New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Lelkiekben pedig lehet rá készülni, hogy ha Vellano beválik és Wilfork nem megy bele egy paycutba akkor az utolsó Patses meccsét láttuk. Idén amit nyújtott nem volt valami nagy szám és a cuttal 8 milla szabadul fel ami ilyen caphelyzetben aranyat ér. Mehetne ez a pénz nagyobb impact posztokra. (Ebbe nem vagyok biztos, de nem ez a fajta sérülés ami ilyen nagy embereknél a jövőben nagyon visszavetheti a játékot? Vagy keverem valamivel? Mert ha nem akkor teljesen egyértelmű a helyzet.)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Irónia, gyerekek, irónia...
| (egyébként Matthews nem illett bele a képbe, Chandler Jones igen) |

több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Bár azt is csak a hülye nem látja, hogy csak a Falcons sérülései miatt volt egyáltalán esélye a tisztes helytállásra a Patsnek. Ideje TO-t felhívni. Welkerért meg adni öt első kört a Denvernek.DoM
Csak a meccs végére keltem fel, így csak a számokat láttam, amelyek meg persze mást mutatnak.

Tényleg ennyire gyenge volt az O?
Ha felépül a Gronk - Amendola páros, ami 1-2-3 héten belül várható, akkor is szükségünk van még WR-re? Akkor azért lenne elég célpontja Brady-nek, nem? Edelman, Amendola, Gronk, Thompkins, + Boyce, Dobson (akinek még kellene némi javulás), + ha visszajön, akkor még Vereen is.

Amúgy Boyce-szal mi történt? Ahhoz képest, h szezon előtt még hatalmas tehetségnek tartották, teljesen elveszett idáig a szürkeségben?!

Én személy szerint egyébként kíváncsi lettem volna egy Brady - TO párosra😊 , még évekkel ezelőtt, de nem hinném, h TO-ban lenne annyi sem, mint ami tavaly volt még Moss-ban.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
FA DT-k névsorát tudja valaki?GhostLead
Seymour, Hampton, Pouha, C.Williams, Shaun Cody, Makee Kemoeatu, Bannan, RockyBernard, Spencer Johnsson, Ty Warren - nemis az a kérdés, hogy ki, hanemhogy alkalmas-e, mer idénymentesen azér rakódik ám a mekdonáldszsutianap
Hát közülük, talán csak Seymourra tudnám azt mondani, hogy minőségi pótlás lenne. De ő meg biztos nem jön ide, azok után ahogy elküldtük.FViktor93
Azt mondta, hogy két csapat van, ahova tutira nem szerződne. A másik a Raiders lehet...
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
😀
Proxi
Kb. így fogja kezelni a szerződéshosszabbításra vonatkozó javaslatokat is...
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
FA DT-k névsorát tudja valaki?GhostLead
Max depthnek jöhet valaki, de akkor is sanszos, hogy NFL rutin nélküli játékos fog érkezni. Vellano megy a kezdőbe Kelly mellé, Francis meg jön fel a PS-ből.

Dobson letarolása zászló nélkül nevetséges volt. A sérülésekkel nem kell foglalkozni. Része a játéknak. Bár azt is csak a hülye nem látja, hogy csak a Falcons sérülései miatt volt egyáltalán esélye a tisztes helytállásra a Patsnek. Ideje TO-t felhívni. Welkerért meg adni öt első kört a Denvernek.DoM
😊)) Olcsóbb lesz, mint lett volna megadni anno a hároméves szerződést, amit kért. Clay Matthews mellé beírom mint a Past FO másik nagy sikertörténetét.
több mint 10 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
FA DT-k névsorát tudja valaki?GhostLead
Max depthnek jöhet valaki, de akkor is sanszos, hogy NFL rutin nélküli játékos fog érkezni. Vellano megy a kezdőbe Kelly mellé, Francis meg jön fel a PS-ből.

Dobson letarolása zászló nélkül nevetséges volt. A sérülésekkel nem kell foglalkozni. Része a játéknak. Bár azt is csak a hülye nem látja, hogy csak a Falcons sérülései miatt volt egyáltalán esélye a tisztes helytállásra a Patsnek. Ideje TO-t felhívni. Welkerért meg adni öt első kört a Denvernek.DoM
én en is értem, hogy tudsz ilyenekbe gondolkozni 😉 mikor az ésszerűség egy Manning-Brady csere lenne 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
FA DT-k névsorát tudja valaki?GhostLead
Max depthnek jöhet valaki, de akkor is sanszos, hogy NFL rutin nélküli játékos fog érkezni. Vellano megy a kezdőbe Kelly mellé, Francis meg jön fel a PS-ből.

