New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Nem elvitatva Zappe érdemeit, mert tényleg nagyon feelgood story, de az NFL két legrosszabb védelme ellen játszott az elmúlt 2 héten...
somoskovig
Valóban,ez is hozzátartozik az összképhez.
Zeroval annyiban azért vitatkoznék,hogy Meki egy fullos offseason után ,teljesen rászabott playbookkal,végig az első csapattal gyakorolva tette le az asztalra amit letett,Zapi viszont a padról beszállva,az első csapattal szinte nulla közös snappel lett bedobva a mélyvízbe.
De ahogy somoskovig kolléga találóan megjegyezte,számára ennél kellemesebb ellenfelekkel nem is kezdhetett volna,de azt kell megverni aki szembejön és pont a Bucs-Stellers meccs mutatja,hogy azért néha a kötelező meccsek be húzása sem olyan egyszerű.
Egyetértek azzal ,hogy nem baj az hogy Meki kap egy kis nyomást és azzal is ,hogy most Mekiről kell kideriteni elsősorban hogy mire alkalmas.
kolok1972
Illetve kérdés, hogy maga az új rendszer mennyit forrt ki az elmúlt hetekben, simán lehet, hogy van egy természetes javulás is, mindenki jobban tudja a dolgát, a fal kezd összecsiszolódni, ilyesmik.

több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nem elvitatva Zappe érdemeit, mert tényleg nagyon feelgood story, de az NFL két legrosszabb védelme ellen játszott az elmúlt 2 héten...
somoskovig
Valóban,ez is hozzátartozik az összképhez.
Zeroval annyiban azért vitatkoznék,hogy Meki egy fullos offseason után ,teljesen rászabott playbookkal,végig az első csapattal gyakorolva tette le az asztalra amit letett,Zapi viszont a padról beszállva,az első csapattal szinte nulla közös snappel lett bedobva a mélyvízbe.
De ahogy somoskovig kolléga találóan megjegyezte,számára ennél kellemesebb ellenfelekkel nem is kezdhetett volna,de azt kell megverni aki szembejön és pont a Bucs-Stellers meccs mutatja,hogy azért néha a kötelező meccsek be húzása sem olyan egyszerű.
Egyetértek azzal ,hogy nem baj az hogy Meki kap egy kis nyomást és azzal is ,hogy most Mekiről kell kideriteni elsősorban hogy mire alkalmas.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Csak megtaláltátok az új Brady-t basszus...

Zappe mondjuk ezt is négyzetre emelte, hiszen Tom egy elit egyetemi csapatban játszott, Bailey-t már a középiskola végén se kereste szinte senki, a Houston Baptist volt az egyetlen ösztöndíj-ajánlata a másodosztályból a toborzási folyamat legvégén
r.baggio
Négyzetre biztos nem emelte. Kérdés melyik állapotában nézzük a karrierjüket. HS után nyilván Brady volt előrébb, de egyetemi éveik után, prospectként meg Zappe.

Bradyt kinevették a drafton, a combine miatt és amiatt ahogy az “elit egyetem”-en használták/bíztak benne. Zappe meg egyetemi rekorddal a zsebében készült a draftra. Ha udfaként draftolják azt mondom mélyebbről jött, de Zappe pass happy egyetemi karrierjének köszönhetően kvázi biztos volt a draftolása, csak az volt a kérdés 3-4-5. körben hol megy el.

(Nyilván más kor, más scout szisztéma, ne menjünk bele.)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Nem elvitatva Zappe érdemeit, mert tényleg nagyon feelgood story, de az NFL két legrosszabb védelme ellen játszott az elmúlt 2 héten...

több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Az eredménykövetőben már előző héten is írtam, és továbbra is tartom hogy többet érzek Zappe-ben mint Jones-ban. Jó lenne ha még pár hétig pihenne Jones hogy kiderüljön mi rejlik Zappe-ben. Tetszik a mozgása a zsebben, nem pánikol, és megdobja a labdákat amit kell. Jó lenne olyan szitukat is látni, amikor hátrányba vagyunk, és menni kell, akkor mire képes.
Nomac
Ha nagyon leegyszerűsítjük akkor Jones ugyan ezt csinálta első évében. Nem véletlenül csücsült mindenki a hype vonaton.
Szóval szerintem pontosan ugyan azt látnánk Zappe játszatásával mint amit tavaly láttunk.

