New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 389
Ma végre elkezdi a csapat is. Valamiért nagyon nagy favoritnak tartják a Miamit, ez még jól is jöhet.

Azt mondom, hogy most nem lesz a meccs végén chokerkedes, Beli ba jobban meccsel, Tuanak meg csak nem lesz elég két értelmes drive a győzelemhez.

20-17 ide
Wyatt
Szerintem a tavalyihoz hasonlo O-t fogunk latni, a jobbik szakaszabol, raadasul remelhetoleg 2 TE-vel, sok futassal Aghooor fele szallo labdakkal.

A vedelem meg gyilkos lesz, legalabbis QB pressureben, de a hatso alakzat is le fogja venni a speedstereket.

Persze Hillbek lesznek nagy elkapasai, de legalabb eloben talalozhatnak vele azok akik eddig meg nem.

Sztem behuzzuk, jo eloerzetem van.

több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ma végre elkezdi a csapat is. Valamiért nagyon nagy favoritnak tartják a Miamit, ez még jól is jöhet.

Azt mondom, hogy most nem lesz a meccs végén chokerkedes, Beli ba jobban meccsel, Tuanak meg csak nem lesz elég két értelmes drive a győzelemhez.

20-17 ide

több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306


Meglepő
KeyG
Na, jól megnyomtam a vásárlással, szívesen, Jones!

több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Mi ezen a meglepő? Mindenki fent ül a hype vonaton, szurkolók 90% benne látja a jövő 10-15 év irányítóját. A szurkoló bázis elég nagyra nőtt már, még a divatok sem morzsolódtak le 2-3 közepes (mi szintünkön) év után.

Meg amúgy is, máskor volt egy Edelman egy Gronkowski(ha csak az O#t nézzük), még is kinek a mezét venné meg az egyszeri szurkoló ha a kék/fehér mellé most szeretne egy pirosat is... Nagyon nincs (még?) sztár vagy kimondott közönség kedvenc.
(talán Meyers idővel lehetne az)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983


Meglepő

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
Ha a Pats ellen is lesz három négy labdaeladása a Billsnek, akkor jó meccsünk lesz
Wyatt
Inkább akkor TALÁN lesz némi esélyünk ha mi meg nem adjuk el egyszer sem közben...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha a Pats ellen is lesz három négy labdaeladása a Billsnek, akkor jó meccsünk lesz

Szerkesztette: Wyatt

több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Tényleg, aki látta a meccset....
... a bajnok ellen végül puntolt a Bills?! 😊
Helmut _Professional drinker
Nem, most labdavesztésekkel oldottuk meg ezt 😀
ThySoul
😊
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 408
Tényleg, aki látta a meccset....
... a bajnok ellen végül puntolt a Bills?! 😊
Helmut _Professional drinker
Nem, most labdavesztésekkel oldottuk meg ezt 😀
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Tényleg, aki látta a meccset....
... a bajnok ellen végül puntolt a Bills?! 😊
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Megnézve a Bill-Rams higl.-t nagyon remélem hogy 30 pont alatt tudjuk tartani majd a Billst ha eljön az ideje ..
ParadSEC
Mert úgy gondolod, hogy ennek a Bills defense-nek szórni tudtok, majd 30-at? 😊 (Bocs, csak túl magas volt a labda, le kellett ütnöm. 😊 )
peterk2005 udvari bolond
4 TD meg egy safety vagy egy FG?
Simán, egy TD-t hoz a védelem, a többit meg az Offense, minden negyedben egyet 😊
Lúdas Solymi
Kérek abból a cuccból amit szedsz mert ütősnek tűnik! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Megnézve a Bill-Rams higl.-t nagyon remélem hogy 30 pont alatt tudjuk tartani majd a Billst ha eljön az ideje ..
ParadSEC
Mert úgy gondolod, hogy ennek a Bills defense-nek szórni tudtok, majd 30-at? 😊 (Bocs, csak túl magas volt a labda, le kellett ütnöm. 😊 )
peterk2005 udvari bolond
😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 389
Megnézve a Bill-Rams higl.-t nagyon remélem hogy 30 pont alatt tudjuk tartani majd a Billst ha eljön az ideje ..
ParadSEC
Mert úgy gondolod, hogy ennek a Bills defense-nek szórni tudtok, majd 30-at? 😊 (Bocs, csak túl magas volt a labda, le kellett ütnöm. 😊 )
peterk2005 udvari bolond
4 TD meg egy safety vagy egy FG?
Simán, egy TD-t hoz a védelem, a többit meg az Offense, minden negyedben egyet 😊