Dobson letarolása zászló nélkül nevetséges volt. A sérülésekkel nem kell foglalkozni. Része a játéknak. Bár azt is csak a hülye nem látja, hogy csak a Falcons sérülései miatt volt egyáltalán esélye a tisztes helytállásra a Patsnek. Ideje TO-t felhívni. Welkerért meg adni öt első kört a Denvernek.
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
FA DT-k névsorát tudja valaki?GhostLead
Seymour, Hampton, Pouha, C.Williams, Shaun Cody, Makee Kemoeatu, Bannan, RockyBernard, Spencer Johnsson, Ty Warren - nemis az a kérdés, hogy ki, hanemhogy alkalmas-e, mer idénymentesen azér rakódik ám a mekdonáldszsutianap
Hát közülük, talán csak Seymourra tudnám azt mondani, hogy minőségi pótlás lenne. De ő meg biztos nem jön ide, azok után ahogy elküldtük.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
FA DT-k névsorát tudja valaki?GhostLead
Seymour, Hampton, Pouha, C.Williams, Shaun Cody, Makee Kemoeatu, Bannan, RockyBernard, Spencer Johnsson, Ty Warren - nemis az a kérdés, hogy ki, hanemhogy alkalmas-e, mer idénymentesen azér rakódik ám a mekdonáldsz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Just Win baby! :cool:
A szezon ezen szakaszában csak a W betű a lényeg a meccsek után. Persze van még min javítani, de a 4-0 az 4-0.
Az offense idén először emlékeztetett arra, amit az elmúlt években láttunk. Ment a futás, ment a passz. Thompkins és Edelman zseniális volt ma. Kicsit mondjuk zavaró, hogy szinte csak róluk szól a passzjáték, de remélem ha visszatér Dola,Gronk és Vereen, akkor ez változni fog.
A védelem részéről sok a 400 yard Ryantől, de a 23 pont nem rossz teljesítmény. A futást teljesen megöltük, és labdát is sikerült szerezni. A végén pedig jött a kulcs stop, amit egyszerűen imádtam. Az elmúlt években ezeket rendre benéztük, most nem. Wilforkot nagyon sajnálom, de talán nem érzi meg a hiányát annyira a csapat majd.
Gost pedig sztem látva Meskót, kicsit megijedt 😊 Idén mintha nem tudna hibázni.
több mint 10 éve
GhostLead New England Patriots 295
FA DT-k névsorát tudja valaki?
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Ez a sérüléshullám kezd aggasztani..Wilforkot idei teljesítménye alapján, úgy gondolom tudjuk pótolni..Nagyon nem emelkedett ki a munkájával idén, de így is nagy csapás az elvesztése..Csak reménykedem, hogy Kelly igazán kapitány lesz, s a backupok felnőnek a feladathoz..
A LB sor vergődése nem tetszik..Lényegesen nagyobb bennük a potenciál, mint ahogy játszanak..
A Bengals ellen jöjjön már vissza 100 %osan Dola és Gronk is..Jó lenne egy kicsit nagyobb biztonsággal, nyugodtabban játszani látni az O-t..
De a lényeg a 4 W...
Nyögvenyelős lesz ez az alapszakasz..De reméljük, hogy jobban összekovácsolja a csapatot..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azt hiszem a 2. negyedben Edelman fair catch-et jelzett puntnál, mégis nekimentek, talán még sisak-sisak ütközés is volt. Lent is maradt Superman egy kicsit.
Tényleg, később visszajött? (Sajnos bealudtam egy idő után, nem volt időm meccs előtt lefeküdni)winston
Már a következő play-nél ott volt.😊 118 yard-ot hozott össze.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jó a Jaguars nem AFC Northos 😊Wyatt
Én csak az AFC East dominanciát akartam alátámasztani. Azt nem gondoltam át - igazad van - hogy AFC North csapatokról volt szó.Burkus
Fafej és Welker is nagyot játszott tegnap, az ex-Pats játékosoknak is jól ment. Mindkettő jó lenne most ebbe az vékonyka elkapó-keretbe.
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Hát, ez érdekes volt. Bírókkal most nem foglalkozom. Wyatt
Én kíváncsi vagyok a véleményedere.
Be kell vallanom, csak a 4. negyedet láttam, arra szoktam felkelni az éjszakai mérkőzéseknél, de itt is történt épp elég érdekesség.Rule
Azt hiszem a 2. negyedben Edelman fair catch-et jelzett puntnál, mégis nekimentek, talán még sisak-sisak ütközés is volt. Lent is maradt Superman egy kicsit.
Tényleg, később visszajött? (Sajnos bealudtam egy idő után, nem volt időm meccs előtt lefeküdni)
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Boston Globe szerint IR-re teszik Wilforkot. 😕 Dobson nyaka sem nézett ki jól és Dennard is sérült. Nincs idén szerencsénk.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A bíró kamatostól fizette vissza a Raiders elleni tuck rule call-t. Dobson letarolása verte ki a biztosítékot, a holding-ot nem fújták be rendben van, de egyértelműen nyakra ment a szerelés három-öt méterre az orra előtt.
tomi-tomi
Ahogy Edelmann legyalulása is elég véleményes volt. Oké McCourty is kellett hozzá, de a védő igencsak odatette a sisakját. Ahogy a Talibra dobott DPI is nagyon sántított.
Madden írt is valamit a Refről az egyik tweetjében, de sajnos utólag törölte, mert most vissza akartam keresni, de nincs meg.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ráadásul semmi Pats kötődése nincs a játékosnak, egy sima zsoldosnak tartom.
Szerintem a pénzt többre tartja, mint a címeket (AFC East, AFC Champ. ill. egy esetleges SB győzelmet). Ha most kap egy long term contract-et, félek, h visszaesik. Ha nem kap, biztos pörög ezerrel tovább és vmi cap alatt lévő csapat szánni fog rá egy kisebb vagyont. Amit persze BB / Kraft nem fog megadni, mert kell a pénz a játékosaink visszaigazolásához.Rule
Honnan lenne Pats kötődése, a Bucs draftolta, tavaly meg eltrade-elte. Miből gondolod, hogy zsoldos? (Természetesen, lehet az, csak mik a jelek?) Az egy éves szerződést a Pats FO is akarta. Off field kérdőjelek, sérülékenység miatt ez egy korrekt üzlet volt. Azóta a hírek alapján kisangyalként dolgozik, mindenki elégedett vele. Nem lesz olcsó megtartani, de van mozgástér. Szerintem a szándék is most már.