Most inkább Jonesról kéne kiderüljön megérdemli e a nagy fizut vagy sem. Ezt le kéne zárni idén vagy jövőre, mert ha nem akkor tényleg felesleges vele vesződni marad NFL backup kategóriának és utána meg lehet nézni Zappe meg tudja-e ugrani a következő szintet.


Ennyiben örülök Zappe kulturált játékának, van más opció már a kézben, ha beigazolódnak Mekivel kapcsolatos aggályaim.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Szinte biztos vagyok benne, hogy visszakapja a kezdőt Mac, de most került egy kis teher a vállára.

Mert lehet eddig úgy volt vele, hogy mindenképpen van még egy éve bizonyítani kezdőként, plusz az új O staff miatt nem is biztos, hogy minden balhét rávernek, viszont ezek után nem alibizhet tovább.

Az meg innentől tuti, hogy minden meccsen két rossz Mac passz után Zappet fogja mutatni a kamera.

És bármi is lesz a szezonban a következő offseason QB szempontból kutya kemény lesz.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Csak megtaláltátok az új Brady-t basszus...

Zappe mondjuk ezt is négyzetre emelte, hiszen Tom egy elit egyetemi csapatban játszott, Bailey-t már a középiskola végén se kereste szinte senki, a Houston Baptist volt az egyetlen ösztöndíj-ajánlata a másodosztályból a toborzási folyamat legvégén


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 641 — balazs.t85@gmail.com
Az eredménykövetőben már előző héten is írtam, és továbbra is tartom hogy többet érzek Zappe-ben mint Jones-ban. Jó lenne ha még pár hétig pihenne Jones hogy kiderüljön mi rejlik Zappe-ben. Tetszik a mozgása a zsebben, nem pánikol, és megdobja a labdákat amit kell. Jó lenne olyan szitukat is látni, amikor hátrányba vagyunk, és menni kell, akkor mire képes.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 992 — nabege2@yahoo.com
Meglepően sima meccs, leszámítva egy 5 perces totál homály időszakot*
Meccs előtt nagyon féltem a Browns futóitól. Gyakorlatilag levédekeztük őket. De ma a védelem minden tagja rohadtul odatette magát. Wise fantasztikus volt, a második félidőben már sokszor oda értük a qb-hez.
Offense. Ismerve a topicot úgy érzem itt komoly viták lesznek a napokban. Én ki merem jelenteni, hogy MJ nem állt így 3 meccs után. Értem, hogy az O egy fokkal jobb képet mutat, de a zsebben is egész jól mozgott, és a labdái is ültek. Nem úgy jött össze a 300 yard, hogy screen aztán futottak utána 2x80 yardot, hanem itt a levegőben is volt a labda sokat. Nem elite az O, de egy nagyon jó átlagot simán tudnak hozni.
*Én egy maximalista fasz vagyok és picit bánt, hogy volt egy 5 perces rövidzárlatunk. Akkor Stevenson nem kapta el a labdát, Zappénak volt egy véleményes IG-je, Folk kihagyta (megszakadt a sorozat, ez idegesített a legjobban), a védők 2x lezárhatták volna a drive-ot, erre jött egy csodaelkapás TD-vel és még majdnem elvesztettük az onside kicket. Tényleg úgy, hogy az egész meccsen szépen uraltuk, a második félidőben végig a kezünkben volt a meccs, köszönhetően annak, hogy az edzők is szépen váltottak, mert tényleg minden ült már akkora.
3-3-val utolsók vagyunk a csoportban. Tua még pont volt ellenünk, a GB meccs is simán hozható lett volna. De kezd tetszeni a csapat😊
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
Idegőrlő meccset várok.
Ha Huntra, Chubbra és a TE-re húzzák fel a játékuk nagy részét, akkor lehet szenvedni fogunk és akkor ott lesz Amari Cooper is.

