New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Az lenne igazán mókás, ha Hoyerrel jobban hasítana az O, mint Jones-szal.
Boston
És lássuk be, nem olyan magas az a szint, hogy ne lehessen megugorni.
több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Az lenne igazán mókás, ha Hoyerrel jobban hasítana az O, mint Jones-szal.

Do your job
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk Jones is be lett dobva a mélyvízbe 😊
NB2
Jones jóval magasabb padlóval draftolták és leesett a képernyőről az előszezonban, hogy rookiehoz képest készen áll az NFLre.

Zappetől mit láttunk? Semmit. Az hogy Hoyer a backup mindent elmond jelenleg milyen szinten van az újoncunk. (Hoyer sem egy top backup, csak nagyon rég itt van, ismeri a rendszert kívülről belülről)

Zappe erőltetésével pont ugyan azt érnénk el mint amitől sokan aggódtak anno Jones miatt. Csak ebben az esetben van alapja a félsznek. Nem kell feleslegesen pályára küldeni, tanuljon csak, hozza fel magát aztán köv TCben meg végre utasítsa maga mögé Hoyert. Utánna el lehet kezdeni beszélgetni mit tud a srác éles NFL meccsen, addig szerintem felesleges.

| Titkon remenykedek benne hogy Zappe hoz egy lightBrady bemutatkozást, értsd lesajnált/noname backupként bejön 1-2 év múlva a hypeolt “köv 10 év kezdő QB” helyére és onnan már nem néz vissza... |
ZERO_L
Egyébként abban nincs vita köztünk topinnal, hogy vasárnap Hoyer kezdjen. Én csak azt írtam, hogy Jones is egy TC után lett kezdő. Nyilván az igaz amire ő is szokott hivatkozni (meg néha én is), hogy nem látunk bele mindenbe, nem vagyunk Bostonban, nem rendelkezünk kellő infóval.
Ugyanakkor első körös qb-k is sültek már be (más csapatoknál), szóval ez sem garancia a sikerre. Pont ez a bajom csóri Meki sérülésével, hogy egy évet bukunk, hogy okosabbak legyünk.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Érdekes lesz nézni, hogy ez akkor is igaz lesz mikor mind2 fél tudja hogy többnyire futásra fog alapulni a gameplan.



Mert ha ez működne (és a védelem nem fog ki totálisan szar napot, 3-4 playes TD driveok) az nagyon sokat hozna a konyhára.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Mondjuk Jones is be lett dobva a mélyvízbe 😊
NB2
Jones jóval magasabb padlóval draftolták és leesett a képernyőről az előszezonban, hogy rookiehoz képest készen áll az NFLre.

Zappetől mit láttunk? Semmit. Az hogy Hoyer a backup mindent elmond jelenleg milyen szinten van az újoncunk. (Hoyer sem egy top backup, csak nagyon rég itt van, ismeri a rendszert kívülről belülről)

Zappe erőltetésével pont ugyan azt érnénk el mint amitől sokan aggódtak anno Jones miatt. Csak ebben az esetben van alapja a félsznek. Nem kell feleslegesen pályára küldeni, tanuljon csak, hozza fel magát aztán köv TCben meg végre utasítsa maga mögé Hoyert. Utánna el lehet kezdeni beszélgetni mit tud a srác éles NFL meccsen, addig szerintem felesleges.

| Titkon remenykedek benne hogy Zappe hoz egy lightBrady bemutatkozást, értsd lesajnált/noname backupként bejön 1-2 év múlva a hypeolt “köv 10 év kezdő QB” helyére és onnan már nem néz vissza... |
ZERO_L
A régi rendszert ismeri ezt az újat még senkisem 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk Jones is be lett dobva a mélyvízbe 😊
NB2
Még valahol bepróbálod ezt, hátha...?
topin
itt volt előbb, úgyhogy ez cumi 😊
több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 956
Mondjuk Jones is be lett dobva a mélyvízbe 😊
NB2
Még valahol bepróbálod ezt, hátha...?
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Mondjuk Jones is be lett dobva a mélyvízbe 😊
NB2
Jones jóval magasabb padlóval draftolták és leesett a képernyőről az előszezonban, hogy rookiehoz képest készen áll az NFLre.

