New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Igen, még mindig nem kell a busz alá lökni... De két ilyen hülye picket dobni egy másodévestől iszonyat ciki

Kevesebb Griddy, több koncentráció...
ZERO_L
Szerintem itt a lényeg. A második picken konkrétan elment a meccs

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Annyit erről a meccsről hogy végre tudtunk pontotkat gyártani de bmeg egy liga uccsó D ellen. MacJ nem bírja a terhet kurva lassú és ostoba döntéseket hoz. A D-ben meg csak a hátsó alakzat volt annyira ergya hogy rossz volt nézni. Nem akarom elhinni Andrews mit csinált a saftykkel meg a cbkkel. Parker végre élt és jó volt nézni mire képes. Patricia k....a nem jó O playcaller. Na de ha így megy a top 5ben draftolhatunk, mert ha Bill bá nem hoz vkit mostanság, nem tudom hogy tudna nyerni a csapat.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Igen, még mindig nem kell a busz alá lökni... De két ilyen hülye picket dobni egy másodévestől iszonyat ciki

Kevesebb Griddy, több koncentráció...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Na ma azért ki fog derülni mennyit bìr MacJ.
ParadSEC
Kiderült. Kiderült?

Sajnos fogy a bizalmam benne. Persze nem segít neki a rendszerváltás, de olyan hibái vannak, amik láthatóan nem múlnak.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Lehet, hogy az O eladott 3 labdát, de ezt a meccset a védelem kúrta el, de nagyon.
Most rohadt ideges vagyok, mert kurvára nyerhető meccs lett volna.
Viszont a mai végre egy NFL csapatnak nézett ki, legalábbis az O 😊
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Ezt a meccset agyon kellett volna nyerni. Erre simán ki fogunk kapni. Hihetetlen
Wyatt
Az első félidő valóban jobb volt a vártnál ,de az agyon kellett volna nyerni részt ,azt azért nem láttam.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt a meccset agyon kellett volna nyerni. Erre simán ki fogunk kapni. Hihetetlen

több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Döcög nagyon ez az O#, de ez az utolsó 30 mp reménykeltő volt.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 529 — Patriots fan
Lehet meccs után majd kövezni, de szerintem az O jó lesz ezen a meccsen...
Meyers nélkül Mac-nek meg kell tanulnia bízni más elkapókban is egyszerűen nem lesz más választása...
Parker és Henry nagy meccse lehet a mai...
Ámen! 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Teher nélkül játszhatunk,egyértelműen nem nekünk áll a zászló,hátha vmi jó sül ki belőle . Persze csak akkor van esélyünk,ha a Def. extrát nyújt.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Na ma azért ki fog derülni mennyit bìr MacJ. Nagyon remélem azért 2 Tdnél nagyobb nem lesz közte ha elvér minket a Ravens. Kìváncsi vagyok kit fog majd használni Meyers helyett.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Meyers, Dugger out

Ritka trágya meccs lesz



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Big Vince milyen szép beszédet mondott...

több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Bele sem merek gondolni mi lenne ha még meg se védenék




