig mankòztatnám nehogy nagyobb legyen a baj ha már nem kell műteni. Értelmetlen kockázat...
ParadSEC
Semmit nem csinált, csak kiállt.
Nem biztos, hogy annyira rossz a helyzet mint amennyire kinézett.
Másrészt meg nem hinném, hogy akár ő, akár BB vagy bárki más olyan hülye lenne, hogy ezzel szórakozzon.

Ez nem a Dolphins.

több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Vajon mire gondolt a stáb hogy MacJ-vel megpròbáltak edzeni mégha limitáltan is? Komoly bajok vannak a fejekben...
ParadSEC
Már miért lenne?
Volt az orvosi stábnál vizsgálaton, aztán volt NY-ban is vizsgálaton és úgy döntöttek közösen, hogy nem lesz műtét.
Ezután meg beöltözött és tesztelte a lábát, ennyi, nem csinált ott semmit se.
Lúdas Solymi
Nem vagyok orvos de az a boka nem hogy probálni nem valò de MacJ-t két hétig mankòztatnám nehogy nagyobb legyen a baj ha már nem kell műteni. Értelmetlen kockázat...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 840 — StuG Life
Vajon mire gondolt a stáb hogy MacJ-vel megpròbáltak edzeni mégha limitáltan is? Komoly bajok vannak a fejekben...
ParadSEC
copycat league követik a miami methodot...

😕

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 401
Vajon mire gondolt a stáb hogy MacJ-vel megpròbáltak edzeni mégha limitáltan is? Komoly bajok vannak a fejekben...
ParadSEC
Már miért lenne?
Volt az orvosi stábnál vizsgálaton, aztán volt NY-ban is vizsgálaton és úgy döntöttek közösen, hogy nem lesz műtét.
Ezután meg beöltözött és tesztelte a lábát, ennyi, nem csinált ott semmit se.

több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Vajon mire gondolt a stáb hogy MacJ-vel megpròbáltak edzeni mégha limitáltan is? Komoly bajok vannak a fejekben...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 024 — Ajmo Vatreni
Egy Kelce szintet azért jó lett volna, ha hoznak, nyilván egy Gronk, Kittle az egyszeri 10 évente
Wyatt
Aham. Tehát vagy top TE vagy középszer alja. Kettő között nincs semmi.
Mondjuk szerintem Henrytől gondolom te is többet vársz, mint ez a három elkapás mezőnyben.
zinedine5
Nem sikerült megfogni a mondanivalóm lényegét 😊

De hogy válaszoljak is. Évi 25 millióért én olyan teljesítményt várnék, amit a 2010-es évek elején láttam. Jonnu elhiszem, hogy remek blokkoló, de azt egy 6. körös Ko Kieft is hozza nem egészen 1 millióért. Henry tavaly nekem rendben volt, idén meg behúztam fantasyben, szóval az az én saram (nyilván karcsú idén ő is, de elég sokan azért)
Wyatt
Akkor ebben most egyetértünk.
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy Kelce szintet azért jó lett volna, ha hoznak, nyilván egy Gronk, Kittle az egyszeri 10 évente
Wyatt
Aham. Tehát vagy top TE vagy középszer alja. Kettő között nincs semmi.
Mondjuk szerintem Henrytől gondolom te is többet vársz, mint ez a három elkapás mezőnyben.
zinedine5
Nem sikerült megfogni a mondanivalóm lényegét 😊

