New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Pfff... Sudfeld -> JetsSpigo
Hát ez kár. Abban reménykedtem, pótolja Hörnit valamennyire. Esélyt sem kapott...Burkus
Esélyt azért kapott, csak nagyon "lebutítva" 2 INT meg egy elejtett labda az onside kicknél lett az eredménye...ez van.bogec7
Thompkins és Dobson is rettenetes volt az első meccsen, aztán - kényszer okán is - megkapták a lehetőséget és éltek vele. A 2 INT nem Sudfeld hibája volt, az onside kick igen. A preseason elkapása három ember között az egyik legnagyobb játék volt idén.

Biztos jó okkal hozták a döntést, de ezzel a TE játék Gronk visszatéréséig gyak. megszűnt, az pedig ma az egész NFL-ben fontos fegyver. És ha jön Gronk, akkor sincs olyan játékos, akivel a twin vagy double TE játékokat úgy lehetne hívni, hogy a második TE is veszélyt jelentsen.

Tavaly arról volt még szó, hogy Gronk és Hörni mellé jön Ballard és ennek a hármasnak a rotációjával a TE játék újabb magasságokba emelkedik. Amikor kiderült hogy a sérülékeny Gronkon kívül más nem marad, azt hittem, Sudfeld jelenti a megoldást. De hát nem jött össze.

Amerikai vélemények egyébként azt mondják, hogy Sudfeld a vékony TE depth-nek tényleges erősítést jelenthet a Jetsnél, nemcsak azért szedték fel a waiwerről, hogy a playbookról értekezzenek vele. Lehet, hogy ott türelmesebbek lesznek vele, végül is ők már nem nagyon vannak eredménykényszer alatt 😊
több mint 10 éve
bogjosi New England Patriots 1 178
Pfff... Sudfeld -> JetsSpigo
Hát ez kár. Abban reménykedtem, pótolja Hörnit valamennyire. Esélyt sem kapott...Burkus
Esélyt azért kapott, csak nagyon "lebutítva" 2 INT meg egy elejtett labda az onside kicknél lett az eredménye...ez van.

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Pfff... Sudfeld -> JetsSpigo
Hát ez kár. Abban reménykedtem, pótolja Hörnit valamennyire. Esélyt sem kapott...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remélem ott sikeres lesz, mert szimpi a srác

több mint 10 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Pfff... Sudfeld -> Jets
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó ne húzzuk már ezt eddig, így is sokkal többet beszéltünk róla, mint kellett volna. Engem annyira nem érint mélyen, de erre van a spoiler gomb, másik topicban nem muszáj semmit a másik meccsről írni, ha meg akarsz, akkor tudod úgy is, hogy akit érdekelne, ne lássa. És ki ne találd már nekem, hogy ne kattintsak a Pats-topicba, csak azért, mert érdekel az esti Browns–Bills meccs 😛

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Szerintem ez mindenkinek a saját felelőssége, hogy mit néz meg. NS, Origo-n is simán belefuthatsz egy eredménybe, bowl.hu-n meg főleg. Ld felső eredménysáv. Én is azt tudom javasolni, hogy addig kerüld az oldalt amíg nem nézed meg. Tényleg van aki éjjel megnézi élőben, van aki délelőtt, van aki csak este.
Nekem volt olyan pats meccsem még másfél éve, amit csak este 7-re fejeztem be, utána jöttek csak a kommentolvasások😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
a legjobb megoldás az uptodate, és nem kell policyzni, he 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igazából nem tudom mi lenne a legjobb megoldás, az adott csapatok topicjaiban beszélnek róla, de egy másikban nem tudom, mennyire célszerű

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tényleg, ha már előjött, van erre valami szokásrend? Úgy értem, nyilván egy idő után már nem számít spoilerkedésnek, különben a tavalyi meccsekről se lehetne szó. 😀 A hétfővel pl. mi van? Ha pl. valaki hétfő délután azon örömködik, hogy a divíziórivális kikapott, az anti-policy?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Például arra, hogy egy esti meccsen történt eseménynél egy tacsak másik topicban ne találjak olyat, ami rontja az esti visszanézéstWyatt
Sajnos nem tudom a kommenteket valamennyi fórumozó meccsnézési szokásaihoz igazítani, sorry.

Ja és javasolom, hogy a pats.hu-t kerüld a meccsnézésig, mert ott többen részletesen is tárgyalnak erről.