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
... a kecske elindult




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Azt gondolom,hogy nem vagyunk abban a helyzetben,hogy bármilyen W után is húzzuk a szánkat,de nem volt egy szép meccs. Meki formája különösen aggasztó,borzasztó hullámzó a játéka az elejtett pick is egy abszolút WTF dobás volt és azon elmehetett volna a meccs.
Az Off. továbbra is nagyon szenvedos,de az O line nagyot jatszott,ez nagy pozitívum. Ez a támadó ill. Qb teljesítmény ha nem javul ,akkor még a közepes csapatok ellen is kevés lehet.
A Def.et továbbra sem tudom hova tenni,nekem őszintén szólva nem meggyőző, de nem a Steelers Off. a megfelelő fokmérő ezt lássuk be,az a Traubi vezette O. nagyon gyenge,ami a baj,hogy néha ok is simán átmentek rajtunk és gyakran a mi Off.ünk sem nézett ki egy centivel sem jobban.
Összeségében az elejtett pick és a muffed punt erősen befolyásolta a meccs végeredményét, így azért meg nagyon sok a javulnivalo a labda mind2 oldalán,jelenleg szerintem a csoportban is csak a harmadik helyen vagyunk játékerőt tekintve.
kolok1972
A egy tehetséges alakulat de egy közepes O szét fogja kapni ezt a sec-et. A front 7 az fasza de a cb állomány hát jajj. Az O nak az alfája és omegája a futás mostantòl mondhatni végérvényesen mert a passzjátékunk az vmi nagyon botrány. MacJ nagyon befosi lett, vki azért szòlhatna neki hogy tegyen erőt a dobásaiba mert annyira lassúak hogy nézni is rossz. Szurkolok neki hogy szedje össze magát de az utóbbi meccsei inkább egy csere Qb szintet ütöttek meg nem egy kezdő Qb-ét
ParadSEC
Azert ezekben a mostani dobasokban benne lehet a hatserulese is.
Bradynek is voltak otvar meccsei ilyen-olyan serulesekkel.

Meki meg azert mar megmutatta tavaly h tud o pontosan dobalni ha kell.

Vagy felt h sackelik megint es nem mert beleallni rendesen a dobasokba h szabaduljon a labdatol vagy serules van a hatterben.

Lehet ezert is volt eroltetve a hosszu dobas h aztan tudjak pihentetni.
Lúdas Solymi
Szerintem meg ez mentalis. De valahol ertheto is. Tavaly minden a popsija ala volt tolva, egy kidolgozott rendszerben mindenki tudta, hol a helye, mikor van az o ideje, meg volt szervezve minden. JMD ugye tavozott, igy viszont Mac egy dolog, hogy kapott az arcaba egy valoszinuleg eleg ratyi systemet, de emellett azert erezhetoen a nyakaba kapta a jo nagy nyomast is.

Hisz JMD bucsujaval mar most at kellett vennie a stafetat, mindenki tole varja a megvaltast, a csodat. Csak szerintem ez igy neki meg sok. Hiaba okos Mac, azert egy olyan csavorol beszelunk, aki az Alabaman is egy brutal szisztemaban, elit tarsakkal dolgozott, ahol ugyszinten mindig mindenki tudta, hol a helye, mikor van az o ideje.

Ez a jelenlegi Patsnel nincs igy, nincs is egyaltalan olyan karaktere a tamadosornak, aki kepes lenne elcipelni a hatan a dolgokat, emiatt viszont Jonesra sokkal tobb dolog harul, mint amit igy egy szezon utan o elbirna. Meg amit egyaltalan ra kellene haritani.

De ez csak az en velemenyem.
Stez
Szerintem az is benne van, hogy megint tanulhat egy új rendszert, a társak is, látja, hogy a fal se tart mindig, ezért inkább próbálkozik a nagy játékokkal, hogy minél hamarabb előnybe kerüljenek, aztán lehet átadni a futójátéknak a terepet.

Valszeg megszenvedte a múltkori ütést, amikor váratlanul letarolták, nem csodálnám ha kellene neki pár meccs mire mentálisan összekapja magát és megint bízni fog a falban.

Ahogy topin is írta, az látszik, hogy segítik minden szinten a döntéshozatalban illetve a játékok kialakításában is, tehát nem muszáj neki sokáig tartani a labdát, haladhatna kisebb ütemben is.

Nem látom amúgy azt, hogy ezt ne tudná feldolgozni, de idő kell neki.

több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 952
Van valakinek arra értelmes magyarázata, hogy kvázi ugyanaz az edző felfogás hogyan tud így megváltozni pár év alatt???




ZERO_L
Leginkább úgy, hogy nem ugyanaz. A route spacing és a motion hiánya volt a két leghangosabb kritika a preseason és a az első heti meccseken.

