New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
BB-t ismerve nem hiszem, hogy lesz itt DT trade..A Kelly-Vellano-Jones-Francis-Forston-Armstead(???) combónak kell ezt megoldania idén..Csodálkoznék, ha jönne valami nagyobb név..
A Collie szerződés furcsa nekem..Ezek szerint még sincs minden rendben Dolával.. Bárhogy is nyilatkozzon, s írjanak jókat a mozgásáról a szakik..Lehet, hogy Bradynek akarnak vésztartalékot..Több mint valószínű, hogy a két újonccal is lehet gond..Dobsonon nem csodálkoznék, azt hittem eltört a nyaka..
Sudfeldet sajnálom..Remélem visszajön a gyakorló csapatba és kiforrja magát..Állítólag neki is térdszalag húzódása van több mint egy hónapja..azért volt annyira ergya szegény..
Kicsit érthetetlen nekem is ez a sok sérülés nálunk.. Meglátjuk..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Gondolom, Collie azért nem túl nagy összegért jött. (Különösebben nem izgat az ő igazolása.)
Dt-tradere várok!
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Sudfeld kirakása érthető, ha nem volt pályán többet segített, de majd a PS-be visszatér. Viszont én is remélem ez azt jelenti, hogy G-Force felépült 100%-osan és a TE játékunk is elkezd éledezni.
Collievel még egy újabb porcelán érkezett Dola után, az amúgy is megtépázott, sérültekkel teli Wr coprsba 😛
Kíváncsi leszek lesz-e olyan hét, hogy mindketten pályán lesznek, lehet tippelni és jósolni, kis tét nagy nyereség jeligével. 😀



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
(Egyébként szerintem max. 1-2 hétre hoztátok. Ahogy felépülnek a maródiak, mehet vissza nyugdíjba. Vagy nem. 😊 De szerintem de. 😊)peterk2005
Sok üzenete van ennek a szerződésnek.
Egyelőre megfelel BB-nek a Kelly-Vellano-Jones (az új) DT "mélység". Wilfork IR? Nincs itt semmi látnivaló, tessék továbbhaladni.
Boyce fejlődési görbéje illeszkedik az Alföld terepadottságaihoz.
Collie volt már itt tavasszal-nyáron, van most egy roster hely, hadd tanulgasson többet, hadd lásson a stáb belőle többet.

Mindenki válogathat ízlése szerint.

szerk. Sudfeld kirakásával (onside kick bénázás ára) van szabad hely. Jöhet akár DT is, szerintem a PS-ból.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes, Amendola állapota szarabb lehet a vártnálWyatt
Szerintem ettől tartott mindenki, hogy porcelánból van. Hány meccset is tudott játszani?polonic
Mondjuk Collie se egy kőszikla. Kapott szegény annyit a fejére, hogy nem csoda ha kettőt lát. Mondjuk ha Brady-ből lát kettőt, az tán nem is akkora baj. 😀peterk2005
Ezért nem örülök a szerződtetésének. Iszonyatosan sokat kockáztat.tomi-tomi
Hát ja. A minap volt azt hiszem a trashtalk-ban egy agydoki, aki azt mondta, hogy a maradandó károsodások ma már egyértelműen kimutathatóak. Ha nincs kimutatható hatás akkor nincs veszély sem, ha viszont igen, akkor a veszély is nagyobb. Remélem az NFL dokik tudják, hogy mire mondanak igen-t...

(Egyébként szerintem max. 1-2 hétre hoztátok. Ahogy felépülnek a maródiak, mehet vissza nyugdíjba. Vagy nem. 😊 De szerintem de. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Collie szerintem NT lesz Wilfork helyén 😊Boston
Nem, oda Julian megy :d

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Collie szerintem NT lesz Wilfork helyén 😊

Do your job
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Érdekes, Amendola állapota szarabb lehet a vártnálWyatt
Szerintem ettől tartott mindenki, hogy porcelánból van. Hány meccset is tudott játszani?polonic
Mondjuk Collie se egy kőszikla. Kapott szegény annyit a fejére, hogy nem csoda ha kettőt lát. Mondjuk ha Brady-ből lát kettőt, az tán nem is akkora baj. 😀peterk2005
Ezért nem örülök a szerződtetésének. Iszonyatosan sokat kockáztat.