Zappetől mit láttunk? Semmit. Az hogy Hoyer a backup mindent elmond jelenleg milyen szinten van az újoncunk. (Hoyer sem egy top backup, csak nagyon rég itt van, ismeri a rendszert kívülről belülről)

Zappe erőltetésével pont ugyan azt érnénk el mint amitől sokan aggódtak anno Jones miatt. Csak ebben az esetben van alapja a félsznek. Nem kell feleslegesen pályára küldeni, tanuljon csak, hozza fel magát aztán köv TCben meg végre utasítsa maga mögé Hoyert. Utánna el lehet kezdeni beszélgetni mit tud a srác éles NFL meccsen, addig szerintem felesleges.

| Titkon remenykedek benne hogy Zappe hoz egy lightBrady bemutatkozást, értsd lesajnált/noname backupként bejön 1-2 év múlva a hypeolt “köv 10 év kezdő QB” helyére és onnan már nem néz vissza... |



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Hoyer fog kezdeni nincs is igazán miről beszélni...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk Jones is be lett dobva a mélyvízbe 😊
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Életben kell tartani a szezont, hogy mire Jones visszatér, még legyen értelme. Erre pedig Hoyerrel van esély, Zappe-vel szerintem nincs. És azon túl, hogy a jövő számít (ami Jones, nem Zappe), az is fontos, hogy a csapat idényének legyen értelme, és hogy a játékosok akarjanak ide jönni, ne alakuljon ki vesztes kultúra. Tehát nálam nem kérdés, hogy Hoyer játszik, amíg Jones nincs.

több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Akik Zappe-t szeretnék. Láttátok, hogy hol tart? Egyetértek, hogy a Packers ellen Hoyerrel sincs esély, de Zappe iranyitasaval meg egy tisztes zacsira sem sok. Próbálgatni lehet persze. Viszont olyan meccsen, ami hozható, Hoyer fog kezdeni szerintem, mert vele van esély nyerni
Wyatt
Persze Wyatt,ezt írtam én is,hogy amíg nincs elengedve a szezon ( márpedig nálunk sosem lesz),addig vsz Hoyer kezd,csak a szurkoló ( vagy legalább is én ) rá már egyáltalán nem kiváncsi. (Es az sem fog meghatni,hogy vele csak 10 ponttal fogunk kikapni.) Zappera igen,hogy benne pislákol-e vmi. És ha vele hárommal kevesebb W van,akkor mi van? A nálunk jobb csapatoktol Hoyerrel is le fogunk szívni. Zappeval lehet hogy a gyengebbektol is kikapunk. Sag schon… Nem az a szöveg mindig,hogy hosszú távban gondolkodunk?

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akik Zappe-t szeretnék. Láttátok, hogy hol tart? Egyetértek, hogy a Packers ellen Hoyerrel sincs esély, de Zappe iranyitasaval meg egy tisztes zacsira sem sok. Próbálgatni lehet persze. Viszont olyan meccsen, ami hozható, Hoyer fog kezdeni szerintem, mert vele van esély nyerni

több mint 1 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Mennyire tűnik biztosnak hogy Hoyer kezd?

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
6-8 hét pihi MacJnek. Hát vajon Zappe fel van készülve eléggé vagy Hoyerrel szenvedünk tovább. Megnézném azért az újoncot mit bìr😁
ParadSEC
Tuti Hoyer. Ahogy írtam, sajnos sokkal rosszabbat nem várok. A 250 yardos átlagot nem hinném, hogy megugorja, de a 2-5 td,int ratiot tudja hozni. Plusz szerintem sokkal jobban érti a játékot. Lehet jobban mint a két főnöke.
De ez minden lesz csak fáklyásmenet nem.
zinedine5
Hoyerrel nem nyerhetünk, Zapp-val nincs mit veszíteni
vpi
Totálisan egyetértek veled, csak szerintem BB-ék nem így döntenek majd.
zinedine5
Ha Zappe nem tudta a TC során beelőzni Hoyert, akkor az azt jelenti hogy még kevesebb esély lenne vele a győzelemre.

Nem kell ezt túlgondolni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Rohadtul nem örülnék neki, ha Meki egész évre kidőlni, mert vesztünk egy évet, hogy most ő lesz a megoldásunk vagy nem. Így maradhatunk a kétségek között 😕
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
6-8 hét pihi MacJnek. Hát vajon Zappe fel van készülve eléggé vagy Hoyerrel szenvedünk tovább. Megnézném azért az újoncot mit bìr😁
ParadSEC
Tuti Hoyer. Ahogy írtam, sajnos sokkal rosszabbat nem várok. A 250 yardos átlagot nem hinném, hogy megugorja, de a 2-5 td,int ratiot tudja hozni. Plusz szerintem sokkal jobban érti a játékot. Lehet jobban mint a két főnöke.
De ez minden lesz csak fáklyásmenet nem.
zinedine5
Hoyerrel nem nyerhetünk, Zapp-val nincs mit veszíteni
vpi
Totálisan egyetértek veled, csak szerintem BB-ék nem így döntenek majd.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
6-8 hét pihi MacJnek. Hát vajon Zappe fel van készülve eléggé vagy Hoyerrel szenvedünk tovább. Megnézném azért az újoncot mit bìr😁
ParadSEC
Tuti Hoyer. Ahogy írtam, sajnos sokkal rosszabbat nem várok. A 250 yardos átlagot nem hinném, hogy megugorja, de a 2-5 td,int ratiot tudja hozni. Plusz szerintem sokkal jobban érti a játékot. Lehet jobban mint a két főnöke.
De ez minden lesz csak fáklyásmenet nem.
zinedine5
Hoyerrel nem nyerhetünk, Zapp-val nincs mit veszíteni
vpi
Ez egy fajantos megfogalmazás😁 és minden betűje igaz