A távolság javult, a motion emelkedett. A play action is visszakerül, ahogy a motion is érkezhet kevésbé agresszív védelmek ellen. Felesleges JMD játékrendszerét elvárni egy arculatváltás közben. Mivel védelmi oldalról közelítik meg a kérdést, így valszeg látják, hogy ők az adott D helyében mire nem ugranának.

És bár nagyon statikusnak hatott a játék, és várnánk a több motiont, play actiont, ha megnézed az all22-t, akkor majd minden playben megvan a játék, csak Jones nem választ jól.

Tavaly a hosszabb passzokért sirtunk, és hogy ne dobja meg a tutit, várja meg amíg kialakul a play. Most meg inkább a kevésbé rizikós dobásokra kellene támaszkodni, ez a mantra, mert nem sikerül a deep játék.

Blitz ellen kicsit vaksi a srác, így pánik indul üzemmódban van ha érkezik a nyomás és kapkodni kezd, majd rossz döntést hoz.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Van valakinek arra értelmes magyarázata, hogy kvázi ugyanaz az edző felfogás hogyan tud így megváltozni pár év alatt???






"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 952
JMD ugye tavozott, igy viszont Mac egy dolog, hogy kapott az arcaba egy valoszinuleg eleg ratyi systemet, de emellett azert erezhetoen a nyakaba kapta a jo nagy nyomast is.

Stez
Azért nem olyan ratyi az a system, ha az ember veszi a fáradtságot és megnézi a játékhívást, meg a játéktervezést. Értem, hogy trendi Patriciát szidni, de a két meccs alapján sok oka nincs erre senkinek. Az üres célpontok adottak az esetek nagy részében, amikor Jones rosszat választ, akkor is. Egy-két fura hívás akad ugyan, de melyik csapatnál nem?

A mindössze két play action a Miami ellen is azért volt, mert blitz ellen elég gyengécske a fiú és a play action BB elmondása alapján, az ilyen védelmeket nem nagyon fogja megváltoztatni. Ezért inkább a shotgun lett a nyerő, ahol látta végig az ellenfeleket, nem kell hátat fordítani nekik.

Ha ebben javul Jones, akkor hamar túl lesz az offense a nehezén, es nem lesznek pánik dobások ezekből a szitukból. A ball placement a másik faktor amiben fejlődni kell. Tavaly azért szidtuk, mert nem várta meg a nagyobb játék kialakulását és a rövid célpontot dobta meg. Most meg a túlsó ló másik felén van, és a nagy játékot keresi, miközben a többi útvonalon már üres emberek várják a lasztit.

Majd beáll ez, aztán kicsit komfortosabb lesz a haladás.
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt gondolom,hogy nem vagyunk abban a helyzetben,hogy bármilyen W után is húzzuk a szánkat,de nem volt egy szép meccs. Meki formája különösen aggasztó,borzasztó hullámzó a játéka az elejtett pick is egy abszolút WTF dobás volt és azon elmehetett volna a meccs.
Az Off. továbbra is nagyon szenvedos,de az O line nagyot jatszott,ez nagy pozitívum. Ez a támadó ill. Qb teljesítmény ha nem javul ,akkor még a közepes csapatok ellen is kevés lehet.
A Def.et továbbra sem tudom hova tenni,nekem őszintén szólva nem meggyőző, de nem a Steelers Off. a megfelelő fokmérő ezt lássuk be,az a Traubi vezette O. nagyon gyenge,ami a baj,hogy néha ok is simán átmentek rajtunk és gyakran a mi Off.ünk sem nézett ki egy centivel sem jobban.
Összeségében az elejtett pick és a muffed punt erősen befolyásolta a meccs végeredményét, így azért meg nagyon sok a javulnivalo a labda mind2 oldalán,jelenleg szerintem a csoportban is csak a harmadik helyen vagyunk játékerőt tekintve.
kolok1972
A egy tehetséges alakulat de egy közepes O szét fogja kapni ezt a sec-et. A front 7 az fasza de a cb állomány hát jajj. Az O nak az alfája és omegája a futás mostantòl mondhatni végérvényesen mert a passzjátékunk az vmi nagyon botrány. MacJ nagyon befosi lett, vki azért szòlhatna neki hogy tegyen erőt a dobásaiba mert annyira lassúak hogy nézni is rossz. Szurkolok neki hogy szedje össze magát de az utóbbi meccsei inkább egy csere Qb szintet ütöttek meg nem egy kezdő Qb-ét
ParadSEC
Azert ezekben a mostani dobasokban benne lehet a hatserulese is.
Bradynek is voltak otvar meccsei ilyen-olyan serulesekkel.