Szerintem nem feltétlen Amendola miatt történt. Dobson nyakáról se tudunk semmi bővebbet és Thompkins is feküdt pár másodpercig a TD-je után, tegnapi sérült listán már ott is volt a vállával. Julian és Boyce - két WR, aki NFL szinten teljesen egészségesnek mondható.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk azért ketten együtt ha játszanak minden harmadik meccsen (4-4-et, egyszerre úgysem lesz egészséges mindkettő), akkor már csak 4 meccsen leszünk meglőve 😊
Viszont Thompkins azért láthatóan javul, Dobson és Bryce is biztató azért, Julian meg állat. Ha Gronko végre visszatérne fullosan...

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes, Amendola állapota szarabb lehet a vártnálWyatt
Szerintem ettől tartott mindenki, hogy porcelánból van. Hány meccset is tudott játszani?polonic
Mondjuk Collie se egy kőszikla. Kapott szegény annyit a fejére, hogy nem csoda ha kettőt lát. Mondjuk ha Brady-ből lát kettőt, az tán nem is akkora baj. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Érdekes, Amendola állapota szarabb lehet a vártnálWyatt
Szerintem ettől tartott mindenki, hogy porcelánból van. Hány meccset is tudott játszani?polonic
Én nagyon örülök ennek az igazolásnak. Nagyon kell meg Edelman mellé egy slot receiver. Amendola - ha éppen egészséges - biztos jó számokat fog produkálni és hasznos 1st downokat. ...ha éppen egészséges...

Attól nem félek, h nem jön vissza 1-2 meccsen belül, edzeget, tehát annyira nem lehet nagy a gond. Viszont ki tudja, h mikor sérül meg legközelebb.
...és szerintem ezért nagyon jó döntés még egy ilyen játékos.

Ha meg nem sérül meg 'Dola: lesz még egy elkapó, aki 10 yardon belül az őrületbe kergetheti a zónázó LB-eket. Feltéve ha beválik és nem lesz bust, mint pl. 85.
több mint 10 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Érdekes, Amendola állapota szarabb lehet a vártnálWyatt
Szerintem ettől tartott mindenki, hogy porcelánból van. Hány meccset is tudott játszani?

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes, Amendola állapota szarabb lehet a vártnálWyatt
Pont most írtam hozzá az előző postomhoz, nekem is éppen ez jutott eszembe közben. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Érdekes, Amendola állapota szarabb lehet a vártnál

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
"Field Yates‏@FieldYates43s
The Patriots have signed veteran WR Austin Collie, according to a league source."


No, mégiscsak?
(Collie egyébként elsősorban slot. Kérdés, jelenthet-e ez valamit Amendola-val kapcsolatban?....)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hogy a Ravens kukázta Monroet, úgy igazán találhatnánk mi is egy kvázi ingyené' elhozható elit DT-t,Boston
Ravens-nek nem maradt harmadik napos cetlije, sapi alatt sem férnek el...
... Ngata
😊Sinisa
Kapnak egy rakat komp picket majd, szal ez nem lesz náluk probléma

több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
hogy a Ravens kukázta Monroet, úgy igazán találhatnánk mi is egy kvázi ingyené' elhozható elit DT-t,Boston
Ravens-nek nem maradt harmadik napos cetlije, sapi alatt sem férnek el...
... Ngata
😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A védelmünket valóban nem tesztelte még igazán senki, passz ellen viszont azért jók vagyunk szerintem. Futás ellen gáz a dolog nagyon, majd most Forte meg is bünteti...az viszont hülyeség, hogy mi esélyesek vagyunk, fedetlen pályán idegenben senki ellen nem vagyunk, pláne nem a Patriots ellen.
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
hogy a Ravens kukázta Monroet, úgy igazán találhatnánk mi is egy kvázi ingyené' elhozható elit DT-t,