Úgy fest, hogy Wilfork szezonjának meszeltek. 😕
"league source: Vince Wilfork has torn Achilles - almost certainly ends his season'GRAFI
Fasza. Remélem, Robi többet nem emlegeti, hogy hány kezdő fog lesérülni.😊

Elég jó volt a védelem nélküle is. A Bengals biztos megvallatja így a futás elleni védelmünket. Valakit kéne kukázni, mert három DT-lel nem lehet egy idényt végig csinálni.

A bíró kamatostól fizette vissza a Raiders elleni tuck rule call-t. Dobson letarolása verte ki a biztosítékot, a holding-ot nem fújták be rendben van, de egyértelműen nyakra ment a szerelés három-öt méterre az orra előtt.

Sudfeld... nem kötnék fogadást, hogy sokat lesz pályán. Wendell-Brady duó ezt az izét elfelejthetné, négy meccs alatt kétszer, senki nem tapsolta vissza őket szerintem a Bills után.

Thompkins-Julian 2*100+ yard. Ezt ki gondolta volna egy-két hónappal ezelőtt? S Mulligan TD-t?

Azt hittem, hogy Blount nem fog beérni. Elég gyors volt.

Egy félidő alatt 9 passzkísérlet és 14 futás. Old school football.

Gostkowski fű alatt nagyon jó kicker akar lenni.

Negyedszerre is gyenge csapatot győztünk le, hiszen 1-3 a mérlegük.😊 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Kár, hogy Talibra semmiképpen nem lesz pénz jövőre, pedig nagyon el kell ő ide a védelembe.

A sérültek remélem, hogy nem súlyosak.tamasboldizsar
Elnézve a meccs végén kiírt statisztikát ezen már én is gondolkoztam, h mi lesz vele jövőre..

8 passz ment felé, 1 sikeres, 1 drop, 1 int, ha jól emlékszem.

Ráadásul semmi Pats kötődése nincs a játékosnak, egy sima zsoldosnak tartom.
Szerintem a pénzt többre tartja, mint a címeket (AFC East, AFC Champ. ill. egy esetleges SB győzelmet). Ha most kap egy long term contract-et, félek, h visszaesik. Ha nem kap, biztos pörög ezerrel tovább és vmi cap alatt lévő csapat szánni fog rá egy kisebb vagyont. Amit persze BB / Kraft nem fog megadni, mert kell a pénz a játékosaink visszaigazolásához.Rule
Gostkowski és Adrian Wilson kirúgásával tudunk spórolni 4,1m $-t, így lesz elvileg 10m a sapka alatt. Muszáj lesz átalakítani Mankins és/vagy Mayo és/vagy Wilfork szerződését, vagy cserélni kell őket, mert ők hárman összesen 29,7m-t visznek el jövőre.