Most nagyon kelleni fog az, hogy az RZ-ben működjön a futójátékunk és TD-ket szerezzünk belőle.

több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 592 — Patriot
Tudjuk, ki a kezdő qb holnap?
vpi
Al Büdös Lábú Bundy 😂💪💪💪
ThundersNFL a Jobbágy
Ő chicagoi. 🤷
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Tudjuk, ki a kezdő qb holnap?
vpi
Al Büdös Lábú Bundy 😂💪💪💪

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Atta mindenit, ha már Brèdi válik az öreg Kraft megmutatja 😛



dande2
Szerelem
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Atta mindenit, ha már Brèdi válik az öreg Kraft megmutatja 😛


több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 592 — Patriot
Tudjuk, ki a kezdő qb holnap?
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Plz dont!

I’m hearing that there is mutual interest between free agent WR Odell Beckham Jr and the #Patriots, per source.
ZERO_L
Miért ne? BB mindig is kedvelte Beckham-et, az SB-n gamechanger volt, ha egészséges akkor megfelelő terhelés mellett tudna pluszt hozni az offensenek.

Azt meg már látta, hogy MJ mire képes, kérdés a della.

Én amúgy adnám.
Lúdas Solymi
Nem tudom elképzelni OBJ-ről, hogy egy PO-ért kaparó de egyértelműen nem bajnok esélyes csapathoz eljöjjön beálljon a sorba ès megbarátkozzon azzal ha két-három héten keresztül csak 3-4 labda megy felè.

Pénzünk (annyi) nincs, akkor miért jönne ide, hogy BB verbálisan kitapossa a belé? Bocs én abszolút nem ilyennek ismertem meg.

És kötve hiszem, hogy annak az egy gyűrűnek köszönhetően a kvázi dívaságát maga mögött hagyta volna.


És igen 5 hét után is tartom, hogy nem GM-i szinten kell beavatkozni a támadóknál. Van elég talent a top10es O#hez. Ez edző vagy QB kérdés, semmi más. Az okosok azt mondják inkább Meki a sáros... Akkor ő rakja ezt össze, ha nem megy akkor majd Zappe, ha neki sem akkor új QB kell, szerintem ez ilyen egyszerű.
OBJ csak palástolná a problémát(ha egyáltalán bevállna...). Derüljön ki Jonesról milyen irányító, ha jobb a Cousinsnál akkor maradhat ha nem akkor menjünk másik irányba.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nincs szükség állìtòlag Talentre nálunk mert így jò ahogy😄😄 Csak felborìtaná a szituáciòs focinkat😁.
ParadSEC
Attol meg eddig is az volt hha BB eselyt latott arra h valami pluszt hozzaadjon a csapathoz, akkor meglepte.
Lúdas Solymi
Így van, és Beckham jöhet is 😊

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
Nincs szükség állìtòlag Talentre nálunk mert így jò ahogy😄😄 Csak felborìtaná a szituáciòs focinkat😁.
ParadSEC
Attol meg eddig is az volt hha BB eselyt latott arra h valami pluszt hozzaadjon a csapathoz, akkor meglepte.

több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Nincs szükség állìtòlag Talentre nálunk mert így jò ahogy😄😄 Csak felborìtaná a szituáciòs focinkat😁.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
Plz dont!

I’m hearing that there is mutual interest between free agent WR Odell Beckham Jr and the #Patriots, per source.
ZERO_L
Miért ne? BB mindig is kedvelte Beckham-et, az SB-n gamechanger volt, ha egészséges akkor megfelelő terhelés mellett tudna pluszt hozni az offensenek.

Azt meg már látta, hogy MJ mire képes, kérdés a della.

Én amúgy adnám.

több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Plz dont!




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 956
Ismerős az elnevezés Camp body? Az hogy edzésen hogy teljesít és mecccset hogy hozza le 2 külön fogalom. Értem a szituáciòs focit de ha adòdik alkalom nem gondolom ne lehetne kihasználni, fölleg úgy hogy brutál vicc a red zone játékunk.
ParadSEC
vígjátéknak tűnt, de tragikomédiába fordult..
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Senki nem akar itt "királyt" csinálni belőle, csak annak örülünk hogy úgy látszik megvan Hoyer utódja a CSERE QB poszton... 😉
Castleai01
Ahhoz előbb a Browns ellen is kellene egy stabil teljesítmény tőle. Mert nem NFL szintű védelem ellen, nyomás nélkül, kedvező mérkőzés állásnál, kivételesen jó futó teljesítménnyel, egy kiemelkedően jó falmunkával ez egyelőre ehhez kevés lehet.