Do your job
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Igaz, hogy még nem a Saints elleni meccs jön.
De én már gondolkoztam azon is. Mik a jóslatok? Én nem igazán vagyok derűlátó. Igaz, hogy jobb a védelmünk az előző éveknél. De Brees-ék elég jó formában vannak. Igazi próbatétel lesz.polonic
Nincs értelme jósolgatni. Most éppen a Saints az esélyes, mert hétfőn nagyon jók voltak. Aztán ha vasárnap meg buknak egy ordasat, vagy ti nyertek dominánsan, teljesen máshogy fog kinézni. Mindig a következő meccs jön. 😊peterk2005
A Falcons elleni mecccset az ESPN-en 14-ből 12 szakértő adta a Falcons-nak. (Jaworski nem és ahogy néztem, övé a legmagasabb találati arány az ilyen tippelgetésben!) Ehhez képest magunknak tettük nehézzé a meccs végét, ami anélkül sima győzelem lett volna.

Brees-ék védelmét sem tesztelte még igazán senki.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igaz, hogy még nem a Saints elleni meccs jön.
De én már gondolkoztam azon is. Mik a jóslatok? Én nem igazán vagyok derűlátó. Igaz, hogy jobb a védelmünk az előző éveknél. De Brees-ék elég jó formában vannak. Igazi próbatétel lesz.polonic
Nincs értelme jósolgatni. Most éppen a Saints az esélyes, mert hétfőn nagyon jók voltak. Aztán ha vasárnap meg buknak egy ordasat, vagy ti nyertek dominánsan, teljesen máshogy fog kinézni. Mindig a következő meccs jön. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
egy kis humor 😊

több mint 10 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Igaz, hogy még nem a Saints elleni meccs jön.
De én már gondolkoztam azon is. Mik a jóslatok? Én nem igazán vagyok derűlátó. Igaz, hogy jobb a védelmünk az előző éveknél. De Brees-ék elég jó formában vannak. Igazi próbatétel lesz.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
mindenesetre a feladat adott a pótlására, ami nem lesz egyszerű.Bruschi85
Jó kis elemzés, hogy a Falcons ellen hogyan próbálták/sikerült pótolni.  www.nepatriotsdraft.com/2013/10/adapting-to-attrition-how-the-patriots-defense-replaced-vince-wilfork-vs-falcons.html
Vellano (és A.J. Francis) a Maryland-nél játszott 3-4-ben is és 4-3-ban is. Kisebb DT-nek számít, de pont annyi a súlya, mint a Falcons legnehezebb DT-jének.
21 snap-ban (a Falcons pass happy időszakában) játszott egy Buchanan-Jones-Kelly/Vellano-Ninko négyes, úgy hogy túltöltötték a jobb oldalt a két DE-del.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Az azért érdekes, hogy két napja volt a sérülés, ma megvolt a műtét, de még sincs IR.... Nem tudom mennyi a lábadozási idő egy ilyen műtétből, de ez még jót is jelenthet nem? 😐Witchdoctor
Szerintem kizárt. Még ha nem is szakadt el teljesen, akkor sem rövidül le a gyógyulási idő jelentősen. 6-9 hónap, Wilfork a súlya (és a kora) miatt inkább a 9 hónap felé várható.
Van szabad helyünk a roster-en, minek IR-re tenni, amíg nincs szükség spot-ra. (Lehet, hogy a szerződésének a feltételei is szerepet játszanak.)tomi-tomi
Ti nem láttátok úgy, hogy Wilfork mintha idén egy kicsit túlsúlyosabb lett volna mint tavaly?
Tudom, hogy ez az Ő dimenziójában mást jelent. 😊 Azt is, hogy sok éve 325 font a hivatalos súlya.
De visszanéztem néhány tavalyi meccset és ott "vékonyabbnak" tűnt.Sinisa
Baby mindig is "súlyos" egyéniség volt. 😊
Nem hinném, hogy tavaly vékonyabb volt, aztán a felkészülésben meg végig kajálta volna a hambikat, inkább az folyamatos terhelés szinte minden snapnél, sokszor nem megfelelő rotáció, ami közrejátszott a sérülésbe, ahogy korábbi statból is kiderült Meg már ő sem fiatalodik, mindenesetre a feladat adott a pótlására, ami nem lesz egyszerű.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!