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
6-8 hét pihi MacJnek. Hát vajon Zappe fel van készülve eléggé vagy Hoyerrel szenvedünk tovább. Megnézném azért az újoncot mit bìr😁
ParadSEC
Ez már tuti vagy feltételezed? Mert a 6-8 hétre még rá szokott jönni kb. 2, mire az edzéssel felhozza magát, szóval az gyakorlatilag a szezon. (Feltéve, ha nem számolunk a PO részvétellel. Én nem teszem. 😊 )
Burkus
Valahol olvastam, de semmi hivatalos

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
6-8 hét pihi MacJnek. Hát vajon Zappe fel van készülve eléggé vagy Hoyerrel szenvedünk tovább. Megnézném azért az újoncot mit bìr😁
ParadSEC
Tuti Hoyer. Ahogy írtam, sajnos sokkal rosszabbat nem várok. A 250 yardos átlagot nem hinném, hogy megugorja, de a 2-5 td,int ratiot tudja hozni. Plusz szerintem sokkal jobban érti a játékot. Lehet jobban mint a két főnöke.
De ez minden lesz csak fáklyásmenet nem.
zinedine5
Hoyerrel nem nyerhetünk, Zapp-val nincs mit veszíteni
vpi
“Hivatalosan” ( az edzők szerint) biztos hogy Hoyer a jobb,így amíg a szezon eredmény szempontjából nincs elengedve ( márpedig 3 forduló után miért lenne ) így szerintem is tuti Hoyer lesz. Pedig rá már egyáltalán nem vagyok kiváncsi.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
6-8 hét pihi MacJnek. Hát vajon Zappe fel van készülve eléggé vagy Hoyerrel szenvedünk tovább. Megnézném azért az újoncot mit bìr😁
ParadSEC
Tuti Hoyer. Ahogy írtam, sajnos sokkal rosszabbat nem várok. A 250 yardos átlagot nem hinném, hogy megugorja, de a 2-5 td,int ratiot tudja hozni. Plusz szerintem sokkal jobban érti a játékot. Lehet jobban mint a két főnöke.
De ez minden lesz csak fáklyásmenet nem.
zinedine5
Hoyerrel nem nyerhetünk, Zapp-val nincs mit veszíteni
több mint 1 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
6-8 hét pihi MacJnek. Hát vajon Zappe fel van készülve eléggé vagy Hoyerrel szenvedünk tovább. Megnézném azért az újoncot mit bìr😁
ParadSEC
Ez már tuti vagy feltételezed? Mert a 6-8 hétre még rá szokott jönni kb. 2, mire az edzéssel felhozza magát, szóval az gyakorlatilag a szezon. (Feltéve, ha nem számolunk a PO részvétellel. Én nem teszem. 😊 )
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
6-8 hét pihi MacJnek. Hát vajon Zappe fel van készülve eléggé vagy Hoyerrel szenvedünk tovább. Megnézném azért az újoncot mit bìr😁
ParadSEC
Tuti Hoyer. Ahogy írtam, sajnos sokkal rosszabbat nem várok. A 250 yardos átlagot nem hinném, hogy megugorja, de a 2-5 td,int ratiot tudja hozni. Plusz szerintem sokkal jobban érti a játékot. Lehet jobban mint a két főnöke.
De ez minden lesz csak fáklyásmenet nem.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
6-8 hét pihi MacJnek. Hát vajon Zappe fel van készülve eléggé vagy Hoyerrel szenvedünk tovább. Megnézném azért az újoncot mit bìr😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ide a bökőt, hogy lesz még JMD HC nálunk...



ZERO_L
Ez számomra nagy meglepetés ,azt hittem hogy a JMD-Raiders kapcsolat működőképes lesz.
Az mondjuk erősen elgondolkodtató hogy mind2 coord. megbukni látszik HC-kent, JMD ráadásul másodszorra. Neki ha nem jön össze a Raiders projekt,akkor azért meleg a pite. Bár,ha egy Lovie Smith még újból HC lehet…
kolok1972
Tök mindegy, hogy ki, de egy évnél előbb kirúgni egy edzőt hatalmas hiba. Úgy állnak 0-3-mal, hogy a 3 meccsen alig-alig kaptak ki (jó a játékot nem láttam). Régen azért sokkal nagyobb volt a türelem az edzőkkel.
NB2
Az érem másik oldala viszont ,hogy három olyan csapattól kaptak ki,akik csak a Raiderst tudták megverni és 1-2vel állnak. Félreértés ne essék,sztem is sokkal több van a Raidersben. De ez itt Off.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.