Meki meg azert mar megmutatta tavaly h tud o pontosan dobalni ha kell.

Vagy felt h sackelik megint es nem mert beleallni rendesen a dobasokba h szabaduljon a labdatol vagy serules van a hatterben.

Lehet ezert is volt eroltetve a hosszu dobas h aztan tudjak pihentetni.
Lúdas Solymi
Szerintem meg ez mentalis. De valahol ertheto is. Tavaly minden a popsija ala volt tolva, egy kidolgozott rendszerben mindenki tudta, hol a helye, mikor van az o ideje, meg volt szervezve minden. JMD ugye tavozott, igy viszont Mac egy dolog, hogy kapott az arcaba egy valoszinuleg eleg ratyi systemet, de emellett azert erezhetoen a nyakaba kapta a jo nagy nyomast is.

Hisz JMD bucsujaval mar most at kellett vennie a stafetat, mindenki tole varja a megvaltast, a csodat. Csak szerintem ez igy neki meg sok. Hiaba okos Mac, azert egy olyan csavorol beszelunk, aki az Alabaman is egy brutal szisztemaban, elit tarsakkal dolgozott, ahol ugyszinten mindig mindenki tudta, hol a helye, mikor van az o ideje.

Ez a jelenlegi Patsnel nincs igy, nincs is egyaltalan olyan karaktere a tamadosornak, aki kepes lenne elcipelni a hatan a dolgokat, emiatt viszont Jonesra sokkal tobb dolog harul, mint amit igy egy szezon utan o elbirna. Meg amit egyaltalan ra kellene haritani.

De ez csak az en velemenyem.

több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Meki > Gót

FACT‼️‼️


ZERO_L
És ebből három csapat nyert.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Meki > Gót

FACT‼️‼️




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Azt gondolom,hogy nem vagyunk abban a helyzetben,hogy bármilyen W után is húzzuk a szánkat,de nem volt egy szép meccs. Meki formája különösen aggasztó,borzasztó hullámzó a játéka az elejtett pick is egy abszolút WTF dobás volt és azon elmehetett volna a meccs.
Az Off. továbbra is nagyon szenvedos,de az O line nagyot jatszott,ez nagy pozitívum. Ez a támadó ill. Qb teljesítmény ha nem javul ,akkor még a közepes csapatok ellen is kevés lehet.
A Def.et továbbra sem tudom hova tenni,nekem őszintén szólva nem meggyőző, de nem a Steelers Off. a megfelelő fokmérő ezt lássuk be,az a Traubi vezette O. nagyon gyenge,ami a baj,hogy néha ok is simán átmentek rajtunk és gyakran a mi Off.ünk sem nézett ki egy centivel sem jobban.
Összeségében az elejtett pick és a muffed punt erősen befolyásolta a meccs végeredményét, így azért meg nagyon sok a javulnivalo a labda mind2 oldalán,jelenleg szerintem a csoportban is csak a harmadik helyen vagyunk játékerőt tekintve.
kolok1972
A egy tehetséges alakulat de egy közepes O szét fogja kapni ezt a sec-et. A front 7 az fasza de a cb állomány hát jajj. Az O nak az alfája és omegája a futás mostantòl mondhatni végérvényesen mert a passzjátékunk az vmi nagyon botrány. MacJ nagyon befosi lett, vki azért szòlhatna neki hogy tegyen erőt a dobásaiba mert annyira lassúak hogy nézni is rossz. Szurkolok neki hogy szedje össze magát de az utóbbi meccsei inkább egy csere Qb szintet ütöttek meg nem egy kezdő Qb-ét
ParadSEC
Azert ezekben a mostani dobasokban benne lehet a hatserulese is.
Bradynek is voltak otvar meccsei ilyen-olyan serulesekkel.