P.S. Ezen az oldalon se nézz jobbra, mert "Hullottak az irányítók Clevelandben" című cikk van fenn...Burkus
Azért remélem tudod, hogy az oldalsáv pont az ilyen esetek miatt eltüntethető 😉
több mint 10 éve
Csabiii New England Patriots 198
Nono! A bajnokverő csoportrivális aktuális meccse sztem nem "tacsak másik topik" 😊 Egy Rams - Cardináls már inkább 😀

No offense! Tudod, hogy szeretünk Wyatt!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Például arra, hogy egy esti meccsen történt eseménynél egy tacsak másik topicban ne találjak olyat, ami rontja az esti visszanézéstWyatt
Sajnos nem tudom a kommenteket valamennyi fórumozó meccsnézési szokásaihoz igazítani, sorry.

Ja és javasolom, hogy a pats.hu-t kerüld a meccsnézésig, mert ott többen részletesen is tárgyalnak erről.

P.S. Ezen az oldalon se nézz jobbra, mert "Hullottak az irányítók Clevelandben" című cikk van fenn...Burkus
Hallod, azért vagy egy forma, hogy neked áll feljebb, a pofám leszakad, de komolyan. Ott a spoiler tag, használható nyugodtan ilyen eseteknél.

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Például arra, hogy egy esti meccsen történt eseménynél egy tacsak másik topicban ne találjak olyat, ami rontja az esti visszanézéstWyatt
Sajnos nem tudom a kommenteket valamennyi fórumozó meccsnézési szokásaihoz igazítani, sorry.

Ja és javasolom, hogy a pats.hu-t kerüld a meccsnézésig, mert ott többen részletesen is tárgyalnak erről.

P.S. Ezen az oldalon se nézz jobbra, mert "Hullottak az irányítók Clevelandben" című cikk van fenn...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bill Belichick describes newly-signed WR Austin Collie as someone who has played inside and outside. „He's versatile”, Belichick says.
😊

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Védd, én meg így jártam

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Például arra, hogy egy esti meccsen történt eseménynél egy tacsak másik topicban ne találjak olyat, ami rontja az esti visszanézéstWyatt
Megvédem Burkust: én mostanáig nem jöttem ide, mert csak most láttam a meccset. Az eredményt meg nem is irta be.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Például arra, hogy egy esti meccsen történt eseménynél egy tacsak másik topicban ne találjak olyat, ami rontja az esti visszanézést

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Elnéztem a tegnapi meccset, hát örülök, hogy nekünk pocket QB-nk van, ez a QB scrambling előbb-utóbb mindig így végződik. Sajnálom Hoyert, azt hittem, végre megtalálta a helyét.Burkus
Parádés, tudod mire van a spoiler tag?Wyatt
Nem. Mire?
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elnéztem a tegnapi meccset, hát örülök, hogy nekünk pocket QB-nk van, ez a QB scrambling előbb-utóbb mindig így végződik. Sajnálom Hoyert, azt hittem, végre megtalálta a helyét.Burkus
Parádés, tudod mire van a spoiler tag?

több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Sudfeldet nagyon sajnálom én is. Kicsit nekem homályos folt ki kerülhet waiverre, ő oda került, nem? Meg az is, hogy meddig vihetik el onnan. Mert erre azért szerintem van esély. A lényeg, hogy én is remélem, hogy visszakerül a gyakorlóba, nekem valamiért különösen szimpatikus.winston
Ennek csak féligmeddig van jelentősége, mert PS-ből is elviheti másik csapat. (Értsd, bármelyik csapat bármelyik másik csapat PS-éből igazolhat - bizonyos szabályokat betartva.)peterk2005
kösz az infót.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Elnéztem a tegnapi meccset, hát örülök, hogy nekünk pocket QB-nk van, ez a QB scrambling előbb-utóbb mindig így végződik. Sajnálom Hoyert, azt hittem, végre megtalálta a helyét.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sudfeldet nagyon sajnálom én is. Kicsit nekem homályos folt ki kerülhet waiverre, ő oda került, nem? Meg az is, hogy meddig vihetik el onnan. Mert erre azért szerintem van esély. A lényeg, hogy én is remélem, hogy visszakerül a gyakorlóba, nekem valamiért különösen szimpatikus.winston
Ennek csak féligmeddig van jelentősége, mert PS-ből is elviheti másik csapat. (Értsd, bármelyik csapat bármelyik másik csapat PS-éből igazolhat - bizonyos szabályokat betartva.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kicsit nekem homályos folt ki kerülhet waiverre, ő oda került, nem? Meg az is, hogy meddig vihetik el onnan.winston
Akinek nincs három felhalmozott idénye, automatikusan waiver-re kerül. (Az idény nagyjából második felében már a veteránok is odakerülnek.) 24 óráig lehet claim-elni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Sudfeldet nagyon sajnálom én is. Kicsit nekem homályos folt ki kerülhet waiverre, ő oda került, nem? Meg az is, hogy meddig vihetik el onnan. Mert erre azért szerintem van esély. A lényeg, hogy én is remélem, hogy visszakerül a gyakorlóba, nekem valamiért különösen szimpatikus.