Úgy fest, hogy Wilfork szezonjának meszeltek. 😕
"league source: Vince Wilfork has torn Achilles - almost certainly ends his season'GRAFI
Fasza..., most honnan akasztunk le a minőségi run stopper DT-t? A legszebb az egészben, hogy Seymour kijelentette a nyáron, hogy ide biztosan nem jön.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Úgy fest, hogy Wilfork szezonjának meszeltek. 😕
"league source: Vince Wilfork has torn Achilles - almost certainly ends his season'

A bírókat én is szidtam meccs közben nagyon. Ami határeset volt, azt nálunk nem dobták be, az Atlantánál viszont egyből repült a zászló. A Nem működik a visszajátszó masinéria meg külön vicc volt, bár ott sanszosan (főleg a többi eset ismeretében) úgysem vették volna el az elkapást. Ha ezeket a kétes döntéseket is belevesszük, ők is hozzájárultak aktívan, hogy izgulós lett a vége. Az utolsó driveunknál 3&1-nél is jó fél yarddal hátrébb tették a labdát le. Mivel emberkupacon feküdt, szó sem lehetett arról sem, hogy lent volt a térde. Na mind1.
több mint 10 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
Tetszettek az offense játékhívások és végre azt érzem, hogy ez a védelem képes megállítani az ellent, ha nagyon kell. Szerencsére nincs minden ellenfélben olyan TE, mint Gonzo. 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Kár, hogy Talibra semmiképpen nem lesz pénz jövőre, pedig nagyon el kell ő ide a védelembe.

A sérültek remélem, hogy nem súlyosak.tamasboldizsar
Elnézve a meccs végén kiírt statisztikát ezen már én is gondolkoztam, h mi lesz vele jövőre..

8 passz ment felé, 1 sikeres, 1 drop, 1 int, ha jól emlékszem.

Ráadásul semmi Pats kötődése nincs a játékosnak, egy sima zsoldosnak tartom.
Szerintem a pénzt többre tartja, mint a címeket (AFC East, AFC Champ. ill. egy esetleges SB győzelmet). Ha most kap egy long term contract-et, félek, h visszaesik. Ha nem kap, biztos pörög ezerrel tovább és vmi cap alatt lévő csapat szánni fog rá egy kisebb vagyont. Amit persze BB / Kraft nem fog megadni, mert kell a pénz a játékosaink visszaigazolásához.
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Hát, ez érdekes volt. Bírókkal most nem foglalkozom. Wyatt
Én kíváncsi vagyok a véleményedere.
Be kell vallanom, csak a 4. negyedet láttam, arra szoktam felkelni az éjszakai mérkőzéseknél, de itt is történt épp elég érdekesség.
Szerintem nagyon inkonzisztens teljesítményt nyújtanak. Nem először.
Értsd: ugyanazokat a megmozdulásokat, hol bedobják, hol nem. Csapattól függetlenül. Nézőként pedig bámulok, h most akkor mi van?! És ez nem itt bosszantó, hanem egy PO / vagy fontos alapszakasz meccs utolsó pillanataiban, amikor ezeken a zászlókon múlik, h sikerül-e szabályosan megállítanunk a come back win-t tervező PM-et / Brees-t / Rodgers-t, vagy éppen Flacco-t vagy csak szimplán a csoportrivális Tannehill-t.

Gyakorlatilag Matt Ryan utolsó drive-jaiban úgy védekeztünk, h folyamatos kontaktok voltak néhány CB-nk/ LB-ünk és az ATL elkapói / TE-jei között. Egyszer volt zászló, máskor nem.
Érdekes... főleg egy olyan sportban, ahol 7 spori felügyeli a játékosokat (ilyen sok szerintem sehol nincs a világon). Azért dühített fel így kora hajnalban, mert gyakorlatilag azt látom, h nem objektív, h mi az ami pass interference/ defensive holding/ DEF illegal contact és mi az, amit nem úgy ítélnek.
...és ez már nem az első eset, a Jets meccs végén Talib védekezésénél - amit itt is átbeszéltünk -, uez volt. Talibra simán mehetett volna zászló. Mázli, h nem ment. Ott még egyidejűleg volt egy kib...ott nagy take down hold DE Jones-on uabban a playben. A zászló szintén elmaradt.
Inkonzisztens. Ennyi.