De hogy válaszoljak is. Évi 25 millióért én olyan teljesítményt várnék, amit a 2010-es évek elején láttam. Jonnu elhiszem, hogy remek blokkoló, de azt egy 6. körös Ko Kieft is hozza nem egészen 1 millióért. Henry tavaly nekem rendben volt, idén meg behúztam fantasyben, szóval az az én saram (nyilván karcsú idén ő is, de elég sokan azért)

több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 024 — Ajmo Vatreni
Egy Kelce szintet azért jó lett volna, ha hoznak, nyilván egy Gronk, Kittle az egyszeri 10 évente
Wyatt
Aham. Tehát vagy top TE vagy középszer alja. Kettő között nincs semmi.
Mondjuk szerintem Henrytől gondolom te is többet vársz, mint ez a három elkapás mezőnyben.
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy Kelce szintet azért jó lett volna, ha hoznak, nyilván egy Gronk, Kittle az egyszeri 10 évente

több mint 1 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A TE squad papíron/nevek alapján egyáltalán nem átlag alatti.
Nyilván nem Gronk szint, de azt nem is várhatjuk el, mert abból liga szerte sem sok szaladgál.
Ez amúgy tök érdekes kérdés. Ezek a játékosok teljesítenek a tőlük elvárt alatt, vagy egész egyszerűen az edzők/Jones képtelenek megfelelően haaználni őket.
Boston
Amikor igazoltuk őket, magas volt az elvárás. Nem Gronkot vagy Kelce-t vártuk, de hatékony TE, dupla TE játékokat. Ehhez képest semmit sem hoznak, Henry tavaly elfogadható szinten játszott, idén visszaesett ő is.

Egyszerűen nem valid célpont egyikük sem a játékokban. (Hogy ez miattuk vagy a rossz hívás miatt van, azt nem tudom.)
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 024 — Ajmo Vatreni
A TE squad papíron/nevek alapján egyáltalán nem átlag alatti.
Nyilván nem Gronk szint, de azt nem is várhatjuk el, mert abból liga szerte sem sok szaladgál.
Ez amúgy tök érdekes kérdés. Ezek a játékosok teljesítenek a tőlük elvárt alatt, vagy egész egyszerűen az edzők/Jones képtelenek megfelelően haaználni őket.
Boston
Jonnunál jó kérdés, de Henryt azért tavaly nagyon jól alkalmazta JMD. Szóval inkább az utóbbi.

CB, LB poszt az ami egyértelműen szint alatti. WR sort azért nem mondom, mert annál ugyanaz a probléma mint a TE részen.
több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
A TE squad papíron/nevek alapján egyáltalán nem átlag alatti.
Nyilván nem Gronk szint, de azt nem is várhatjuk el, mert abból liga szerte sem sok szaladgál.
Ez amúgy tök érdekes kérdés. Ezek a játékosok teljesítenek a tőlük elvárt alatt, vagy egész egyszerűen az edzők/Jones képtelenek megfelelően haaználni őket.

Do your job
több mint 1 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az lenne igazán mókás, ha Hoyerrel jobban hasítana az O, mint Jones-szal.
Boston
És lássuk be, nem olyan magas az a szint, hogy ne lehessen megugorni.
zinedine5
Igen, azért írtam. Mert akkor hogyan fog majd működni a winning culture?
Boston
Nem egy rossz szezon miatt fog elveszni a “winning culture”.
Ezt el kéne felejteni. Nyílván tankolni nem kell, de ahogy a tavalyi PO szezonbol nem nyertünk semmit, úgy egy 6-11es szezonnak sem lenne komoly következménye.

Szerintem már tavaly hülyeség volt a 3 passzos meccset ezzel magyarázni.