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megnézve a Bill-Rams higl.-t nagyon remélem hogy 30 pont alatt tudjuk tartani majd a Billst ha eljön az ideje ..
ParadSEC
Mert úgy gondolod, hogy ennek a Bills defense-nek szórni tudtok, majd 30-at? 😊 (Bocs, csak túl magas volt a labda, le kellett ütnöm. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Megnézve a Bill-Rams higl.-t nagyon remélem hogy 30 pont alatt tudjuk tartani majd a Billst ha eljön az ideje ..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 389
Cannon visszajött a gyakorlóba.

Kíváncsi vagyok, hogy ez most csak keretmélyítési célt szolgál vagy megágyaz egy Wynn trade-nek.

több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Nagyon várom a vasárnapot! Brutál kíváncsi vagyok mi lesz az O stratégiája!
ParadSEC
Miért csak az O stratégiája?
Jól kell játszani mind a három csapatrésznek, Offense, Defense, Special Teams.
Ja igen, és több pontot kell feltenni mint az ellenfél.
Lúdas Solymi
Azért mert az a leggyengébb csapatrészünk! Így kíváncsi vagyok Bill bá erőlteti az "új" stratégiát vagy marad a régi

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Miamibe nem győzni járunk, bár én egyáltalán nem látom úgy, mint Höri, aki szerint kb mindenhol jobb a Dolphins, nálam ez max az elkapóknál van (és akkor abba nem megyek bele, hogy szerintem Tyreek a liga legtúlértékeltebb játékosa és mocsokmód alulértékelt a Pats WR-sora), meg a CB-knél, aztán sanyi. Na mindegy, legyen egy jó meccs, aztán hajrá, ne szopassuk a végén magunkat
Wyatt
Hát Hill szerintem sem ér 30 milliót, de azért azt se mondanám, hogy a legtúlértékeltebb. A nagyobbik gond, hogy van még a Dolphinsnak mellé egy Waddle is meg Cedric Wilson is kimondottan jó mint 3-4. célpont. Plusz Gesicki.

A Pats sorról nem gondolom, hogy alulértékelt lenne. Legalábbis azok között a talking headek között, akik nem csak a Dallas rostert ismerik. 😊 Az viszont szerintem tény, hogy "papíron", előre nézve az idényt, az elkapó sor javult a legtöbbet a csapaton belül. Nincs sztár, de mély a keret. Azért is lesz érdekes hogy mit játszik majd a csapat, mert JMD egyik erőssége volt a matchup előnyökre játszás. Nem számít, hogy lefogja az első két elkapót az első két corner, ha a harmadik meg tudja verni a harmadik védőt. Az ugyanolyan elkapás, mintha az első verné meg az első cornert. Az a kérdés, hogy JMD után ez a mostani stáb mennyire lesz képes kihasználni ezeket a kis matchup előnyöket, amik adódhatnak a mély keretből.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 389
Gondolom Buday Zoli is fel lesz kérdezve, hogyan merészeli a tavalyi 10-7es mérleget megtévesztőnek aposztrofálni és miért mondja azt hogy még a 8 győzelem sem fog összejönni idén...
ZERO_L
Szerintem ha hibázik vagy rossz tippet mond, azt ő is beismeri, szóval nem kell itt senkit felkérdezni.
Most mindenki abból indul ki, hogy mit lát.
Valaki ezt pozitívan szemléli, valaki negatívan.

A valóságot meg majd meglátjuk.
Lúdas Solymi
Ez inkább arról szól, hogy egy legit véleményt (=nincs realitása a PO-nak), miért kell számon kérni.
Ennyire nem lehet deluded egy szurkoló...
ZERO_L
Nincs azzal problema, hogyha van melle korrekt velemeny is h miert nincs.

De felesleges ebbe belemenni.
Itt vannak olyan ellentetek amik mar regota fennallnak.

Lehet egy kozos sorozessel fel lehetne oldani vagy legalabbis mersekelni, mert az online forma szemelytelen es nem segiti a metakommunikaciot se.