Meki meg azert mar megmutatta tavaly h tud o pontosan dobalni ha kell.

Vagy felt h sackelik megint es nem mert beleallni rendesen a dobasokba h szabaduljon a labdatol vagy serules van a hatterben.

Lehet ezert is volt eroltetve a hosszu dobas h aztan tudjak pihentetni.

több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Azt gondolom,hogy nem vagyunk abban a helyzetben,hogy bármilyen W után is húzzuk a szánkat,de nem volt egy szép meccs. Meki formája különösen aggasztó,borzasztó hullámzó a játéka az elejtett pick is egy abszolút WTF dobás volt és azon elmehetett volna a meccs.
Az Off. továbbra is nagyon szenvedos,de az O line nagyot jatszott,ez nagy pozitívum. Ez a támadó ill. Qb teljesítmény ha nem javul ,akkor még a közepes csapatok ellen is kevés lehet.
A Def.et továbbra sem tudom hova tenni,nekem őszintén szólva nem meggyőző, de nem a Steelers Off. a megfelelő fokmérő ezt lássuk be,az a Traubi vezette O. nagyon gyenge,ami a baj,hogy néha ok is simán átmentek rajtunk és gyakran a mi Off.ünk sem nézett ki egy centivel sem jobban.
Összeségében az elejtett pick és a muffed punt erősen befolyásolta a meccs végeredményét, így azért meg nagyon sok a javulnivalo a labda mind2 oldalán,jelenleg szerintem a csoportban is csak a harmadik helyen vagyunk játékerőt tekintve.
kolok1972
A egy tehetséges alakulat de egy közepes O szét fogja kapni ezt a sec-et. A front 7 az fasza de a cb állomány hát jajj. Az O nak az alfája és omegája a futás mostantòl mondhatni végérvényesen mert a passzjátékunk az vmi nagyon botrány. MacJ nagyon befosi lett, vki azért szòlhatna neki hogy tegyen erőt a dobásaiba mert annyira lassúak hogy nézni is rossz. Szurkolok neki hogy szedje össze magát de az utóbbi meccsei inkább egy csere Qb szintet ütöttek meg nem egy kezdő Qb-ét

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Azt gondolom,hogy nem vagyunk abban a helyzetben,hogy bármilyen W után is húzzuk a szánkat,de nem volt egy szép meccs. Meki formája különösen aggasztó,borzasztó hullámzó a játéka az elejtett pick is egy abszolút WTF dobás volt és azon elmehetett volna a meccs.
Az Off. továbbra is nagyon szenvedos,de az O line nagyot jatszott,ez nagy pozitívum. Ez a támadó ill. Qb teljesítmény ha nem javul ,akkor még a közepes csapatok ellen is kevés lehet.
A Def.et továbbra sem tudom hova tenni,nekem őszintén szólva nem meggyőző, de nem a Steelers Off. a megfelelő fokmérő ezt lássuk be,az a Traubi vezette O. nagyon gyenge,ami a baj,hogy néha ok is simán átmentek rajtunk és gyakran a mi Off.ünk sem nézett ki egy centivel sem jobban.
Összeségében az elejtett pick és a muffed punt erősen befolyásolta a meccs végeredményét, így azért meg nagyon sok a javulnivalo a labda mind2 oldalán,jelenleg szerintem a csoportban is csak a harmadik helyen vagyunk játékerőt tekintve.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.