Amíg Bill bá itt van a winning culture adott, hogy utána mi lesz az nagyon nagy kérdés. Akkor kell majd feszegetni ezeket a kérdéseket.
ZERO_L
Egyetértünk. Ezért gondolom azt, hogy ez a szezon nem kell hogy feltétlen a győzelmekről szóljon. Bőven szólhat a kisérletezésről. Legyen szó rendszerről, játékosról igazából mind1.
Boston
Csak nekem az a problémám ezzel, hogy ez a 3. szezon lesz egymás után amiben kikísérletezgetünk, miközben szépen, lassan elfogytak (elfogynak) a meghatározó, blue chip játékosok a keretből.
Mert azt értem, hogy mondjuk Josh Allen harmadik évére lett igazából jó játékos, de közben körülötte kialakítottak egy jó keretet. Nálunk ez az irány inkább fordított.
zinedine5
Én egyáltalán nem érzem ezt a keretet most reménytelennek, CB poszton vagyunk borzasztó lyukasak, de ott meg viszonylag sok fiatal van, aki előreléphet.
Ami engem inkább aggaszt az Jones játéka, meg a coaching staff időnkénti totális lefagyása.
Boston
Igazad van, de a Patsben az elmúlt 20 évben mindig volt pár bluechip játékos, az támadásban, védelemben egyaránt, akik fazont adtak a csapatrésznek. A mostani keretben legfeljebb ilyen múltú játékosok vannak. (Slater, DMC), A mostani keret erősen átlagos, bizonyos elemei -pld. TE squad - átlag alattiak.
több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Az lenne igazán mókás, ha Hoyerrel jobban hasítana az O, mint Jones-szal.
Boston
És lássuk be, nem olyan magas az a szint, hogy ne lehessen megugorni.
zinedine5
Igen, azért írtam. Mert akkor hogyan fog majd működni a winning culture?
Boston
Nem egy rossz szezon miatt fog elveszni a “winning culture”.
Ezt el kéne felejteni. Nyílván tankolni nem kell, de ahogy a tavalyi PO szezonbol nem nyertünk semmit, úgy egy 6-11es szezonnak sem lenne komoly következménye.

Szerintem már tavaly hülyeség volt a 3 passzos meccset ezzel magyarázni.

Amíg Bill bá itt van a winning culture adott, hogy utána mi lesz az nagyon nagy kérdés. Akkor kell majd feszegetni ezeket a kérdéseket.
ZERO_L
Egyetértünk. Ezért gondolom azt, hogy ez a szezon nem kell hogy feltétlen a győzelmekről szóljon. Bőven szólhat a kisérletezésről. Legyen szó rendszerről, játékosról igazából mind1.
Boston
Csak nekem az a problémám ezzel, hogy ez a 3. szezon lesz egymás után amiben kikísérletezgetünk, miközben szépen, lassan elfogytak (elfogynak) a meghatározó, blue chip játékosok a keretből.
Mert azt értem, hogy mondjuk Josh Allen harmadik évére lett igazából jó játékos, de közben körülötte kialakítottak egy jó keretet. Nálunk ez az irány inkább fordított.
zinedine5
Én egyáltalán nem érzem ezt a keretet most reménytelennek, CB poszton vagyunk borzasztó lyukasak, de ott meg viszonylag sok fiatal van, aki előreléphet.
Ami engem inkább aggaszt az Jones játéka, meg a coaching staff időnkénti totális lefagyása.

Do your job
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 024 — Ajmo Vatreni
Az lenne igazán mókás, ha Hoyerrel jobban hasítana az O, mint Jones-szal.
Boston
És lássuk be, nem olyan magas az a szint, hogy ne lehessen megugorni.
zinedine5
Igen, azért írtam. Mert akkor hogyan fog majd működni a winning culture?
Boston
Nem egy rossz szezon miatt fog elveszni a “winning culture”.
Ezt el kéne felejteni. Nyílván tankolni nem kell, de ahogy a tavalyi PO szezonbol nem nyertünk semmit, úgy egy 6-11es szezonnak sem lenne komoly következménye.

Szerintem már tavaly hülyeség volt a 3 passzos meccset ezzel magyarázni.