Dobott 188 yardot a sehonnai Lions sec ellen, amiből 98 YAC által érkezett. 21 dobásból 16 nem érte el a 9 yardot. Nem volt 3rd and long jelentős nyomás alatt többször egy driveban.

Ezzel nem sokra megyünk ha gyengébb a futás és nagyobb nyomás van. De természetesen nem elvitatva az érdemeit, amit kellett azt megoldott.
topin
Meccs közben megemlìtettem hogy miért nem dobatnak Zappeval ha ennyire rossz a Lions sec, erre azt kaptam hogy minek nem kell a kockázat elég a 3 pont minek ha megy a futás valòszinű a stáb a maga agyament módján így gondolta bár szerintem pont a Lions ellen lehetett volna gyakorolni a red zone dolgokat...Erre most egy kicsit lehordod Zappe-t hogy kevés yardot szállított, de az anyámat ki a f..om hívja be a playeket Zappe vagy a Rakétamester? MacJ-nek sincs agyon bonyolítva a playbookja gyanìtom Zappe is azt kapta annyi a különbséggel hogy Mac kapott több szabadságot vesztére...Lassú olvasások, gyenge döntéshozatal stb. Amíg "korlátok" között játszott jól nézett ki úgy mint most Zappe. Úgyhogy várjuk mi lesz Zappe saga vége és érezzük magunkat szerencsésnek hogy van 2 azonos képességű Qb-nk
ParadSEC
Hol voltál te az elmúlt x évben?
2x éve szituációs foci van, do your job, ennyi.
Most komolyan azt gondolod , hogy elkezdenek vele tétmeccsen dobaltatni?
Azért mert te látni akarod?
Mi értelme lett volna? Ők fejlesztik nap, mint nap....tudjak mire képes.
gordon
Ismerős az elnevezés Camp body? Az hogy edzésen hogy teljesít és mecccset hogy hozza le 2 külön fogalom. Értem a szituáciòs focit de ha adòdik alkalom nem gondolom ne lehetne kihasználni, fölleg úgy hogy brutál vicc a red zone játékunk.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Senki nem akar itt "királyt" csinálni belőle, csak annak örülünk hogy úgy látszik megvan Hoyer utódja a CSERE QB poszton... 😉
Castleai01
Ahhoz előbb a Browns ellen is kellene egy stabil teljesítmény tőle. Mert nem NFL szintű védelem ellen, nyomás nélkül, kedvező mérkőzés állásnál, kivételesen jó futó teljesítménnyel, egy kiemelkedően jó falmunkával ez egyelőre ehhez kevés lehet.

Dobott 188 yardot a sehonnai Lions sec ellen, amiből 98 YAC által érkezett. 21 dobásból 16 nem érte el a 9 yardot. Nem volt 3rd and long jelentős nyomás alatt többször egy driveban.