En ugy vagyok vele h bizakodom, a pozitiv dolgokat es a lehetosegeket nezem, emellett latom az egyes elemek veszelyeit is.

több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Gondolom Buday Zoli is fel lesz kérdezve, hogyan merészeli a tavalyi 10-7es mérleget megtévesztőnek aposztrofálni és miért mondja azt hogy még a 8 győzelem sem fog összejönni idén...
ZERO_L
Szerintem ha hibázik vagy rossz tippet mond, azt ő is beismeri, szóval nem kell itt senkit felkérdezni.
Most mindenki abból indul ki, hogy mit lát.
Valaki ezt pozitívan szemléli, valaki negatívan.

A valóságot meg majd meglátjuk.
Lúdas Solymi
Ez inkább arról szól, hogy egy legit véleményt (=nincs realitása a PO-nak), miért kell számon kérni.
Ennyire nem lehet deluded egy szurkoló...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 389
Nagyon várom a vasárnapot! Brutál kíváncsi vagyok mi lesz az O stratégiája!
ParadSEC
Már mire gondolsz? Hogy mi lesz az OL blokkolási sémája? Vagy úgy en bloc az O stratégia. Mert ha utóbbi, akkor szerintem fogunk futni, aztán néha futás is lesz, és ezekből jön mondjuk TE-passz. Viccet félre téve, szerintem inkább futásorientáltak próbálunk lenni idén is, de jó lenne, ha Jones egyre több szerepet kapna, és szépen fel tudna nőni a szerepbe.

Miamibe nem győzni járunk, bár én egyáltalán nem látom úgy, mint Höri, aki szerint kb mindenhol jobb a Dolphins, nálam ez max az elkapóknál van (és akkor abba nem megyek bele, hogy szerintem Tyreek a liga legtúlértékeltebb játékosa és mocsokmód alulértékelt a Pats WR-sora), meg a CB-knél, aztán sanyi. Na mindegy, legyen egy jó meccs, aztán hajrá, ne szopassuk a végén magunkat
Wyatt
Nem várok túl nagy változást én se a tavalyi évhez képest.
Futás, futás, ölni az órát. Elképzelhető, hogy megjátszunk pár mély passzt, hátha tudunk előnyt építeni az elején, mert gyorsak nagyon a Miami elkapók, szóval nem kellene tesztelni őket.

Tyreek lehet túlértékelt, meg egy-egy ilyen játékost le tud venni a pályáról a csapat, na de ennyit?
A delfinek most a gyorsaságra építenek, ez egyszerűbb Tuának is meg a O-falnak is.

több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon várom a vasárnapot! Brutál kíváncsi vagyok mi lesz az O stratégiája!
ParadSEC
Már mire gondolsz? Hogy mi lesz az OL blokkolási sémája? Vagy úgy en bloc az O stratégia. Mert ha utóbbi, akkor szerintem fogunk futni, aztán néha futás is lesz, és ezekből jön mondjuk TE-passz. Viccet félre téve, szerintem inkább futásorientáltak próbálunk lenni idén is, de jó lenne, ha Jones egyre több szerepet kapna, és szépen fel tudna nőni a szerepbe.

Miamibe nem győzni járunk, bár én egyáltalán nem látom úgy, mint Höri, aki szerint kb mindenhol jobb a Dolphins, nálam ez max az elkapóknál van (és akkor abba nem megyek bele, hogy szerintem Tyreek a liga legtúlértékeltebb játékosa és mocsokmód alulértékelt a Pats WR-sora), meg a CB-knél, aztán sanyi. Na mindegy, legyen egy jó meccs, aztán hajrá, ne szopassuk a végén magunkat

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 389
Nagyon várom a vasárnapot! Brutál kíváncsi vagyok mi lesz az O stratégiája!
ParadSEC
Miért csak az O stratégiája?
Jól kell játszani mind a három csapatrésznek, Offense, Defense, Special Teams.
Ja igen, és több pontot kell feltenni mint az ellenfél.

több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Nagyon várom a vasárnapot! Brutál kíváncsi vagyok mi lesz az O stratégiája!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 389
Gondolom Buday Zoli is fel lesz kérdezve, hogyan merészeli a tavalyi 10-7es mérleget megtévesztőnek aposztrofálni és miért mondja azt hogy még a 8 győzelem sem fog összejönni idén...
ZERO_L
Szerintem ha hibázik vagy rossz tippet mond, azt ő is beismeri, szóval nem kell itt senkit felkérdezni.
Most mindenki abból indul ki, hogy mit lát.
Valaki ezt pozitívan szemléli, valaki negatívan.

A valóságot meg majd meglátjuk.