Amíg Bill bá itt van a winning culture adott, hogy utána mi lesz az nagyon nagy kérdés. Akkor kell majd feszegetni ezeket a kérdéseket.
ZERO_L
Egyetértünk. Ezért gondolom azt, hogy ez a szezon nem kell hogy feltétlen a győzelmekről szóljon. Bőven szólhat a kisérletezésről. Legyen szó rendszerről, játékosról igazából mind1.
Boston
Csak nekem az a problémám ezzel, hogy ez a 3. szezon lesz egymás után amiben kikísérletezgetünk, miközben szépen, lassan elfogytak (elfogynak) a meghatározó, blue chip játékosok a keretből.
Mert azt értem, hogy mondjuk Josh Allen harmadik évére lett igazából jó játékos, de közben körülötte kialakítottak egy jó keretet. Nálunk ez az irány inkább fordított.
több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Az lenne igazán mókás, ha Hoyerrel jobban hasítana az O, mint Jones-szal.
Boston
És lássuk be, nem olyan magas az a szint, hogy ne lehessen megugorni.
zinedine5
Igen, azért írtam. Mert akkor hogyan fog majd működni a winning culture?
Boston
Nem egy rossz szezon miatt fog elveszni a “winning culture”.
Ezt el kéne felejteni. Nyílván tankolni nem kell, de ahogy a tavalyi PO szezonbol nem nyertünk semmit, úgy egy 6-11es szezonnak sem lenne komoly következménye.

Szerintem már tavaly hülyeség volt a 3 passzos meccset ezzel magyarázni.

Amíg Bill bá itt van a winning culture adott, hogy utána mi lesz az nagyon nagy kérdés. Akkor kell majd feszegetni ezeket a kérdéseket.
ZERO_L
Egyetértünk. Ezért gondolom azt, hogy ez a szezon nem kell hogy feltétlen a győzelmekről szóljon. Bőven szólhat a kisérletezésről. Legyen szó rendszerről, játékosról igazából mind1.

Do your job
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Az lenne igazán mókás, ha Hoyerrel jobban hasítana az O, mint Jones-szal.
Boston
És lássuk be, nem olyan magas az a szint, hogy ne lehessen megugorni.
zinedine5
Igen, azért írtam. Mert akkor hogyan fog majd működni a winning culture?
Boston
Nem egy rossz szezon miatt fog elveszni a “winning culture”.
Ezt el kéne felejteni. Nyílván tankolni nem kell, de ahogy a tavalyi PO szezonbol nem nyertünk semmit, úgy egy 6-11es szezonnak sem lenne komoly következménye.

Szerintem már tavaly hülyeség volt a 3 passzos meccset ezzel magyarázni.

Amíg Bill bá itt van a winning culture adott, hogy utána mi lesz az nagyon nagy kérdés. Akkor kell majd feszegetni ezeket a kérdéseket.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Az lenne igazán mókás, ha Hoyerrel jobban hasítana az O, mint Jones-szal.
Boston
És lássuk be, nem olyan magas az a szint, hogy ne lehessen megugorni.
zinedine5
Igen, azért írtam. Mert akkor hogyan fog majd működni a winning culture?

Do your job
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 401
Az lenne igazán mókás, ha Hoyerrel jobban hasítana az O, mint Jones-szal.
Boston
Az offense jelenleg egyetlen baja a felesleges rizikóvállalás. Ez abból fakad, hogy Jones elég sokat vállal be indokolatlanul, mert a második szinten, vagy mentesítő útvonalakon ott vannak a szabad elkapók, akik nem jelentenek egyből 20-30 yardos előrehaladást, de gond nélkül haladhatna vele az O.

Ennek a vállalásnak a miértje a kérdés. Hogy ez OC döntés, vagy Jones akarja siettetni a befejezést, vagy csak a nyomás miatt kezd el kapkodni és mélyre menni, ezt sose tudjuk meg utólag sem. Mert bármelyik is ez, elég gyorsan lehet korrigálni.
topin
Szerintem simán benne van, hogy kicsit befeszült a múltkori vakoldali sacktől vagy még mindig sérült és mivel folyamatosan küldik rá a blitzet, ráfixálódott a nagy játékokra.
Minél hamarabb előnyt építenek, annál kevesebbet kell neki játszani.

Lehet ez saját döntés, lehet közös is, a fene se tudja, de nem gondolom azt, hogy hirtelen elfelejtette volna a rövid passzos játékokat.