Ezzel nem sokra megyünk ha gyengébb a futás és nagyobb nyomás van. De természetesen nem elvitatva az érdemeit, amit kellett azt megoldott.
topin
Meccs közben megemlìtettem hogy miért nem dobatnak Zappeval ha ennyire rossz a Lions sec, erre azt kaptam hogy minek nem kell a kockázat elég a 3 pont minek ha megy a futás valòszinű a stáb a maga agyament módján így gondolta bár szerintem pont a Lions ellen lehetett volna gyakorolni a red zone dolgokat...Erre most egy kicsit lehordod Zappe-t hogy kevés yardot szállított, de az anyámat ki a f..om hívja be a playeket Zappe vagy a Rakétamester? MacJ-nek sincs agyon bonyolítva a playbookja gyanìtom Zappe is azt kapta annyi a különbséggel hogy Mac kapott több szabadságot vesztére...Lassú olvasások, gyenge döntéshozatal stb. Amíg "korlátok" között játszott jól nézett ki úgy mint most Zappe. Úgyhogy várjuk mi lesz Zappe saga vége és érezzük magunkat szerencsésnek hogy van 2 azonos képességű Qb-nk
ParadSEC
Hol voltál te az elmúlt x évben?
2x éve szituációs foci van, do your job, ennyi.
Most komolyan azt gondolod , hogy elkezdenek vele tétmeccsen dobaltatni?
Azért mert te látni akarod?
Mi értelme lett volna? Ők fejlesztik nap, mint nap....tudjak mire képes.
több mint 1 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Senki nem akar itt "királyt" csinálni belőle, csak annak örülünk hogy úgy látszik megvan Hoyer utódja a CSERE QB poszton... 😉
Castleai01
Ahhoz előbb a Browns ellen is kellene egy stabil teljesítmény tőle. Mert nem NFL szintű védelem ellen, nyomás nélkül, kedvező mérkőzés állásnál, kivételesen jó futó teljesítménnyel, egy kiemelkedően jó falmunkával ez egyelőre ehhez kevés lehet.

Dobott 188 yardot a sehonnai Lions sec ellen, amiből 98 YAC által érkezett. 21 dobásból 16 nem érte el a 9 yardot. Nem volt 3rd and long jelentős nyomás alatt többször egy driveban.

Ezzel nem sokra megyünk ha gyengébb a futás és nagyobb nyomás van. De természetesen nem elvitatva az érdemeit, amit kellett azt megoldott.
topin
Meccs közben megemlìtettem hogy miért nem dobatnak Zappeval ha ennyire rossz a Lions sec, erre azt kaptam hogy minek nem kell a kockázat elég a 3 pont minek ha megy a futás valòszinű a stáb a maga agyament módján így gondolta bár szerintem pont a Lions ellen lehetett volna gyakorolni a red zone dolgokat...Erre most egy kicsit lehordod Zappe-t hogy kevés yardot szállított, de az anyámat ki a f..om hívja be a playeket Zappe vagy a Rakétamester? MacJ-nek sincs agyon bonyolítva a playbookja gyanìtom Zappe is azt kapta annyi a különbséggel hogy Mac kapott több szabadságot vesztére...Lassú olvasások, gyenge döntéshozatal stb. Amíg "korlátok" között játszott jól nézett ki úgy mint most Zappe. Úgyhogy várjuk mi lesz Zappe saga vége és érezzük magunkat szerencsésnek hogy van 2 azonos képességű Qb-nk
ParadSEC
Nincs két azonos képességű QB, pont ezért írtam le amit, mert látom hogy ez jönne ki belőle egyeseknél. Egészen megdöbbentő, hogy egy meccsből miket lehet kikombinálni..Ha a Browns ellen meg nyomás alatt lesz a snapek 30-40%-ában és folyamat hosszút kell megoldani, de nem sikerül, akkor hirtelen elfelejtett játszani vagy mi?

Hulladék ellenfél volt, nyomás nélkül, akiknél még a cserék is lesérültek. Nem kellett kimozdulni a kényelemből, az eredmény is olyan volt, amivel le lehetett hozni a meccset, nem bénázott a fal, nem jöttek felesleges büntik, ordas hibák amikből TD-t kaptunk a labda bármelyik oldalán elkövetve azt.

Ha tegnap Mac Jones játszik, akkor karrier napot tart és mindenki arról beszél, hogy na magához tért, MVP lesz belőle, megvan az új GOAT. Ennyit számítanak a körülmények, amik tegnap szerencsére full ideálisak voltak.

Phil Perry-t kinevették, amikor megkérdezte ezt. Mac Joneshoz képest kevésbé mozgékony, rosszabb a karja, és rosszabb a feldolgozási képessége is. Én is nagyon jó ketrecharcosnak tűnnék, ha az unokaöcsémmel kellene nyomatnom, ráadásul elég lenne pontozással nyernem. De ettől még értelmezhető körülmények között nem lennék egyenértékű harcos.
topin
Jézusom, kezdődik. Na mentem megint.