Azt se várom el tőle, hogy kapásból felismerje a blitzeket meg a védelmi felállásokat, mert fiatal irányítókat szeretnek pont ezzel bezavarni, naná, hogy hoz rossz döntéseket is, a Ravens meg azért ért hozzá, hogyan keverjék a kártyákat.

De benne lehet az is, hogy akár Mekinek, akár a többieknek még mindig nem fekszik ez az Offense, ezért inkább próbál minél rövidebb drive-okat vezetni.

Most ez jó darabig nem fog kiderülni, illetve Hoyer alatt talán látni fogjuk, hogy mennyire működőképes az offense, legalábbis séma és játékhívás terén, mert azért abban bízok, hogy ő jobban olvassa a védelmeket, de a kivitelezésnél már nála is vannak problémák.

Meg ahogy lentebb írták, a Packers ellen akár futással vagy PA játékokkal is lesz keresnivalónk, utána meg a Lions, Browns, Bears, Jets, BYE sorozat jön.

Elnézve a teljesítményeket, nem lesz sétagalopp...

több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 955
Az lenne igazán mókás, ha Hoyerrel jobban hasítana az O, mint Jones-szal.
Boston
Az offense jelenleg egyetlen baja a felesleges rizikóvállalás. Ez abból fakad, hogy Jones elég sokat vállal be indokolatlanul, mert a második szinten, vagy mentesítő útvonalakon ott vannak a szabad elkapók, akik nem jelentenek egyből 20-30 yardos előrehaladást, de gond nélkül haladhatna vele az O.

Ennek a vállalásnak a miértje a kérdés. Hogy ez OC döntés, vagy Jones akarja siettetni a befejezést, vagy csak a nyomás miatt kezd el kapkodni és mélyre menni, ezt sose tudjuk meg utólag sem. Mert bármelyik is ez, elég gyorsan lehet korrigálni.

Tavaly a tutit dobta csak meg, most meg a ló másik felén van. Amúgy az NFL történetét tekintve a másodéves QB-t statisztikai adatait böngészve top10-es számokat hoz, teljesítési százalékban, Big Time Throwban és ennek százalékában is. Szóval egyáltalán nem képességbeli probléma van, hanem a túlvállalás miatt van probléma. Megtett yardokban, air yardok átlagában is top10 az NFL történetét tekintve, ha minden valaha volt másodéves QB-t veszünk alapul. Az eladott labdák mind túlvállalásból vagy kapkodásból fakadtak nyomás közbeni döntéseknél. Az útvonalak rendben vannak, a play actionről beszélt BB, miért volt tudatosan visszafogva az első két héten és miért a shotgunt kapta Jones. Megjelent az RPO, van motion, és a route spacing is látványosan javult, ami kritika volt 2 meccs után. Ha ezt a kapkodást és mélységi siettetést levetkőzi Jones és inkább a biztosabbat választja, akkor ez az O top10 lesz simán.

Ha nyertük a turnover párharcot Jones irányításával, akkor jók a mutatóink, ha elvesztettük, akkor azt hiszem nem nyertünk meccset.

Hoyernél ez egyáltalán nem lehet gond, mert ő nem fog rizikózni. És ennek a csapatnak a turnoverek elkerülése a fő feladata, akkor lehet hatékony. Hozza azt amit tud, és működjön a play action. Ha a futás megy, akkor Hoyer jól fog kinézni. Ha a futás nem megy, akkor Hoyer nem fog megnyerni egy meccset sem. Ő nem fogja a 3rd downokat megoldani 10 yardról folyamatosan. Viszont alapdobásokat 4-5 yardos szitukat jó százalékkal hozhat.

A kérdés az lesz, hogy 1st downt akarunk csinálni, vagy menedzselhető harmadik downt. Hoyerrel inkább az utóbbira fogunk törekedni szerintem, de ez a futás nélkül nem fog menni. Egyáltalán nem biztos, hogy annyira reménytelen a helyzetünk. Hoyer feladata nem elveszíteni a meccset. Jonesnak is ez volt a legfőbb gondja, hogy túlvállalta magát.
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 024 — Ajmo Vatreni
Az lenne igazán mókás, ha Hoyerrel jobban hasítana az O, mint Jones-szal.
Boston
És lássuk be, nem olyan magas az a szint, hogy ne lehessen megugorni.
több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Az lenne igazán mókás, ha Hoyerrel jobban hasítana az O, mint Jones-szal.

Do your job
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk Jones is be lett dobva a mélyvízbe 😊
NB2
Jones jóval magasabb padlóval draftolták és leesett a képernyőről az előszezonban, hogy rookiehoz képest készen áll az NFLre.

Zappetől mit láttunk? Semmit. Az hogy Hoyer a backup mindent elmond jelenleg milyen szinten van az újoncunk. (Hoyer sem egy top backup, csak nagyon rég itt van, ismeri a rendszert kívülről belülről)

Zappe erőltetésével pont ugyan azt érnénk el mint amitől sokan aggódtak anno Jones miatt. Csak ebben az esetben van alapja a félsznek. Nem kell feleslegesen pályára küldeni, tanuljon csak, hozza fel magát aztán köv TCben meg végre utasítsa maga mögé Hoyert. Utánna el lehet kezdeni beszélgetni mit tud a srác éles NFL meccsen, addig szerintem felesleges.

| Titkon remenykedek benne hogy Zappe hoz egy lightBrady bemutatkozást, értsd lesajnált/noname backupként bejön 1-2 év múlva a hypeolt “köv 10 év kezdő QB” helyére és onnan már nem néz vissza... |
ZERO_L
Egyébként abban nincs vita köztünk topinnal, hogy vasárnap Hoyer kezdjen. Én csak azt írtam, hogy Jones is egy TC után lett kezdő. Nyilván az igaz amire ő is szokott hivatkozni (meg néha én is), hogy nem látunk bele mindenbe, nem vagyunk Bostonban, nem rendelkezünk kellő infóval.
Ugyanakkor első körös qb-k is sültek már be (más csapatoknál), szóval ez sem garancia a sikerre. Pont ez a bajom csóri Meki sérülésével, hogy egy évet bukunk, hogy okosabbak legyünk.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
Érdekes lesz nézni, hogy ez akkor is igaz lesz mikor mind2 fél tudja hogy többnyire futásra fog alapulni a gameplan.



Mert ha ez működne (és a védelem nem fog ki totálisan szar napot, 3-4 playes TD driveok) az nagyon sokat hozna a konyhára.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Mondjuk Jones is be lett dobva a mélyvízbe 😊
NB2
Jones jóval magasabb padlóval draftolták és leesett a képernyőről az előszezonban, hogy rookiehoz képest készen áll az NFLre.

Zappetől mit láttunk? Semmit. Az hogy Hoyer a backup mindent elmond jelenleg milyen szinten van az újoncunk. (Hoyer sem egy top backup, csak nagyon rég itt van, ismeri a rendszert kívülről belülről)

Zappe erőltetésével pont ugyan azt érnénk el mint amitől sokan aggódtak anno Jones miatt. Csak ebben az esetben van alapja a félsznek. Nem kell feleslegesen pályára küldeni, tanuljon csak, hozza fel magát aztán köv TCben meg végre utasítsa maga mögé Hoyert. Utánna el lehet kezdeni beszélgetni mit tud a srác éles NFL meccsen, addig szerintem felesleges.

| Titkon remenykedek benne hogy Zappe hoz egy lightBrady bemutatkozást, értsd lesajnált/noname backupként bejön 1-2 év múlva a hypeolt “köv 10 év kezdő QB” helyére és onnan már nem néz vissza... |
ZERO_L
A régi rendszert ismeri ezt az újat még senkisem 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich